Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теракт в Казани

Re: Теракт в Казани

Мене навчіли, снаряджаю чорним порохом лутунну гільзу сам. Однак, стрілкового патрону снарядити не вмію.
   
Re: Теракт в Казани

Мільон рублів = приблизно 11 000 доларів = вартість життя дитини у РФ  (td)

Запам"ятйте це  (td)


(стількі ЗБИРАЮТЬСЯ виплатити сім"ям постраждалих)... :(

А скільки мало би бути?
   
Re: Теракт в Казани

79 ліцей місто Київ, моя класна керівник розповіла, що батьки придбали парти, зробили ремонт у класі, бо то задля їхніх дітей.
Вы при чем?Я спрашивал Дончанина.
   
Re: Теракт в Казани

Спочатку казали що стрілків було двоє, і одного силовики вбили. то це виходить москальські силовики вбили когось невинного? ..,ну як завжди
   
Re: Теракт в Казани

Но они то зашли не с охотничьим оружем.
+==============================+
З найдешевшою турецькою помпою.
   
Re: Теракт в Казани

Это не криминал им дал, это теракт, криминал таким не занимается.
+================================+
І є ОБ"ЄКТИВНІ докази що то теракт?
Чи так, аби потріндіти...
   
Re: Теракт в Казани

Спочатку казали що стрілків було двоє, і одного силовики вбили. то це виходить москальські силовики вбили когось невинного? ..,ну як завжди

Який ти довірливий  :D
   
Re: Теракт в Казани

Ну чё, вещь наверное нужная, если в дом среди ночи полезут можно стрелять.
+========================================================================+
Ще дуже допомогає коли дві конкуруючі газові контори вимагають платити за газ саме їм!
І таке вже було... А саме смішне те, що наша газова мережа побудована власним коштом
 і до цих газових контор не має ніякого стосунку... Бо газ до неї підведено від третьої
контори...
   
Re: Теракт в Казани

будешь дальше пропогандировать выдачу зброи недолугим, не дай Бог примут Закон - куплю специально под твою жопу, приеду и разряжутуда весь магазин.. хорошо понял?? не считай это угрозой, так как Закон не принят
+================================================+
Для тебе, недолугий, вже набій з розрізаною кулею готовий.
Стрілятму прямо в жопу.
   
Re: Теракт в Казани

Разве дробь может быть эффективна. Мне думается что пулями пулять надо, дабы на месте можно было пристрелить.
+===================================+
Зразу видно "шпеца", що не стріляв сам...
   
Re: Теракт в Казани

Не за раз кажись не больше 5 пуль выпустить можно, автомат кажись 35 выстреливает из рожка.
+=======================================================+
Шпеціаліст! У старшого помпа може 5, а може й 7 набоїв зарядити.
А Калаш має магзини на 10, 30, 40 та 72 (від РПК) набоїв.
Китайози пришпандьорили шнековий на 100 набоїв. 
   
Re: Теракт в Казани

Вже хуйло сказав що Дєржава попіклуєцця про кляту зброю серед населення?
   
Re: Теракт в Казани

Мене дивує, що в Україні Колумбайн трапився тільки в Керчі, і то тоді, коли там були вже кацапи. Що ми робимо правильно, що нас такі проблеми оминають?  :shuffle:
+===================================================================+
Вчимо дітей відповідальності за себе та оточуючих. Я навчав синів, коли були малі,
стріляти з лука, арбалета та самопалів всіляких конструкцій. Оскому збили, а потім
вже йде розуміння що і нащо потрібне. Тому-ж і онуків вчимо...
Батько дав меі в руки бойовий карабін коли мені було лише 4.5 роки...
Нічого, стрельнув пару разів...
   
Re: Теракт в Казани

+===================================================================+
Вчимо дітей відповідальності за себе та оточуючих. Я навчав синів, коли були малі,
стріляти з лука, арбалета та самопалів всіляких конструкцій. Оскому збили, а потім
вже йде розуміння що і нащо потрібне. Тому-ж і онуків вчимо...
Батько дав меі в руки бойовий карабін коли мені було лише 4.5 роки...
Нічого, стрельнув пару разів...

 :lol:  а чого не з танка дав стрільнути  :weep:
   
Re: Теракт в Казани

Обратите внимание на 4й патрон
Показати зображення...
+=====================================================================+
Так звана вовча картеч. 5 - куля, але ще й є турбінка - з отвором з нарізами всередині.
Вхідний отвір - 17 мм, а у вихідний - рука влазить. На лося чи зубра...
   
Re: Теракт в Казани

А не занадто вчасно це сталось і чи не зашвидко хуйло запропонував закручувати гайки по зброї в РФ?
   
Re: Теракт в Казани

Ну так ее и носить по городу нельзя, только на охоту если. Если еще пистолеты разрешить, вообще каждый день зашквар будет.
Собсно глядя на все это дело, я бы пожалуй и скорострельное охотничее оружие тоже запретил бы, или как-то вводил бы серьезный контроль над ним, чтобы из дома его просто так владелец вынести не мог. Сейфы с сигналкой, если надо на охоту - личное заявление в полицию и отключение сигналки на опр. время.
+=========================================================================+
Ще ножі та сокири заборони! Ними вбивають на порядок більше ніж вогнепальною зброєю.
   
Re: Теракт в Казани

:lol:  а чого не з танка дав стрільнути  :weep:
+=================================+
Бо нема танку у приватному володінні...
   
Re: Теракт в Казани

+=========================================================================+
Ще ножі та сокири заборони! Ними вбивають на порядок більше ніж вогнепальною зброєю.
Кухонний ніж це вундервафля  :-)o
   
Re: Теракт в Казани

Кухонний ніж це вундервафля  :-)o
а мені шовковий шнурок подобаеться. Ось такій:

Двісті кіл на розрив
   
Re: Теракт в Казани

+=================================+
Бо нема танку у приватному володінні...

А бойовий карабін звідки взявся?
   
Re: Теракт в Казани

а мені шовковий шнурок подобаеться. Ось такій:

Двісті кіл на розрив
шовковий шнурок вундервафля для тих хто особливо не сподобався турецькому султану, "подається" на золотій, срібній чи деревяній таці (в залежності від статусу того кого "оперізують")  :-)o
   
Re: Теракт в Казани

Кацапы пишут, блогер камикадзе шо-то там нарыл, разложил по полочкам
   
Re: Теракт в Казани

Кремляди уже предлагают "закрутить" инет по полной
   
Re: Теракт в Казани

шовковий шнурок вундервафля для тих хто особливо не сподобався турецькому султану, "подається" на золотій, срібній чи деревяній таці (в залежності від статусу того кого "оперізують")  :-)o
такіх тонкощив не знаю. Просто зручна та прівична річь.
   
Re: Теракт в Казани

Вже хуйло сказав що Дєржава попіклуєцця про кляту зброю серед населення?
так.  посилять, ускладнять і продавати будуть тільки по партквиткам.
   
Re: Теракт в Казани

Истекающим эмпатией советую вспомнить видео сколько-то годичной давности с восточной Украины, где звучало что-то типа "привет, чита, привет казань, мы тут приехали косить укроп". Ответочка она такая, так что притормозили бы вы высказывать соболезнования родителям погибших.
   
Re: Теракт в Казани

Кремляди уже предлагают "закрутить" инет по полной
час лаптям прикривати шапіто і занурюватись в чебурнет  (tu)
проте, з урахуванням рукожопості навряд чи їм вдасться побудувати православний файрвол
обмежаться грізним чмяканням-хyяканням (с)
   
Re: Теракт в Казани

Дітей дуже жаль. Проте вирізняти їх серед дітей світу не варто. Чому співчуття таке вибіркове і ніхто не несе квітів до афганістанського посольства? Мені от жаль афганських дівчаток, яких нещодавно вбили. Де тема на фупі? Та взагалі жалоба по снд простору?
   
Re: Теракт в Казани

В шнурок зазвичай в кінци зашивають монети вагою з 15-20 грамів. В цьому - болт М10. Вагою 14.7.
   
Re: Теракт в Казани

Це дуже гарний шнурок, іх з платячка дружини вийшло десь з 40-45.
   
Re: Теракт в Казани

Хтось мені розповідав, що шовкові шнурки, то атрібут індійськоі богіні Калі адептів. Того не знаю, підтвердити не можу. Просто дуже зручна річь
   
Re: Теракт в Казани

Я удивлен, почему это не сделали раньше. Оружием в России можно владеть с 18 лет (в Украине с 21).
Сегодня 19:57
 После предыдущего расстрела учеников в Керчи правила оборота оружия смягчили
После предыдущего массового убийства учащихся, произошедших в техникуме в Керчи в 2018 году, власти не только не ужесточили правила оборота оружия, но напротив, даже смягчили их. А в Госдуме прошел первое чтение законопроект о снижении возрастного ценза владения оружием до 16 лет.
Два законопроекта о повышении возраста владения оружием для самообороны и охоты с 18 лет до 21 года получили отрицательный отзыв федерального правительства. При этом в сентябре 2020 года успешно прошел первое чтение законопроект, снижающий до 16 лет. (с)
   
Re: Теракт в Казани

Истекающим эмпатией советую вспомнить видео сколько-то годичной давности с восточной Украины, где звучало что-то типа "привет, чита, привет казань, мы тут приехали косить укроп". Ответочка она такая, так что притормозили бы вы высказывать соболезнования родителям погибших.


а прівєт Одеса і прівєт Днєпр там не звучало?
   
Re: Теракт в Казани

LIFE SHOT
Полный список погибших в результате стрельбы в казанской школе:

1/ Игнатьева Эльвира (26 лет), учительница английского языка;
2/ Айзатова Венера (55 лет), учительница начальных классов;
3/ Шайхутдинов А. (14 лет);
4/ Гарифуллина А. (15 лет);
5/ Гайнутдинов Д. (14 лет);
6/ Волков А. (15 лет);
7/ Галимзянова З. (15 лет);
8/ Зарипов А. (14 лет);
9/ Нагимуллина И. (14 лет);

@Lshot
t.me/Lshot
/27078
87.8Kviewsedited 
May 11 at 17:02
   
Re: Теракт в Казани

Дітей дуже жаль. Проте вирізняти їх серед дітей світу не варто. Чому співчуття таке вибіркове і ніхто не несе квітів до афганістанського посольства? Мені от жаль афганських дівчаток, яких нещодавно вбили. Де тема на фупі? Та взагалі жалоба по снд простору?
Украина находится в орбите кацапского мира, потому тут только кацапские новости и обсуждаются.
   
Re: Теракт в Казани

а мені шовковий шнурок подобаеться. Ось такій:
А чё им делают? Вешаются что-ли?
   
Re: Теракт в Казани



Убитая учительница Игнатьева Эльвира  два дня назад
   
Re: Теракт в Казани

В лугандоні місцеві мусора-колаборанти позабирали всю зброю дуже швидко. Дофуя було спротиву?
---
В Луїзіані ,коли повінь була,теж саме було.
Нацгвардія приїхала,ломилися в будинки і забирали ЗАРЕЄСТРОВАНУ ЗБРОЮ,на яку у громадян був дозвіл.
Жертв серед забиральщиків не було,правда одна бабуля мало не вистрілила,коли в неї силою відбирали зброю. ;)
   
Re: Теракт в Казани

А бойовий карабін звідки взявся?
+===============================+
З магазину "ЗБРОЯ" на Лесі Українки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія