Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гриценко подтвердил, что в разгар Майдана поехал на отдых в Италию B-)

О.Б.: Партія «Батьківщина», у фракції якої ви перебували у 2012-2014 роках, звинува чувала вас у тому, що в найгостріші часи Майдану ви всіх кинули та поїхали відпочивати. А по поверненню розказували, що Майдан треба розпустити. І взагалі ніби-то виконували роль провокатора у фракції.

Абсолютна дурниця. Люди, які мене знають, підтвердять, що приблизно з 4.30 ранку, 30-го (листопада 2013 року – лб), як тільки я дізнався, що побили людей біля стели, одразу приїхав туди, і там був мій старший син, якого при мені побили. Там була Руслана. Був Юрій Бутусов (головний редактор «Цензор.нет», – лб). Були інші. Ми разом блокували «автозаки», це навіть є на відео. І з першого дня, допоки стояв Майдан біля стели, ми брали участь в чергуванні постійно. Виступав і працював. Коли став Майдан ширшим, на трибуну мене вже не пускали. Навіть були моменти, коли Парубій давав команду озброєним людям не пропускати мене взагалі. Ми приходили, з Катеринчуком зазвичай, і з нашими партійцями десь о 23-й і були до ранку з людьми. От тоді виступали, спілкувалися з людьми саме в такий небезпечний час.

Чи виїздив я на тиждень на відпочинок? Виїздив. Зокрема наші люди в різних сотнях не могли стояти там постійно, місяцями, люди періодично виїздили до родин, відпочивали – хто на тиждень, хто на два. Тому що є ще реальне життя, є просто психологічний відпочинок. Ба більше: в тому літаку, котрим я летів на тиждень і назад, були депутати з «Народного фронту».

С.К.: Куди ви літали?

В Італію, в гірську місцевість. Ну там написано на лижі, а я на лижі не встаю взагалі, бо ще років 15 тому на футболі порвав собі зв’язки на нозі і меніски. То ж це був просто відпочинок. У звичайному зрубі, за бюджетною ціною, яку знайшли на той час. Тому не люблю я цю брехню.

https://лб/news/2018/07/06/402223_anatoliy_gritsenko_v_poroshenka.html
   
Та ладно. У Альпах, у звичайному зрубі, за дуже бюджетною ціною - що тут такого?
   
Тю. Головнокомандуючий і президент під час війни кидає своє обов*язки і на Мальдіви шурує і оком не моргне. Причому інкогніто.  І нічьо.
А тут такі дрібниці... Гриценко кому був винен стояти на Майдані непорушно ? Клятви які давав ? А президент давав. На біблії..
   
Та ладно. У Альпах, у звичайному зрубі, за дуже бюджетною ціною - що тут такого?

+1

До того ж тонтон-макути Парубія вже не пускали Гриця на сцену
   
Знову держслужбовець лізе в політику і топить проти Гриценка ? Знову сциться що без табуретки залишиться ? Це добре.

" Сапогі хорошіє - надо брать " (с)
   
вже почали забувати за мальдіви але ти Стіві своїм провокативним вкиданням щодо Гриценка знову педалював тему мальдівів. Ой не погладять у штабі тебе за це по голівці.  Миль зад. :laugh:
   
вже почали забувати за мальдіви але ти Стіві своїм провокативним вкиданням щодо Гриценка знову педалював тему мальдівів. Ой не погладять у штабі тебе за це по голівці.  Миль зад. :laugh:

Бо коли щось робиш головою треба думати, а не сракою в креслі ОДА.
   
Та ладно. У Альпах, у звичайному зрубі, за дуже бюджетною ціною - що тут такого?

ага
закликав усіх, хто має зброю, виходити на Майдан захищати людей- а сам з'їбав в альпійське шалє  B-)
бо втомився

"Анатолій Стєпановіч: Я так устала, тут такой шум. Гацько, дружочєк, я хочу посмотрєть тєлєвізор.

Гацько кидається угождать красавіце.

Юлія Володимирівна
(сама до себе). Курва. Вона устала - целий дєнь в ваннє сідєть, вона устала... а я не устала! Сука голая!
Анатолій Стєпановіч. Я нє голая, а обнажонная." (с)
   
Знову держслужбовець лізе в політику і топить проти Гриценка ? Знову сциться що без табуретки залишиться ? Це добре.

" Сапогі хорошіє - надо брать " (с)

У мене таке враження що їх цих держ і чи держ службовців напрягли цілувати Петі корму скрізь де можна і не можна.
Мої знайомі по секрету кажуть що мовляв думаємо одне а змушені говорити інше.
Хто з совісттю з них дружить розуміє що Петю і К чим швидше виженуть в Ліпецк тим краще. А інші "раді старатися" і лизати (єдине що вміють).
   
вже почали забувати за мальдіви але ти Стіві своїм провокативним вкиданням щодо Гриценка знову педалював тему мальдівів. Ой не погладять у штабі тебе за це по голівці.  Миль зад. :laugh:

о, знову анальні хвантазії від кацапні  B-)
які ж ви одноманітні
   
у 2014 один із основних ударів по Тимошенко був, коли зняли сюжет про доньку Тимошенко. В день штурму майдану вона була в Римі, зустрічалась із політиками, і увечері спустилась в ресторан готелю повечеряти.  То був страшний компромат.

а воно он як... і на Мальдіви під час війни не гріх головнокомандувачу, та і в Італію лідеру Майдану не соромно
   
Жестокий разгон Евромайдана в ночь на 30 ноября был спланированным действием. Об этом на своей странице в Facebook написал народный депутат от фракции "Батькивщина"Анатолий Гриценко.

"Этой ночью мне передали записи радиообмена командиров "Беркута" во время ночного штурма Майдана 30 ноября. Из радиообмена ясно, что это было заранее спланированное нападение, с четкой координацией действий отдельных групп спецподразделения", – написал он.

"Команды, доклады, характерные голоса – все это может помочь следствию воссоздать картину преступления, определить поименно руководителей и отдельных исполнителей преступного приказа", – добавил депутат.

"Записи мной переданы разным людям для сохранения в разных местах. О факте их получения я сразу же сообщил с трибуны Майдана, около 2:30 ночи", – отметил Гриценко.

Напомним, ранее президент Виктор Янукович и премьер Николай Азаров заявляли, что не принимали решение о разгоне Евромайдана. Ответственность за силовую операцию взял на себя начальник киевской милиции Валерий Коряк. Несмотря на то, что несколько десятков человек были травмированы в процессе разгона акции, Коряк уверял, что милиция не была настроена на агрессию.
   
у 2014 один із основних ударів по Тимошенко був, коли зняли сюжет про доньку Тимошенко. В день штурму майдану вона була в Римі, зустрічалась із політиками, і увечері спустилась в ресторан готелю повечеряти.  То був страшний компромат.

а воно он як... і на Мальдіви під час війни не гріх головнокомандувачу, та і в Італію лідеру Майдану не соромно

почалася на радість порошні драчка серед опозиціонерів. Тьху ти _лядь!  Ну нахрена один одному палки вставляти в колеса? Є ж порошенки,бойки, ляшки, рабіновічі і інші яценюки з гройсманами. На них і тренуйтеся.
   
у 2014 один із основних ударів по Тимошенко був, коли зняли сюжет про доньку Тимошенко. В день штурму майдану вона була в Римі, зустрічалась із політиками, і увечері спустилась в ресторан готелю повечеряти.  То був страшний компромат.

а воно он як... і на Мальдіви під час війни не гріх головнокомандувачу, та і в Італію лідеру Майдану не соромно

Юлька сейчас одна из самых злостных прогульщиц в раде. Что она делает ? Куда ездит ? Cколько времени тратит на подтяжку морды ?
   
Жестокий разгон Евромайдана в ночь на 30 ноября был спланированным действием. Об этом на своей странице в Facebook написал народный депутат от фракции "Батькивщина"Анатолий Гриценко.

"Этой ночью мне передали записи радиообмена командиров "Беркута" во время ночного штурма Майдана 30 ноября. Из радиообмена ясно, что это было заранее спланированное нападение, с четкой координацией действий отдельных групп спецподразделения", – написал он.

"Команды, доклады, характерные голоса – все это может помочь следствию воссоздать картину преступления, определить поименно руководителей и отдельных исполнителей преступного приказа", – добавил депутат.

"Записи мной переданы разным людям для сохранения в разных местах. О факте их получения я сразу же сообщил с трибуны Майдана, около 2:30 ночи", – отметил Гриценко.

Напомним, ранее президент Виктор Янукович и премьер Николай Азаров заявляли, что не принимали решение о разгоне Евромайдана. Ответственность за силовую операцию взял на себя начальник киевской милиции Валерий Коряк. Несмотря на то, что несколько десятков человек были травмированы в процессе разгона акции, Коряк уверял, что милиция не была настроена на агрессию.


это было ясно...
   
у 2014 один із основних ударів по Тимошенко був, коли зняли сюжет про доньку Тимошенко. В день штурму майдану вона була в Римі, зустрічалась із політиками, і увечері спустилась в ресторан готелю повечеряти.  То був страшний компромат.

а воно он як... і на Мальдіви під час війни не гріх головнокомандувачу, та і в Італію лідеру Майдану не соромно
З якими такими політиками зустрічалася Жужа, з Чечьоткіним? І до ресторану не спускалися жерли в номері готелю 1000€ за добу, в неї ж імєніни були.
   
Юлька сейчас одна из самых злостных прогульщиц в раде. Что она делает ? Куда ездит ? Cколько времени тратит на подтяжку морды ?

Сардиния и спецклиники  :love:
   
Юлька сейчас одна из самых злостных прогульщиц в раде. Что она делает ? Куда ездит ? Cколько времени тратит на подтяжку морды ?


Порошенко будучи все життя депутатом, заробив мільярди, а ти переживаєш, куди їздить Тимошенко   :laugh:
вона лідер великої партії і найпопулярніший політик в Україні, звичайно, що у неї багато зустрічей і нарад
   
Юлька сейчас одна из самых злостных прогульщиц в раде. Что она делает ? Куда ездит ? Cколько времени тратит на подтяжку морды ?

хату прибирає. у неї хата - 500 м2. хату типу дали друзі пожити. а прибирати самій доводиться. кожен день підарасить той особняк бо інакше виженуть. найняти прибиральницю грошей нема :(
   
З якими такими політиками зустрічалася Жужа, з Чечьоткіним? І до ресторану не спускалися жерли в номері готелю 1000€ за добу, в неї ж імєніни були.


мадам, навіщо ви так тупо брешете?
вас тикати писком у брехню чи не треба?
   
Порошенко будучи все життя депутатом, заробив мільярди, а ти переживаєш, куди їздить Тимошенко   :laugh:
вона лідер великої партії і найпопулярніший політик в Україні, звичайно, що у неї багато зустрічей і нарад

 Но она же честный и неподкупный политик или я не прав? :love:
   
мадам, навіщо ви так тупо брешете?
вас тикати писком у брехню чи не треба?
Дохтур, не треба мене лікувати, а краще подайте до суду на Коломойського і його ТСН. https://тсн/politika/pid-chas-krivavogo-biyni-na-maydani-zhenya-timoshenko-svyatkuvala-urodini-u-rozkishnomu-goteli-rimu-336459.html
   
З якими такими політиками зустрічалася Жужа, з Чечьоткіним? І до ресторану не спускалися жерли в номері готелю 1000€ за добу, в неї ж імєніни були.

Чечьоткін не політик. Чечьоткін - талановийтий бізнесмен. навіть при злочинному корумповануми режимі, при тотальному геноциді і зубожінні він умудряється статки примножувати.
це сімейне - талановитий зять талановитої тещі.
   
як швидко прихильники Порошенка із лібералів перетворюються на комуністів, і для них достаток стає компроматом

Претензії до Порошенка не в тому, що він багатий, а в тому, що заробляє на державі. Простіше кажучи, краде всю дорогу.
Якщо Чечоткін буде мати доступ до бюджетних грошей, або користуватиметься протекцією тещі, я перший буду проти.
   
Чечьоткін не політик. Чечьоткін - талановийтий бізнесмен. навіть при злочинному корумповануми режимі, при тотальному геноциді і зубожінні він умудряється статки примножувати.
це сімейне - талановитий зять талановитої тещі.

Ващето у него папа бизнесюк хитрожопый и госслужащий в одном лице

Редкий жлиб
   
як швидко прихильники Порошенка із лібералів перетворюються на комуністів, і для них достаток стає компроматом

Претензії до Порошенка не в тому, що він багатий, а в тому, що заробляє на державі. Простіше кажучи, краде всю дорогу.
Якщо Чечоткін буде мати доступ до бюджетних грошей, або користуватиметься протекцією тещі, я перший буду проти.

будь-ласка, приклади того, як Порошенко заробляє на державі.
   
Ну там написано на лижі, а я на лижі не встаю взагалі, бо ще років 15 тому на футболі порвав собі зв’язки на нозі і меніски
Ето всьо мєняєт. Раз ніяких лиж - всі питання знято.
   
вона лідер великої партії і найпопулярніший політик в Україні, звичайно, що у неї багато зустрічей і нарад
За який хуй катається? Члєнскіє взноси?
   
За який (()) катається? Члєнскіє взноси?


по-перше, вона далеко не бідна людина
порохоботська побрехенька про "ніщенскую дєкларацию" не має нічого спільного із реальністю
по-друге, очевидно, політична діяльність фінансується партією
   
звичайно, що у неї багато зустрічей і нарад

Кулуарні змови в неї. Зустрічається, щоб запропонувати хабар у вигляді якогось ласого українського шматка за те, щоб дали грошей і підтримали її на шляху до влади. А вона вже потім розрахується нами з вами.
   
О.Б.: Партія «Батьківщина», у фракції якої ви перебували у 2012-2014 роках, звинува чувала вас у тому, що в найгостріші часи Майдану ви всіх кинули та поїхали відпочивати. А по поверненню розказували, що Майдан треба розпустити. І взагалі ніби-то виконували роль провокатора у фракції.
Абсолютна дурниця. Люди, які мене знають, підтвердять, що приблизно з 4.30 ранку, 30-го (листопада 2013 року – лб), як тільки я дізнався, що побили людей біля стели, одразу приїхав туди, і там був мій старший син, якого при мені побили. Там була Руслана. Був Юрій Бутусов (головний редактор «Цензор.нет», – лб). Були інші. Ми разом блокували «автозаки», це навіть є на відео. І з першого дня, допоки стояв Майдан біля стели, ми брали участь в чергуванні постійно. Виступав і працював. Коли став Майдан ширшим, на трибуну мене вже не пускали. Навіть були моменти, коли Парубій давав команду озброєним людям не пропускати мене взагалі. Ми приходили, з Катеринчуком зазвичай, і з нашими партійцями десь о 23-й і були до ранку з людьми. От тоді виступали, спілкувалися з людьми саме в такий небезпечний час.

Чи виїздив я на тиждень на відпочинок? Виїздив. Зокрема наші люди в різних сотнях не могли стояти там постійно, місяцями, люди періодично виїздили до родин, відпочивали – хто на тиждень, хто на два. Тому що є ще реальне життя, є просто психологічний відпочинок. Ба більше: в тому літаку, котрим я летів на тиждень і назад, були депутати з «Народного фронту».

С.К.: Куди ви літали?
В Італію, в гірську місцевість. Ну там написано на лижі, а я на лижі не встаю взагалі, бо ще років 15 тому на футболі порвав собі зв’язки на нозі і меніски. То ж це був просто відпочинок. У звичайному зрубі, за бюджетною ціною, яку знайшли на той час. Тому не люблю я цю брехню.

https://лб/news/2018/07/06/402223_anatoliy_gritsenko_v_poroshenka.html


Ой, моя ты мяся! Как феерично! Синяк, который в своём лексиконе использовал слово “майданутые”, теперь печётся о том, где был полковник во время Майдана  :weep: 

За грицацуя стоит проголосовать только по тому, чтобы посмотреть как этот синешоколадный флюгер будет отбеливать нового хозяина и мочить его конкурентов  :gigi:
   
по-перше, вона далеко не бідна людина
порохоботська побрехенька про "ніщенскую дєкларацию" не має нічого спільного із реальністю
по-друге, очевидно, політична діяльність фінансується партією

То ж Косата відверто бреше, навіть у декларації?
Ну, а фінанси її партії, то взагалі якийсь копійки. Ми теж декларацію бачили. І хто фінансує ту партію? Зацікавлені олігархи? Може Оніщенко, а може то взагалі гроші  ФСБ?
   
будь-ласка, приклади того, як Порошенко заробляє на державі.
от клоуны :lol:
   
будь-ласка, приклади того, як Порошенко заробляє на державі.


та такого добра навалом
починаючи із того, що жодну зі своїх фабрик він не купив на прозорому аукціоні, і закінчуючи зовсім свіжим, як Порошенко купив акції ДТЕК а потім люди Порошенка стали формувати завищені тарифи в інтересах ДТЕК і зменшувати долю АЕС в генерації щоб побільше електрики генерувати на підприємствах ДТЕК із російсько-донецького вугілля.

   
порохоботська побрехенька про "ніщенскую дєкларацию" не має нічого спільного із реальністю
Перепрошую. Декларація не має нічого спільного з реальністю? Де можна побачити декларацію Юлі, як заможної людини?
   
Кулуарні змови в неї. Зустрічається, щоб запропонувати хабар у вигляді якогось ласого українського шматка за те, щоб дали грошей і підтримали її на шляху до влади. А вона вже потім розрахується нами з вами.


це щось на зразок віденського кастингу у Льовочкіна і Фірташа?   :laugh:
   
Перепрошую. Декларація не має нічого спільного з реальністю? Де можна побачити декларацію Юлі, як заможної людини?

Відповідно до декларації, її дохід за минулий рік становив 560 тисяч гривень, з яких 225,5 тисяч - депутатська зарплатня.
Загальний дохід подружжя Олександра та Юлії Тимошенко у 2017 році склав понад 4 млн грн. Її чоловік задекларував дохід від підприємництва у майже 3,4 млн.
Крім того чоловік нардепа вказав "іноземний дохід" у 245 тисяч тисяч, отриманий від празької Britico Product s.r.o. Остання значиться засновником та власником ТОВ "Інтернаціональні індустріальні проекти", в якого "Батьківщина" з 2016 року орендує Mercedes Benz S600. Згідно зі звітністю партії за 2017 рік, вона перерахувала "ІІП" 1 112 686 гривень.

Чоловік Тимошенко володіє двома підприємствами: "Геофорс" та "Леді Ю". Серед власників останнього також значаться дочка та мати нардепа.

Грошові активи самої Юлії Тимошенко – це трохи більше 900 тисяч гривень. Але її чоловік також зазначає 382 тисяч гривень, 194 тисячі євро та майже 386 тисяч доларів.



які питання до задекларованих доходів?
   
та такого добра навалом
починаючи із того, що жодну зі своїх фабрик він не купив на прозорому аукціоні, і закінчуючи зовсім свіжим, як Порошенко купив акції ДТЕК а потім люди Порошенка стали формувати завищені тарифи в інтересах ДТЕК і зменшувати долю АЕС в генерації щоб побільше електрики генерувати на підприємствах ДТЕК із російсько-донецького вугілля.

1) заробляє - це теперішній час. приватизація діло давнє. і якщо вже говорити про минуле. то більше Тимошегко з її ЄЕСУ на державі навряд чи хто заробляв.
2) посилання на те що саме Порошенко (а не якась компанія в якій колись був керівником хтось хто якось повязаний з Порошенком) купив акції ДТЕК. відсоток акцій, коли купив, скільки заробив.

бо справжніх фактів того що Порошенко заробляє на державі я не чув. а от факт того що Тимошенко з її ломбардами заробляє на зубожінні і поширює зубожіння - неспростовний.
 
   
1) заробляє - це теперішній час. приватизація діло давнє. і якщо вже говорити про минуле. то більше Тимошегко з її ЄЕСУ на державі навряд чи хто заробляв.
2) посилання на те що саме Порошенко (а не якась компанія в якій колись був керівником хтось хто якось повязаний з Порошенком) купив акції ДТЕК. відсоток акцій, коли купив, скільки заробив.

бо справжніх фактів того що Порошенко заробляє на державі я не чув. а от факто того що Тимошенко з її ломбардами заробляє на зубожінні - неспростовний.


і як же ЄЕСУ заробляла на державі?   :S
ну а ці ужимочки на зразок того, ви докажіть що за Курченком стояв Янукович, а Пасенюк діє в інтересах Порошенка, це рівень дитячого садочка.
   
це щось на зразок віденського кастингу у Льовочкіна і Фірташа?   :laugh:

Так. Разом з Абдуліним (може у прізвищі помиляюсь) нещодавно їздила до Фірташа, де і Льовочкін до них приєднався.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія