Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

Спец на те й спец, що знає інструмент. Витрачати непередбачену кількість часу з непердбаченим результатом замість того, щоб робити роботу - можуть тільки червоноокі задроти.
Jedem das seine.

Нікси чудові як серваки. Прикладний спеціалізований софт - то не їхнє.
спец не буде користуватись глюкавим інструментом.
якраз прикладний софт є ніксове. віндоуз- тупа попса.
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

спец не буде користуватись глюкавим інструментом.
Балабольство. У мене не глюкає. Що я роблю не так?
   
Балабольство. У мене не глюкає. Що я роблю не так?
що саме не глюкає?
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

що саме не глюкає?
Якесь дивне питання.
   
Якесь дивне питання.
чому? який саме неоціненний софт не глюкає?
вінда? чи автокад? шо там юзаєш?
п.с. Бачив LeCroy на вінді?  ;)
   
якраз прикладний софт є ніксове. віндоуз- тупа попса.
унікальний висновок. Скільки годин в місяць ви працюєте у вінді?
   
унікальний висновок. Скільки годин в місяць ви працюєте у вінді?
It is dependent on...
стараюсь поменше
   
специ просто куплять собі короллу та поїдуть, куди треба, а не будуть збирати собі богдан в гаражі, щоб туди доїхати. Звісно, є специ саме по збиранню богданів в гаражі, але їх намагання довести, що це найкращий спосіб доїхати до пункту призначення, як би вам сказати м'якіше, марні, о

Современные десктопные линуксы не требуют никакой сборки в гараже, все работает из коробки, сразу.

Разница лишь в том, что - при желании и знаниях - вы можете тюнинговать систему под себя чуть больше чем полностью.

Но если не хотите, то и не нужно - все работает прекрасно и так.

   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

чому? який саме неоціненний софт не глюкає?
вінда? чи автокад? шо там юзаєш?
У мене багато хто на техсаппорті. Переповідати усі чинники, чому люди сидять саме на віндовому спецсофті, я не буду, бо це займе вагон часу - хоча поставити їм потрібну лінуху і лінуховий софт для мене не проблема.
п.с. Бачив LeCroy на вінді?
Мова про софт. Не слід мішати сюди ще й залізяччя, бо зкотимося в холівар Intel vs AMD.
   
У мене багато хто на техсаппорті. Переповідати усі чинники, чому люди сидять саме на віндовому спецсофті, я не буду, бо це займе вагон часу - хоча поставити їм потрібну лінуху і лінуховий софт для мене не проблема.
Мова про софт. Не слід мішати сюди ще й залізяччя, бо зкотимося в холівар Intel vs AMD.
Мова про софт,ПРИКЛАДНИЙ, ну і зв"язку з ОС. який стоїть на конкретному залізяччі.
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

Мова про софт,ПРИКЛАДНИЙ, ну і зв"язку з ОС. який стоїть на конкретному залізяччі.

Отой ЛеКрой, наскільки я розумію, це програмно-апаратний комплекс, софт конкретного виробника під конкретні залізяки саме того виробника.
Який сенс його розглядати в темі, якщо від того софта без залізяки користі не більше, ніж від ключів від машини без самої машини?
   
Отой ЛеКрой, наскільки я розумію, це програмно-апаратний комплекс, софт конкретного виробника під конкретні залізяки саме того виробника.
Який сенс його розглядати в темі, якщо від того софта без залізяки користі не більше, ніж від ключів від машини без самої машини?
Так, це програмно-апаратний комплекс.
АЄОА.
ця фігня має купу інтерфейсів- ethernet, usb...
мона підтикнути до роутера і дивитись за 10500км картинку, або флешку
 B-)


Останнє редагування: 27 січня 2019 11:18:13 від magistr
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

Ноут, rAdmin/teamviewer/VNC/RDP/etc - теж можна пілключитись.

А осцил на полосу до 1 ГГЦ - це вже навіть не космос, це міжгалактичний простір. Дуже мало задач, під які таке потрібне. Мені з вухами вистача копійчаного ЮСБ-осцила з полосою до 60 МГц.
   
бажаю успіхів. сподіваюсь, врешті-решт це тобі надоїсть.
ok, x1 carbon 2nd gen
КРАТКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Экран 14″ 2560×1440 IPS
Процессор Intel Core i7-4600U 2(4)X2.1-3.3GHz
Оперативная память 8Gb DDR3-1600
Жесткий диск 256Gb SSD
самостоятельно линукс не поставлю :(
потому как, вообще, в этом полный 0


   
It is dependent on...
стараюсь поменше
хоч одну на місяць працюєте?
   
Современные десктопные линуксы не требуют никакой сборки в гараже, все работает из коробки, сразу.

Разница лишь в том, что - при желании и знаниях - вы можете тюнинговать систему под себя чуть больше чем полностью.

Но если не хотите, то и не нужно - все работает прекрасно и так.
це добре, тому що 5 років тому я пробував))

І скайп працює з коробки?!
   
хоч одну на місяць працюєте?
трохи більше, а шо?
   
Ноут, rAdmin/teamviewer/VNC/RDP/etc - теж можна пілключитись.

А осцил на полосу до 1 ГГЦ - це вже навіть не космос, це міжгалактичний простір. Дуже мало задач, під які таке потрібне. Мені з вухами вистача копійчаного ЮСБ-осцила з полосою до 60 МГц.
Іграшка. Зараз смуга пропускання навіть для нещасних іспульсників має бути МІНІМУМ 300МГц.
   
трохи більше, а шо?
а те, що це пояснює, як ви змогли зробити свій унікальний висновок - "якраз прикладний софт є ніксове. віндоуз- тупа попса"
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

Іграшка. Зараз смуга пропускання навіть для нещасних іспульсників має бути МІНІМУМ 300МГц.

В імпульснику фронти чи фази роздивлятися нема потреби, достатньо просто віддетектити факт присутності ВЧ, а це можна зробити й без осцила.
Осцил потрібний на НЧ аудіотрактах, отам без нього сутужно.
   
:facepalm:
Власне такий cad софт спокон віків на юніксі і працював...
А зараз - німаки впевнено  продукують і горя не знають

Які німаки? Ніхто не пише якісних програм під лінукс. Тільки мак і вінда.
Де під лінакс лінійка Adobe? Де шось типу 3dsMax чи SketchUp? Де професійні монтажні програми для видива?
Де ті ж шрифтові редактори? Некомерційність лінакса його й убиває.
Немає рівно нічого!

Останнє редагування: 27 січня 2019 13:00:33 від viterzbayraku
   
если нет желания запускать конкретно эти приложения под wine, то есть альтернативные приложения, которые делают ровно то же самое.

Wine - це глючне гімно, яке працює через одне місце, і страшно гальмує.
   
Які німаки? Ніхто не пише якісних програм під лінукс. Тільки мак і вінда.
Де під лінакс лінійка Adobe? Де шось типу 3dsMax чи SketchUp? Де професійні монтажні програми для видива?
Де ті ж шрифтові редактори? Некомерційність лінакса його й убиває.
Немає рівно нічого!
:facepalm1:
blender, cinelerra, lightworks

Останнє редагування: 27 січня 2019 13:09:23 від magistr
   
:facepalm1:
blender, cinelerra, lightworks

Нашо мені це каліччя?
   
Wine - це глючне гімно, яке працює через одне місце, і страшно гальмує.
інколи вайн працює на порядок коректніше за вінду.
   
Наприклад, Adobe Illustrator має функціонал, який і близько не представлений у безкоштовному InkScape.
   
Нашо мені це каліччя?
а шо для тебе не каліччя?
   
Де шось типу 3dsMax чи SketchUp?


Maya, Blender, Freecad, OpenSCAD...
   
Наприклад, Adobe Illustrator має функціонал, який і близько не представлений у безкоштовному InkScape.

яких саме рюшечок тобі не вистачає?
   
яких саме рюшечок тобі не вистачає?

Конкретні інструменти для роботи. Конкретні окремі функції, які в Adobe ексклюзивні.
   
:facepalm1:
blender, cinelerra, lightworks
якось з одним лінуксоїдом порівнювали на багатьох сторінках лібр, чи опен, чи який там офіс - с офісом мікрософт. У порівнянні з останнім всі інші - глючні обмежені саморобки. Гаражні))
   
В імпульснику фронти чи фази роздивлятися нема потреби, достатньо просто віддетектити факт присутності ВЧ, а це можна зробити й без осцила.
Осцил потрібний на НЧ аудіотрактах, отам без нього сутужно.
Якраз це і потрібно роздивлятись! :gigi:
   
якось з одним лінуксоїдом порівнювали на багатьох сторінках лібр, чи опен, чи який там офіс - с офісом мікрософт. У порівнянні з останнім всі інші - глючні обмежені саморобки. Гаражні))
лібре пррацює повільніше, бо там ява. але це ще ти з глюками офіса не стикався..
   
інколи вайн працює на порядок коректніше за вінду.
ви вінду вмикаєте на годину за місяць :lol:
   
Операційна - це не ядро. Ядро може бути зручне чи не зручне.
Операційка - це база для інструментів, до яких звик.
Я сам не люблю Windows. Але переходячи з Mac OS я знайшов практично все, чим користувався на базі Apple.
Ubuntu не дає можливість ні поставити зручний софт, ні користуватися ним?
То нашо мені Ubuntu, якщо я можу вернутися на той же OS X і не знати горя.
   
Конкретні інструменти для роботи. Конкретні окремі функції, які в Adobe ексклюзивні.
все, я зрозумів. в моїй області також такі релігійні трапляються - лише Тексас, ні, лише Аналог девайсиз!
   
Операційна - це не ядро. Ядро може бути зручне чи не зручне.
Операційка - це база для інструментів, до яких звик.
Я сам не люблю Windows. Але переходячи з Mac OS я знайшов практично все, чим користувався на базі Apple.
Ubuntu не дає можливість ні поставити зручний софт, ні користуватися ним?
То нашо мені Ubuntu, якщо я можу вернутися на той же OS X і не знати горя.
то чому хвалити вінду?
   
яких саме рюшечок тобі не вистачає?
:weep:
"от богдан з гаражу, їдьте і не вийожуйтесь" :lol:
   
ви вінду вмикаєте на годину за місяць :lol:
інколи більше.
і шо з того?
   
лібре пррацює повільніше, бо там ява. але це ще ти з глюками офіса не стикався..

LibreOffice і OpenOffice - це річ, яка виносить мозок повільністю і глюками. Зніс на користь WPS Office
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія