Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Нуу , нічогенька такечки "новина" , п'яницям , під чемер та тульку , згодицця поумнічати , та одна біда )) , тії п'яниці , а ні того лохограма , а ні ХвУП-а не читають , бо як , за прєвосходящіє ана лохі , почули би чі прочитали , то точняк би ще на плахвон привід би знайшовсь . ))
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Забавно наблюдать за фупом иногда. На полном серьезе обсуждали инфу без малейшего подтверждения, которую скорее всего просто выдумали для контента. Более того, даже требовали Алежку к ответу  :facepalm:  :laugh:
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Якої пред'яви?  Анонімного телеграм каналу?   8-:  Бред. 

Можу запропонувати парі, що нічого не буде ні через місяць, ні через рік, ні через 5 років.  Тому що весь його бізнес повністю прозорий з початку нульових. 
Я не можу не погодитись, що скоріш за все нічого не буде. РЛА він такий договороздатний. В 2014 багато хто з ваших вважали що йому кранти, а він вислизнув. Ще й з профітом. Але все ж про прозорість з 2000 я б не зарікався. Крім буремних дев'яностих були ще спонсорні  домайданні.
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Забавно наблюдать за фупом иногда. На полном серьезе обсуждали инфу без малейшего подтверждения, которую скорее всего просто выдумали для контента. Более того, даже требовали Алежку к ответу  :facepalm:  :laugh:
А для чого він сюди представлений? Для бортьби з фейками і роз'яснювальної роботи. Нагода для премії буде. Тобі шкода?
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

«Вертолеты украинского производства, превосходящие по дальности европейские аналоги.» :weep:  :facepalm1:

З 4.25...  Проте зробили поки десь 2шт на базі Мі2 для презентацій, Богуслаєв хоче контракт на 25 шт...



 
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

А де Алежка? А то тривожно якось.

Можно подумать , Алежка каким то боком к тому баблу,которое мылось
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Я не можу не погодитись, що скоріш за все нічого не буде. РЛА він такий договороздатний. В 2014 багато хто з ваших вважали що йому кранти, а він вислизнув. Ще й з профітом. Але все ж про прозорість з 2000 я б не зарікався. Крім буремних дев'яностих були ще спонсорні  домайданні.

Просто ПИдр оч. деньги любит
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

А для чого він сюди представлений? Для бортьби з фейками і роз'яснювальної роботи. Нагода для премії буде. Тобі шкода?

Ким «представлений»?  На твою думку на ФУПі є тільки штабні?  У тому числі і ти?
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Да да, именно ФБР и МИ-6 :lol:  :facepalm1:  б***ь, Донч, тебе не стыдно такой бред таскать.
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

З 4.25...  Проте зробили поки десь 2шт на базі Мі2 для презентацій, Богуслаєв хоче контракт на 25 шт...

https://youtu.be/-zxZSsSbge0

і які європейські аналоги ці гвинтокрили «превосходят»?
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Ги... Кажуть, ЗЕ зараз танцюють брити. Ахметов почав мочити ЗЕ. Брити почали мочити Ахметова. Симптоматичненько.
Метрополія вписалася з вождя колонії.
Ну, таке.
Канібала Бокассу теж колись Захід підтримував.
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Просто ПИдр оч. деньги любит

А як з цим на твою думку у ЗЕ?

Якщо бізнес лояльний до влади (а у Ахметова це було що за часів Кучмі, що при Ющенко, що при Овоче, що при Порошенко, що при ЗЕ), платить податки, зберігає робочі місця (з зарплатами значно вище ніж по країні), то ніхто  з ним воювати не буде.  Це, до речі, головна помилка Коломойського.
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

А як з цим на твою думку у ЗЕ?

Якщо бізнес лояльний до влади (а у Ахметова це було що за часів Кучмі, що при Ющенко, що при Овоче, що при Порошенко, що при ЗЕ), платить податки, зберігає робочі місця (з зарплатами значно вище ніж по країні), то ніхто  з ним воювати не буде.  Це, до речі, головна помилка Коломойського.

Не знаю...

Вот только не надо мне лепить старую сказку про рабочие места и налоги..Ага
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

А як з цим на твою думку у ЗЕ?

Якщо бізнес лояльний до влади (а у Ахметова це було що за часів Кучмі, що при Ющенко, що при Овоче, що при Порошенко, що при ЗЕ), платить податки, зберігає робочі місця (з зарплатами значно вище ніж по країні), то ніхто  з ним воювати не буде.  Це, до речі, головна помилка Коломойського.

ахметов - лояльний до влади, але не лояльний до держави
на ахметові відповідальність за донбас, прихід Урки-Януковича до влади, за постійне намагання диктувать правила гри

рано чи пізно з цим треба закінчувати і розділяти його
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Ким «представлений»?  На твою думку на ФУПі є тільки штабні?  У тому числі і ти?
Ні так не думаю. Якби було б так то не був би тут. Штабними вважаю представників партій. А ти змахуєш на представника ДТЕК та Метінвеста по зв'язку з громадскістю.
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

і які європейські аналоги ці гвинтокрили «превосходят»?

То до авторів сюжету ...
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

ахметов - лояльний до влади, але не лояльний до держави
на ахметові відповідальність за донбас, прихід Урки-Януковича до влади, за постійне намагання диктувать правила гри

рано чи пізно з цим треба закінчувати і розділяти його

+
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Не знаю...

Вот только не надо мне лепить старую сказку про рабочие места и налоги..Ага

ніхто нічого не ліпить.  Є офіційні цифри https://delo.ua/business/metinvest-v-i-polugodii-2021-goda-narastit-upl-381743/

А що буває з робочими місцями дивись на прикладі Азовмаша або ЗАЛКа
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Vieta
@Lizvetoczka
Ахметов влип. И серьезно. Поступила инфа из Великобритании. Источник заслуживает доверия. Ахметова МИ-6 и ФБР подозревают в отмывании десятков млрд$ для кремля в Штатах и В/британии, сотрудничестве с ФСБ и финансировании террористов ОРДЛО, преднамеренном развале Украинской
энергетической системы и т.д. Сейчас все счета олигарха в Англии арестованы. Президента Зеленского приглашают на совместную встречу глава МИ6 Ричард Мур и глава ФБР Кристофер Рей. Мероприятие осуществляется в формате Программы Вашингтона «По борьбе с отмыванием денег и коррупцией

Слишком хорошо, чтобы быть правдой
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Алезка, ещё раз: Не нужно меня пытаться убедить проплаченной заказухой...

Я про дела рыжего ещё с 90-х знаю не понаслышке
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Слишком хорошо, чтобы быть правдой

Понаблюдаем...Но ты ж понимаешь,что если Лев уже вцепился...
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Ні так не думаю. Якби було б так то не був би тут. Штабними вважаю представників партій. А ти змахуєш на представника ДТЕК та Метінвеста по зв'язку з громадскістю.

 :facepalm1:

Я тут з 2005 року.  Задовго до того, як прийшов до Метінвесту.  А той же ДТЕК я в 2015-2017 році критикував тут набагато більше ніж всі учасники цієї гілці разом узяті
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Алезка, ещё раз: Не нужно меня пытаться убедить проплаченной заказухой...

Я про дела рыжего ещё с 90-х знаю не понаслышке

я тобі написав про податки і робочі місця.  А також про лояльність до будь-якої влади.  Вважай, що це його бізнес-модель, бути повністю в правовому полі.  життя навчило
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

:facepalm1:

Я тут з 2005 року.  Задовго до того, як прийшов до Метінвесту.  А той же ДТЕК я в 2015-2017 році критикував тут набагато більше ніж всі учасники цієї гілці разом узяті

Ну вибач. Представник Метінвесту виключно.
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

я тобі написав про податки і робочі місця.  А також про лояльність до будь-якої влади.  Вважай, що це його бізнес-модель, бути повністю в правовому полі.  життя навчило

Британцы так не считают

Да и гэбне,под которой он начинал, и по всей видимости,продолжает, как то пох и раб. места и налоги
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

 :facepalm1:
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Реально, підприємства Ахмєтова певно єдині, хто дійсно працює по максимуму в правовому полі. Ви вже геть по якигось інформаційних помийках інформацію шукаєте. :D
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Ну вибач. Представник Метінвесту виключно.

А можна визначитися, я на ФУПі офіційний представник Метінвесту, або ледар, який пише тут, що в будні, що у вихідні (і навіть святкові) дні  :S Або просто людина, якій цікаво на ФУПі, і якої подобається те, чим вона займається
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Реально, підприємства Ахмєтова певно єдині, хто дійсно працює по максимуму в правовому полі. Ви вже геть по якигось інформаційних помийках інформацію шукаєте. :D

То, что ДТЭК "законным образом" накручивает себе сверхприбыли и получает от государства гарантии своих афер с облигациями - это свидетельство чудовищной коррупции.
Коррупция - это не только обход закона. Это для мелочи пузатой. Крупная рыба коррупционирует так, чтобы законы работали на неё.
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Был на работе поэтому не мог отписаться в теме раньше
Почему то я вообще не удивлен предьявленными обвинениями
даже если они прозвучали в каком то левом источнике
ведь любой разбирающийся в политике ( та даже просто любой  думающий ) человек
это понимал
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

То, что ДТЭК "законным образом" накручивает себе сверхприбыли и получает от государства гарантии своих афер с облигациями - это свидетельство чудовищной коррупции.
Коррупция - это не только обход закона. Это для мелочи пузатой. Крупная рыба коррупционирует так, чтобы законы работали на неё.

У Центренерго такі ж тарифи.  Тільки у них чомусь не надприбутки, а надзбитки
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

То, что ДТЭК "законным образом" накручивает себе сверхприбыли и получает от государства гарантии своих афер с облигациями - это свидетельство чудовищной коррупции.
Коррупция - это не только обход закона. Это для мелочи пузатой. Крупная рыба коррупционирует так, чтобы законы работали на неё.

Это фсё в правовом поле  :laugh:

И во имя создания рабочих мест
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Это фсё в правовом поле  :laugh:

Донч, ну ти хоч тримай рівень.  Якщо Велесов починає з тобою погоджуватися, то значить треба щось міняти
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

То, что ДТЭК "законным образом" накручивает себе сверхприбыли и получает от государства гарантии своих афер с облигациями - это свидетельство чудовищной коррупции.
Коррупция - это не только обход закона. Это для мелочи пузатой. Крупная рыба коррупционирует так, чтобы законы работали на неё.

Ну допустимо, що ти правий. Але ж за що тоді ти його збираєшся "прівлєкать" ?

   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

У Центренерго такі ж тарифи.  Тільки у них чомусь не надприбутки, а надзбитки

А уголь у кого?
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Что мы не знали что страной правят олигархи поднявшиеся при помощи хуйловских денег
Что мы не знали как были сформированы их состояния
Что мы не знали что они покупали имения и недвижимость на сотни миллионов долларов в том числе и для своих патронов на Западе
украденных у нас украинцев
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

А уголь у кого?

в тому числі і на державних шахтах.  А взагалі Центренерго купує вугілля де хоче.  Мит на нього немає.  А собівартість видобутку у розрізах Кузбасу або ПАР набагато нижче ніж на шахтах Павлоградвугілля
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Ахметов Фирташ Коломойский
главные Бенефициары Бубы и этой системы
которая уничтожает средний класс да и всех простых украинцев


   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Что мы не знали что страной правят олигархи поднявшиеся при помощи хуйловских денег
Что мы не знали как были сформированы их состояния
Что мы не знали что они покупали имения и недвижимость на сотни миллионов долларов в том числе и для своих патронов на Западе
украденных у нас украинцев

+
   
Re: Кажуть,Рыжий влип конкретно...

Прокололись укро"патриоты"
 :laugh:
Сотрудничество с ФСБ, не идущее  в ущерб США и Британии - не преступление в США и Британии. Там куча компаний с корнями в ФСБ работают с 90-х.
Равно как там не слышали ни про каких "террористов ОРДИЛО", это чисто киевская выдумка
Опять выдают жделаемое за действиельное.
"Увесь мир з намы! Потужно! Дякую!"

"...Ахметова МИ-6 и ФБР подозревают в отмывании десятков млрд$ для кремля в Штатах и В/британии.."
 :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія