Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 10:19
Маразматики, ви серйозно? Ви сліпі, тупі чи все разом? Там з 7 секунди чудово видно fpv який летить до танка від найвищої труби коксохіма.
Просто цікаво яка там бойова частина? Від птрк? Що воно вибухнуло відразу
Звичайний фпв дрон з кумулятивом. Боєприпас може бути наприклад модифікований кумулятивний постріл для РПГ-7. День, стоячий танк з повною боєукладкою. Просто вдало залетіли ззаду, між баштою і корпусом. Далі детонація боєкомплекту.
2
cьогодні в 09:54
Маразматики, ви серйозно? Ви сліпі, тупі чи все разом? Там з 7 секунди чудово видно fpv який летить до танка від найвищої труби коксохіма.
3
13 червня 2024 08:01:46
Можливо я помиляюсь, але останні події вказують на те, що війна йде до завершення. І не просто завершенню, а з перемогою України та країн антипутинсткою коалції.
Я читаючи це ледь не вдавився. Тому як людина відповідальна за замах на моє життя (це жарт раптом що) ви просто зобов'язані розкрити що саме спонукало вас до подібних висновків.
4
12 червня 2024 12:00:02
Є купа статей про обхід санкцій різними галузями. Ніхто ніяку побутову техніку для цього не трусить.
Яку побутову техніку? Ви навіть не розумієте що вам пишуть. І сперечаєтесь з якимись тарганами у вас же в голові.
5
12 червня 2024 11:22:18
Головне, що Зе дякує. Вимагає, просить, а не забуває дякувати. А Попко то внутрішній ринок.
подвійна мораль. як це по кацапськи.
Подвійна мораль, шановний, це однією рукою давати «патріоти», а іншою щедро насипати кацапам компоненти для ведення війни.
Ніхто нічого не насипає. Світ трішки змінився з минулого тисячоліття. Те що може керувати ракетою - зараз мас маркет. Як ви можете зайти в будь-який магазин електроніки і купити там процесор та відяху, точно так же можна купити jetson, raspberry, orange, dsp-хи, оптику, практично усе що потрібно для дрона чи ракети. Трохи складніше з менш розповсюдженою і більш вузькоспеціалізован ою хрінню, типу інфрачервоних матриць, але і тут є варіанти. Плюс Китай, який це все також виробляє, хоч і гіршої якості. Плюс виробництво в самому Мордорі.
Тому побійтесь Бога. Нам Заходу треба в ноги кланятись, за те що вони роблять. Бо враховуючи усю нашу 30ти річну історію тупості і хитрожовтості з Януковичами, "дружбой флотами", спільною з москалями корупцією при продажі газу і відмиванні брудних грошей, розпродажем усієї зброї, продажем Китаю технологій, авіаносців і стратегічних підприємств (Моторсіч), "переставанням стрелять" і шашликами, я б особисто на місці західних політиків взагалі виступав би проти будь-якої підтримки України.
6
9 червня 2024 21:13:44
А головне що все це абсолютно пофіг усім, крім тих кого це напряму зачепить. Абсолютна атомізація суспільства.
Помри ти сьогодні, а я завтра. (С)  [A]
7
8 червня 2024 16:08:32
Розробляти дрони повинен бізнес і конкурувати за те щоб їхні дрони купувала держава для мін оборони .
І на ваше зауваження у нашої держави знайшлась гідна відповідь:

З оборонних підприємств на фронт забирають дефіцитних спеціалістів

 :gigi:
8
8 червня 2024 13:57:32
К-2 - лінійний батальйон 54 омбр. Які там нахуй можуть бути дроністи??? Всі мають сидіти в окопах з лопатами, а не дрони паяти!
а ти хто такий борзий?
відкрий личко, що воно забанене під основним ніком.

як старається накидувати...уфф
А от і жертви шапіто-марафону підтягнулись.
9
8 червня 2024 13:47:27
Ну що ж. Значить маленька радянська армія проти великої радянської армії...

Respice finem.
10
2 червня 2024 15:03:36
Нет результатов "аудита". Если я ошибаюсь и они есть, может кто воюет подтвердит что пришло много людей из тыла на ротации.
Як я люблю рожевих поняш.  :weep:
І що цікаво, що реально ж вірять люди в сотні тисяч військових які ховаються в тилу, і зараз їх як "ух" і відправлять на нуль, і не треба буде більше ухилянтам ховатись. Результатом аудиту є переважно перестановка ліжок, в результаті якої п'ятий барак міняється з третім. Це якщо говорити про кадровий кістяк. Під шумок правда прикриють усі створені Залужним "шараги", після чого "красноглазіків" відправлять на штурмовку, а про технологічність в ЗСУ можна буде остаточно забути. Як і про рекрутинг, бо якщо ти йшов в ЗСУ фул-стак девелопером, а в результаті аудиту раптом став впевненим користувачем ПК (Пулемета Калашникова), то такий красивий фінт може пройти тільки один раз. Другий раз ви вже йух так нарекрутуєте. Плюс уся ця цікава забавка, коли ППОшники стають десантниками, зв'язківці - морпіхами, логісти - єгерями, а аеродромні техніки - лінійною піхотою, мало того що контр продуктивна в плані забивання мікроскопом цвяхів, так ще й дасть ну максимум пару десятків тисяч поповнення. Що за нинішньої війни на пару місяців. А з моменту коли Залужний озвучив необхідну до мобілізації кількість пройшло вже більше півроку. Часу витраченого вкотре на "прості рішення", які чомусь стереотипно дали протилежний результат.

PS Ну а Безумна... Я думав що після 2019 мене вже нічим не здивуєш. Але тут знизу постукала Мар'яна.
11
31 травня 2024 20:31:58
Пацики, а якщо ви перестанете в них тикати паличкою, то може вони тут зрештою загнуться? Як вам такий варіант?  :shuffle:
Дивись, друже....Тут є така ПІЧАЛЬКА. Вона сюрреалістична. Дегенеративна. Олігофренична. Дебільна. Але....


Ось, як приклад....славнозв існа гілка про славні. Про Петра.

Жодного славня жоден порохобот в тій гілці не написав.  :lol:

Це все творчість Зелених У*банів. на всі СТО ВІДСОТКІВ. Всі хворі на голову зелені виблядки пишуть там "славні". Ржуть. Прикол такий 95 кварталівський. Хуєм по роялю.


Але! Увага всій консерваторії. «Дисканты, тише! Кукушкина, слабее!»

Вилазять ці скоти з цієї гілочки в інші гілочки....

І....Аутлендер...УВ АГА!  :lol:

НА
ПОВНОМУ
СЕРЙОЗІ

пишуть, що ці стопіццот сторінок славнів написали "колєнопрєклонєнниє" і "фанатічниє" ......ПОРОХОБОТИ.

Брате...і це... :lol: сука....серйозно пишуть!


Як тобі цей ТРЕШ, УГАР І СОДОМІЯ?


Невже ти думаєш, що, якщо в них не тикати паличкою, вони загнуться?

Гівно, якщо в нього не тикати паличкою, воно ж лежить ЦІЛЕ і НІКУДИ НЕ ЩЕЗАЄ. Трохи підсохне, втратить бздо...але ж залишиться ГІВНОМ на асфальті.


Вони САМІ СОБІ зробили цих порохоботів. І ПОВІРИЛИ В НИХ, СУКА! Ну? НЕ КАЦАПНЯ ТРЕШОВА?  :lol:


 :laugh:
Воно то з однієї сторони так. Сам колись бавився. Цікаві досліди, за рецептами "Митця". Але щось останнім часом мені все більш і більш гидко стає в них навіть паличкою штрикати.
12
31 травня 2024 20:25:01
Побачив в теремківській групі що пан Богдан приєднався до лав ЗСУ.  (tu)
Сподіваюсь що в нього все буде добре.
13
31 травня 2024 18:45:59
Пацики, а якщо ви перестанете в них тикати паличкою, то може вони тут зрештою загнуться? Як вам такий варіант?  :shuffle:
14
30 травня 2024 10:50:07
:laugh:
От же йоп твою Бандер1вську мать!!!
От жеж жертва лоботомії цитує жертву лоботомії!
Тут або матрос адміралом, або солдат генералом.
:)
Машка, я розумію що тобі як офіцеркє імбецильних військ це знати не обов'язково, але можливо ти колись чула про Морську Піхоту. Так от там найнижче звання - матрос. А вищий офіцерський склад там - генерали.
15
25 травня 2024 10:36:10
таких не знаю
Ще пограюсь в абревіатури.  :gigi:
ЦГД? ЦМТР?

зараз іде розгром тотальний всіх, хто займався розробкою чогось інноваційного при генштабі
На жаль... Хоча і було передбачувано ще кілька місяців тому.

16
25 травня 2024 10:00:02
структуру, яку прямо зараз Сирський планує перекувати в штурмовики?
ЦУКП?
17
18 травня 2024 10:02:05
сам ти вата рошенівська
Форумом займись, мУдератор. Для України хоч на дивані щось зроби, уйобок.
що ти наразі для України робиш? Тухес петін облизуєш?
Знаєш чим ти відрізняєшся від Geo? Крім того що усім.
Якщо колись раптом відбудеться зустріч фупівців в реалі (як бувало в минулому), то будь хто там присутній сприйме за найвищу честь потиснути Geo руку. А раптом ти ризикнеш туди припертись (насправді звісно ж ні), то найпоширінешим бажанням щодо тебе, буде просто харкнути тобі в єбало. Хоча особисто я, просто руки і ноги тобі переламаю.
19
18 травня 2024 07:04:22
Коли Петро заїбеться фінансувати свою ботоферму чи йому кінцево прижмуть хвоста форум чекають ще гірши часи ніж зараз то що тепер плакати від цього? B-)
Головне не переплутати. Люди, які на цьому форумі 20 років, які знають одне одного в реальному житті, неодноразово зустрічались в оффлайні, пройшли не один Майдан, захищали країну в АТО, ООС та під час повномасштабки - це ботоферма Петра. А безлика х_у_й_н_я, що насипалась сюди під час кацапського контролю над форумом - це шановані дописувачі.  :gigi:

ЗІ До речі дякую новому мудеру. Я давно бажав упячці наглої смерті, і нарешті з'явилась людина, яка над цим фахово працює.
20
16 травня 2024 15:21:44
:facepalm:

Міністерка економіки Юлія Свириденко скасувала наказ про бронювання працівників компаній Glovo, Visa, Favbet Tech.

    "З огляду на суспільний резонанс я скасовую наказ про бронювання й будемо розбиратися у ситуації й аналізувати рішення щодо кожної компанії окремо. Ця ситуація стала додатковим аргументом, аби пришвидшити роботу над оновленням постанови Кабміну №76, аби вона відповідала вимогам час і потребам бізнесу", – зазначила вона

У ресторані:
- Офіціанте, рахунок!
- Будь ласка!
- А це що таке?
- Де?
- Ось тут. Написано: «Фліжанка кави — 50, Вийшло - 250, разом - 300 ". Що означає «вийшло»?
- Ну… Значить, не вийшло…
22
3 травня 2024 21:28:38
І що?
Перечитайте повідомлення на яке я відповідав. Потім моє. Потім ще раз спочатку. Може тоді ваше питання відпаде саме собою.
23
3 травня 2024 21:24:43
А взагалі всерйоз обговорювати фейково-нейромережеві картинки з розважального інстаграм каналу це навіть для нинішньої пенсіонерсько-прихильники певної політсили упячки занадто.  :facepalm1:
24
3 травня 2024 21:16:06
Взяти хоча б наведену картинку Ступіна. Це ж відсилка до Мунка.
Яка дитина? )))
Це "Автопортрет із відрізаним вухом та люлькою" Вінсента Ван Гога.

25
29 квітня 2024 13:55:38
розумію гнів.
у мене теж був гнів на початку повномаштабки, коли приходиш у "білий дім" і кажеш - хочу бути корисним, до кого звертатись і що робити.
а перше що тобі кажуть - іди до такого-то на подвал (і не розуміють, як це звучить для того, хто був у 2014 році до травня у Донецьку).
і ти ідеш "на подвал", а там перше, що питають - чи є авто та своя зброя. а потім вписують на білому листочку данні і кажуть - ми вам передзвонимо.
досі чекаю дзвінка.
От читаю я і розумію, що мабуть я таки дебіл. Поїхав на Іподром, постояв день в черзі, отримав автомат і уже 2 роки вйобую. Як і ще тисячі таких же дебілів. А міг би досі дзвінка чекати.  :gigi:
Ти це я. Бажаю міцного!
Бажаю найміцнішого!
26
28 квітня 2024 23:37:31
І ніхто не написав - я сука, життя прожив, все в цьому житті побачив, хлопці мене в ЗСУ не беруть, пацанята гинуть які ще дівчину по нормальному не кохали, як б***ь наібати цю срану медицину і попасти на фронт.
 Розумію що страшно. Так хоч не пишіть((, не позортес
розумію гнів.
у мене теж був гнів на початку повномаштабки, коли приходиш у "білий дім" і кажеш - хочу бути корисним, до кого звертатись і що робити.
а перше що тобі кажуть - іди до такого-то на подвал (і не розуміють, як це звучить для того, хто був у 2014 році до травня у Донецьку).
і ти ідеш "на подвал", а там перше, що питають - чи є авто та своя зброя. а потім вписують на білому листочку данні і кажуть - ми вам передзвонимо.
досі чекаю дзвінка.
От читаю я і розумію, що мабуть я таки дебіл. Поїхав на Іподром, постояв день в черзі, отримав автомат і уже 2 роки вйобую. Як і ще тисячі таких же дебілів. А міг би досі дзвінка чекати.  :gigi:
27
28 квітня 2024 10:08:31
Бенджамін відчув, що хтось носом притулився до його плеча. Він обернувся. Це була Кловер... Не говорячи ні слова, вона потягла його до стіни, де були записані Сім Заповідей... Тепер там був один-єдиний запис: "Усі тварини рівні, але є тварини рівніші за інших".
28
24 квітня 2024 11:19:12
Що цікаво. Чувак тролить уже 5 років. По кілька десятків повідомленнь в день. Тролить настільки товсто що аж тонко. І все одно 80% упячки в кожній гілці серйозно з цим тролінгом дискутують.  :facepalm:
29
24 квітня 2024 11:14:32
Клятий Порошенко!
30
22 квітня 2024 20:10:25
Ті розборки в київських ресторанах Goodwine, Goodman   на Жилянській і тому подібних закладах- то якась вічна тема.  :-)o
Економічний фронт же ж.  :gigi:
31
22 квітня 2024 19:30:37
Як добре що ми перемогли корупцію ще в 2019.  :gigi:
32
22 квітня 2024 16:35:15
А от Myroslava не справжня патріотка. Вона втікла в Німеччину і залишила свого президента напризволяще. Добре що Мар'яна не така.  :gigi:
33
22 квітня 2024 16:22:32
Прийшов і мій час розповісти історію з життя. Не рівня «дружина на роботі чула, як одна співробідниця розповідала про знайомого її сусідки».
Десь під Різдво (нормальне, у грудні) дізналися, що кум, киянин, «потрапив до бусіка», десь за пару тижнів до цього і вже в учєбці. Кум у мене ІТ-шнік, експерт у своїй галузі, 47 років, окуляри «мінус 7». Вирішили в учєбці робити з нього діловода. Також для нього є вакансія у ІТ міноборони, та менеджер з цього напрямку у міноборони -  наш з дружиною «інтернет-знайомий». Зв’язалися, надіслали резюме кума, та описали поточну ситуацію. Менеджер показав резюме «технічному архітектору», той одразу ж виніс вердикт «треба брати». Тим часом в учєбці вирішили, шо діловодів і так трохи овердохєра, та перевели його у стрільці. Поки у ІТ міноборони приготували усі документи на переведення, та надіслали учєбку – скінчилася підготовка як стрільця, та учєбка відмовила у переведенні. Але й жодна стройова бригада не виказала бажання брати до себе «такого стрільця», стали в учєбці робити з нього сержанта. Після «школи сержантів», схоже, шо і на такого сержанта «попит такий собі». Так шо уже вийшов на службу у ІТ міноборони у «Поділ-Дорогожицькому військовому окрузі».

Так, забагато бюрократії та інертності. Так, треба бути проактивним та наполегливим, ні хто у ЗСУ не почне бігати навколо тебе одразу як ти заявиш шо ти -  «екстра-супер-мега-експерт» у чомусь. Але і зовсім не «сліпих-глухих-кривих женуть у окопи».
Дуже цікава історія, але є кілька нюансів:

1. Практично всі айтішні спеціальності в армії вимагають наявності офіцерського звання.

2. На кожну айтішну вакансію зазвичай під сотню бажаючих, особливо серед тих, хто вже мобілізований - більшість бажаючих просто ігнорується.

Тому шанси повторити цю історію - трохи більші, ніж виграти в лотерею. Якщо немає "інтернет-знайомого" в МО - практично нульові.
Та в принципі історія може бути реальною. З певними натяжками. Плюс власник диплома ВНЗ може зараз пройшовши 1-2 місячні курси отримамати первинне офіцерське звання.
Тут питання в іншому. Історія ця матиме продовження. Після аудиту Сирського зараз усі хто не брав участь у бойових діях - уйобен в бойовитен брігаден. А оскільки тут пацанчик отримав скоріше за все в учебці восовку стрільця собі в військовий, то він буде уйобен в брігаден шнелен-шнелен, одразу на нолен, навіть в обхід учебкен і полігонен. Якщо звісно не має великен волохатен лапен десь в верхах.
34
22 квітня 2024 15:34:10
Развели как котят (С)  :gigi:

До речі, а де всі свідки тези "звільнення Залужного - порох0ботське ІПСО"?  :crazy_pil:
35
22 квітня 2024 15:29:05
Down він і є даун...
Згоден. Єдина проблема що ви, імбецили, цього дауна президентом обрали.  :gigi:
36
22 квітня 2024 15:17:18
Підкажіть який сенс ризикувати життям людини що може набагато більше віддати державі через свій досвід?

https://twitter.com/view/status/1774360624048300167
Ножик Glock. 78 чи 81ший. Але як він його при такому кріпленні збирається виймати?  :gigi:
37
22 квітня 2024 14:33:52
ТТ наприклад видавали в 22 офіцерам київських батів ТрО, тому тут нічого дивного не бачу (я вже мовчу що кулемети в нас були CZ UK 59, а у сусідів - Дегтярі).
Пістолети в багатьох офіцерів на руках постійно, крім відпусток. А у деяких і у відпустках. Плюс всі хто міг поробили собі нагородну.
В СЗЧ часто стараються до останнього не подавати навіть тих хто реально уїпав в СЗЧ. Взводні, ротні, МПЗшники стараються спочатку додзвонитись, до тіла, до родичів - умовити, залякати, щоб повернувся. Бо за СЗЧ підлеглого усім командирам буде головняк і куканізація. А тут я так розумію взагалі офіцер. При тому непростий. Плюс там їх цілий сімейний підряд. Через них можливо йшла волонтерка. Домовився з командиром що їх пару днів не буде, та й поїхав.
А "СЗЧ" з'явилось уже після нічної пригоди. Взагалі думаю в штабі робота від ранку там кипіла. Принтери червоні від роботи були. Ручки шурхотіли по паперу. Журнали заповнювались. Рапорти писались.  :gigi:
38
22 квітня 2024 14:11:03
Так шо "позакривайте 3.14здаки", проффесори околоФУПівських наук.
вы когда-нибудь дезертировали из расположения военной части
с украденными гранатами и оружием?
я тоже нет
так что вы такой же фуповский прохвессор как и все
только вы шибко нервный
Я, на відміну від тебе, не дoвбoйoб, гнида ти кацапська.
Згоден, Машка, ти не довбойоб. Зараз в моді фемінітиви, тому ти довбойобша.  :gigi:
39
22 квітня 2024 11:12:37
військовослужбовці: батько та син — самовільно покинули військову частину в Одеській області
:lol:

Вони викрали табельний пістолет
:facepalm:  :weep:

Гарна спроба, панове зі штабу частини.  :gigi:
40
22 квітня 2024 09:27:45
Клістрони, сцуко... Зі штучним інтелектом...  :weep:

Будь-яка конспірологія - зло. Вона ніколи не справджується. Ніякого сенсу поліції не розкривати справжню причину по якій ці двоє вирішили напасти немає. Буквально кожного тижня Служба Божа виявляє в рядах ЗСУ перевертнів, наводчиків, шпигунів про що одразу собі у фейсбучик пише. І ніякого суспільного резонансу це не викликає. Тому якби це було так, то так би одразу і сказали. Тим більше тут у поліції була б змога пнути ВКР, що ті "мишей не ловлять". Жодне відомство ніколи таку нагоду підставити інше відомство не пропустить. Те що вони ПГМнуті РПЦ-шники, так у нас пів країни таких. І в армії не менше. Тут вистачає і алкашні, і нарків, і вати, і ігроманів, і шизів. Кожної тварі по парі. Кого ТЦКшники наловили. Зріз суспільства.

Тому все тут просто як колумбове яйце. Везли зброю, мабуть дійсно гранати. Можливо не перший раз. Нарвались на випадкових ментів. Зрозуміли що зараз їх спалять. Прийняли спонтанне рішення. Мабуть не знали, або забули про боді-камери. Можливо розраховували, що просто вирублять їх, без стрілянини і убивтсв, звалять до себе в частину, машину спалять (і одразу в тєлєгу волонтерам - машину втрачено на нулі, треба нову), самі попросяться на ротацію, від ВСП якось відкупляться, і реально все спуститься на гальмах. Але вийшло як вийшло. Щодо того що розміняли "максимум 7 років на пожиттєве". Якби їх взяли з гранатами, то їм би світила КК 262 ч.3:

Цитувати
Дії, передбачені частинами першою чи другою цієї статті, якщо вони вчинені організованою групою, розбій з метою викрадення вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або радіоактивних матеріалів, а також вимагання цих предметів, поєднане з насильством, небезпечним для життя і здоров'я, - караються позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.

Дали б їм років 12. Що для старшого і є пожиттєвим. А так, повторюсь, якби просто вирубили і звалили, плюс не було записів з камер, то цілком могли розраховувати взагалі відпетляти.

Повна версія