Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

По літаках я так розумію справа не в тому що не хочуть переходити червоні лінії (ссуть).
До контрнаступу не встигнуть пілотів підготувати, обслуговування, ремонт, головне не літати а саме навчити працювати в команді. І ще за ті самі гроші можна поставити щось ефективніше.

А чому не почати навчання пілотів? Потім не треба будуть літаки? Це саме політичне рішення, не надавати авіацію. Причини мені не відоиі, але неозброєним оком бачимо, що авіацвя, то табу.
   
Re: Контрнаступ

По літаках я так розумію справа не в тому що не хочуть переходити червоні лінії (ссуть).
До контрнаступу не встигнуть пілотів підготувати, обслуговування, ремонт, головне не літати а саме навчити працювати в команді. І ще за ті самі гроші можна поставити щось ефективніше.

А чому не почати навчання пілотів? Потім не треба будуть літаки? Це саме політичне рішення, не надавати авіацію. Причини мені не відоиі, але неозброєним оком бачимо, що авіацвя, то табу. А щодо того, що ефективніше, то ефективніше за авіацію лише ядерка.
   
Re: Контрнаступ

А чому не почати навчання пілотів? Потім не треба будуть літаки? Це саме політичне рішення, не надавати авіацію. Причини мені не відоиі, але неозброєним оком бачимо, що авіацвя, то табу.

А хто підтвердив що їх не почали. Чи про це треба звітувати на всю планету?
   
Re: Контрнаступ

А хто підтвердив що їх не почали. Чи про це треба звітувати на всю планету?

Ігнат сказаа, що, нажаль, оскільки нема рішення по літакам, то й пілотів не готують. У США все анонсують, це нам було б вигідно, аби вме робилося мовчки, але в США так не робиться.
   
Re: Контрнаступ

А я от думаю що треба не чекати поки роздупляться, а починати думати чи украіна зможе власними силами відтворити виробництво тих же Міг 29 чи Су 24.

Реально справа тільки в планері, бо все інше - двигуни, авіоніку, тощо - радо продадуть країни G7
   
Re: Контрнаступ

...це нам було б вигідно, аби вме робилося мовчки, але в США так не робиться.
багато чого робиться і постачається мовчки.
вже пост-факутм появляються фото техніки.
   
Re: Контрнаступ

А я от думаю що треба не чекати поки роздупляться, а починати думати чи украіна зможе власними силами відтворити виробництво тих же Міг 29 чи Су 24.

Реально справа тільки в планері, бо все інше - двигуни, авіоніку, тощо - радо продадуть країни G7

Ми міни та ракети під РСЗВ не здатні виробити - які літаки?! Розробка та запуск у серію літака, навіть з готовим планером, це роки. Мати планер в наявності, зовсім не означає здатнвсть його відтворити. А в нашому випадку - тупо нема на все це часу.
   
Re: Контрнаступ

багато чого робиться і постачається мовчки.
вже пост-факутм появляються фото техніки.

Така фігня як літак, це не РСЗВ. Там по-тихому нічого не вийде.
   
Re: Контрнаступ

Взагалі то пілотів навчають. Певну кількість в США. Певну в Британії. Літаки нададуть, але все буде залежати він нашого контрнаступу. Якщо він буде досить успішним, то потім потихеньку і літаків нададуть.
   
Re: Контрнаступ

Взагалі то пілотів навчають. Певну кількість в США. Певну в Британії. Літаки нададуть, але все буде залежати він нашого контрнаступу. Якщо він буде досить успішним, то потім потихеньку і літаків нададуть.

 Проблема у тому, що без панування (та хоча б спокою) в небі проводити вдалий наступ на відкритому просторі, яким є степова частина півдня України, дуже складно... :(
   
Re: Контрнаступ

чи украіна зможе власними силами відтворити виробництво тих же Міг 29 чи Су 24


Шо ви мелете?...
   
Re: Контрнаступ

Ми міни та ракети під РСЗВ не здатні виробити - які літаки?! Розробка та запуск у серію літака, навіть з готовим планером, це роки. Мати планер в наявності, зовсім не означає здатнвсть його відтворити. А в нашому випадку - тупо нема на все це часу.
Израиль за 6 лет ( с 67 по 73) запустил производство своих самолётов. И к началу войны Судного дня уже имел порядка 60 шт Нешер на вооружении. А это полная реплика Миража. И эти самые Нешеры сбили 80% Миг 21 во время военных действий
А, между прочим, в 67 году Израилю исполнилось всего двадцать годиков. И он стартонул на голых камнях и в пустыне, т.е условного Южмаша у него не было готового.
   
Re: Контрнаступ

А я от думаю що треба не чекати поки роздупляться, а починати думати чи украіна зможе власними силами відтворити виробництво тих же Міг 29 чи Су 24.

Реально справа тільки в планері, бо все інше - двигуни, авіоніку, тощо - радо продадуть країни G7

Не зможе. Це раз. І два - виробництво Міг29 чи Су24/27 було актуально у 1980-2000 роки. Зараз воно нікому не треба... :(
   
Re: Контрнаступ

Израиль за 6 лет ( с 67 по 73) запустил производство своих самолётов. И к началу войны Судного дня уже имел порядка 60 шт Нешер на вооружении. А это полная реплика Миража. И эти самые Нешеры сбили 80% Миг 21 во время военных действий
А, между прочим, в 67 году Израилю исполнилось всего двадцать годиков. И он стартонул на голых камнях и в пустыне, т.е условного Южмаша у него не было готового.
Ага, і безліміт бабла і технологій від США.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Ага, і безліміт бабла і технологій від США.
С 63- ого по 73 не было безлимита бабла и технологий от США от слова совсем.
Разве только что от диаспоры.
На гос уровне ничего не было. В 63 году ни одного американского танка или самолета на вооружении не было.
И кстати, своё ЯО евреи получили не благодаря, а вопреки штатам.
   
Re: Контрнаступ

Потім не треба будуть літаки?

Не треба... В нас наразі немає технологій то будувати... Ну років за 8-10 можна зробити... Але хто і як - то питання не до мене :( 
   
Re: Контрнаступ
Ale

А я от думаю що треба не чекати поки роздупляться, а починати думати чи украіна зможе власними силами відтворити виробництво тих же Міг 29 чи Су 24.

Реально справа тільки в планері, бо все інше - двигуни, авіоніку, тощо - радо продадуть країни G7
Літак буде коштувати на півбюджета і робити будуть 20 років
   
Re: Контрнаступ

Літак буде коштувати на півбюджета і робити будуть 20 років

Отож... І ресурс двигуна 600-1000 годин... Тобто 50-120 вильотів і нахрін на ТЄЧ на заміну... А там тих двигунів ніх нема... Ага... Москальня зараз з цим стикнулась... (нажаль, ми також)...  Треба трохи інші рішення ... Так.. І вони будуть :)
   
Re: Контрнаступ

Израиль за 6 лет ( с 67 по 73) запустил производство своих самолётов. И к началу войны Судного дня уже имел порядка 60 шт Нешер на вооружении. А это полная реплика Миража. И эти самые Нешеры сбили 80% Миг 21 во время военных действий
А, между прочим, в 67 году Израилю исполнилось всего двадцать годиков. И он стартонул на голых камнях и в пустыне, т.е условного Южмаша у него не было готового.
Євреї знають що головне - мова, армія і віра. Ти от навіть першого пріоритету осилити не  здатний, а хочеш чогось від влади, яка вчора ще була російським кавееном молодих регіонів.
   
Re: Контрнаступ

Израиль за 6 лет ( с 67 по 73) запустил производство своих самолётов. И к началу войны Судного дня уже имел порядка 60 шт Нешер на вооружении. А это полная реплика Миража. И эти самые Нешеры сбили 80% Миг 21 во время военных действий
А, между прочим, в 67 году Израилю исполнилось всего двадцать годиков. И он стартонул на голых камнях и в пустыне, т.е условного Южмаша у него не было готового.

  перед тим як будувати літаки євреї забезпечили собі тили - прийняли рішення заборонити мову свого ворога в Другій світовій - німецьку (ідиш), бо якось непереконливо виглядало - "Німецькоізична Держава Ізраіль!"

   ось тут про мовну війну і Ізраілі за незалежність:





   
Re: Контрнаступ

  перед тим як будувати літаки євреї забезпечили собі тили - прийняли рішення заборонити мову свого ворога в Другій світовій - німецьку (ідиш), бо якось непереконливо виглядало - "Німецькоізична Держава Ізраіль!"

   ось тут про мовну війну і Ізраілі за незалежність:

https://www.youtube.com/watch?v=vS-yGZUs9dg
Этого момента не знал. Спасибо. Обязательно гляну.
Но....в всерьез верите, что только мовний вопрос
нам  мешает?
У нас одни проблемы, у евреев другие - арабы внутри страны. Однако же они за 6 лет производство самолётов наладили.
И кстати, во время войны Судного дня, ракеты воздух-воздух собственного производства показали себя лучше, чем американские.

Останнє редагування: 23 квітня 2023 11:32:30 від Камрад
   
Re: Контрнаступ

только мовний вопрос
нам  мешает?
Написано ж, не лише мова, але мова - обов'язково, а ще віра. Як правило україномовні привітні і радісно зустрічають наших військових, а кацапоязикі дивляться з-під лоба і спеціально закидають фрази типу "фєдєральная трасса", "рублі", слухають радіо з окупованої сторони. Те ж саме з вірою, подивись на ту москпатріархатну пиzzдоту, навіть україномовними вони переплюнуть пересічного орко-нациста в ненависті до всього українського. Що вже казати про поєднання язика і православнутості.
   
Re: Контрнаступ

І не треба мене банити за поділ по мові, в Таврії реально буде важче наступати через ставлення до нас населення.
   
Re: Контрнаступ

І не треба мене банити за поділ по мові, в Таврії реально буде важче наступати через ставлення до нас населення.

А на Херсонщині теж було важко?
   
Re: Контрнаступ

А на Херсонщині теж було важко?
Правобережна Херсонщина україномовна.
   
Re: Контрнаступ

Правобережна Херсонщина україномовна.

Ну якщо вже на то пішло, поза містами в окупованій частині теж переважно україномовні села (мова якраз про Запорізьку та Херсонську області).
   
Re: Контрнаступ

В Галичині і мова є і віра, і населення більше ніж в Ізраїлі в 1967 році… а жодного літака на побудували…. ;o
   
Re: Контрнаступ

Ну якщо вже на то пішло, поза містами в окупованій частині теж переважно україномовні села (мова якраз про Запорізьку та Херсонську області).
Скільки там того села, а от Енергодар, Кам'янка, Дніпрорудне, Токмак, Молочанськ, Мелітополь, Бердянськ, Коховка, Нова Каховка, Генічеськ. Там цілі анклави мокшів як в Криму.
   
Re: Контрнаступ

На Таврії майже всі чекають визволення, досить розповсюджувати маячню з хворої голови
   
Re: Контрнаступ

В Галичині і мова є і віра, і населення більше ніж в Ізраїлі в 1967 році… а жодного літака на побудували…. ;o
Літаки будує центральна влада, а не провінційна влада.
   
Re: Контрнаступ

Літаки будує центральна влада, а не провінційна влада.

Совок детектед :facepalm:
Кому належить Боінг?
   
Re: Контрнаступ

На Таврії майже всі чекають визволення, досить розповсюджувати маячню з хворої голови
Майже, і це треба враховувати. Як і в Почаєві треба враховувати наявність дивізії ФСБ.
   
Re: Контрнаступ

Совок детектед :facepalm:
Кому належить Боінг?
кому? Тут якщо в мера є завод з виробництва плитки, то його деякі готові на шматки розірвати.
   
Re: Контрнаступ

На Таврії майже всі чекають визволення, досить розповсюджувати маячню з хворої голови

Ольгерд хоч і воює зараз, але від маячні в голові досі не позбавився...
   
Re: Контрнаступ

В Галичині і мова є і віра, і населення більше ніж в Ізраїлі в 1967 році… а жодного літака на побудували…. ;o

зате який там контрабас...  B-) 
   
Re: Контрнаступ

зате який там контрабас...  B-)

Ну ще є вправні будівельники які з кацапії до 14 року не вилазили в збирачі трускавок у Польщі.
   
Re: Контрнаступ

Євреї знають що головне - мова, армія і віра. Ти от навіть першого пріоритету осилити не  здатний, а хочеш чогось від влади, яка вчора ще була російським кавееном молодих регіонів.

арабська має особливий статус, офіційної релігії в Ізраїлі немає
   
Re: Контрнаступ

кому? Тут якщо в мера є завод з виробництва плитки, то його деякі готові на шматки розірвати.

Як з тої плитки літак скласти х.зрозумієш ;o
   
Re: Контрнаступ

Кому належить Боінг?
Казати на форумі українських пенсіонерів, що стратегічні підприємства мають бути в приватних руках - ходити по охуєнно тонкому льоду. Може, нам ще Енергоатом та оборонку буржуям віддати?

Цитувати
Про це у ефірі "Свобода слова Савіка Шустера" заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов.

"Як і минулого разу я сказав, що далі буде, повірте - і далі буде! Далі будуть офшори, власність, все, що поцуплене з 1991 року в українського народу, буде повернуте українському народу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія