Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Хтось писав сьогодні, що вчора зареєструвався, а сьогодні щепився.
Запишіться ще раз через сайт на компі. Там хоче телефон.

Дякую, спробую, я через телефон все робив.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

КМДА пояснила причину масових черг на вакцинацію в Києві

«На превеликий жаль, на вакцинацію приходить багато людей, в яких не підписано декларацію з лікарем. Для розуміння: процес вакцинації людей із декларацією триває близько 7 хвилин. Якщо декларації немає – близько пів години», – повідомила Гінзбург.

 8-:
чушь
Одесса, сегодня пришёл в пункт вакцинации, очередь 5 человек, был записан в Дие, но декларации с врачём нет
5 минут очередь, 3 минуты бумажки-компьютер, укольчик (вообще не заметил), 5 минут посидел после укола (требуют, дежурит бригада скорой)
жив
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Одесса, сегодня пришёл в пункт вакцинации, очередь 5 человек, был записан в Дие

вам дзвонили, вас запрошували? чи як ви прийшли -сам просто так?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

вам дзвонили, вас запрошували? чи як ви прийшли -сам просто так?
мне нет, оказывается моего телефона не было в дие
позвонили жене, она тоже в дие записана
привёз её, но на всякий случай взял паспорт и код
говорят - пожалуйста!
к стати приходили и те кто в дие не записан
тоже кололи, но дольше оформляли
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

сегодня в пункте в Международном выставочном центре ширнулась. вчера,говорят, была огромная очередь. сегодня же вообще путь от калитки до стульчика, чтоб подождать полчаса после прививки, и 15минут, наверное, не занял. укололась в 16-35, пока все ок, место укола не болит. тьфу тьфу тьфу.
очереди вчера, наверное, связаны с большим количеством людей из других регионов страны.

в Дии регистрировалась недели 4 назад, но приглашения не получала.

Останнє редагування: 6 червня 2021 23:59:17 від nativi
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

мне нет, оказывается моего телефона не было в дие
позвонили жене, она тоже в дие записана
привёз её, но на всякий случай взял паспорт и код
говорят - пожалуйста!
к стати приходили и те кто в дие не записан
тоже кололи, но дольше оформляли
ага, зрозуміло, через дружину.
дякую за инфу.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

в Дии регистрировалась недели 4 назад, но приглашения не получала.

так а як тоді пішли на вакцінацію - просто так вирішили? )) час, місце -як обирали?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

як і більшість ...
просто прийшов

хоча в мене тут недалеко поряд кілька пенсіонерів, один з яких в конкретній зоні ризику то я і як особа, що з ним часто контактує/доглядає... 

Есть определенная очередность, категории "просто пришел", если не депутат и не диджей, нет.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

так а як тоді пішли на вакцінацію - просто так вирішили? )) час, місце -як обирали?
В МВЦ вакцинують по вихідних без запрошення якщо в "ДІЇ" є запит на вакцинацію.

вчера,говорят, была огромная очередь. сегодня же вообще путь от калитки до стульчика, чтоб подождать полчаса после прививки, и 15минут, наверное, не занял. укололась в 16-35,

Якби прийшли (як я) зранку (прийшов о 11-тій) потрапили б у чергу , черги не було після 14 (стояти зранку не став, підійшов пізніше).
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

так а як тоді пішли на вакцінацію - просто так вирішили? )) час, місце -як обирали?
1) просто так вирішили
2) в Украине 3 центра, где можно бесплатно в порядке живой очереди вакцинироваться. не представляю, для,чего бы мне из киева было бы ехать в одессу или львов. вакцинация происходит в выходные дни - следите за обьявлениями. кстати, на повторную почему- то сказали приходить не в выставочный центр, а по другому адресу
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

В МВЦ вакцинують по вихідних без запрошення якщо в "ДІЇ" є запит на вакцинацію.

даже и без регистрации в Дии, просто оформление документов затягивается на полчаса.
с предварительной регистрацией же на весь процесс с уколом вместе не более 15 минут
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Есть определенная очередность, категории "просто пришел", если не депутат и не диджей, нет.
ну вот я просто пришла уколоться, сама по себе, ничья и ни разу не депутатка и не диджейка.

Останнє редагування: 7 червня 2021 07:24:57 від nativi
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

ну вот я просто пришла уколоться, сама по себе, ничья и ни разу не депутатка и не диджейка.

Якою вакциною?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Нихрена вы там жируете в столицах!
Я так понимаю нарід жутко напуган и вакцинирцются,только те кому нужно ездить. О стальные забили. Ну и хорошо
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Дякую фупівцям за допомогу, зайшов через сайт і додав номер телефону. Дивно, що цього функціоналу немає у додатку.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Нихрена вы там жируете в столицах!
Я так понимаю нарід жутко напуган и вакцинирцются,только те кому нужно ездить. О стальные забили. Ну и хорошо
З того що я бачив, вакцинуютьс яті в кого родичі важко перенесли або сам важко переніс ковід...
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

1) просто так вирішили
2) в Украине 3 центра, где можно бесплатно в порядке живой очереди вакцинироваться. не представляю, для,чего бы мне из киева было бы ехать в одессу или львов. вакцинация происходит в выходные дни - следите за обьявлениями. кстати, на повторную почему- то сказали приходить не в выставочный центр, а по другому адресу
дякую за подробиці...
як тут вже сказали -ніхрена ви там жируєте в столицях (с) ))

в моїх єбенях ані центру, ані вихідних. пропонували в понеділок :( і, навіть тим, хто прийшов по запрошенню, дози не вистачило -відмовили.

от я тепер переживаю, то і дойобуюсь до усіх, як у вас легко...))
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

З того що я бачив, вакцинуютьс яті в кого родичі важко перенесли або сам важко переніс ковід...
Або родичі медиків що працюють в опорних лікарнях  :-)o
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Якою вакциною?
синовак
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

дякую за подробиці...
як тут вже сказали -ніхрена ви там жируєте в столицях (с) ))

в моїх єбенях ані центру, ані вихідних. пропонували в понеділок :( і, навіть тим, хто прийшов по запрошенню, дози не вистачило -відмовили.

от я тепер переживаю, то і дойобуюсь до усіх, як у вас легко...))
велкам ту киев. я серьезно. приезжают со всех областей   нашей необъятной родины
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Я вакцинувався Сіновак/Лороновак 20.04 та 17.05...

Хто не вакцинувався, вчителів нашої школи (Київ, Русанівка) - запрошено на завтра на Пфайзер.

Хто не прийде - давай, до побачення. Далі пропозицій не буде, у загальному порядку...
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Короновак, вибачаюсь.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

В Запорожье в пунктах вакцинации тупо нет вакцины. Ждут.

Вакцинируют только мобильные бригады целевые группы.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Короче, процес іде, і це вже щось. Принаймні інфраструктуру напрацьовують. Хз що раніше заважало.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Ноташко, ви перехворіли. Вам вже й не треба, мабуть. Зранку ширяли на роботі нашіх, в де у кого рука болить. Пфайзерятіна, мені не можна, маю другу індейську сечу отримати.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Ноташко, ви перехворіли. Вам вже й не треба, мабуть. Зранку ширяли на роботі нашіх, в де у кого рука болить. Пфайзерятіна, мені не можна, маю другу індейську сечу отримати.
антитела держатся не долго. ждать, что там дальше с этими вакцинами будет и будет ли вообще - не имею желания.
я со своими 3-5% месяц болела и полтора еще "отходила" - нуивонах.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

антитела держатся не долго. ждать, что там дальше с этими вакцинами будет и будет ли вообще - не имею желания.
я со своими 3-5% месяц болела и полтора еще "отходила" - нуивонах.
моі співчуття, пані.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

антитела держатся не долго. ждать, что там дальше с этими вакцинами будет и будет ли вообще - не имею желания.
я со своими 3-5% месяц болела и полтора еще "отходила" - нуивонах.

антитіла то таке....розпіарена журналюгами структура....вони далеко не ключові
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

антитіла то таке....розпіарена журналюгами структура....вони далеко не ключові
хоче - то нехай. Псіхологічне здоровья важливіше
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Ні. І не збираюсь.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Сьогодні знайому з прикордонників вакцинували Пфайзером. Поки що лише місце ін'єкції болить.

Львів.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
a49

Вас не тревожит что эти вакцины меняют геном человека??? С неизвестными последствиями?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Або родичі медиків що працюють в опорних лікарнях  :-)o
Я в поліклініці була свідком, як лікарка просила заввіділенням вколоти свого чоловіка  замість лікаря, який відмовився. Не дозволили.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Вас не тревожит что эти вакцины меняют геном человека??? С неизвестными последствиями?
Виростуть такі зелені щупальця, як ото в вірусів малюють 8-)
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Вас не тревожит что эти вакцины меняют геном человека??? С неизвестными последствиями?
:D
Всі тільки цього і чекають.
А якщо серйозно то більшість вакцин взагалі без ДНК, але і ті, які мають частину ДНК нічого в людини не змінюють впринципі.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Виростуть такі зелені щупальця, як ото в вірусів малюють 8-)
или корона на голове
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
LAR

Как здоровье у вакцинированных?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Є в мене підозра, якщо б coronavac була зареєстрована в Європі, черги були  б побільше
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
smx

Є в мене підозра, якщо б coronavac була зареєстрована в Європі, черги були  б побільше

ну ВОЗ утвердил
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Поїдемо сьогодні
Будемо ширятися з дружиною
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія