Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Последние социологические данные после анализного срача

ZE - 65%
Пидро - 20%

Сегодня сделали
   
ZE - 65%
Пидро - 20%

Сегодня сделали

Кондитер изменившимся лицом бежит к пруду...
   
после дебатов отирает себе 5% но это все равно провал с треском.
   
Судьба ласкает молодых и рьяных...
   
це аналіз кала)
   
еще несколько дней антизеленской истошной истерики и у него будет 95%
   
Что я увидел и услышал в логове Владимира Зеленского
   
65  на 20 це стартові дані.  З кожним днем дебільного балагану, що влаштовує Зе!, перша цифра буде тільки падати, друга підніматись. І вони неминуче вирівняються, а потім друга стане більшою. Питання тільки в тому, чи станеться це до 21 квітня, чи вже потім.
Осінні подібні заміри, вже будуть точно протилежні :D 
   
Что я увидел и услышал в логове Владимира Зеленского
https://www.youtube.com/watch?v=1EOfMjyJZkM

прослухав і нічого не зрозумів
що зі мною не так
 :S
   
ZE - 65%
Пидро - 20%

Сегодня сделали

Оцэ зара дывлюсь довиднык Стэля , пышуть - вид 0% до 100% .  )))
   
Інші 15% за Мороза?
   
Что я увидел и услышал в логове Владимира Зеленского
https://www.youtube.com/watch?v=1EOfMjyJZkM

А кто этот нездоровый старый человек?
   
ZE - 65%
Пидро - 20%

Сегодня сделали

Це ж БІМБА!!!


   
Опитування проводила незалежна соціологічна компанія "Євролаб"
   
А кто этот нездоровый старый человек?

человек и паравоз
   
Написати 80% Зе \ 20% Пе не можна ж, бо буде ж очевидно, що маячня) А 65%\35% не буде виглядати такою великою перевагою))) Тому треба зробити вигляд, що відсотків не 100 а 85)))

Люди якого ви взагалі коментуєте такі висери цього недоумка, що шукає уваги?
   
Написати 80% Зе \ 20% Пе не можна ж, бо буде ж очевидно, що маячня) А 65%\35% не буде виглядати такою великою перевагою))) Тому треба зробити вигляд, що відсотків не 100 а 85)))

Люди якого ви взагалі коментуєте такі висери цього недоумка, що шукає уваги?
85%, бо ще 15% опитаних за Мороза. Що тобі ще не ясно?
   
нарід ви сильно перебільшуєте значення цього цирку.

формально ЗЕ програв цю перепалку з дебатами... і це напевно похитнуло б його рейтинг, будь ми у розвиненій велокобританії чи канаді, де з іншої сторони був би не свинарчук, а наприклад кандидат-транссексуал.

але в україні 75% навіть не знають про цей срач з дебатами, що він був, а ті хто знають - напевно знають і хто такий свинарчук... а його негативна вага значно перевищує вагу нехай сцикуна але ж чесного (??)

от і вся концепція. ця возня з аналізами ні на що не вплине. жалко наблюдати як Петро Олексійович став з мафіозного дона - тамадой, яка хапається за будь який шанс але все ж грузно іде на дно.
   
нарід ви сильно перебільшуєте значення цього цирку.

формально ЗЕ програв цю перепалку з дебатами... і це напевно похитнуло б його рейтинг, будь ми у розвиненій велокобританії чи канаді, де з іншої сторони був би не свинарчук, а наприклад кандидат-транссексуал.

але в україні 75% навіть не знають про цей срач з дебатами, що він був, а ті хто знають - напевно знають і хто такий свинарчук... а його негативна вага значно перевищує вагу нехай сцикуна але ж чесного (??)

от і вся концепція. ця возня з аналізами ні на що не вплине. жалко наблюдати як Петро Олексійович став з мафіозного дона - тамадой, яка хапається за будь який шанс але все ж грузно іде на дно.
Не бачу никакого програв:вижу драйв и вижу беспомощного шоколадного короля ,который на подтанцовке у драйвера
   
нарід ви сильно перебільшуєте значення цього цирку.

формально ЗЕ програв цю перепалку з дебатами..
. і це напевно похитнуло б його рейтинг, будь ми у розвиненій велокобританії чи канаді, де з іншої сторони був би не свинарчук, а наприклад кандидат-транссексуал.

але в україні 75% навіть не знають про цей срач з дебатами, що він був, а ті хто знають - напевно знають і хто такий свинарчук... а його негативна вага значно перевищує вагу нехай сцикуна але ж чесного (??)

от і вся концепція. ця возня з аналізами ні на що не вплине. жалко наблюдати як Петро Олексійович став з мафіозного дона - тамадой, яка хапається за будь який шанс але все ж грузно іде на дно.

ооо, я ж вам казав зе!біли трохи поплили, вони самі не підозрівали. що їхній кумир такий ... мммм... зе!біл.. :laugh:

Але все рівно Петро може з цього вижати по максимуму, якщо в його штабі згадають, що найбільшу кількість прихильників Зе! підтягнув з соцмереж. От туди треба і йти, по максимуму напихати туди всяких приколів зі сцикуном Зе!, і т. п.   Той смартфонний контингент трошки зе!білуватий, коли на них подіяла пропаганда Зе!, то  подіє і пропаганда проти нього
   
ооо, я ж вам казав зе!біли трохи поплили, вони самі не підозрівали. що їхній кумир такий ... мммм... зе!біл.. :laugh:

Але все рівно Петро може з цього вижати по максимуму, якщо в його штабі згадають, що найбільшу кількість прихильників Зе! підтягнув з соцмереж. От туди треба і йти, по максимуму напихати туди всяких приколів зі сцикуном Зе!, і т. п.   Той смартфонний контингент трошки зе!білуватий, коли на них подіяла пропаганда Зе!, то  подіє і пропаганда проти нього
чуєш, шокочколиз, я не прихильники певної політсили, я не бот, я не маю штабу та кумирів, я керуюся лише поточною оцінкою ситуації.

навіть якщо ЗЕ фуєм на піаніно на дебатах пограє, я за нього проголосую, тому що треба зковирнути потворного кнура.
   
ооо, я ж вам казав зе!біли трохи поплили, вони самі не підозрівали. що їхній кумир такий ... мммм... зе!біл.. :laugh:

Але все рівно Петро може з цього вижати по максимуму, якщо в його штабі згадають, що найбільшу кількість прихильників Зе! підтягнув з соцмереж. От туди треба і йти, по максимуму напихати туди всяких приколів зі сцикуном Зе!, і т. п.   Той смартфонний контингент трошки зе!білуватий, коли на них подіяла пропаганда Зе!, то  подіє і пропаганда проти нього
Ляльководи Зе зробили розумну річ, вони сфокусувались на інстаграммі, тоді як розумні дорослі люди сидять в Твиттері і фейсбуку, а в іністі сидять любителі попостити свої фоточки (я, наприклад, такою фігнею і за гроші займатись не буду) , це або безмозка молодь, або такі ж гомогосподарки.
   
Что я увидел и услышал в логове Владимира Зеленского
https://www.youtube.com/watch?v=1EOfMjyJZkM
Это он нам что-то рассказывает о перспективах внешней политики Зе ?
Дядька умный. Даже каких-то иностранцев в мониторе видел.
И англичанина так ярко описал. Супер.  (tu)
Только я ничего не понял.
   
...навіть якщо ЗЕ фуєм на піаніно на дебатах пограє...
О, цікава ідея
прихильники певної політсили будуть в захваті!
   
Что я увидел и услышал в логове Владимира Зеленского
https://www.youtube.com/watch?v=1EOfMjyJZkM
дыбилы короче говоря (с) самокритично   :weep:
   
чуєш, шокочколиз, я не прихильники певної політсили, я не бот, я не маю штабу та кумирів, я керуюся лише поточною оцінкою ситуації.

навіть якщо ЗЕ фуєм на піаніно на дебатах пограє, я за нього проголосую, тому що треба зковирнути потворного кнура.

таки поплили..... :lol:
Давай Зе!, вали своє шоу по повній, я хочу побачити, як твої прихильники будуть тебе розпинати.... :rotate:

Але ти на це заслужив.
   
прослухав і нічого не зрозумів
що зі мною не так
А я знаю?
   
Підр може взагалі знятися.
Бо у ФБ у "педріл" істерика досягла апогею.
   
Порохоботи взагалі відірвані від реальності. Ві взагалі як їсте, їжу до рота несете, чи до вуха?
   
Мама дорога. Бібіпа на радника з зовнішньої політики запросили. На цьому перегляд закінчив. Вся ця рать вже зрозуміла. Чекаю коли інтрудера та фантамаса запросять. Фінк-танк. Лігво креативу. прихильники певної політсили, так прихильники певної політсили
   
Підр може взагалі знятися.
Бо у ФБ у "педріл" істерика досягла апогею.

можливо це іде свідомий вкид через ботнет мінстеця

[/youtube]
   
Підр може взагалі знятися.
Бо у ФБ у "педріл" істерика досягла апогею.
фб більш інтелектуальне середовище ніж решта соцмереж. Тому перевага антизебілів наочна.
   
прослухав і нічого не зрозумів
що зі мною не так

То ж була комунікаційна революція, чувак дізнався про існування скайпу і що можна через нього зв'язатись з іншими країнами.
Не показуйте йому, дуже прошу, гугл, бо не виживе від культурного шоку.
   
Не бачу никакого програв:вижу драйв и вижу беспомощного шоколадного короля ,который на подтанцовке у драйвера

Хтось має цьому дивуватись?
Ти вільна людина і маєш право на свій альтернативний світогляд, альтернативну логіку та таке інше.
   
Хтось має цьому дивуватись?
Ти вільна людина і маєш право на свій альтернативний світогляд, альтернативну логіку та таке інше.
...на альтернативну орієнтацію - також! :)
   
ZE - 65%
Пидро - 20%

Сегодня сделали

4% від Свободи та УНА-УНСО?
   
ZE - 65%
Пидро - 20%

Сегодня сделали
Незнаю де ви берете такі данні, може і так не буду спорити...
Але сьогодні я чув не від одної людини, що передумали голосувати за клоуна.
Не кажу, що будуть за пороха, але , приємно, що люди починають бачити, що за чудо може прилізти до корита...
   
Опля калькулятор освоил, или столбиком на листике... всех йульков и рыгню поголовно сложил.  Онолитега супер :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія