Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украина управлялась через Медведчука из ..емля ля ля :S

А Зеленский сломал отлаженную схему на зло врагам, ватным патриотам и прочиим идиотам  :laugh:  :weep:

И после этого Украине стали помогать ать ать. Или я опять ошибаюсь ?
   
 Ты просто самашедший и всё. Даже спорить не хочется с больным на всю голову. 5 психов на ФУПе,а ты чуть ли не главный. Гордись. ( Тебе кажется,что ты прикалываешся? :D  "Это вальсик,вальсик Штрауса...-ты не поймёшь) :D  X(
   
Ты просто самашедший и всё. Даже спорить не хочется с больным на всю голову. 5 психов на ФУПе,а ты чуть ли не главный. Гордись. ( Тебе кажется,что ты прикалываешся? :D  "Это вальсик,вальсик Штрауса...-ты не поймёшь) :D  X(

да да да, я я я главный   :super:  :D 
   
Wolter
ПОП через Медведчука з банкової правив парашою?
   
Вопрос в деньгах. Ведь теперь Хуйлу приходится оплачивать самому антиукраинские проекты .
А при пацюке украинцы платили Мудачуку, за те же антиукраинские проекты Хуйла
   
Вопрос в деньгах. Ведь теперь Хуйлу приходится оплачивать самому антиукраинские проекты .
А при пацюке украинцы платили Мудачуку, за те же антиукраинские проекты Хуйла
-------------------------------------------------
 Які проекти, довбануте?
   
А Зеленский сломал отлаженную схему на зло врагам, ватным патриотам и прочиим идиотам  :laugh:  :weep:

И после этого Украине стали помогать ать ать. Или я опять ошибаюсь ?
Скорее всего, ты прав, если не сломал, то начал ломать, дурачок...
   
Или я опять ошибаюсь ?
Ти поза помилками, помилятись можуть тільки люди, які щось здатні зробити правильно, у тебе помилки то номінальний стан.

27 серпня 2018, 10:57

Американське озброєння на Донбасі: що не згодилося під час боїв і чого потребують ЗСУ

Цитувати
Від бронежилетів і автомобілів до безпілотників і протитанкових комплексів. За роки війни на Донбасі США виділили Україні військову допомогу на мільярд доларів. Безпосередньо армія отримала спорядження на чверть мільярда. Чи все стало в нагоді під час бойових дій, як довго США допомагатимуть Україні та яке озброєння хотіли б отримати в Києві? Про це – в матеріалі журналістів проекту Радіо Свобода Донбас.Реалії.

Навесні цього року США передали 37 пускових установок і 210 ракет до них. Все обійшлося в 47 мільйонів доларів. Це найгучніша поставка американського озброєння в Україну.
   
-------------------------------------------------
 Які проекти, довбануте?
Писанину цього зеленого кремлівського хуїла.
   
Дві шлюхи хуйла (блазень і мертведчук) конкурують між собою.
   
-------------------------------------------------
 Які проекти, довбануте?
Хто тебе сказал, что можешь задавать мне вопрос ?
И после такого обращения ты еще ждешь ответа, ну ты и имбецил  .
   
Хто тебе сказал, что можешь задавать мне вопрос
да кто ти такой,бля:


Ох, довиджобуються
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія