Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

а кого ви вчите, фупівців? Чи може зателефонували в той агрохолдинг і розказали, як потрібно поводитися, як в Канаді?

Тобто, вчити таки треба?
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

По суті справи.Задам запитання: А чи можливе таке було б у часи радянського недалекого минулого?(я не кажу вже про часи Сталіна). Ось до чого  бардак призводить. І справа не в тому, що  "замовник"акції не боїться відповідальності (типу за гроші відмажеться у суді).Біда у тому,що виросло нове покоління зомбаків,які за гроші ладні на все, без тормозів. Довели країну до прірви, де людське життя не варте гнутої копійки. Знайти тих, хто порубав при бажанні можна без великих зусиль(звуки сокир напевно все село чуло)- але що їм буде за це? Максимум штраф й то суд призначить утримувати 20 років по 100 грн. в місяць,бо вони ж ,як правило ,місцеві безробітні.
   
По суті справи.Задам запитання: А чи можливе таке було б у часи радянського недалекого минулого?(я не кажу вже про часи Сталіна)

Радянське "минуле" породило таке у 1917-му році .
   
Тобто, вчити таки треба?
тобто ви вважаєте, що ті хто таке роблять просто не розуміють, що так робити негоже, і що такоє хорошо, що такое плохо?
   
Якщо не прокляття, то підберіть краще слово.


молода держава у пубертатному періоді)
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Якщо не прокляття, то підберіть краще слово.
молода держава у пубертатному періоді)

Я вже вам навів приклад "молодої" Південної Кореї 28 років після розподілу.
Або "молодої" Японії 28 років після атомного бомбардування.
Або "молодої" Хорватії 28 років після розпаду Югославії.
Або "молодої" Польщі 28 років після розвалу совка.
Кого ще привести в приклад?

Останнє редагування: 20 серпня 2019 12:04:56 від GizmoGremlin
   
Радянське "минуле" породило таке у 1917-му році .
100% це вже савєтскій челавєк. До 1917р. Рухати чуже - табу. Виховання століттями в багатьох країнах жорстокими покарання ми.
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

тобто ви вважаєте, що ті хто таке роблять просто не розуміють, що так робити негоже, і що такоє хорошо, що такое плохо?

Мишко, наведіть ХОЧ ОДНУ гілку з першої сторінки форуму (чи хоч зі сто-п'ятсотої), де б "робити так гоже/негоже" стояло на своїх місцях - стосовно подій в Україні?
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Як добре, що мораторій ще діє.   (tu)
Пропоную селянам вийти на Майдан з плакатами: "Урядовці, продовжіть мораторій на продаж землі а то ми настільки тупі, що продамо її за безцінь а гроші проп"ємо!"
 :gigi:
   
Я вже вам навів приклад "молодої" Північної Кореї 28 років після розподілу.
Або "молодої" Японії 28 років після атомного бомбардування.
Або "молодої" Хорватії 28 років після розпаду Югославії.
Або "молодої" Польщі 28 років після розвалу совка.
Кого ще привести в приклад?
і хто їх вчив? В них не було прикладу рушення всіх устроїв на протязі 70 років і винищенням старої генерації.
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

і хто їх вчив?

Америка в основному.

P.S. "Корея" - малося на увазі "Південна" (виправив). Північну вчила Кацапія.

Останнє редагування: 20 серпня 2019 12:05:53 від GizmoGremlin
   
Але просто зняття мораторію тільки поглибить проблеми і таких садів будуть тисячі.
До РИНКУ потрібно підготуватись.
- повинні запрацювати правоохоронні органи
- повинні запрацювать суди
- необхідно навести лад в роботі реєстрів

- якісь біржі землі
і т.п

+100500
головна біда України в тому, що приватна власність незахищена
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Погано ви вивчали історію! Як раз до 1917 року регулярно палили маєтки та вбивали один одного за клаптик землі. А от при колгоспній системі нищили худобу та посіви отруювали лише бувші експлуататори))). Ну скажіть мені, навіщо простому колгоспнику вирубувати продукт своєї праці каторжної?
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Погано ви вивчали історію! Як раз до 1917 року регулярно палили маєтки та вбивали один одного за клаптик землі.

А після 17го вже не було кому битися, всіх поморили голодом.

P.S. Повилазила всяка комуняцька $рань....
   
Як раз до 1917 року регулярно палили маєтки та вбивали один одного за клаптик землі.
Не чула таких історій. А маєтки хіба панам кріпаки час від часу палили. А не великі пани дрібнішим.
   
Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев на його полі.Злочинців шукають...


Страховка ?
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

А тут хіба "пани"(дрібніші) рубали вночі ? Саме сільській люмпен (бувші кріпаки) й цокав сокірами. А історію своєї країни треба вивчати по книжкам, а не по "серіалам" СТБ,Нового та іншим брехливим ЗМІ.
   
До РИНКУ потрібно підготуватись.
- повинні запрацювати правоохоронні органи
- повинні запрацювать суди
- необхідно навести лад в роботі реєстрів
- якісь біржі землі
і т.п

Давайте ще 20 рокв почекаємо, поки власники паїв остаточно не повиздихують а землю не заберуть "в оренду", а далі як підготуємося, так ринок відкриємо. :K

Я ж наче не для зовсім тупих мавп навів приклад першого випадку коли в березні цього року вже вирубували сад.
В чувака померли бабця та мати, от агрохолдинг забрав їх землю "в оренду", але там нічого не вирощував. Чувак повернувся з заробітків з грошима, оформив спадщину й почав фермерствувати, сказав агрохолдингу "йдіть нафуй з вашою орендою". От й отримав результат. В нас вже паїв, де померли чи виїхали власники -  30%, а буде скоро всі 60%, які так само позабирають "в оренду".
З цим другим випадком також не все зрозуміло, наче той фермер - депутат райради.

Ну скажіть мені, навіщо простому колгоспнику вирубувати продукт своєї праці каторжної?
Логічне питання. Нафуя рабу знищувати продукт своєї праці, краще щось поцупити з поля.
А в 33-му  році не дуже то й знищиш продукт,  "за три колоски" розстрілювали.

А тут хіба "пани"(дрібніші) рубали вночі ? Саме сільській люмпен (бувші кріпаки) й цокав сокірами. А історію своєї країни треба вивчати по книжкам, а не по "серіалам" СТБ,Нового та іншим брехливим ЗМІ.

Фуюмпен - заїпалися б сокирами махати. Підігнали трактора  та й швиденько потрощили.
Зараз в селі вже фуй того люмпена знайдеш щоб дрова попиляв та порубав - або на заробітках, або такі вже алканафти, що сокиру не втримають.

Ти або занадто жирно тролиш, або їпанько )))



Останнє редагування: 20 серпня 2019 12:22:40 від птах Сорока
   
Погано ви вивчали історію! Як раз до 1917 року регулярно палили маєтки та вбивали один одного за клаптик землі. А от при колгоспній системі нищили худобу та посіви отруювали лише бувші експлуататори))). Ну скажіть мені, навіщо простому колгоспнику вирубувати продукт своєї праці каторжної?

Нуу , я вбачаю у першому реченні цитованого певні пересмикування , а саме - слово "регулярно" - явне перебільшення , а до словосполучення "колгоспна система" тра би додавати уточнення , що існування такої системи є наслідком невизнання права приватної власності , як такої , що впродовж декількох поколінь тиску совєцької системи на людину і сформувало відповідний світогляд , а коли тиск зник з'явились наслідки , як у стартовому повідомленні .
   
Не чула таких історій. А маєтки хіба панам кріпаки час від часу палили. А не великі пани дрібнішим.

То ма-ть коліївщина була згадана або й Стєнька Разін . ))
   
По яким книжкам, совєцкім? Я по історіям від моїх старих родичів і других старих людей знаю.
   
+100500
головна біда України в тому, що приватна власність незахищена

ти в державній квартирі живеш?
   
интересно, а у агрохолдинга есть чему гореть?

Вже напевно нема, все помолотили. На наступний рік знову буде...
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

По яким книжкам, совєцкім?

Очевидно, малося на увазі "Маніфєст камуністічєскай партії".
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Справа не у розстрілі за 3 колоски! Якщо колгоспник  спалить поле з житом,то що восени жрати буде? Я ж не кажу ,що колгоспи то благо та ідеальна система. Але, якщо руйнувати старе, то треба про наслідки було подумати, яким чином  допомогти селянам адаптуватись до нових механізмів господарювання  на селі.
   
Воно іще довго стрибатиме , як ота пружина .  Діти сьогоднішніх , кхм , підприємців трохи поміркованішими будуть , онуки ще тріщечки вгомоняцця . Можливо .
   
Якщо колгоспник  спалить поле з житом,то що восени жрати буде?
33 року був наче не дуже поганий врожай, ніхто поля не спалював, а голодомор був :-o

яким чином  допомогти селянам адаптуватись до нових механізмів господарювання  на селі.
Таким самим як в Польщі - відкрили ринок, обмеживши права іноземців та непрофільних інвесторів.
Справа навіть не в "нових механізмах". Селяни почали масово зйопувати в міста ще у 80-х роках за старого механізму  - мало хто хотів щоб його діти  та онуки в колгоспі  "хвости крутили" та рчки з сапою стояли.

Останнє редагування: 20 серпня 2019 12:28:24 від птах Сорока
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Справа не у розстрілі за 3 колоски!

Ну так. Комуняки стріляли за будь-що.
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Птах Сорока, як що в тебе проблеми зорові(а на початку теми  викладене фото,де чітко видно, що саме дерева рубали,а не викорчовували або пиляли)
   
ти в державній квартирі живеш?

Обидві сторони юзали УБДшників



Останнє редагування: 20 серпня 2019 12:30:32 від villar
   
Очевидно, малося на увазі "Маніфєст камуністічєскай партії".
до речі, практично у всіх суспільствах, табу на чужу власність прищеплювали кров'ю. Маю на увазі індивідуальні випадки, а не захоплювальні війни. В нас в 1917р. Все перехерели і з ніг на голову поставили.
Навіть ті колоски під страхом суворої кари крали тільки для того, щоб діти з голоду не пухли. А як тільки послабили їжакові рукавиці, так і пішло, як сніжний ком.
   
Обидві сторони юзали УБДшників

https://www.youtube.com/watch?v=oRU2WXNpkWc

добре що зараз мораторій і таке неможливо  (tu)

а ти теж в державній квартирі живеш
   
По суті справи.Задам запитання: А чи можливе таке було б у часи радянського недалекого минулого?(я не кажу вже про часи Сталіна). Ось до чого  бардак призводить. І справа не в тому, що  "замовник"акції не боїться відповідальності (типу за гроші відмажеться у суді).Біда у тому,що виросло нове покоління зомбаків,які за гроші ладні на все, без тормозів. Довели країну до прірви, де людське життя не варте гнутої копійки. Знайти тих, хто порубав при бажанні можна без великих зусиль(звуки сокир напевно все село чуло)- але що їм буде за це? Максимум штраф й то суд призначить утримувати 20 років по 100 грн. в місяць,бо вони ж ,як правило ,місцеві безробітні.

за часів Сталіна... власника поля куркуля вислали би в сибір... разом зі всім виводком)))
так, таке можливо було і за часів сталіна... і нищення в т.ч.
"часи Сталіна")))) та людське життя нічого не коштувало, головне було опинитися на правильній стороні, а приватна власність була явно по сторону - біда на ваш дім
зідеалізуйте "часи сталіна", як часи справедливості... сміху то буде
   
в штатах в кращому випадку скуштували б тайзеру за такі приколи.
+=============================================================================+
В Техасі при вторгнені на приватну землю власник має правіо збройно захищати свою власність.
У моєї сусідки дві дочки там заміжні. І вона сама те бачила.
   
а ти теж в державній квартирі живеш

Чому саме в квартирі?
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

В Техасі при вторгнені на приватну землю власник має правіо збройно захищати свою власність.

Повсюди в Америці. І навіть в Канаді.
   
Птах Сорока, як що в тебе проблеми зорові(а на початку теми  викладене фото,де чітко видно, що саме дерева рубали,а не викорчовували або пиляли)
Це в тебе проблеми з головою або ти  дитя асфальту, що ніколи не мав справу з агросектором.
Дерева всі лежать рівнесенько паралельно, цього б не було якби їх рубали вручну - вони б падали врізнобіч. Це просто трактор їхав, але не корчував, а ламав їх на одному рівні, нагинаючи в один бік.
Крі того, людина яка не має проблем із зором, побачить сліди від коліс:



Останнє редагування: 20 серпня 2019 12:37:08 від птах Сорока
   
Це в тебе проблеми з головою або ти  дитя асфальту, що ніколи не мав справу з агросектором.
Дерева всі лежать рівнесенько паралельно, цього б не було якби їх рубали вручну - вони б падали врізнобіч. Це просто трактор їхав, але не корчував, а ламав їх на одному рівні, нагинаючи в один бік.
Крі того, людина яка не має проблем із зором побачить сліди від коліс.

Показати зображення...

та я також думаю, шо технікою, але навіть в цьому випадку там була не одна людина
   
+=============================================================================+
В Техасі при вторгнені на приватну землю власник має правіо збройно захищати свою власність.
У моєї сусідки дві дочки там заміжні. І вона сама те бачила.
а що на вашій приватній землі електропередачі знаходяться? І на вашій землі різали? Бо в мене теж якби на моїй землі електропередачі знаходяться, але по документам та земля державна, і щоб вони там щось зрізали, то треба їхати в обленерго заяву писати. І зріжуть безкоштовно.
   
та я також думаю, шо технікою, але навіть в цьому випадку там була не одна людина
1- 2 людини на тракторі цілком достатньо.
Видно, що не всі дерева зламано, де не де лишилися ті, які були або грубші або  навпаки гнучкіші.
Навіть не переймалися тим, щоб вилізти з трактора й зрубати те що полишалося.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія