Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Только жесткий контроль и ацццкий треш спасут украинскую землю от беспредельного разворовывания, я бы ввел биометрические данные типа отпечатки пальцев/глаза итп + обязательная виделфиксация. Типа паспортных сервисных центров развернуть по всей стране и выездные/мобильные группы для тех кто не может приехать. Это все обезопасит как и пайщиков от беспредела агрохолдингов, так и честных фермеров которые хотят честно арендовать землю.
   
Это все обезопасит как и пайщиков от беспредела агрохолдингов, так и честных фермеров которые хотят честно арендовать землю.
Нафуя вигадувати велосипеда? Є досвід Польщі.
   
Нафуя вигадувати велосипеда? Є досвід Польщі.

Польша - не Украина, у нас придумают 1000 способов как наипать систему.
Но тем не менее в Украине работает ЗНО и мульконуть там уже сложновато.
   
Польша - не Украина, у нас придумают 1000 способов как наипать систему.
Ну, не влаштовує польський досвід - є Молдова.

Но тем не менее в Украине работает ЗНО и мульконуть там уже сложновато.
І шо з того?
Пройшов ЗНО? - "молодець  ось тобі місце на платному факультеті, а на бюджеті в нас все вже зайнято, бо там інваліди, діти атошників, переселенці з Лугандону, але за невелику суму грошей можемо домовитись за бюджет".
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Це шо норм, якщо за 10 штук.
Зазвичай підписують старі пенси все шо  підмазаний голова сільради скаже та й не читають того, а  врешті решт від оренди паю отримують фуй та ніфуя, ну хіба шо мішок якоїсь пшениці )))
от в нас земля в межах 3 сільрад
і з кожним пайщиком підписували окремо в нього вдома
тут в нас зараз Семінога все гребе під себе, заманює  на довги строки оренди,
але  люди теж в курсі,  скільки років, що й як дають на пай
сільрада тут мало може впливати


   
Я за открытие рынка земли, но надо все очень тщательно продумать. И самое главное- нет нормальной судебной системы. Обычный дед/баба из села никогда не смогут добиться справедливости при наших реалиях. Даже начнем с госпошлины и нормы, что только адвокаты могут в суде представлять интересы сторон в суде. Кроме того, ДЗК, регистраторы и прочие клерки в районах - это целая каста пидармонов которые пьют кровь при оформлении элементарных бумажек (вижу это своими глазами каждый день) и победить это тоже нужно как-то/упростить. 
   
У меня реально уходит больше времени на «земельные войны», чем на выращивание продукции. Ибо если сейчас все не оформить, потом буду кусать локти и ничего не смогу сделать.
И еще, все крупные агрохолдинги хотят в зародыше убить мелких фермеров типа меня, им очень не выгодна хоть какая-то конкуренция на их землях. 
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

В нас тих договорів около 300 штук по 1.2-2.4 га. І лівих не має.

Взагалі лівих підписів одиниці. селян тупо купують. І вони самі все підписують. Навіть не сильно вчитуючись у договори. За мішок цукру, за 10000 матдопомоги грошима. Підписують та орендатори  реєструють. А якщо селянин захоче розірвати, то тре вже самому. Або новий орндатор тім займається. Але те, що ви запропонували-дурня. Такими манцами підривається довіра до держави. Й так ту землю пообставляли бо зна як.

А что плохого в том, чтобы дать возможность продать владельцу свой пай по максимальной цене?
Вы сможете у агрохолдингов выхватить что-то,  они у вас, потом обменяетесь
   
Чудны твои дела...
Никогда не думал, что будут темы, где я 100% буду червячка поддерживать )
   
И еще, все крупные агрохолдинги хотят в зародыше убить мелких фермеров типа меня, им очень не выгодна хоть какая-то конкуренция на их землях.
   
що хотіли те і маєте
вкрали мої 90 моргів тепер вас іпуть  ;)
закономірність не шанували чиєїсь власності , ніхто не шануватиме вашої :pleasantr:
   
Як добре, що мораторій ще діє.   (tu)

Дурна твоя іронія. ..

Зі сподіваюсь садок був застрахований.
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

а если бы фермер не пожадничал и купил бы парочку мин противотанковых, то взлетел бы трактор на воздух которым ломали деревья и никто бы больше туда не сунулся.

   
Дурна твоя іронія. ..

Зі сподіваюсь садок був застрахований.

дурні твої сподівання
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

а если бы фермер не пожадничал и купил бы парочку мин противотанковых, то взлетел бы трактор на воздух которым ломали деревья и никто бы больше туда не сунулся.

и сидел бы фермер еще лет 10 и его земля перешла бы к агрохолдингу
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

и сидел бы фермер еще лет 10 и его земля перешла бы к агрохолдингу

эхо войны , не слыхал? фошиская бомба притаилась в мирной пашне
   
Я за открытие рынка земли, но надо все очень тщательно продумать
кем? певцами, музыкантами , акробатами и шутамЕ? :facepalm1:
   
Вот вот

Я сейчас уже в клинче с агрохолдингом...
Картина маслом, пока я 2 недели был за бугром, здоровье поправлял, эти уроды прислали бандитов к пайщику и начали прессовать, угрожать итп
Человек 5 дней дома не ночевал.
Когда я приехал и все с документами оформил, онт поосто тупо подделали подписи на договоре аренды и провели по реестру. Теперь у меня головняк и годы судов. Такие вот реалии у нас...
А помниш я тебе прєдупрєждав в твоїй вєткі? Це тільки квіточки, ягідки підуть коли почнуть сараї палати... :not_i:
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Посада:
голова ФГ «НУСІ»

Від якої партії чи блоку обраний:
Аграрна партія України

Партійність:  член Аграрної партії України

Фракція:  Могилів-Подільської районної організації Аграрної партії України

Голова постійної комісії  з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів(с_)

ось такий собі фермер
   
Посада:
голова ФГ «НУСІ»

Від якої партії чи блоку обраний:
Аграрна партія України

Партійність:  член Аграрної партії України

Фракція:  Могилів-Подільської районної організації Аграрної партії України

Голова постійної комісії  з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів(с_)

ось такий собі фермер

хтобисумнівався  :D
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

гадаєте люди похєрили ?
   
В нас тих договорів около 300 штук по 1.2-2.4 га. І лівих не має.

Взагалі лівих підписів одиниці. селян тупо купують. І вони самі все підписують. Навіть не сильно вчитуючись у договори. За мішок цукру, за 10000 матдопомоги грошима. Підписують та орендатори  реєструють. А якщо селянин захоче розірвати, то тре вже самому. Або новий орндатор тім займається. Але те, що ви запропонували-дурня. Такими манцами підривається довіра до держави. Й так ту землю пообставляли бо зна як.

дико плюсую.... а ще не забувайте, що є тема: приходиш реєструвати договори при перепідписанні, а воно сидить...у юросіб беру пачками лише по середам і не більше 20 договорів за раз...
   
гадаєте люди похєрили ?

нє.
якісь "бандити-фулюгани" ...
   
 :)  дуже голодні хлопці, часу мало

Зеленский поручил отменить мораторий на продажу земли до 1 декабря
Законопроект о рынке земли сельскохозяйственно го назначения должен быть разработан до 1 октября и принят Верховной Радой до 1 декабря 2019 года.
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

з точністю до навпаки.
У відпустці з трьома фермерами розмовляв на цю тему. Висновок, якраз фермерам, продаж землі і не вигідний. І вони проти цього.
   
Почему :S рынок это всегда хорошо!
Только все нужно детально продумать, ну и суды суды мать бы их так! Нужна справедливая судебная система! А не как сейчас - кто больше котлету занес тот и прав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія