Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прогнозую, що завтра зявиться замовне опитування, яке покаже небувалу підтримку Зеленського і слуг

Скоріше за все, Рейтинг цифри намалює.

Він "слугам" вже давненько домальовує
   
У регионалов тоже была какая-то своя конторка, которая им рисовала опросы, и эти "опросы" разгонялись по всем телеканалам, а остальные, неудобные, результаты замалчивались.

Как показала история, это лишь проедание денег псевдосоциологами.
   
У регионалов тоже была какая-то своя конторка, которая им рисовала опросы, и эти "опросы" разгонялись по всем телеканалам, а остальные, неудобные, результаты замалчивались.

Как показала история, это лишь проедание денег псевдосоциологами.
ага. Був такий у них соціолог Копатько
   
Зараз цей Копатько в Росію втік. Там інколи на шоу їхніх виступає.
   
Скоріше за все, Рейтинг цифри намалює.

Він "слугам" вже давненько домальовує
звідки прогноз взявся?
   
звідки прогноз взявся?
на основі спостережень з минулого. Треба ж слугам якогось негативний ефект від падіння рейтингів погасити.
   
шошо :D
риги так раніше робили. Зелені пару раз робили.
   
Зелені пару раз робили.
шось не припоминаю такого
   
шось не припоминаю такого

Було. коли в потрібний момент зявлялися "рейтинги", які показували, як у них все добре.

Ну от завтра перевіримо
   
Намалюють, як це робить Рейтінг, навіть Коля-катлета вже анонсував. Бо ЗЕ-скот брехуни. Але хто вже в це повірить? :D
   
нуну

а ще завтра кілька підсумкових передач за тиждень. Шустер і т.д. Там ж теж треба рейтингом високим "слугам" похвалиться. А не слухати від опонентів, як у них він впав.
Тому чекаю тебе завтра у гілці)) Якщо я помиляюся, то визнаю теж і тут відпишу. На те він і прогноз, що може не збутися)))
   
Ціни на газ ростуть пропорційно рейтингу Зе!
   
Ціни на газ ростуть пропорційно рейтингу Зе!
рейтинги впали без газу.
   
рейтинги впали без газу.

Ели-пили, клоунили
Ну а рейтинг - уронили  :pooh_lol:
   
В ОПе поставили задачу завтра до Шустера обнародовать новый соцопрос.

Зеленые должны опережать ЕС на 2-3 %

Рейтинг Порошенко должен быть ниже.

Выборка должна быть больше, чем у КМИС.

Так что ждите завтра очередное зеленое говно
   
ПОросята почуяли шо "телефонный рейтинг" от КМИС с "рывком" Потроха, Смешка и Разумкова зрителям не зашел и загодя начали вопить про "будущие схвальсыфиковани" рейтинги. :laugh:
   
Асмодей, готовься очередной ник заводить на форуме. Ты же любишь это делать, когда твои хозяев вышвыривают с властной табуретки.
   
В ОПе поставили задачу завтра до Шустера обнародовать новый соцопрос.

Зеленые должны опережать ЕС на 2-3 %

Рейтинг Порошенко должен быть ниже.

Выборка должна быть больше, чем у КМИС.

Так что ждите завтра очередное зеленое говно

рейтинг регулярно публікує опитування
там фіксований інтервал
це абсолютно безвідносно чи було опитування КМІСу чи ні
   
Это типа свыни сыграли на опережение - если появятся опросы, отличающиеся от этого "телефонного", то они уже загодя неправильные. :lol:
   
Это типа свыни сыграли на опережение - если появятся опросы, отличающиеся от этого "телефонного", то они уже загодя неправильные. :lol:
ага. Просто так випадково з’являться опитування. На наступний день після того, як були опитування про провальний рейтинг Зе.
   
ну само собой. а это "опытування", совершенно случайно появилось после того опытування, где показан рост рейтинга Зельца. :laugh:
   
ну само собой. а это "опытування", совершенно случайно появилось после того опытування, где показан рост рейтинга Зельца. :laugh:

Вчора було опитування, де був ріст рейтингів Зе?
   
Двадцатипятипроцент ные зелепидоры.

Скоро станете "пятнадцатипроцентны ми".

Готовьтесь.
   
зазвичай після таких результатів, ОП терміново замовляє опитування де у Блазня буде 35%

тому чекайте, що вхаврх2 скоро принесе таке щось на фуп

а я процитую сам себе в тій гілці  :rotate:
   
Та я розумію, що це багато хто помічав і раніше. Але ти перший на ФУПі про це написав, дійсно
   
Вчора було опитування, де був ріст рейтингів Зе?

Скоро "вхавр два" пероможну новину запостить - "Рейтинг ЗЕ зріс від 2% до 3,8%. Попереду тільки жалкіє Смєшко з 8% і Порошенко з 3,7%"
   
Так уже, прихильники певної політсили пишут

Мені тут підкинули закриту соціологію від того ж «КМІС» тижневої давності, і там все зовсім не так радісно для олігархів, як вони собі намалювали у відкритій «соціології».

Відразу поясню, в чому різниця між відкритою і закритою: відкрита - це от коли її показують усім і вона часто (майже завжди) не відповідає реальності (похибка від реальної около 5%), а закрита - це коли замовники отримують реальні дані і не публікують їх (а використовують саме для себе, їх часто і бізнес замовляє, не лише політики). І ще одне - ВСІ опитування йдуть на замовлення тих чи інших осіб/організацій і це платна послуга, звісно ж.

Так от, повернемось до реальної соціології (я заокруглив числа, від десятих немає сенсу, все одно похибка до 2%).

ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ:
Зеленський - 30%
Порошенко - 15%
Тимошенко - 11%
Бойко - 9%
Смешко - 6%
Усі інші менше 5% (Разумков 4%, Кличко 3%).

ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ:
СН - 21%
ЄС - 15%
ОПЗЖ і ВОБ - по 11%
СіЧ - 6%
НАШІ - 5%
Усі інші у ВР не проходять (менше 5%)
   
Це вже не допоможе. Усьо... Нема ресурсів у зеленого лушпиння.
   
Це вже не допоможе. Усьо... Нема ресурсів у зеленого лушпиння.

Пока Беня не арестован по запросу Штатов, то будут еще выкидывать украденные деньги в ботоферму Подоляка и телевизионных Мусейчучек.
   
Так уже, прихильники певної політсили пишут

Мені тут підкинули закриту соціологію від того ж «КМІС» тижневої давності, і там все зовсім не так радісно для олігархів, як вони собі намалювали у відкритій «соціології».

Відразу поясню, в чому різниця між відкритою і закритою: відкрита - це от коли її показують усім і вона часто (майже завжди) не відповідає реальності (похибка від реальної около 5%), а закрита - це коли замовники отримують реальні дані і не публікують їх (а використовують саме для себе, їх часто і бізнес замовляє, не лише політики). І ще одне - ВСІ опитування йдуть на замовлення тих чи інших осіб/організацій і це платна послуга, звісно ж.

Так от, повернемось до реальної соціології (я заокруглив числа, від десятих немає сенсу, все одно похибка до 2%).

ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ:
Зеленський - 30%
Порошенко - 15%
Тимошенко - 11%
Бойко - 9%
Смешко - 6%
Усі інші менше 5% (Разумков 4%, Кличко 3%).

ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ:
СН - 21%
ЄС - 15%
ОПЗЖ і ВОБ - по 11%
СіЧ - 6%
НАШІ - 5%
Усі інші у ВР не проходять (менше 5%)

А хто це пише?
   
А хто це пише?

Глав прихильники певної політсили, Подоляк его в ОП ведет , прорекламирую его тг и fb. Он с.. Ка меня уже заблокировал , я там срач им устраивал

https://t.me/yoda_teacher

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1014662209267846&id=100021722302953
   
Глав прихильники певної політсили, Подоляк его в ОП ведет , прорекламирую его тг и fb. Он с.. Ка меня уже заблокировал , я там срач им устраивал

https://t.me/yoda_teacher

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1014662209267846&id=100021722302953
не густо в них з підтримкою. 150 лайків. У якоїсь бабусі з райцентру фотка кота більше набирає
   
Мені тут підкинули закриту соціологію від того ж «КМІС» тижневої давності
:weep:  :lol:
   
Это типа свыни сыграли на опережение - если появятся опросы, отличающиеся от этого "телефонного", то они уже загодя неправильные. :lol:

Ну то не свиняча контора. КМІС більш близький до юльків.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія