Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вид з вікон харківських кафешек (недільні теревені) :)

Особенно, блинная на Леваде, девчёнки привет.
   
Особенно, блинная на Леваде, девчёнки привет.
маєш свої фотки Харкова?
   
Ещё надо?
   
Ещё надо?
Дякую! Але я питала фотки міста, як ви його бачите. А ви одразу з козирів зайшли! Гарний дядько!  (tu)
   
Вид с колеса.
   
Харьков, это круто, всегда с удовольствием приезжаю.

Дуже на любителя. Пробачте, якщо когось ображаю, як той акин, що бачив, про то і співаю. Мені Харків зовсім не зайшов. Такого безликого міста ніколи більше не бачив. Просто місто, і більше і сказати немає чого. Був один раз, правда проїздом, кілька годин у центрі, але другий раз туди зовсім не тягне.
   
Ми в червоній зоні, тепер тільки так:

   
О! В червоній зоні з'явилися люди :)
   
О! В червоній зоні з'явилися люди :)
Через сонце не бачила, що знімаю . Так з'явилися люди)
   
Дмхз, а є в Харкові таке поняття - "старий Харків"?
   
Дмхз, а є в Харкові таке поняття - "старий Харків"?
Ні. Є поняття центр міста, там ще збереглися будинки, що мають архітектурну цінність та збереглися поодинокі старі будинки, які виглядають як трущоби і думаю скоро будуть знищені.
   
Ні. Є поняття центр міста, там ще збереглися будинки, що мають архітектурну цінність та збереглися поодинокі старі будинки, які виглядають як трущоби і думаю скоро будуть знищені.

Найстаріші кам'яні будівлі - церкви (17ст). Мій найулюбленіший Покровський собор 1689р., побудований козаками в стилі мазепінського бароко.
Від житлових будинків чи установ 18-початку 19-го ст.ст. мало, що залишилось: місто перебудовувалося неодноразово, і під час війни багато було знищено...
Певна особливість харківської архітектури - деякі будинки початку-середини 19 ст. на початку 20-го і в 30-х роках були надбудовані
із збереженням стилю. Досить непогано вийшло, зокрема, з будинками Нацбанку та консерваторії.
А так, будинки 19-го сторіччя можна обійти за півгодини - від Римарської по Університетській і потім на початок Пушкінської до Театральної площі.
   
Ні. Є поняття центр міста, там ще збереглися будинки,
До речі, "госпром"  хоч реставрували більш-менш чи так й занедбаний? Пам'ятаю, що всередині був лютіший треш - "розруха" як вона є.
   
Найстаріші кам'яні будівлі - церкви (17ст). Мій найулюбленіший Покровський собор 1689р., побудований козаками в стилі мазепінського бароко.
Від житлових будинків чи установ 18-початку 19-го ст.ст. мало, що залишилось: місто перебудовувалося неодноразово, і під час війни багато було знищено...
Певна особливість харківської архітектури - деякі будинки початку-середини 19 ст. на початку 20-го і в 30-х роках були надбудовані
із збереженням стилю. Досить непогано вийшло, зокрема, з будинками Нацбанку та консерваторії.
А так, будинки 19-го сторіччя можна обійти за півгодини - від Римарської по Університетській і потім на початок Пушкінської до Театральної площі.
Я почала любити зовнішній вигляд міста, коли в центрі вже де не де з'явилися сучасні будівлі або сучасна отдєлка , і ще коли жахливий сірий колір домів почали заміняти на більш приємні кольори.
   
До речі, "госпром"  хоч реставрували більш-менш чи так й занедбаний? Пам'ятаю, що всередині був лютіший треш - "розруха" як вона є.
Жодного разу не була всередині, підозрюю, що там досі занепад.
   
Я почала любити зовнішній вигляд міста, коли в центрі вже де не де з'явилися сучасні будівлі або сучасна отдєлка , і ще коли жахливий сірий колір домів почали заміняти на більш приємні кольори.
А от це дійсно дуже дивно.
В 80-90-ті центр був жахливо сірий, облізлий і порепаний. Неприємний.
Зміни почалися на початку 2000-х ще при Шумілкіні, але глобальні - при Гепі.
Зараз, якщо глибоко в нетрі не заходити, центр розчищений і приємний.
Госпром було до Євро трохи приведено до тями, але, оскільки він є пам'ятником архітектури,
всередині, особливо там, де орендарі - державні структури типу управління архітектури  :gigi: інколи страшнувато.
Там, де серйозні фірми, накшталт господарського суду, ремонт людський  :super:     
   
Ми в червоній зоні, тепер тільки так:

Показати зображення...

где это, а то по верхушкам домов что на втором плане у меня география разъезжается на две далекие друг от друга точки   :(
   
где это, а то по верхушкам домов что на втором плане у меня география разъезжается на две далекие друг от друга точки   :(
Улица Космическая. Вид на Дзержинский райисполком со  стороны стоматологической поликлиники ))
   
где это, а то по верхушкам домов что на втором плане у меня география разъезжается на две далекие друг от друга точки   :(
Тратторія Сицилія
проспект Науки, 19А (если смотреть на карте, то Космическая)
   




По вихідним на Стрелке збираються любителі Мустангів.


   






   
Ловили теплі промені сонця у чудовому місці у самому центрі Харкова





   
Друг довго служив у Харкові. Військовий. Повернувся на бАтьківщину. А це потягло відвідати місця служби. Зробив вояж. Харковом захоплений. Рівень обслуговування навіть на ринку вразив. 
   
не є рекламою
   
Ловили теплі промені сонця у чудовому місці у самому центрі Харкова

Показати зображення...

центральну площу перетворили на парковку  (tu)
і на стовпах як і на центральних вулицях все літо провесіли новорічні прикраси, дивно що новорічну ялинку на літо прибрали  :laugh: 

отак влітку в Харкові виглядає центральна вулиця  :weep:


Останнє редагування: 19 вересня 2021 09:15:31 від -bas-
   
центральну площу перетворили на парковку  (tu)
і на стовпах як і на центральних вулицях все літо провесіли новорічні прикраси, дивно що новорічну ялинку на літо прибрали  :laugh: 
а шо не так?  :laugh:
у Харкові надто тонка грань між красою та жахіттям. й те й те завжди поруч.
   
Сьогодні завітали з подругою у нове місце. Для студентів норм, або комусь швиденько перекусити і бігти далі по справах.




кава флейт вайт не сподобалася, була гірковата.


круасан свіжий, гарно випечений, смачний. але все одне не мій продукт.

   
 [ua]
   




Останнє редагування: 30 грудня 2021 09:48:52 від дмхз
   
Смачна кава у красивому місці додає позитивного сприйняття свого буденного життя.



   
Смачна кава у красивому місці додає позитивного сприйняття свого буденного життя.

Показати зображення...
Показати зображення...

Это где?
   
Это где?
Французский бульвар
   
я вражений. усі меню українською.
у Харкові...

 [ua]
   
   
Сьогодні завітали з подругою у нове місце. Для студентів норм, або комусь швиденько перекусити і бігти далі по справах.

Показати зображення...
Показати зображення...
кава флейт вайт не сподобалася, була гірковата.

Показати зображення...
круасан свіжий, гарно випечений, смачний. але все одне не мій продукт.

Показати зображення...

А Львивськи пляцки есть в Харькове? Штрудели у них вкусные
   
А Львивськи пляцки есть в Харькове? Штрудели у них вкусные
Есть, но я там ещё не была.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія