Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Вибух гранати під ВР (зміни до Конституції 31.08 + усі ЗА й ПРОТИ, аргументи, події тощо)

Свобода, нахера вы начали бить и калечить ментов? Почему Вы не бьёте депутатов из ОПО-блока и депутатов Педрилы? Причём тут менты?

Слабо наказать Педрилу и уебанов из ОПО блока? Вы не знаете где они живут?

Пистец...

А вообще Педрилу эксперты предупреждали, что эта его жопощёкая хуйня с конституцие может привести к настоящей гражданской войне.
   

И не мечтай.
   
Закон про оружие сейчас КАК РАЗ ОСОБЕННО НУЖЕН.
он даст право на оружие законопослушным гражданам. нужно усилить наказание за владение незарегистрированны м оружием.
Учайкіна і УАВЗ сто раз просили НЕ ПРОВОДИТИ сьогодні мітинг
не послухались
дебіли
тепер маємо чудовий антураж
   
зрадники проголосували закон.
під радою прихильники свободи, пс і т.п.
хтось кинув якусь херню типу гранати.
упс.
тепер свобода і пс зрадники, а проголосування помаленьку, але швиденько забули.
красиво.

ну так зрадниками переможці оголошують програвших
от якби мітингарі розстріляли тих, хто там засідає, то зрадниками були б розстріляні
все просто
   
ну да .. а петя и особый статус луганской и донецкой области тут нипричем совсем ...
Просто пацани так часто кричали від імені українського народу, що тколи той нарешті прокинувся, вони в це досі не можуть повірити...
   
ну да .. а петя и особый статус луганской и донецкой области тут нипричем совсем ...

Эта граната хоть как-то повлияет на уже закончившееся голосование в ВР?
   
Свобода, нахера вы начали бить и калечить ментов? Почему Вы не бьёте депутатов из ОПО-блока и депутатов Педрилы? Причём тут менты?

Слабо наказать Педрилу и уебанов из ОПО блока? Вы не знаете где они живут?

Пистец...

А вообще Педрилу эксперты предупреждали, что эта его жопощёкая хуйня с конституцие может привести к настоящей гражданской войне.

А нахера ти бив мєнтів на Майдані і не бив Януковича?
   
зрадники проголосували закон.
під радою прихильники свободи, пс і т.п.
хтось кинув якусь херню типу гранати.
упс.
тепер свобода і пс зрадники, а проголосування помаленьку, але швиденько забули.
красиво.

 (tu)
Во, эмоции спадают начинаеццо прозрение
   
и это после 4 миллиарда прощённых долгов..
Никто нам ничего не прощал. Дали всего лишь отсрочку, за которую в случае роста ВВП более 4% придется сильно переплатить. Когда вы жопощеки уже начнете думать?
   
ВО Сволота - під суд і заборонити нахуй, організаторів - Тягнисрака та інших - під суд і за грати.
Потрібно відповідати за свої дії і не лише перед совістю та Богом, а і перед земним судом.
   
для хробак

там все зрозуміло
візьміть і почитайте
але не кометрарі в неті, а самі закони

тиск буде завжди, з того чи іншого боку, чи ви думаєте закони в ЄС приймають без тиску?
щоб провести будь-яку зміну треба затратити сили

який КС - той, що змінював повножаннея ВФЯ чи приймав 3-й термін Кучми

саме так
тому,  що треба

я добре знаю, як формується бюджет рідного міста, як вибивались кошти на дороги, інфраструтктуру останні 5 років і мені не подобається, що треба їхати і просити, що голову облдержадміністраці ї призначають з Києва і повноважень він має куди більше чим пропоновані префекти

мене задовбало, коли крадуть на місцях, а винен Київ бо не дає достатньо коштів
скільки заробили, стільки і потратили

дуже правильно

я хочу обрати місцеву владу, перевірити її роботу і змінити на наступних виборах, якщо працювали погано
але зараз у місцевих є відмазка, а Київ коштів не дав, а не маємо права перекидати кошти з однієї статті бюджету в другу і ще багато чого

я хочу, щоб місто мало право витрачати кошти, які заробляє

а особливий статус, так там так прописано, що, з моєї точки зору,
не буде ніякого особливого статусу
бо для його впровадження потрібно виконати Мінські угоди в двох самих важливих пунктах

контроль кордону
вибори по законам України

а до цього розброїти всі незаконні збройні формування
а до цього припинити бойові дії

і термін 31.12.2015 р.

а не виконають і закон про особливий статус самоврядування йде полем
   
Свобода, нахера вы начали бить и калечить ментов? Почему Вы не бьёте депутатов из ОПО-блока и депутатов Педрилы? Причём тут менты?

Слабо наказать Педрилу и уебанов из ОПО блока? Вы не знаете где они живут?

Пистец...

А вообще Педрилу эксперты предупреждали, что эта его жопощёкая хуйня с конституцие может привести к настоящей гражданской войне.


хуйло так велел
   
Сволоту-запретить

правильно .... всех запретить ... кто не согласен чтоб донбабве имело особый статус по конституции

   
- закона не будет в любом случае (может быть, будет, но ничем не будет отличаться от существующего)
 - гайки - это да, начнут
 - я не думаю, что граната одобрена руководством любой патрии. Скорее всего "одинокий волк", которых будет становиться все больше и больше

брешем? какой нах.р сейчас есть закон?
ненавижу вралей...
Закона об оружии в Украине НЕТ. 24 года стране, а закона об оружии НЕТ. и это причина коррупции и кумовства в том числе.
   
проведи опитування я впевнений що 95% простих людей про яких ти кажеш негативно оцінюють жбурляння гранат під радою

так 95 надають перевазі слову "в" чим "під"
   
по 5му каналу якись фільм  :gigi:
   
Сволоту-запретить

Донч а попочленців слабо запрєтіть? (я вважав тебе розумнішим)
   
ще раз прошу поясниит мені дурному
в чому зрада у прийнтих змінах до
Конституції по децентралізаці



В отсутствии исполкомов и присутствии префектов. В местных судах в местных полициях и тд.

Порошенко засцал даже прийти в парламент - это очевидно, что он прекрасно знает в чем зрада.
   
Свобода, нахера вы начали бить и калечить ментов? Почему Вы не бьёте депутатов из ОПО-блока и депутатов Педрилы? Причём тут менты?

Слабо наказать Педрилу и уебанов из ОПО блока? Вы не знаете где они живут?

Пистец...

А вообще Педрилу эксперты предупреждали, что эта его жопощёкая хуйня с конституцие может привести к настоящей гражданской войне.
(tu)
Теж постійно про це згадую... :(
   
для всіх

акція ПС на Грушевського окремо від Свободи
і здається таки була
   
ВО Сволота - під суд і заборонити нахуй, організаторів - Тягнисрака та інших - під суд і за грати.
Потрібно відповідати за свої дії і не лише перед совістю та Богом, а і перед земним судом.


Оппозиционный блок в полном составе апплодирует тебе стоя ....   :lol:

   
сирены по проспекту. ОПЯТЬ  :X  много
как зимой 13-14.... тогда выли почти каждый день...
   
Я очень надеюсь что вы скоты доигрались, и с вальцманами, и с зрадой,  и с псами авакова, и с волейдолей, и с днями гневов, революций, поллюций, и с гранатами в центре Киева..очень..
   
а када надо? Када примет и во втором и уже только большой кровью можно будет отменить?

Кидать гранаты из толпы в ментов.
Разбирать брусчатку сейчас...

Объясни зачем это сейчас??? Что это даст?

Уже 30 раненых! Плять украинцы украинцев бьют, не сепаров мочат, а свои со своими воюют.   

И конечно же пете спасибо.. Объединил страну. :X

Почему нельзя было спокойно и нормально принимать Конституцию, найдя консенсус внутри коалиции и провести широкую общественную дискуссию.

Зачем стравливать украинцев друг с другом? Это и есть то о чем мечтает х..йло!
   
А нахера ти бив мєнтів на Майдані і не бив Януковича?

Дядя, ты дурак?
   
ВО Сволота - під суд і заборонити нахуй, організаторів - Тягнисрака та інших - під суд і за грати.
Потрібно відповідати за свої дії і не лише перед совістю та Богом, а і перед земним судом.

Бля прихильники певної політсили - це якийсь піздєц... Голосувати разом з жопоблоком і забороняти Свободу... Бля це якийсь адський піздєц...
   
Нацгвардія повинна відкрити вогонь на ураження, чим більше малохольних покладуть зараз, тим менше проблем буде потім
   
Эта граната хоть как-то повлияет на уже закончившееся голосование в ВР?

у этого взрывного устройства другое назначение.
пролить кровь. и отвлечь внимание от голосования.
   
Свобода, нахера вы начали бить и калечить ментов? Почему Вы не бьёте депутатов из ОПО-блока и депутатов Педрилы? Причём тут менты?

Слабо наказать Педрилу и уебанов из ОПО блока? Вы не знаете где они живут?

+++++ много
   
Я просто на всі 100% переконаний, що це агент хуйла.

І хуйло з ФСБ буде використовувати всі заворушення, для того, щоби їх підігріти й дестабілізувати ситуацію в Україні - це його єдиний порятунок і на це в нього весь розрахунок.
   
Закона об оружии в Украине НЕТ. 24 года стране, а закона об оружии НЕТ. и это причина коррупции и кумовства в том числе.
ну й слава Богу що немає.
спички детям не игрушка
а ментально більшість українців на рівні дітей.
хай спочатку їздити навчаться згідно з ПДР, і дорогу переходити правильно
   
Свобода і ПС. По кілька десятків на фронті (для людського ока), і тисячі довбойобів в тилу. Ви реально думаєте, що люди сліпі? :facepalm1:
   
для хробак

там все зрозуміло
візьміть і почитайте
але не кометрарі в неті, а самі закони

тиск буде завжди, з того чи іншого боку, чи ви думаєте закони в ЄС приймають без тиску?
щоб провести будь-яку зміну треба затратити сили

який КС - той, що змінював повножаннея ВФЯ чи приймав 3-й термін Кучми

саме так
тому,  що треба

я добре знаю, як формується бюджет рідного міста, як вибивались кошти на дороги, інфраструтктуру останні 5 років і мені не подобається, що треба їхати і просити, що голову облдержадміністраці ї призначають з Києва і повноважень він має куди більше чим пропоновані префекти

мене задовбало, коли крадуть на місцях, а винен Київ бо не дає достатньо коштів
скільки заробили, стільки і потратили

дуже правильно

я хочу обрати місцеву владу, перевірити її роботу і змінити на наступних виборах, якщо працювали погано
але зараз у місцевих є відмазка, а Київ коштів не дав, а не маємо права перекидати кошти з однієї статті бюджету в другу і ще багато чого

я хочу, щоб місто мало право витрачати кошти, які заробляє

а особливий статус, так там так прописано, що, з моєї точки зору,
не буде ніякого особливого статусу
бо для його впровадження потрібно виконати Мінські угоди в двох самих важливих пунктах

контроль кордону
вибори по законам України

а до цього розброїти всі незаконні збройні формування
а до цього припинити бойові дії

і термін 31.12.2015 р.

а не виконають і закон про особливий статус самоврядування йде полем


 (tu)
   
Дядя, ты дурак?

Я спитав точно так само як і ти. Один в один. То чому я дурак?
   
сирены по проспекту. ОПЯТЬ  :X  много
как зимой 13-14.... тогда выли почти каждый день...

и еще сирены....
   
зрадники проголосували закон.
під радою прихильники свободи, пс і т.п.
хтось кинув якусь херню типу гранати.
упс.
тепер свобода і пс зрадники, а проголосування помаленьку, але швиденько забули.
красиво.
Та отож. Винні не ті, хто розвалює країну, а це смерть мільйонів, а ті, хто проти цього. Логіка "патріотів" ФУПу. Тепер видно, хто є хто.
   
Знаєте, Вія, ніколи не був прихильником таких акцій. Але що робити людям, коли їхню країну знищують, спочатку пограбувавши, а міліція цих покидьків захищає? Депутати завтра втечуть за бугор зі своїми ізраїльсько-панамськими паспортами, а куди тікати простим українцям, у них немає другої країни? І, подивіться, жоден зі штатних поцреотів ФУПу про простих людей і словом не обмовився.

Ну как всегда - в Россию побежите же.
   
Хуевые Черкассы ‏@vsb_2002_vsb  3 сек3 секунды назад Показать перевод
Провалити зміни до конституції можна було тихо і спокійно. Те що відбувається - кремлівська провокація. Ляши-тягнибоки - їх інструмент.
   
Ну и при чем тут изменения в конституцию? Если все эти вещи можно отрегулировать без нее?

Судебной реформы нет, прокуроры те же, медицину так и не начали реформировать, зато бегом править конституцию. Писдец идиоты :(


Україну може спасти конфедерація. Це коли зі своїм уставом в чужий монастир не лізуть області один до одного.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія