Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Мабуть, це гармонізація з майбутнім законом про інвалідність, де групи скасують, а будуть писати відсотки втрати функціональності
   
Ну це ж те саме що зараз.
Певна різниця є. Зараз або повністю придатний, або непридатний. Це значить, що можна теоретично якогось напівпридатного кнопкодава перевести до окопу за планом ротації. Ну й взяти на одне місце, а потім "перевчити" на інше. Тепер, теоретично, при мобілізації повинні враховувати, чи потрібні їм зайві кнопкодави й хворі, бо зазвичай місця де вони можуть працювати вже зайняті.
   
Та не ссите. Американці дали гроші, аж 60 мілярдів- ну то потрібно відробляти.
До речі, а хто пам'ятає, коли ці ТЦК та СП почали з'являтися? 
Десь за рік до війни чи за  півроку?
   
В КНУ щоб набрати ухилянтів мабуть хочуть ввести легший магістерський курс а незрозумілий приберуть)

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка цьогоріч не набиратимуть студентів магістратури на освітньо-наукову програму "Квантова теорія поля" фізичного факультету.
Програму, що була акредитована НАЗЯВО із відзнакою як "зразкова", у 2024 році вперше виключили з переліку програм для абітурієнтів магістратури. Наказ із переліком підписав ректор університету Володимир Бугров.

Вже повернули.

"Після розголосу в соцмережах ректор КНУ Володимир Бугров роз’яснив ситуацію та заявив, що набір на магістратуру за програмою КТП оголошено"
   
А нахуа в медіа розганяти картинки з чергами в ТЦК, чи прямують вони в укриття під час тривоги?
   
Певна різниця є. Зараз або повністю придатний, або непридатний. Це значить, що можна теоретично якогось напівпридатного кнопкодава перевести до окопу за планом ротації. Ну й взяти на одне місце, а потім "перевчити" на інше. Тепер, теоретично, при мобілізації повинні враховувати, чи потрібні їм зайві кнопкодави й хворі, бо зазвичай місця де вони можуть працювати вже зайняті.
Та ж ні, зараз є обмежено придатні.
Там навіть формулювання таке саме, як отут.
І їх могли мобілізувати власне так само, просто з певними обмеженнями.
Тобто нічого нового.
   
Українцям без паспорта нададуть захист у Польщі — МВС республіки

Польща буде охороняти їх права і не передасть приватних даних Україні.
TG
   
Днями Зеленський щось молов про "нам вояки старше 50 не дуже потрібні".
Але у Запоріжжі неодноразово приходять домів до моїх ровесників - 54 роки. Через двері називають прізвище. І це людей які служили на флоті, наприклад.
   
Днями Зеленський щось молов про "нам вояки старше 50 не дуже потрібні".
Але у Запоріжжі неодноразово приходять домів до моїх ровесників - 54 роки. Через двері називають прізвище. І це людей які служили на флоті, наприклад.
Ключове слово думаю те, що вони служили
   
Днями Зеленський щось молов про "нам вояки старше 50 не дуже потрібні".
Але у Запоріжжі неодноразово приходять домів до моїх ровесників - 54 роки. Через двері називають прізвище. І це людей які служили на флоті, наприклад.
Та то ТЦК план відробляють, у мене пів села 50+ кожні 2 місяці ходять за відстрочкою по здоров'ю.
   
Та то ТЦК план відробляють, у мене пів села 50+ кожні 2 місяці ходять за відстрочкою по здоров'ю.

+1
План.
Я в том году историю рассказывал. Знакомый хирург в ВЛК. Так я ему - утром десант ТЦК с Одессы у нас, меня тормознули, паспорт глянули 58 и пожелали хорошего дня.
А хирург мне - вечером бы тебя остановили и мы бы увиделись ночью. План!
   
Днями Зеленський щось молов про "нам вояки старше 50 не дуже потрібні".
Але у Запоріжжі неодноразово приходять домів до моїх ровесників - 54 роки. Через двері називають прізвище. І це людей які служили на флоті, наприклад.
і що вони?
Не відкривають двері?
   
Цитата: Vovchik
Не відкривають двері?

Не всюди двері відкривають)
пс.Взято з інтернету (довгопост)--

А взагалі I have a dream.

В Україні до влади приходить хунта військова адміністрація. Мікі Мастіфо, Гео та їх побратими, дружини і діти полеглих героїв, які не на словах, а на ділі вибороли право керувати країною, створюють свою партію, що бере управління країною під контроль.



Злочинний корумпований зелений уряд арештовано і віддано під трибунал.

З двокастовістю українського суспільства покінчено. Відміняються всі види броні і винятків щодо призову, чоловіки з інвалідністю посилаються на переатестацію незалежними комісіями, створеними із непідкупних іноземних лікарів.

Виїзд з країни повністю зупинено, іноземні паспорти автоматично канселюються. Кордони уже посилені за рахунок американської допомоги, на підходах до Тиси мінні поля, кордон не перетне навіть миша. Серед прикордонників також швидко наведено порядок. Спійманий на хабарі - значить, ідеш під військовий трибунал за законами воєнного часу.

Військова адміністрація переглядає довгі списки раніше заброньованих і починає призивати їх у відповідності з новими вимогами.

Але до ТЦК з"являються не всі ...

... У зачуханому особняку в Козині з примітивними колонами "па багатому" і тюлями в давно немитих вікнах лунає дзвінок у двері. Група військових терпляче чекає, поки їм відкриють. Але не відкриває ніхто.

Високий здоровань, сплюнувши, вибиває двері ногою у ruggedized boot велетенських берцях. Група військових заходить у приміщення і роззирається навколо.

Потертий шкіряний диван у стилі 90-х, дешевий ламінований журнальний столик і об"їдки ще на вигляд теплого шашлика на ньому потрапляють в поле зору військових. "Оце тепер так живуть українські мільйонери?" - дивується молодий воїн з блакитними, як небо, очима. "Той верескливий кабан із Великої Димерки, якого ми вчора за вухо витягнули з погреба, себе мільйонером не називав. Казав, що юрист. А там реальний пшонка-стайл - не те, що ця халупа".

Чоловіки пройшли в спальню і заглянули під велике ліжко. Під ним, жалюгідно зібгавшись у фетальній позі, лежав літній чоловік із пом"ятим після довгої пиятики обличчям і з великою проплішиною на голові.

"Будь ласка, вилізьте з-під ліжка, ми прийшли мобілізувати вас", - ввічливо сказав високий брюнет-військовий.

Чолов"яга виповз із своєї схованки і, замість того, щоб зіп"ятися на ноги, забився в істериці.

"Прошу вас, пощадітє, не прізивайтє меня! Я буду вам ноги целовать!". Чолов"яга несподівано обхопив за ноги брюнета і почав цілувати його запилені берці. Брюнет в шоці відсахнувся.

"Що ви робите? Візьміть себе в руки! Ви ж чоловік, а не істерична дама. Ви так само мусите виконати свій обов"язок захищати свою країну, як і всі інші чоловіки", - сказав блакитноокий хлопець.

Чолов"яга зіп"явся на ноги і побіг до тумбочки. Шухляда була набита товстими пачками зелених купюр.

"Вот! Возьмітє! Я нічєго нє пожалєю, вот тисячі доларов, 10 штук на каждого вас устроїт? По руках?" - чолов"яга марно намагався розіпхати пачки по кишенях бійців. Вони мовчки стояли і спостерігали це дійство, на обличчях читалася суміш здивування і огиди. Товсті пачки впали на землю.

"Что? Нє хотітє взять бабло? Да ви вабщє знаєтє, с кєм імеєте дєло? У меня знакомиє в ГенШтабє! У меня дядя депутат ГосДуми! Вы чернь, холопи, пороть би вас, скот, на псарне!"

"Пора", - сказав високий брюнет. "Підете в бусик самі чи потрібна допомога?"

Чоловік впав на землю і заколотився у припадку, виючи, як поранений звір. Двоє кремезних бійців підхопили субтильне обвисле тіло і потягли у бусик.

У будинку запанувала тиша.

На підлозі так і залишились лежати розкинуті у безладі пачки купюр. На них виднілися відбитки велетенських берців.


   
Тіпа їх раніше там не було

https://t.me/zahid_golovne_ua/30896

Дивно, що з ними на місці немає пари лікарів з ВЛК )
   
Не всюди двері відкривають)
пс.Взято з інтернету (довгопост)--

А взагалі I have a dream.

В Україні до влади приходить хунта військова адміністрація. Мікі Мастіфо, Гео та їх побратими, дружини і діти полеглих героїв, які не на словах, а на ділі вибороли право керувати країною, створюють свою партію, що бере управління країною під контроль.




Військова адміністрація переглядає довгі списки раніше заброньованих і починає призивати їх у відповідності з новими вимогами.

Але до ТЦК з"являються не всі ...

... У зачуханому особняку в Козині з примітивними колонами "па багатому" і тюлями в давно немитих вікнах лунає дзвінок у двері. Група військових терпляче чекає, поки їм відкриють. Але не відкриває ніхто.

Високий здоровань, сплюнувши, вибиває двері ногою у ruggedized boot велетенських берцях. Група військових заходить у приміщення і роззирається навколо.

Потертий шкіряний диван у стилі 90-х, дешевий ламінований журнальний столик і об"їдки ще на вигляд теплого шашлика на ньому потрапляють в поле зору військових. "Оце тепер так живуть українські мільйонери?" - дивується молодий воїн з блакитними, як небо, очима. "Той верескливий кабан із Великої Димерки, якого ми вчора за вухо витягнули з погреба, себе мільйонером не називав. Казав, що юрист. А там реальний пшонка-стайл - не те, що ця халупа".

Чоловіки пройшли в спальню і заглянули під велике ліжко. Під ним, жалюгідно зібгавшись у фетальній позі, лежав літній чоловік із пом"ятим після довгої пиятики обличчям і з великою проплішиною на голові.

"Будь ласка, вилізьте з-під ліжка, ми прийшли мобілізувати вас", - ввічливо сказав високий брюнет-військовий.

Чолов"яга виповз із своєї схованки і, замість того, щоб зіп"ятися на ноги, забився в істериці.

"Прошу вас, пощадітє, не прізивайтє меня! Я буду вам ноги целовать!". Чолов"яга несподівано обхопив за ноги брюнета і почав цілувати його запилені берці. Брюнет в шоці відсахнувся.

"Що ви робите? Візьміть себе в руки! Ви ж чоловік, а не істерична дама. Ви так само мусите виконати свій обов"язок захищати свою країну, як і всі інші чоловіки", - сказав блакитноокий хлопець.

Чолов"яга зіп"явся на ноги і побіг до тумбочки. Шухляда була набита товстими пачками зелених купюр.

"Вот! Возьмітє! Я нічєго нє пожалєю, вот тисячі доларов, 10 штук на каждого вас устроїт? По руках?" - чолов"яга марно намагався розіпхати пачки по кишенях бійців. Вони мовчки стояли і спостерігали це дійство, на обличчях читалася суміш здивування і огиди. Товсті пачки впали на землю.

"Что? Нє хотітє взять бабло? Да ви вабщє знаєтє, с кєм імеєте дєло? У меня знакомиє в ГенШтабє! У меня дядя депутат ГосДуми! Вы чернь, холопи, пороть би вас, скот, на псарне!"

"Пора", - сказав високий брюнет. "Підете в бусик самі чи потрібна допомога?"

Чоловік впав на землю і заколотився у припадку, виючи, як поранений звір. Двоє кремезних бійців підхопили субтильне обвисле тіло і потягли у бусик.

У будинку запанувала тиша.

На підлозі так і залишились лежати розкинуті у безладі пачки купюр. На них виднілися відбитки велетенських берців.
Кацапське мистецтво з циклу пекельні борошна.Який в сраці депутат Госдуми.Ви хоч розумієте що там написано чи як собака Павлова на ключові слова реакція?
   
Не всюди двері відкривають)


Новий закон вирішує. Якщо двері не відчиняють - пошта ставить штамп, шо не вдлося вручити повістку, та, формально, вона вважаеться такою, шо вже вручили. Після чого ТЦК зветрається до поліції шо о примусового приведення в ТЦК. Поліція має на багато більше прав та засобів на застосування сили.
От і усе.
   
Кацапське мистецтво з циклу пекельні борошна.Який в сраці депутат Госдуми.Ви хоч розумієте що там написано чи як собака Павлова на ключові слова реакція?

" депутат Госдуми"-- це давно відомий факт про родича одного з форумчан, описаного в тій фантазіі)
Ще є зауваження?
   
Новий закон вирішує. Якщо двері не відчиняють - пошта ставить штамп, шо не вдлося вручити повістку, та, формально, вона вважаеться такою, шо вже вручили. Після чого ТЦК зветрається до поліції шо о примусового приведення в ТЦК. Поліція має на багато більше прав та засобів на застосування сили.
От і усе.

Мені подобається варіант про " берцями вибили двері"(с)
Але це все ж таки фантастика.
   
" депутат Госдуми"-- це давно відомий факт про родича одного з форумчан, описаного в тій фантазіі)
Ще є зауваження?

Є . Не тягни кацапське лайно на форум.
   
Є . Не тягни кацапське лайно на форум.

Яке таке " кацапське лайно"?((
Питали де " ухилянти" ховаються?-- там в описі одна з дислокацій.
   
Яке таке " кацапське лайно"?((
Питали де " ухилянти" ховаються?-- там в описі одна з дислокацій.

Я знаю ще кращу дислокацію. За кордоном. Ти ж не в Україні? Поради як ловити ухилянтів від тих хто вздиснув виглядають жалюгідно. Я не осуджую тих хто виїхав. І тих хто будучи громадянином України не приїхав і не встав на облік. В людей різні обставини. Дехто виїхав десятки років тому. Але ці люди не можуть мати жодного морального права стібатися з тих хто залишився. Навіть з ухилянтів. Бо вони по суті абсолютно такі самі.
   
Я знаю ще кращу дислокацію. За кордоном. Ти ж не в Україні? Поради як ловити ухилянтів від тих хто вздиснув виглядають жалюгідно. Я не осуджую тих хто виїхав. І тих хто будучи громадянином України не приїхав і не встав на облік. В людей різні обставини. Дехто виїхав десятки років тому. Але ці люди не можуть мати жодного морального права стібатися з тих хто залишився. Навіть з ухилянтів. Бо вони по суті абсолютно такі самі.

Отакої!
   
Я знаю ще кращу дислокацію. За кордоном. Ти ж не в Україні? Поради як ловити ухилянтів від тих хто вздиснув виглядають жалюгідно. Я не осуджую тих хто виїхав. І тих хто будучи громадянином України не приїхав і не встав на облік. В людей різні обставини. Дехто виїхав десятки років тому. Але ці люди не можуть мати жодного морального права стібатися з тих хто залишився. Навіть з ухилянтів. Бо вони по суті абсолютно такі самі.

Якщо серйозно——то і я не маю претензій ні до кого хто зараз не в окопі(——
Тому що і я не в окопі(
Тож не маю такого морального права(
Навіть дл коз"інського гівна в мене такоі претензіі немає(
Але ця замальовка——це така собі фантазія людини. Має право на життя.
   
Якщо серйозно——то і я не маю претензій ні до кого хто зараз не в окопі(——
Тому що і я не в окопі(
Тож не маю такого морального права(
Навіть дл коз"інського гівна в мене такоі претензіі немає(
Але ця замальовка——це така собі фантазія людини. Має право на життя.
То не фантаз людини, то гнида, з виправданням свого гнідизму
   
Але ця замальовка——це така собі фантазія людини. Має право на життя.

Знову чуже лайно по ФУПу розмазуєш?

Сергій, а в тебе взагалі свої думки є, чи ти так і будеш папугою за іншими повторювати?

Ти хіба не розумієш, що виглядаєш зараз шісткою на побігеньках?


   
Якщо серйозно——то і я не маю претензій ні до кого хто зараз не в окопі(——
Тому що і я не в окопі(
Тож не маю такого морального права(
Навіть дл коз"інського гівна в мене такоі претензіі немає(
Але ця замальовка——це така собі фантазія людини. Має право на життя.

Має право. Але згадування в цій "замальовці" держдуми замість ВР наводить на певні підозри де ти ту " замальовку" надибав.
   
Отакої!

Скажи чим від ухилянта який сидить в хаті і йому мама приносить їсти щоб не упіймали відрізняється від того хто має громадянство України. Виїхав, переважно ще до війни і коли почалася війна на облік не встав. За інвалідів пенсів і т д мова не йде. Я про здорових
   
Скажи чим від ухилянта який сидить в хаті і йому мама приносить їсти щоб не упіймали відрізняється від того хто має громадянство України. Виїхав, переважно ще до війни і коли почалася війна на облік не встав. За інвалідів пенсів і т д мова не йде. Я про здорових

Ухилянт це той, хто повістку отримав, а не з'явився. Незабаром вже розрахунки Патріотів та Хаймарсів "стануть ухилянтами".
   
Ухилянт це той, хто повістку отримав, а не з'явився.

Формально так. Але це вже не довго. Хто з травня не оновить облікових даних за 60 днів стане ухилянтом офіційно. В тому числі і за кордоном
   
Формально так. Але це вже не довго. Хто з травня не оновить облікових даних за 60 днів стане ухилянтом офіційно. В тому числі і за кордоном

От коли закон в силу вступить, та 60 днів пройде - от тоді і стануть ухилянтами.
   
Ухилянт це той, хто повістку отримав, а не з'явився. Незабаром вже розрахунки Патріотів та Хаймарсів "стануть ухилянтами".
от п***а свою сраку ухилянсько-ахфіцерську відмазує, прикидуючись шо сам її не отримував. Ти мав на влк прийти через 5ть років після крайнього разу
   
Має право. Але згадування в цій "замальовці" держдуми замість ВР наводить на певні підозри де ти ту " замальовку" надибав.

Блін((
Що не так з "держдумою"?(
Ось чувак про якого іде мова——той що в "держдумі"
Родич одного з форумчан, про якого йде мова в замальовці(

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2,_%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
   
Катався вчора на ровері біля Львова, бачив ці блок-пости на дорогах. Усе, як годиться: військові та поліція, зупиняли автівки вибірково, а що там далі відбувалося, я хз, на ровері не чіпали  :gigi:
   
Катався вчора на ровері біля Львова, бачив ці блок-пости на дорогах. Усе, як годиться: військові та поліція, зупиняли автівки вибірково, а що там далі відбувалося, я хз, на ровері не чіпали  :gigi:

І що змінилось?
   
двох знайомих зупинили на авто і посадили в бус
але потім відпустили
вони не зізнаються чому :laugh:
але всі здогадуються, бо чуваки дуже не бідні :laugh:

але зупинили Q7
раніше такі машини не зупиняли навіть
   
Це де ловлять на межі міста, Шашличників ?
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія