Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сегодня увидел реальные реформы в МОЗ (наверно стану прихильники певної політсили)

Слушай а что наладить доступность анатоксина в Украинских мед учереждениях это проблема ? Что ею занимаются как говорят с 2013 года ....

Этоже я так понимаю первый препарат который нужен при подобных травмах в травмпенктах  ... в хирургии...
Неужели тяжело ? Он же не есть супер дрогой ...  даже бы с оплатой там на месте ...
Как за УЗИ стописят брать в гос больнице - то проблем не возникает или для рентгена пленку купить ... а тут в чем проблема ...

реформы это какраз сделать и поменять так в управлении, планировании и закупках чтоб рядовому гражданину было доступно если не бесплатно то хотябы за какуюто плату лекарства ...
А якщо фарма-мафія не хоче? А в них мільярди на закордонних рахунках - що робити?

Як діти.
   
Ну не я же один столкнуля с этой проблемой..
Неужели так сложно решить вопрос доставки и закупки нужных вакцин ?

в масштабах страны ващето это должны быть десятки если не сотни случаев в день
   
а еще можно написать в программу "10 минут с премьер-министром"
   
Слушай а что наладить доступность анатоксина в Украинских мед учереждениях это проблема ? Что ею занимаются как говорят с 2013 года ....

Этоже я так понимаю первый препарат который нужен при подобных травмах в травмпенктах  ... в хирургии...
Неужели тяжело ? Он же не есть супер дрогой ...  даже бы с оплатой там на месте ...
Как за УЗИ стописят брать в гос больнице - то проблем не возникает или для рентгена пленку купить ... а тут в чем проблема ...

реформы это какраз сделать и поменять так в управлении, планировании и закупках чтоб рядовому гражданину было доступно если не бесплатно то хотябы за какуюто плату лекарства ...

реформа это вообще упразднить гос закупки лекарств. чтобы клиники покупали напрямую для себя и продавали пациентам. ну либо пациенты покупали в аптеках.
   
Не вистачає грошей....  Треба перерозподіляти гроші в бюджеті.

На хрєна в Україні цей дурний футбол, наприклад?
   
Тобто її не буде? При правильних реформах треба по ліхтарям розвішати олігархів і все буде.
угу отобрать у богатых и раздать бедным.
   
С медициной, с космическими ценами на лекарства, с отсутствием жизненно важных препаратов (как в случае ТС), с подделками и фальсификацией надо срочно решать вопрос. Рост цен на лекарства при общем обнищании населения вообще ни на какую голову невозможно натянуть. Фармацевтическая мафия должна исчезнуть.
   
реформа это вообще упразднить гос закупки лекарств. чтобы клиники покупали напрямую для себя и продавали пациентам. ну либо пациенты покупали в аптеках.


давно об этом говорят..

а еще есть сертификация, когда лекарство сертифицировано в ЕС, но не сертефицировано в Украине

и хер ты его закупишь
   
С медициной, с космическими ценами на лекарства, с отсутствием жизненно важных препаратов (как в случае ТС), с подделками и фальсификацией надо срочно решать вопрос. Рост цен на лекарства при общем обнищании населения вообще ни на какую голову невозможно натянуть. Фармацевтическая мафия должна исчезнуть.

І всі виртати повинні відповідати доходам....   Справа ж не тільки в ліках. Якщо бабуся живе в багатох кімнатах і каже, що у неї нема грошей на ліки, то це повний ідіотизм.
   
С медициной, с космическими ценами на лекарства, с отсутствием жизненно важных препаратов (как в случае ТС), с подделками и фальсификацией надо срочно решать вопрос. Рост цен на лекарства при общем обнищании населения вообще ни на какую голову невозможно натянуть. Фармацевтическая мафия должна исчезнуть.
Щаз:

"В Transparency International засомневались в "чистоте" украинских антикоррупционеров"

http://оборзеватель/crime/63852-v-transparency-international-zasomnevalis-v-chistote-ukrainskih-antikorruptsionerov.htm

""Transparency International Украина" отметили, что среди 53 кандидатов на должности в Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции каждый пятый имеет коррупционные риски."

Як гадаєте, як так сталося, що в 50-мільйонній Україні не знайшлося (після тривалих пошуків) 50-ти порядних людей? Може, хтось попрацював над цим?
   
:facepalm1: "Якщо Господь хоче покарати людину він відбирає в неї розум." (с)
Ну тобі з Франції видніше...
   
Ну тобі з Франції видніше...
Так: Має найкращу в світі (за рейтингами) систему охорони здоров'я - і жодного повішеного олігарха не бачив. Чудо Господнє? Чи може у французів трохи мізків є?
   
І всі виртати повинні відповідати доходам....   Справа ж не тільки в ліках. Якщо бабуся живе в багатох кімнатах і каже, що у неї нема грошей на ліки, то це повний ідіотизм.
Та да, бабусі повинні жити в підвалах, як при царє-битюшкє, а в багатьох кімнатах мають право жити тільки кошерні олігархи та їхні холуї-судді, менти, депутати і прочая пистобратія. І похуй, що бабуся на ту квартиру все життя горбатилась...
   
Та да, бабусі повинні жити в підвалах, як при царє-битюшкє, а в багатьох кімнатах мають право жити тільки кошерні олігархи та їхні холуї-судді, менти, депутати і прочая пистобратія. І похуй, що бабуся на ту квартиру все життя горбатилась...

Бабуся не горбатилася, а одержала в спадщину, наприклад..... або КПРС дало за вірну службу режиму. Яка різниця? Їй вистачить однокімнатної.
   
Так: Має найкращу в світі (за рейтингами) систему охорони здоров'я - і жодного повішеного олігарха не бачив. Чудо Господнє? Чи може у французів трохи мізків є?
А коли це  у французьких генделиках почали рейтинги систем охорони здоров'я вивішувати? Бо в тих, що я бачив, Франція ніде не лідировала...
   
А коли це  у французьких генделиках почали рейтинги систем охорони здоров'я вивішувати? Бо в тих, що я бачив, Франція ніде не лідировала...
https://en.wikipedia.org/wiki/World_Health_Organization_ranking_of_health_systems_in_2000
1    France
79    Ukraine
130    Russia

Останнє редагування: 14 вересня 2015 17:16:01 від boojum
   
І всі виртати повинні відповідати доходам....   Справа ж не тільки в ліках. Якщо бабуся живе в багатох кімнатах і каже, що у неї нема грошей на ліки, то це повний ідіотизм.

вот вы пожилой человек, и мне поэтому прям очень неудобно писать вам всякие нехорошие слова.
но вы не правы. что, если бабуля живёт в двушке одна, а упаковка жизненно необходимого на месяц препарата стоит 400грн, и его принимать длительный срок - она должна, вместо того чтоб бандита взять за горло, своё жильё продавать??
   
Я чета не понял.

Порох виноват, что в ЧАСТНЫХ аптеках г. Белая Церковь нет вакцыны?
   
Я чета не понял.

Порох виноват, что в ЧАСТНЫХ аптеках г. Белая Церковь нет вакцыны?
Безпосередньо винен, звичайно, міністр охорони здоров'я. Бо приватна чи ні, але аптека має отримувати ліцензію, в якій стандартний набір терміново потрібних препаратів має бути прописано, затверджено і проконтрольовано. Чогось із цього списку немає - втрачаєш ліцензію і закриваєш лавочку.
   
Че-то название со смыслом не вяжется.
   
Безпосередньо винен, звичайно, міністр охорони здоров'я. Бо приватна чи ні, але аптека має отримувати ліцензію, в якій стандартний набір терміново потрібних препаратів має бути прописано, затверджено і проконтрольовано. Чогось із цього списку немає - втрачаєш ліцензію і закриваєш лавочку.

В целом вы правы кроме одной существенной детали.

Тогда в селах не будет ни одной аптеки.

Лицензии нужно как-то ранжировать. Но это есть место для коррупции.


ПС. А по поводу этого препарата. Я столкнулся году в 2012 или 13-м.

Была проникающае брюшной полости. Привезли в медкоплекс крупный в Харькове на Салтовке.  Зашили, сделали реакцию на препарат, на Украинский или Русский негативная. Импортного нет.

По связям нашел на другом конце города в 5-й ЦКБ где Тимошенка чалилась.








Останнє редагування: 14 вересня 2015 17:42:38 від pastor68
   
здесь виновато правительство Яценюка их нужно повесить
Так що Юля не права що очкастого лисого довбойоба треба гнати в шию а уряд переформатовувати?
   
Так що Юля не права що очкастого лисого довбойоба треба гнати в шию а уряд переформатовувати?
Это нужно было сделать еще вчера.
   
https://en.wikipedia.org/wiki/World_Health_Organization_ranking_of_health_systems_in_2000
1    France
79    Ukraine
130    Russia

Круто! Как Украина уделала Россию, ого-го! На 50 (пятьдесят!) позиций!
Правда, искомая топикстартером вакцина продаётся в аптеке в моём же доме по цене вдвое ниже киевской. Но рейтинг важнее каких-то там вакцин!
   
ТС точно програміст?  :facepalm1:  бо програмісти чітко розуміють алгоритм програми а тут якася каша в голові

міністра охорони здоров"я таки призначає коаліція де Порох таки має певну кількість голосів але також там є і інші партії тож відповідальність не лише на Пороху

2 закупками ліків займаються ЗАСТУПНИКИ  міністра
а хто призначає заступників міністрів в Україні? - вірно пан прем"єр-міністр

то що сталося з дитиною це звичайно дуже небезпечно і він має повне право вимагати лікування для своєї дитини
але чому ТС так вперто захищає Яценюка і котить бочку на Пороха в питанні яке до Пороха взагалі не має ніякого відношення

я канєшео буду посланий і все таке але реальність така що в цій галузі пан прем"єр-міністр покриває фармацевтичну мафію
і можна Пороха розстріляти і вибрати нового президента але навіть новий президент на змінить ситуацію за діючою Конституцією

Ваню, вибач але ти мелеш дурню. У вас в Австріях теж кожен громадянин розбирається хто кому доктор в тих закупках і хто тим
має займатись ?

   
вот вы пожилой человек, и мне поэтому прям очень неудобно писать вам всякие нехорошие слова.
но вы не правы. что, если бабуля живёт в двушке одна, а упаковка жизненно необходимого на месяц препарата стоит 400грн, и его принимать длительный срок - она должна, вместо того чтоб бандита взять за горло, своё жильё продавать??


Поміняти на однокімнатну. В чому проблема? дешеіих ліків не буває.
   
Поміняти на однокімнатну. В чому проблема? дешеіих ліків не буває.

Есть. Зеленка, пластырь, аскорбинка. Хай ими лечится но в двушке.
   
Круто! Как Украина уделала Россию, ого-го! На 50 (пятьдесят!) позиций!
Правда, искомая топикстартером вакцина продаётся в аптеке в моём же доме по цене вдвое ниже киевской. Но рейтинг важнее каких-то там вакцин!
В Україні медицина завжди була суттєво краща за російську.
   
І всі виртати повинні відповідати доходам....   Справа ж не тільки в ліках. Якщо бабуся живе в багатох кімнатах і каже, що у неї нема грошей на ліки, то це повний ідіотизм.


я хочу знати, скільки мільйонів українських бабушок живуть в багатох кімнатах. А то я забув скільки саме точно, чи то 5 000 000 чи то 6 000 000.  Дякую
   
но это же какой-то п***а..позор?!

5.07.2015 | 15:30
Періодично у місцевих ЗМІ  з’являється інформація про напад змій на жителів області.
 
Весною двом жителям Корюківського району пощастило – чоловіки після укусу «викарабкались».
 
Проте не всі «зустрічі» закінчуються хепі-ендом.
 
Причина досить банальна: у лікарнях не було протиотрути.
 
Отож, кожен чернігівець може померти від укусу змії, тому що в місті немає сиворотки.
 
В аптеках, куди ми зателефонували, її не було. Фармацевти порадили нам шукати протиотруту в лікарнях. Але там порятунку шукати марно, бо сиворотку до України наразі не постачають.
 
«На даний момент сиворотки від укусу змії немає. І купити ми не можемо, тому що відсутня вона і в оптовиків. Раніше її постачали із Росії, але зараз нового контракту, на жаль, немає», - зазначила співробітниця Чернігівської аптеки №206 КП «Ліки України».
 
Хоча тут нас запевнили, що незабаром очікується поставка з Польщі.
 
«У Мінздраві, нам сказали, що можливо поставка буде в прискореному варіанті, на що ми і сподіваємося. Чекаємо на неї у липні. Тому що все,  що надходить нове потребує дослідження і по часу це дуже довго», - додала співробітниця.
 
Проте змії не знають про цю критичну ситуацію з ліками «проти їх поцілунку», тому продовжують нападати.

Щоб отримати достовірну інформацію журналісти Високого Валу зателефонували до травмпункту Чернігівської обласної лікарні… З цього моменту і розпочалося наше телефонне «подорожування» з одного номера на інший.
 
З травмпункту нас відправили до обласної лікарні Чернігова. Тут сказали, що таку інформацію надають у міських лікарнях. Із міської лікарні Чернігова №2 нас «відфудболили» до їхнього травматологічного пункту.
 
Черговий травмпункту дав контактний номер лікаря, який заявив, що ніякої інформації, нікому по телефону він не надає.
 
На цьому ми не зупинилися. І зателефонували секретарю навчально-методичного центру з надання першої медичної допомоги. Тут нам повідомили номер диспетчерської. Працівники диспетчерської відповіли, що без відома начальства такої інформації надавати не можуть…
 
Отже, ні про наявність вакцини, ні про першу допомогу нам ніхто не розповів.
 
Напрошується риторичне питання: якби сталася ситуація, що людину вкусила змія…що робити, куди телефонувати та де шукати порятунку?!

http://val.ua/uk/81219.html
   
Я чета не понял.

Порох виноват, что в ЧАСТНЫХ аптеках г. Белая Церковь нет вакцыны?

о.. еще один непонимабельный ...

П.С Где в старпосте я обвинил пороха ?

П.С. Все ты г-он понимаеш
   
Ваню, вибач але ти мелеш дурню. У вас в Австріях теж кожен громадянин розбирається хто кому доктор в тих закупках і хто тим
має займатись ?

ні, у нас кожен звинувачує президента Австрії коли не може купити ліки - як робить ТС
навіть не премєр міністра а саме президента  :lol:

пісєц - ти таки тупий  (td) 
   
ні, у нас кожен звинувачує президента Австрії коли не може купити ліки - як робить ТС
навіть не премєр міністра а саме президента  :lol:

пісєц - ти таки тупий  (td)

де я в старпосты звинуватив президента ?
   
вакцины и сиворотки - неотложная помощь
ее должно оказывать государство.
мы платим налоги.
я приехал в больгицу в экстренной ситуации- должен получить помощь
мне пофиг почему эго там не оказалось
хай болит голова у главврача, облздравотдела, министра здравоохранения и премьера.


   
де я в старпосты звинуватив президента ?

прихильники певної політсили - це що? тут для багатьох заголовок звучить як звинувачення пороха
   
прихильники певної політсили - це що? тут для багатьох заголовок звучить як звинувачення пороха

прихильники певної політсили - в понимании оправдывающий президента и власти в целом в любом даже самом явном косяке власти ...

Кроме того я уже писал выше что не педром единым .. - он собирательный образ власти ... лицо таксказать ...
кроме того я нигде твоего педритто не трогал ...  я какбы говорил о жопе которая творится в МОЗ ...

и меня как законопослушного налогоплательщика совершенно неебет кто там виноват , Педритто , кролик, кукишашвилли или еще там кто ...

Есть проблема с которой столкнулся , нету елементарно вещей и решений которые должны быть .... причем важных вещей от которых зависит здоровье моих родных ... 





Останнє редагування: 14 вересня 2015 18:12:33 від dmsnet
   
прихильники певної політсили - в понимании оправдывающий президента и власти в целом в любом даже самом явном косяке власти ...

Кроме того я уже писал выше что не педром единым .. - он собирательный образ власти ... лицо таксказать ...
кроме того я нигде твоего педритто не трогал ...  я какбы говорил о жопе которая творится в МОЗ ...

по перше Україна парламентсько-президентська республіка
і президент не має більшість влади
так що для означення влади в Україні кивати на президента це не грамотно - саме це і є результатом Майдану 2

по друге - Пороха є за що критикувати - насамперед за його бізнес підхід при вирішенні питань з прокуратурою та судовою реформою, хоча судова реформа це не лише президент
але менше з тим
тобто найголовніша вина Пороха це відсутність боротьби з корупцією з боку правоохороних органів
але
для повного подолання корупції потрібно насамперед міняти правила гри - тобто мінімізувати втручання держави в економічну діяльність громадян (в тому числі і закупка ліків)
а це вже ВР та Яценюк
   
Странно, в середине августа делал на подвысоцкого в киеве, все было.
   
о.. еще один непонимабельный ...

П.С Где в старпосте я обвинил пороха ?

П.С. Все ты г-он понимаеш

1. Довбень прочти что ты написал в теме.
2. Жалко что гандон у твоего отца порвался.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія