Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Україна – наш дім"

"Україна – наш дім"

Борис Колесніков, колишній нардеп від "Партії Регіонів" та"Опозиційного блоку", міністр уряду Миколи Азарова, підтвердив створення нової політичної партії, від чого напередодні відхрестився. 

Джерело: Колесніков у коментарі Радіо Свобода.

Пряма мова: "Я справді займаюся створенням нового політичного проєкту. Він матиме назву "Україна – наш дім". Його основна ідея – зібрати найкращих людей з усіх сфер: промислового та аграрного сектору, сфери інформаційних технологій, медицини, освіти, соціальної сфери, малого та середнього бізнесу. Ідея створити таку партію у мене виникла давно, бо останнім часом в українській політиці гостро відчувається дефіцит професійних селфмейд-людей і політична сила, над якою я працюю, готова їх запропонувати".

https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/4/7292463/

***

Ну и чтобы два раза не вставать, резервирую ветку про внеочередные выборы ВР до 01.10.2021.
   
Re: "Україна – наш дім"

Нарешті є гідна партії для тупих мирось
   
Re: "Україна – наш дім"

Ну и чтобы два раза не вставать, резервирую ветку про внеочередные выборы ВР до 01.10.2021.
[В закладки] ;)
   
Re: "Україна – наш дім"

А Киву возьмут ?
   
Re: "Україна – наш дім"

Такая партия давно нужна, но у нас все делается через Украину, поэтому не удивлюсь очередному однодневному проекту под выборы типа Голоса.
   
Re: "Україна – наш дім"

наш це чий ?
йобаних сєпарів і кацапів ?
   
Re: "Україна – наш дім"

 :facepalm: если педрилы зелень таки дожуют у них 60 % в раде гарантировано будет.  :weep:
   
Re: "Україна – наш дім"

то Ріната партія.
   
Re: "Україна – наш дім"

А что там его ледовый палац в Донецке, кто его отжал? Не подскажет боря?
   
Re: "Україна – наш дім"

 Ну... енто такие себе РЫГИ,которые, ВЕРОЯТНО И ВОЗМОЖНО слегка,хотя бы для виду,открещиваются от Мудачука. Но это не делает их менее опасными и мерзкими.
   
Re: "Україна – наш дім"

   
Re: "Україна – наш дім"

 :facepalm1:

Боря Колесников начинал в 80-х со спекуляции апельсинами на базаре Донецка.
Апельсины оптом скупали на базах, потом продавали через "кооперативы" в 2-3 раза дороже.

   
Re: "Україна – наш дім"

Ну... енто такие себе РЫГИ,которые, ВЕРОЯТНО И ВОЗМОЖНО слегка,хотя бы для виду,открещиваются от Мудачука. Но это не делает их менее опасными и мерзкими.
ти шо це батон на Поро крошиш, рамолік.
   
Re: "Україна – наш дім"

Ну... енто такие себе РЫГИ,которые, ВЕРОЯТНО И ВОЗМОЖНО слегка,хотя бы для виду,открещиваются от Мудачука. Но это не делает их менее опасными и мерзкими.
Фух...Нарешті повернувся старий розумний Вольтер )))
Точна стисла характеристика петро  (tu)
   
Re: "Україна – наш дім"

Главное как свежо и не ординарно! И Боря Колесников во главе.

   
Re: "Україна – наш дім"

Борис Колесніков, колишній нардеп від "Партії Регіонів" та"Опозиційного блоку", міністр уряду Миколи Азарова, підтвердив створення нової політичної партії, від чого напередодні відхрестився. 

Джерело: Колесніков у коментарі Радіо Свобода.

Пряма мова: "Я справді займаюся створенням нового політичного проєкту. Він матиме назву "Україна – наш дім". Його основна ідея – зібрати найкращих людей з усіх сфер: промислового та аграрного сектору, сфери інформаційних технологій, медицини, освіти, соціальної сфери, малого та середнього бізнесу. Ідея створити таку партію у мене виникла давно, бо останнім часом в українській політиці гостро відчувається дефіцит професійних селфмейд-людей і політична сила, над якою я працюю, готова їх запропонувати".

https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/4/7292463/

***

Ну и чтобы два раза не вставать, резервирую ветку про внеочередные выборы ВР до 01.10.2021.

Твой дом  - ТЮРМА!!!  :lol:  ;)
   
Re: "Україна – наш дім"

Фух...Нарешті повернувся старий розумний Вольтер )))
Точна стисла характеристика петро  (tu)
вольтер дивує  [ua]
   
Re: "Україна – наш дім"

"УКРАДIМ" - надто прозорий натяк  :shuffle:
   
Re: "Україна – наш дім"

"УКРАДIМ" - надто прозорий натяк  :shuffle:
прям не партія, а агентство нерухомості
   
Re: "Україна – наш дім"

Колишні риги ніяк не можуть заспокоїтися, хочуть в політику і все.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія