Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фото на пам'ять

Re: Фото на пам'ять

в 1987 я на стипендию в 30 рубликов в Крым ездил с палаткой, плацкарта 7 рублей, остальное консервы и мелочи, дней на 5 хватало)..

А прожити місяць і 20 р. комуналки сплатити  :weep:

Ну, подякуйте батькам, що вас годували.

Народну назву студентьскої столовки в КНУ ім. Шевченка (Виставковий центр) нагадати ???

Бухенвальд, блін :( 
   
Re: Фото на пам'ять

Народну назву студентьскої столовки в КНУ ім. Шевченка (Виставковий центр) нагадати ???

ну так нахаляву же  :)  не думаю, шо в те годы Гарвард или Кембридж бесплатно кормили студентов..
   
Re: Фото на пам'ять

Советских сосисок можно было съесть не больше трех, но только на голодный желудок с хлебом и горчицей. Обычно хватало двух
Стоп. Оце неправда, сосіски якраз були норм. З тушеною капустою заходили на ура, та й з картоплею теж.
   
Re: Фото на пам'ять

А радянська солодка газировка була зі здорової води, натурального  газу та натурального цукру, тому від неї не товстішали та не хворіли панкреатитом та діабетом.
   
Re: Фото на пам'ять

Заб"єм мике баки :) В мене така книжка є що капець  :-B Читати - чиста насолода :)  Уявляєте в якомусь мокшанскому селі у 1955 таку книжку  8-)













   
Re: Фото на пам'ять

Кисіль натуральний порошок, без домішок!
   
Re: Фото на пам'ять

А радянська солодка газировка була зі здорової води, натурального  газу та натурального цукру, тому від неї не товстішали та не хворіли панкреатитом та діабетом.

 :facepalm1:

Діабет не лікували, але то таке. В принципі, не лікували майже нічого. Максимум апендицит та застуду. :(

У мене є досвід у 12 років в радянський лікарні (у Києві, вважалась непоганою, 45 днів, але там не дозволяли продукти від батьків приймати). Під кінець я б вже підписався на якийсь німецький концтабір  (td)
   
Re: Фото на пам'ять

ну так нахаляву же  :)  не думаю, шо в те годы Гарвард или Кембридж бесплатно кормили студентов..
Ні, сонечко, за гроші...  8-)
   
Re: Фото на пам'ять

Кисіль натуральний порошок
кисель бомбовый был, выпареный, настоящий фруктовый вкус, в походах брали просто насухую жевать на перекусах..
   
Re: Фото на пам'ять

Ні, сонечко, за гроші...
та якие то гроши за нормальную еду, 1.5 рублей  :)
   
Re: Фото на пам'ять

Кисіль натуральний порошок, без домішок!

Угу. Ви зараз таке лайно не візьмите даром... Галіна-бланка буль-буль :) Аналоги просто :)
   
Re: Фото на пам'ять

та якие то гроши за нормальную еду, 1.5 рублей  :)

Нормальної там не було. А 1.50 то захмарно, десь до 40 копійок... Інакще на 30 рублів хрін ... Общага теж була не безкоштовна.
   
Re: Фото на пам'ять

То професура храла на 1.50 і казала, що дорого :)
   
Re: Фото на пам'ять

Ой, не пиzдіть. Якщо порівняти тодішні сосиски з теперішніми, то теперішні - повний соєвий треш.
Хоча може то в нас на Західній так було, не знаю.
в киеве и сосиски и пельмени были гавно. Последние лепили сами.
   
Re: Фото на пам'ять

Стоп. Оце неправда, сосіски якраз були норм. З тушеною капустою заходили на ура, та й з картоплею теж.
две сосиски, ДВЕ! После третей начиналась изжога
   
Re: Фото на пам'ять

среди приличных студентов в советские годы всегда западло было питаться в студенческой столовке, там кушали тока совсем бедные, ну и общежитовские, остальные тормозки из дома тягали с огромными бутерами..
   
Re: Фото на пам'ять

Морської риби було дофуїщі, і практично задаром. Це таки плюс. Сьогодні ширнармаси не мають можливості пожерти її вволю.
   
Re: Фото на пам'ять

Ой, не пиzдіть. Якщо порівняти тодішні сосиски з теперішніми, то теперішні - повний соєвий треш.
Хоча може то в нас на Західній так було, не знаю.
ти дебіл чи дебіл?  :S  :X

нормальні сосіски зараз

не гірше радянських а може краще  (tu)
   
Re: Фото на пам'ять

две сосиски, ДВЕ! После третей начиналась изжога
Ну не знаю. Але на смак вполнє сєбє.
   
Re: Фото на пам'ять

нормальні сосіски зараз
не гірше радянських а може краще
проверяется на сковородке при обжарке, в советское время при жарке нормальная такая корочка пахучая образовывалась, как при жарке мяса, сегодняшние соевые сосиски в жареном виде ваще еду не напоминают и не пахнут ничем  :)
   
Re: Фото на пам'ять

сейчас появляются частные колбасные цеха, реально уменьшают кол-во сои, кладут больше мяса, стало напоминать настоящую мясную колбасу.
   
Re: Фото на пам'ять

помню где-то в конце 70-х, мы еще дети, приезжал нашего возраста болгарин, - брат нашего соседа, мы кушали с их родителями, они как сейчас помню балдели от нашей сырокопченки и всегда с собой брали домой в Софию несколько палок.
   
Re: Фото на пам'ять

Дарагая мая сталица  :facepalm:
https://twitter.com/view/status/1432451904966217735

Я ж сказал шо конец 80-х
   
Re: Фото на пам'ять

35.
Бля, це ж нада, таке млоде, а вже каліка. :lol:  Воно ж при совке еще ссало маме на ботики, а уже такой борец с проклятым прошлым, шо ховайся. :facepalm:
   
Re: Фото на пам'ять

Совкодрочерам. Такую страну просралі

"Сільгоспхімія" обробляє дустом поля колгоспу "Здобуток Жовтня". Черкаська обл, Черкаський р-н, с Мошни.

   
Re: Фото на пам'ять

Зараз кожна людина 45+ років каже, що зараз немає настільки смачної ковбаси, морозива та тархуна як при СРСР, капітлюги заради економії хімією насичують.
:lol:  :weep:
   
Re: Фото на пам'ять

У них була гордість за ракети, заводи, хокей, вони отнримали безкоштовну медицину та освіту. Вони були впевнені у завтрашньому дні.

А що є у вас?
80  :D левел.але до всіх страждущих і простіший не дійде. Тому можна. B-)
   
Re: Фото на пам'ять

Зараз кожна людина 45+ років каже, що зараз немає настільки смачної ковбаси, морозива та тархуна як при СРСР, капітлюги заради економії хімією насичують.
вона була смачна в силу її ду-у-у-же частої відсутності.А сам знаєш-коли голодний і подадуть щось "делікатесне" до смак потроюється. :D  нівіть ліверна з псами ішла на ура.і вони і хазяїни псів жирували . :)
   
Re: Фото на пам'ять

Дарагая мая сталица  :facepalm:
https://twitter.com/view/status/1432451904966217735
"тошнотики" чи таки біляші. :D
   
Re: Фото на пам'ять

Угу. В чотири рочки ви його зацінили  :weep:
та тролить він,це його стиль тут коли настрій має. :D  релакс.
   
Re: Фото на пам'ять

ой, та прям таки. В сратому райцентрі Івано-Франківської області було того пломбіру і шоколадного ескімо - хоч сракою їж.
Кожний день по дорозі зі школи купувала одне ескімо в шоколаді біле і один каштан в шоколаді. Мммм... Не те, що срате гівно з пальмою, замінником цукру і замінником шоколаду тепер.
А ще пам'ятаю пиріжки з м'ясом і лівером слойоні такі трикутні... Ех, задавила б зараз кілька!

 (tu)  (tu)  (tu)

Эх, достойная дочь савецкава офицера!

Пока вот такое говно будет физически живо и иметь право и возможность голосовать нихера на этой территории толкового не будет.
   
Re: Фото на пам'ять

Заб"єм мике баки :) В мене така книжка є що капець  :-B Читати - чиста насолода :)  Уявляєте в якомусь мокшанскому селі у 1955 таку книжку  8-)

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

и у меня точнюсенько такая же)
   
Re: Фото на пам'ять

Ой, не пиzдіть. Якщо порівняти тодішні сосиски з теперішніми, то теперішні - повний соєвий треш.
Хоча може то в нас на Західній так було, не знаю.
соя ценный продукт в отличие от жирной свинины.
   
Re: Фото на пам'ять

Я ж сказал шо конец 80-х
у дядьки посередине шапка "петушок", поэтому годА фото определяются чьотко
   
Re: Фото на пам'ять

Угу. В чотири рочки ви його зацінили  :weep:
якийсь ти неюморний. Це ж твій брат педдрот.
   
Re: Фото на пам'ять

и у меня точнюсенько такая же)
є на просторах в пдф- формате
   
Re: Фото на пам'ять

вона була смачна в силу її ду-у-у-же частої відсутності.А сам знаєш-коли голодний і подадуть щось "делікатесне" до смак потроюється. :D  нівіть ліверна з псами ішла на ура.і вони і хазяїни псів жирували . :)
не було при союзі можливості постійно щось жувати. З філософського боку погано, а для здоровля добре.
   
Re: Фото на пам'ять

От то що був "дефіцит кадрів" - то точно... (стосовно стендів) На 90 рублів/міс можно було влаштуватись куди завгодно за один день. Якщо нічого не жерти, авто можна було за 100 місяців придбати, квартиру - за 250 міс  8-)
Нет не купили-бы.
Нужно было-бы еще лет 15-20 постоять в очереди на машину или квартиру.
   
Re: Фото на пам'ять

А вже цих гілок про радянське минуле було дуже багато. :)

В цій гілці Drake явно тролить совків, а CDay, чомусь, обливає лайном минуле, хоча,
мені здається, воно в нього було безхмарне, судячи з його минулих дописів.
Тобто, обидва троляки :)

На мою думку, у кожного було своє життя, свій совок, у свій час
 (з більш як 70 років радянщини) і кожний згадує своє.
В селах було своє життя, у великих містах жили зовсім по іншому.   
У кожного своя думка і ніхто нікого ні в чому не переконає.
   
Re: Фото на пам'ять

Найбільше сподобались вітрина "пріґлашаєм на работу" і ворона.
А, і ще білі нарукавнички. Мілота. (tu)

Ваще-то, то птиса Мира - голуб. В народе известна как летающая крьіса.

А фото атмосферное.  (tu)

Вьіездная торговля от какого-нибудь пищекомбината или цеха кулинарии. Активизировалась обьічно к концу месяца, так как план надо бьіло вьіполнять.
Характерная оборотная тара, насквозь промасленньіе деревянньіе ящики, которьіе не мьілись никогда в принципе, и люминиевьій ящик, служивший кассой. Обьчно делился на две зоньі: денежную, в которой горками лежали монетьі вьіручки, а стопочками монетьі на сдачу, бумажньіе деньги обьічно лежали в кармане типа белого передника и хозяйственную, в которой лежала тряпочка, о которую вьітирались руки, когда надо бьіло что-то делать с бумажньіми деньгами, также как и ящики, понятия стирка она не видела и стопочка нарванной квадратиками офсетной бумаги из бухгалтерии, в которую заворачивался пирожок для особо требовательньіх граждан.

Ну, а об образе продавщицьі вообще можно книгу написать.
Квинтесенция гегемона!


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія