Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Залишилось кілька днів до того моменту, коли вдруге в світовій історії народ цілої країни абсолютно добровільно віддасть свою країну під володарювання тим, хто буде методично їх знищувати. Перший раз це було в 1933 році, коли Гітлер цілком демократично (шляхом виборів) прийшов до влади. В неділю подібне повториться на теренах України. На відміну від "клятих москалів"  українцям ,на жаль, притаманні кілька негативних рис загальнонародного масштабу. Перша - це наступати на граблі, а друга - забувати уроки історичного минулого. Світова історія вчить, що не можна допускати такого, щоб влада концентрувалась(монополізувалась) в одних руках(або однієї партії). Чомусь люди забули, що 90% керівного складу тих, хто робив революцію 1917 року та в 20 -30 роки голодоморами та розстрілами нищив українських людей- за національністтю були зовсім не москалями. Ще виборці не прийшли кидати папірці до урн, а вже лідери перегонів відкрито заявляють,що землю (найцінніший ресурс країни) виставлять на продаж. Ще не ставши депутатами, представники "найдемократичного" президента відверто та цинічно насміхаються над ще діючими законами(зокрема ,маючі по 2 громадянства - продовжують балотуватись у нардепи, а судова гілка вже лягла під нову владу). Сьогодні останній день агітації,  просто моральний обовязок тих, хто ще вважає себе патріотами країни ,замість  щоденного  рвання вишиванок  на грудях, повинні звернутись спільно до виборців з словами попередження про наслідки їхнього вибору у неділю!
   
пізно
треба було думать ще з 2014-го хоча б
або з 2005-го
   
нас все влаштовує!! Зеля, узурповуй! Злодіїв на ліхтарі!
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Мойша , а чого ти взяв нік Вовчик на ФУПі?
   
Істерикою совків і пєдротів задоволений.  (tu)
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Шаблезуб, яке в тебе призвище в реалі? Ципанович чи Даян?
   
Ортеп Бузелбаш
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

нас все влаштовує!! Зеля, узурповуй! Злодіїв на ліхтарі!
нє. спочатку: "Валоцька, відрощуй вуса і навчися палити люльку(не володимирівну). хоча, напевне він вміє.

   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Мишка норушка почитай скільки в 1937-1938 роках знищили по лімітам(план згори зкинутий Сталіним) простих людей НІЗАЩО!
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Залишилось кілька днів до того моменту, коли вдруге в світовій історії народ цілої країни абсолютно добровільно віддасть свою країну під володарювання тим, хто буде методично їх знищувати. Перший раз це було в 1933 році, коли Гітлер цілком демократично (шляхом виборів) прийшов до влади. В неділю подібне повториться на теренах України. На відміну від "клятих москалів"  українцям ,на жаль, притаманні кілька негативних рис загальнонародного масштабу. Перша - це наступати на граблі, а друга - забувати уроки історичного минулого. Світова історія вчить, що не можна допускати такого, щоб влада концентрувалась(монополізувалась) в одних руках(або однієї партії). Чомусь люди забули, що 90% керівного складу тих, хто робив революцію 1917 року та в 20 -30 роки голодоморами та розстрілами нищив українських людей- за національністтю були зовсім не москалями. Ще виборці не прийшли кидати папірці до урн, а вже лідери перегонів відкрито заявляють,що землю (найцінніший ресурс країни) виставлять на продаж. Ще не ставши депутатами, представники "найдемократичного" президента відверто та цинічно насміхаються над ще діючими законами(зокрема ,маючі по 2 громадянства - продовжують балотуватись у нардепи, а судова гілка вже лягла під нову владу). Сьогодні останній день агітації,  просто моральний обовязок тих, хто ще вважає себе патріотами країни ,замість  щоденного  рвання вишиванок  на грудях, повинні звернутись спільно до виборців з словами попередження про наслідки їхнього вибору у неділю!
у головкнура, його кодли та союзників з НФ було 5 років, щоб переконати українців знову надати йому мандат довіри та продовжити його повноваження. Але воно не спромоглося вгамувати свою та своїх  соратників ненажерливість і отримало цілком справедливий вердикт від народу. Хоча політичного вироку для кнурячої камарильї замало,  і я, як і мільйони інших українців, сподіваюся що за політтичним вироком згодом  настане і кримінальний.
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Шоколадні клоуни
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Мишка норушка почитай скільки в 1937-1938 роках знищили по лімітам(план згори зкинутий Сталіним) простих людей НІЗАЩО!
я в курсі. мого прадіда в ці роки теж репресували і розстріляли.
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

А де я написав,що треба за Порошенка голосувати?. Трагедія моменту у тому, що всі без винятку лідери перегонів мають представників Сіону в прохідних частинах списку.
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

А де я написав,що треба за Порошенка голосувати?. Трагедія моменту у тому, що всі без винятку лідери перегонів мають представників Сіону в прохідних частинах списку.
в прохідному списку ЄС я побачила декілька хороших людей. в списках інших прохідних партій - майже нікого.
   
Шоколадные клоуны (с)сдохните, сволочи)) каждому недолугому по лихтарю
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Жах полягає у тому, що прості виборці, немов пацюки у відомій казці Андерсена- йдуть у воду під звуки чарівної флейти. Тільки тепер їх зомбують сучасними технологіями через телебачення та інтернет.
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Шоколадные клоуны (с)сдохните, сволочи)) каждому недолугому по лихтарю
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

"списку ЄС я побачила декілька хороших людей."
 Це яких? Комсомольського апаратника Турчинова? Навіжену Таньку Чорновіл? Може Парубія?
   
в прохідному списку ЄС я побачила декілька хороших людей. в списках інших прохідних партій - майже нікого.
Ну то огласи весь список "хороших людей" в ПЕС по твоему. Не стесняйся.
Только весь список, а не некоторых единичных порядочных.
   
"списку ЄС я побачила декілька хороших людей."
 Це яких? Комсомольського апаратника Турчинова? Навіжену Таньку Чорновіл? Може Парубія?
Про Луценчиху еще забыл, тоже порядочная б
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

"списку ЄС я побачила декілька хороших людей."
 Це яких? Комсомольського апаратника Турчинова? Навіжену Таньку Чорновіл? Може Парубія?
о, другий вже з тими прізвищами. йкраз це ті + Луценчиха, хто не подобається. а подобаються Забродський, Вятрович, Джемілев, Яна Зінченко, Геращенко.
   
Правильная Партия Европейська Справедливисть должна была включить в список хотя бы Бориса Беспалого накшталтик, но вместо него там одни Свинарчуки
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

В наш час навіть одна порядна людина в політиці це рідкість.
А там їх є немало.
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Ну то огласи весь список "хороших людей" в ПЕС по твоему. Не стесняйся.
Только весь список, а не некоторых единичных порядочных.
вже. тепер ви давайте з вашого. мені вистачило другого номеру - Тарути.
а також з других. там тільки знаю одного з Голосу - Рахманін. більше B умовно-проукраїнських прохідних партіax взагалі нікого, чиє б прізвище мені знайоме було і подобався немає.
   
Йопани свыни. Пять лет срать всем на головы, а потом волать - каравул, зрада!!  Хер вам, а не красная шапочка.
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!
nik

Залишилось кілька днів до того моменту, коли вдруге в світовій історії народ цілої країни абсолютно добровільно віддасть свою країну під володарювання тим, хто буде методично їх знищувати. Перший раз це було в 1933 році, коли Гітлер цілком демократично (шляхом виборів) прийшов до влади. В неділю подібне повториться на теренах України. На відміну від "клятих москалів"  українцям ,на жаль, притаманні кілька негативних рис загальнонародного масштабу. Перша - це наступати на граблі, а друга - забувати уроки історичного минулого. Світова історія вчить, що не можна допускати такого, щоб влада концентрувалась(монополізувалась) в одних руках(або однієї партії). Чомусь люди забули, що 90% керівного складу тих, хто робив революцію 1917 року та в 20 -30 роки голодоморами та розстрілами нищив українських людей- за національністтю були зовсім не москалями. Ще виборці не прийшли кидати папірці до урн, а вже лідери перегонів відкрито заявляють,що землю (найцінніший ресурс країни) виставлять на продаж. Ще не ставши депутатами, представники "найдемократичного" президента відверто та цинічно насміхаються над ще діючими законами(зокрема ,маючі по 2 громадянства - продовжують балотуватись у нардепи, а судова гілка вже лягла під нову владу). Сьогодні останній день агітації,  просто моральний обовязок тих, хто ще вважає себе патріотами країни ,замість  щоденного  рвання вишиванок  на грудях, повинні звернутись спільно до виборців з словами попередження про наслідки їхнього вибору у неділю!

партбот  :gigi:

тiко за петра!!!  :weep:
   
о, другий вже з тими прізвищами. йкраз це ті + Луценчиха, хто не подобається. а подобаються Забродський, Вятрович, Джемілев, Яна Зінченко, Геращенко.
Вот эта Геращенко?


По остальному, приведенному тобой,списку. Что среди них делают непорядочные?
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!
DVB

Цитата: myshka naruzhka
в прохідному списку ЄС я побачила декілька хороших людей. в списках інших прохідних партій - майже нікого.
Де проходить та тонка грань між "декілька" та "майже нікого"? :)
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Вот эта Геращенко?
https://www.youtube.com/watch?v=Co1hWWjIGdE
По остальному, приведенному тобой,списку. Что среди них делают непорядочные?
так, ця.
не знаю. в списках других партій, я навіть декількох порядних, знайомих мені прізвищ, не побачила.
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Забродський? Не знаю який він воїн, але офіцер ,який має честь не влаштовує такі фортеля ,ганблячи державу(коли не віддав честь на інаугурації Зеленському). Якщо ти не згоден з вибором народу(або вважаєш, що президент не відповідає твоїм критеріям) то подав би у відставку до інаугурації(так на Заході прийнято). Вятрович - то потенційний ворог України,своїми діями завдав шкоди іміджу країни .Джемілєв для власних потреб використову. "кримську" карту ,давно вже немає авторитету серед татар (основної маси). Їра Геращенко -випадкова людина у політиці, яку з багнюки витягнув Ющенко свого часу.
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Де проходить та тонка грань між "декілька" та "майже нікого"? :)
декілька - серед малорейтингових це десь зо 5. в великих, як СН, десь зо 20 чоловік. а так, тільки одного, Рахманіна в Голосі побачила.
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

П'ять років кацапи називали українську владу з хунтою і фашистами.
І раптом їм в унісон заспівали виборці єдиного на всю Україну націонал демократа і ворога Хуйла.
Дивні справи ваші, патріотичні.


Трясця, так це ж lazer-а гілка.  :weep:


Останнє редагування: 19 липня 2019 15:42:08 від Читач
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Забродський? Не знаю який він воїн, але офіцер ,який має честь не влаштовує такі фортеля ,ганблячи державу(коли не віддав честь на інаугурації Зеленському). Якщо ти не згоден з вибором народу(або вважаєш, що президент не відповідає твоїм критеріям) то подав би у відставку до інаугурації(так на Заході прийнято). Вятрович - то потенційний ворог України,своїми діями завдав шкоди іміджу країни .Джемілєв для власних потреб використову. "кримську" карту ,давно вже немає авторитету серед татар (основної маси). Їра Геращенко -випадкова людина у політиці, яку з багнюки витягнув Ющенко свого часу.
ви за яку політсилу будете голосувати післязавтра?
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

П'ять років кацапи називали українську владу з хунтою і фашистами.
І раптом їм в унісон заспівали виборці єдиного на всю Україну націонал демократа і ворога Хуйла.
Дивні справи ваші, патріотичні.

Хунти поки ще немає.
Але поц вже Президент.
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

П'ять років кацапи називали українську владу з хунтою і фашистами.
І раптом їм в унісон заспівали виборці єдиного на всю Україну націонал демократа і ворога Хуйла.
Дивні справи ваші, патріотичні.

Трясця, так це ж lazer-а гілка.  :weep:
ху із лазер? :shuffle:
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Хунти поки ще немає.
Але поц вже Президент.

У тебе теж завжди є відповідь на питання "чому в крані нема води?"?
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Вивчу списки,парадокс, але  немає "сіоністів" у списку Ляшка(хоч за нього точно не буду голосувати). Можливо у свободівців немає таких, але у праворадикалів повно (на чолі з Ярошем)
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

ху із лазер? :shuffle:

Якщо в крані нема води, lazer знає, хто винен,
якщо вона там є, lazer знає чиї сцяки п'є.
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

У тебе теж завжди є відповідь на питання "чому в крані нема води?"?

Ні.
Я навіть поважаю Жванецького. :)
Але Зеленський то дуже яскраве бидло єврейського народу.
   
Re: Не кажіть потім, що вас не попереджали!

Якщо в крані нема води, lazer знає, хто винен,
якщо вона там є, lazer знає чиї сцяки п'є.
a-a :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія