Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Реально почну поважати ЗЕленського!

Реально почну поважати ЗЕленського!

якщо в Україні не буде жодних обмежень для невакцинованих і вакцинація буде добровільною.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Ну от так:

1. Якщо людині дати можливість вакцинуватись без примусу і вона не вакцинується і захворіє, то кого вона буде звинувачувати?

2. Якщо людину змушувати вакциновуватись і людина вакцинується і захворіє або буде мати побічки, то кого вона буде звинувачувати?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Іди просто заразись ковідлом десь в інфекційку і не зайобуй побічками від вакцини, чи ссикло?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Іди просто заразись ковідлом десь в інфекційку і не зайобуй побічками від вакцини,
чи ссикло?

Сцикло. Якби я був тупим і відважним, без інстикнту самозбереження, то вже давно побіг би вакциновуватись.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Черговий день, чергова гілка з якоюсь антивексерівською маячнею.
На зарплаті, чи що?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Сцикло. Якби я був тупим і відважним, без інстикнту самозбереження, то вже давно побіг би вакциновуватись.
ти чого більше боїшся вакцини чи ковідли 
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Черговий день, чергова гілка з якоюсь антивексерівською маячнею.
На зарплаті, чи що?
ссикло
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Іди просто заразись ковідлом десь в інфекційку
ну заразиться, втратить на тиждень нюх, допустім.
Та і всьо.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

ти чого більше боїшся вакцини чи ковідли 

Боюсь добровільної вакцинації.
Самовбивство - важкий гріх.


   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Сцикло. Якби я був тупим і відважним, без інстикнту самозбереження, то вже давно побіг би вакциновуватись.
А логіка де?
Якщо є інстинкт самозбереження, то не хотів би зняття обмежень і взагалі, сидів би вдома
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

якщо в Україні не буде жодних обмежень для невакцинованих і вакцинація буде добровільною.

 :gigi:
размечтался

Зе - тупой, любит и верит в простые решения сложных проблем.
Потому скорее будет принудительная вакцинация (я даже, как нелюбитель антивакцинаторов, с таким подходом категорически не согласен)
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

ну заразиться, втратить на тиждень нюх, допустім.
Та і всьо.

Я не хочу заражатись. Тому не подорожую, не ходжу на концерти. Вже півтора роки далі від дому за 20 км. не їзджу. І багато інших противірусних правил виконую. Була б нормальна вакцина, то б вакцинувався. А бути учасником експерименту- не хочу.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Боюсь добровільної вакцинації.
Самовбивство - важкий гріх.
ну то йди добровільно заразись
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Вакцинація від Ковиду в нас добровільна. Обмежень для невакцинованих немає, є послаблення для вакцинованих під час локдауну.

Поважай Зеленського.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

ну то йди добровільно

добровільне самовбивтсво - гріх.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

добровільне самовбивтсво - гріх.
купи собі хату нахуторі і не зайобуй тоді про ваецину.

Хоча бачу ти віркн йобнутий промто, правлславвє
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Вакцинація від Ковиду в нас добровільна. Обмежень для невакцинованих немає, є послаблення для вакцинованих під час локдауну.

МОЗ хоче зобов’язати до COVID-вакцинації певні професії та сфери.

https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/22/7308036/
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Обмежень для невакцинованих немає, є послаблення для вакцинованих під час локдауну.
(tu)  :lol:


   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

купи собі хату нахуторі і не зайобуй тоді про ваецину

я не настільки боюсь заразитись. А чому ті хто вакцинований так БОЯТЬСЯ невакцинованих?

Адже вакциновані ніби захищені?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Бгг

«Європейський суд з прав людини у квітні цього року підтвердив положення національного законодавства, що обов'язкова вакцинація є законною і може бути необхідною в демократичних суспільствах та не протирічить Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод», — заявив міністр Viktor Liashko

Детальніше з рішенням Європейського суду з прав людини можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/XEjYmFX


   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

(tu)  :lol:


Показати зображення...

рубрика "перли душевнохворих"  :facepalm:
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

я не настільки боюсь заразитись. А чому ті хто вакцинований так БОЯТЬСЯ невакцинованих?

Вони не бояться невакцинованих.
Вони проти хитрожопості (коли ризик за вакцинацію перекладають на інших, а самі хочуть відпетляти за рахунок колективного імунітету)
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Вело, рятуй!
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

добровільне самовбивтсво - гріх.




Врачи в гневе: большинство аппаратов ЭКМО занимают молодые непривитые пациенты с коронавирусом.

Аппарат ЭКМО – последняя надежда для «тяжелых» больных с коронавирусом. К нему прибегают, когда аппарата ИВЛ не хватает, чтобы спасти жизнь человека. По сути, ЭКМО  – это искусственное «сердце» и «легкое», которые гонят кровь по артериям и насыщают ее кислородам, когда собственные органы человека не справляются.

Сложно в это поверить, но большинство аппаратов ЭКМО в Израиле сейчас занимают относительно молодые непривитые пациенты с коронавирусом, ранее не страдавшие хроническими заболеваниями. Иногда из-за этого лишаются надежды на спасение более пожилые люди: при выборе, кого подключать к ЭКМО, врачи вынуждены учитывать возраст пациента.


https://detaly.co.il/vrachi-v-gneve-bolshinstvo-apparatov-ekmo-zanimayut-molodye-neprivitye-patsienty-s-koronavirusom/


Прочитайте статью полностью,не поленитесь.
Для справки:в Украине всего лишь 15 аппаратов ЭКМО.

   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

а при чем тут зеленский у нас ляшко министр МОЗ
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

ну заразиться, втратить на тиждень нюх, допустім.
Та і всьо.
Так чо ти не заволонтерив у ковідне відділення?
Втратив би нюх на тиждень і всьо.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

я не настільки боюсь заразитись. А чому ті хто вакцинований так БОЯТЬСЯ невакцинованих?

Адже вакциновані ніби захищені?
не на 100% увы
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

коли ризик за вакцинацію перекладають на інших

Опа, то вакцинація не є безпечною, як заявляють всі масмедіа? А виявляється експеримент "вакцинація від ковід" має ризики?

Зрозуміло.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!
Bmx

якщо в Україні не буде жодних обмежень для невакцинованих і вакцинація буде добровільною.
Зеленськлму глибоко насрати на вашу повагу
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

не на 100% увы

Ну так і ті хто не вакцинований не на 100% захворіє. І це є добре.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Зеленськлму глибоко насрати на вашу повагу

 (tu)  Слуга Народа  :laugh:
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Так чо ти не заволонтерив у ковідне відділення?
а....
просто.
Шоб різні дебіли про це питали.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Вони не бояться невакцинованих.
Вони проти хитрожопості (коли ризик за вакцинацію перекладають на інших, а самі хочуть відпетляти за рахунок колективного імунітету)

і де той колективний імунітет?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Я не хочу заражатись. Тому не подорожую, не ходжу на концерти. Вже півтора роки далі від дому за 20 км. не їзджу. І багато інших противірусних правил виконую. Була б нормальна вакцина, то б вакцинувався. А бути учасником експерименту- не хочу.
Какая тебе, б***ь, "нормальная" вакцина" должна быть??? Побочки есть от ВСЕХ вакцин. Абсолютно. От оспы, Туберкулеза, бешенства.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Черговий день, чергова гілка

Ви б заміст того щоб писати вакцсерську маячню дослідили б ковід і зробили б нормальні вакцини.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Опа, САСУ БЛЯД проти Ельфа. Чиє зелене гівно гівністей?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Какая тебе, б***ь, "нормальная" вакцина" должна быть??? Побочки есть от ВСЕХ вакцин. Абсолютно. От оспы, Туберкулеза, бешенства.

Всі планові вакцини проходив. Не було жодної, яку треба колоти кожні пів року.

Це що все життя так буде?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!
Bmx

Я не хочу заражатись. Тому не подорожую, не ходжу на концерти. Вже півтора роки далі від дому за 20 км. не їзджу. І багато інших противірусних правил виконую. Була б нормальна вакцина, то б вакцинувався. А бути учасником експерименту- не хочу.
Ну хіба то життя?  А поплавати з дедьфінчиками у червоному морі, з'їсти бограчу на Закарпатті,  шопського салату у Болгарії, риби у Хорватії, форелі у Карпатах у сауні?

   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Ще більше почнуть поважати Зеленського, якщо людям, які знаходяться на ізоляції і локдаунах буде підтримка з боку держави.  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія