Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский подписал указ об улучшении качества дорог

Давайте прикинемо, які лозунги-укази Зеленський видасть ще до виборів?  :gigi:
І змахне рукою, як то в казці Василиса-Премудра - раз і сталося. Правда Вовка наш не премудрий, а навпаки.  :(
Доручить кабміну посилити боротьбу з корупцією, як мінімум.
   
НЕЙОГО ПОВНОВАЖЕННЯ!!!

ДОРОГИ В ОБМІН НА.МОСКОВСЬКІ КУЛІ!!!!

ПОВЕРНІТЬ ПОРОШЕНКА!!!!!!

Що за істерика?
Істерика має бути у ваших опонентів. Ні?
   
Доручить кабміну посилити боротьбу з корупцією, як мінімум.
Якому кабміну?
Тому що й цього разу?
   
Зелепупіки, ви розумієте що означає слово «концесія» у контексті вашої перемоги? А це слово ключове там.
   
Volodymyr Omelyan
12 хв.

І знову про дороги і Указ, який їх відремонтує...

Я не знаю, де пан Президент беруть свою аналітику, але за повідомленням сайту Президента необхідно 150 млрд грн для ремонту 24 тис км основних автомагістралей державного значення.

Беремо калькулятор, ділимо цю цифру на кілометраж.
Виходить 6 250 000 грн за капітальний ремонт 1 км доріг першої і другої категорій!!!

А тепер запитаємося в українських автодорожніх компаній, навіть не в набагато дорожчих з ЄС: Ви готові робити капремонт утричі дешевше, собі в збиток? Ми Вам дамо Указ, роздасте його копії своїм співробітникам: зарплата буде раз на три місяці, матеріали видавати державі безкоштовно!

І ні, це нереально зробити за три роки!
А відповідати через три роки Вам, пане Президенте! Якщо у Вас будуть ці три роки.

Це мені нагадало про зарплати вчителям по 4000 дол/місяць...

Просто цирк на державному рівні.
Не соромно?!

П.С. Не морочте нікому голову і не ганьбіться. Просто виконуйте державну стратегію з розвитку автошляхів України 2018-2022, наповнюйте Дорожній Фонд 100% акцизів з пального (до речі, вже вивели з тіні 30% ринку пального? А це більше фінансового ресурсу на дороги!), будуйте якісно і прозоро!
І не забудьте про 50 млрд грн на п`ять наступних років для територіальних доріг
это для тех кто думает, а их меньшинство в Украине.
   
Где-то тихо заплакали Гройсман и Омелян...



   
державну стратегію з розвитку автошляхів України 2018-2022

Державна стратегія з розвитку автошляхів України 2018-2022 не влаштовує нашого Президента.
Тому він постановляє до нового року створити нову, зрозумілу населенню. 
Інакше Гройсмана звільнять. :)
   
Где-то тихо заплакали Гройсман и Омелян...

Показати зображення...
Показати зображення...

Так Зезидент же Гройсману розпорядження видав.
До нового року той має відзвітувати.
Читайте Указ.
Чому йому плакати? Тим Більше "єврей єврея".
   
Volodymyr Omelyan
12 хв.

І знову про дороги і Указ, який їх відремонтує...

Я не знаю, де пан Президент беруть свою аналітику, але за повідомленням сайту Президента необхідно 150 млрд грн для ремонту 24 тис км основних автомагістралей державного значення.

Беремо калькулятор, ділимо цю цифру на кілометраж.
Виходить 6 250 000 грн за капітальний ремонт 1 км доріг першої і другої категорій!!!

А тепер запитаємося в українських автодорожніх компаній, навіть не в набагато дорожчих з ЄС: Ви готові робити капремонт утричі дешевше, собі в збиток? Ми Вам дамо Указ, роздасте його копії своїм співробітникам: зарплата буде раз на три місяці, матеріали видавати державі безкоштовно!

І ні, це нереально зробити за три роки!
А відповідати через три роки Вам, пане Президенте! Якщо у Вас будуть ці три роки.

Це мені нагадало про зарплати вчителям по 4000 дол/місяць...

Просто цирк на державному рівні.
Не соромно?!

П.С. Не морочте нікому голову і не ганьбіться. Просто виконуйте державну стратегію з розвитку автошляхів України 2018-2022, наповнюйте Дорожній Фонд 100% акцизів з пального (до речі, вже вивели з тіні 30% ринку пального? А це більше фінансового ресурсу на дороги!), будуйте якісно і прозоро!
І не забудьте про 50 млрд грн на п`ять наступних років для територіальних доріг

Яких , блат, 24 тис км? Звідки той довбень 24 тис км взяв? Він що , з кожного Затемного до кожного  Підгірного АВТОМАГІСТРАЛЬ будуватиме?
  Основних автомагістралей державного значення добре якщо 5000 км  набереться.
   
Яких , блат, 24 тис км? Звідки той довбень 24 тис км взяв? Він що , з кожного Затемного до кожного  Підгірного АВТОМАГІСТРАЛЬ будуватиме?
  Основних автомагістралей державного значення добре якщо 5000 км  набереться.

Точно 5000?

Цитувати
Дороги державного значення
Мережа автомобільних доріг України державного значення

Автомобільні дороги державного значення — це автомобільні дороги загального користування, до яких належать міжнародні, національні та регіональні автомобільні дороги, які позначені відповідними дорожніми знаками;[7]

Загальна протяжність автомобільних доріг державного значення — 49117,4 км[8].


Останнє редагування: 19 липня 2019 19:32:17 від Vad_Sv
   
Тупі прихильники певної політсили  барани! Так у нас доріг ніколи не буде. Що робили навіть у зовсім тяжкі 90-ті? ЛАТАЛИ! Але ж ЛАТАЛИ! По ним хочь їздити було можна! А що робили при Гросі? Побудують 15 км. десь шось....потім 45 км. взагалі така,шо й танки не проїдуть,потім ще 5 км. зроблять, потім 50  страшних ям так і їздимо. Кому таке лайно потрібно?

 Грошей на всі дороги НЕ ВИСТАЧИТЬ. Тобто тре латати,але потихеньку будувати ПОВНІСТТЮ одну трасу, потім іншу... А це шо було? А зараз що буде?!!! :facepalm:
   
Яких , блат, 24 тис км? Звідки той довбень 24 тис км взяв? Він що , з кожного Затемного до кожного  Підгірного АВТОМАГІСТРАЛЬ будуватиме?
  Основних автомагістралей державного значення добре якщо 5000 км  набереться.

"Експерт Офісу ефективного регулювання (BRDO) Олександр Кубраков зазначив, що, за оцінками Світового банку, першочергово необхідно провести капітальний ремонт 24 тис. км основних магістралей, на що необхідно 150 млрд грн і ще 15 млрд щороку на підтримання їх у належному стані. «Це реально зробити за три роки», – підкреслив він.

Всього в Україні 169 тис. км доріг різних категорій. Президент наголосив, що на першому етапі необхідно відремонтувати головні магістралі. Водночас інші дороги мають бути у нормальному стані.

«Треба побудувати пріоритетні дороги. Є міста, де немає аеропорту, залізниці, а тепер немає й доріг», – додав Володимир Зеленський."

https://www.president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-pidpisav-ukaz-shodo-pidvishennya-yakosti-56569
   
А зараз що буде?!!! :facepalm:

Сказали що буде концесія в стартовому повідомлені. Поки що прихильники певної політсили ще відшуковують в інтернеті що значить слово концесія, тому дочекаємось їх спростувань. Але я думаю що відповідь ми отримаємо в стилі прихильники певної політсили «сам дурак».
   
Volodymyr Omelyan
10 хв. ·

Надійшла реформаторська пропозиція, передайте її в ОПУ:

Указ Президента #1 про звільнення всіх поганих доріг з займаних посад на місцях

Указ Президента #2 про призначення хороших доріг з дружніх країн ЄС на вакантні місця

Кажуть, хороша штука, реально працює
   
Хто конкретно на вашу думку має це зробити?
Як його прізвище?

Ви не відповіли на питання. так є тут конкретика чи ні?
А стосовно вашого питання - нагугліть структуру виконавчої влади в Україні або напишіть запит Омельяну  :)
   
Сказали що буде концесія в стартовому повідомлені. Поки що прихильники певної політсили ще відшуковують в інтернеті що значить слово концесія, тому дочекаємось їх спростувань. Але я думаю що відповідь ми отримаємо в стилі прихильники певної політсили «сам дурак».

Три спроби перевести тему в срач про Петра вже було.
Виявляється що агітатори Зезидента зовсім не розуміються ні на чому іншому. :(
   
Ви не відповіли на питання. так є тут конкретика чи ні?
А стосовно вашого питання - нагугліть структуру виконавчої влади в Україні або напишіть запит Омельяну  :)

Конкретики немає, оскільки немає виконавця.
Точніше виконавець - розпущений Зезидентом Кабмін.
   
таке враження, що півфупу на дорогах краде.
Що поганаго, що буде обовязковим якись незалежний німець-інженер контролювати закупівлі, матеріали і якість виконання роботи?
І страхування дороги.
Кому від цього зле? Це ж не коштує багато.
   
Наказую день стань ночю.
Дістали знову пшик. Накажчики.
   
таке враження, що півфупу на дорогах краде.
Що поганаго, що буде обовязковим якись незалежний німець-інженер контролювати закупівлі, матеріали і якість виконання роботи?
І страхування дороги.
Кому від цього зле? Це ж не коштує багато.
. Ще один президент дурість розказує. Це я за тебе.
   
Конкретики немає, оскільки немає виконавця.
Точніше виконавець - розпущений Зезидентом Кабмін.

Якась нісенітниця. У нас кабмін є чи немає? Він зараз функціонує? Міністри зп отримують?
   
Якому кабміну?
Тому що й цього разу?
Звісно. Іншого ж нема.
   
. Ще один президент дурість розказує. Це я за тебе.
У чому дурість ? Розясніть мені будь-ласка
   
Якась нісенітниця. У нас кабмін є чи немає? Він зараз функціонує? Міністри зп отримують?
інженер з Німеччини не поможе.
   
У чому дурість ? Розясніть мені будь-ласка
буду дома спробую. Нагадайте тільки.
   
інженер з Німеччини не поможе.
у чому не поможе?
   
таке враження, що півфупу на дорогах краде.
Що поганаго, що буде обовязковим якись незалежний німець-інженер контролювати закупівлі, матеріали і якість виконання роботи?
І страхування дороги.
Кому від цього зле? Це ж не коштує багато.

Прочитайте Указ.

в) встановлення обов’язку для замовників будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг залучати на конкурсних засадах незалежного інженера-консультанта у сфері дорожнього будівництва (FIDIC) на етапах закупівель, виконання робіт, гарантійного обслуговування;

Перед тим як провести ремонт замовник має провести обов'язковий конкурсний відбір незалежного консультанта.
Не контролера а консультанта.  (tu)
   
Яких , блат, 24 тис км? Звідки той довбень 24 тис км взяв? Він що , з кожного Затемного до кожного  Підгірного АВТОМАГІСТРАЛЬ будуватиме?
  Основних автомагістралей державного значення добре якщо 5000 км  набереться.

Ви випадково не у Адміністрації Президента працюєте? Якщо ні, то подайте резюме, маєте великі шанси знайти там занятість.
   
ПО ТИМ ДОРОГАХ ПРИЇДЕ хуйло!

ЩО ВИ РОБИТЕ!

ПОВЕРНІТЬ ПЕТРА  :not_i:
   
Звісно. Іншого ж нема.

(tu)
   
ПО ТИМ ДОРОГАХ ПРИЇДЕ хуйло!

ЩО ВИ РОБИТЕ!

ПОВЕРНІТЬ ПЕТРА  :not_i:

Випийте чогось заспокійливого.
Бо ваші дописи про Петра виглядають якось істерично. :)
   
Ви випадково не у Адміністрації Президента працюєте? Якщо ні, то подайте резюме, маєте великі шанси знайти там занятість.

У користувача є реальний шанс.  (tu)

Цитувати
Дороги державного значення
Мережа автомобільних доріг України державного значення

Автомобільні дороги державного значення — це автомобільні дороги загального користування, до яких належать міжнародні, національні та регіональні автомобільні дороги, які позначені відповідними дорожніми знаками;[7]
Загальна протяжність автомобільних доріг державного значення — 49117,4 км[8].
   
Прочитайте Указ.

в) встановлення обов’язку для замовників будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг залучати на конкурсних засадах незалежного інженера-консультанта у сфері дорожнього будівництва (FIDIC) на етапах закупівель, виконання робіт, гарантійного обслуговування;

Перед тим як провести ремонт замовник має провести обов'язковий конкурсний відбір незалежного консультанта.
Не контролера а консультанта.  (tu)

Ок, консультанта.
Консультант вивчить ринок, визначить об"єми і ціни відповідно до пропорцій і довжини товщини дорожнього полотна.  Це ж ускладнить закупівлю за завищеними цінами. 
Що тут поганого?
   
Ок, консультанта.
Консультант вивчить ринок, визначить об"єми і ціни відповідно до пропорцій і довжини товщини дорожнього полотна.  Це ж ускладнить закупівлю за завищеними цінами. 
Що тут поганого?

Консультант може лише надати консультацію.
Але він не може прийняти рішення. Тим більше якось його скорегувати.
Як на мене це механізм введення "смотрящих" в сфері дорожнього будівництва.
   
Консультант може лише надати консультацію.
Але він не може прийняти рішення. Тим більше якось його скорегувати.
Як на мене це механізм введення "смотрящих" в сфері дорожнього будівництва.
Ну можливо. А з якою метою туди смотрящіх вводити
зеленський збирається ?
   
І по смотрящих , там будутт смотрящі тільки з якогось міжнаподного товариства інженерів.Який сенс у таких смотрящих?
   
У меня нет желания общаться с радио,так что проходи мимо.На твой тупой троллинг время тратить не буду

А по-моему, вам нечего ему сказать
Настоящему джентльмену всегда есть, что сказать (с)
   
Та все вони розуміють. І що це не функція президента і що той указ до дупи і що це функція міністерства і що на місцях підрядчиків наймає місцева влада...
Але вибори ж на носі
(tu)
Подивимось яке буде завзяття після виборів... :gigi:
   
Ну а тут є конкретика, як ви вважаєте?

 в) встановлення обов’язку для замовників будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг залучати на конкурсних засадах незалежного інженера-консультанта у сфері дорожнього будівництва (FIDIC) на етапах закупівель, виконання робіт, гарантійного обслуговування;

5) опрацювати питання щодо включення до договорів про виконання робіт з будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг умов про страхування таких об’єктів.
Может сразу Незалежнисть Украины очередным Указом Президента объявить, а в друг еще никто до него это не сделал.
Зеленскому подойдет такой FIDIC -  https://aecu.org.ua/ или он свой откроет?

   
Следующим, видимо, будет указ про покращення життя вже сьогодні  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія