Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поясніть по цій зрадофільській статті

Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

групка бізнесменів невдах домагається довести що у власних пройобах винуваті не вони ахтось інший

В точку
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

то все херня що ви пишете
Україна тупо не має грошей
на то багато причин
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

так як поляки викручують нашого брата щоб дати ті 2000 злотих то краще в києві працювати.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

то все херня що ви пишете
Україна тупо не має грошей
на то багато причин

лише дурень поїде в польщу на потогонку.

без знання мови то гибле діло.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

поляки так само працюють
за збивання хуєм груш ніхто грошей не платить
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

лише дурень поїде в польщу на потогонку.

без знання мови то гибле діло.
їде маса народу
вйобують тут за 2000-2500  зл
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

то все херня що ви пишете
Україна тупо не має грошей
на то багато причин
та все есть, и гроши есть. просто они большинству и нах не нужны, если за них надо вкалывать. вот если просто так украинчегу будут много платить, за то что он будет в рабочее время на фупе песдеть - то это всегда пожалуйста. бо мы того варти  [ua]  а вкалывать - нее.. хай сын порошенка працюе
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

6400 і шо б ніфуя не робити... українська мрія  :beach:
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

поляки так само працюють
за збивання хуєм груш ніхто грошей не платить

хз отримав 14 тис цього місяця за гріння стула жопою... так в мене дуже багато робочих годин, вдома майже не буваю... але ж яка різниця що вдома клацати фуп що в офісі...

ще 5 тис маю з депозиту

і максимальна субсидія - плачу за комуналку 160 грн в місяць.

я думаю сальдо (те що залишається на кармані) в мене ліпше ніж у багатьох поляків. а робота - нічого специфічного. любий з вулиці може влаштуватися.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

та все есть, и гроши есть. просто они большинству и нах не нужны, если за них надо вкалывать. вот если просто так украинчегу будут много платить, за то что он будет в рабочее время на фупе песдеть - то это всегда пожалуйста. бо мы того варти  [ua]  а вкалывать - нее.. хай сын порошенка працюе
та які нах гроші
порівняйте український і польський експорт. і матимеш уяву
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

поляки так само працюють
за збивання хуєм груш ніхто грошей не платить
а тут, если говорить о малом бизнесе, то працюють только когда сам хозяин рядом працюе и сразу выипе скот за куепинание. но стоит хозяину отъехать по делам - работа останавливается, и пох что зарплата от выработки. гроши не треба, сядут и будут сидеть-песдеть-курить, пока не вернется хозяин. знаю многих таких коллег, они со своих производств не вылазят именно по причине того, что без них работы просто не будет.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

хз отримав 14 тис цього місяця за гріння стула жопою... так в мене дуже багато робочих годин, вдома майже не буваю... але ж яка різниця що вдома клацати фуп що в офісі...

ще 5 тис маю з депозиту

і максимальна субсидія - плачу за комуналку 160 грн в місяць.

я думаю сальдо (те що залишається на кармані) в мене ліпше ніж у багатьох поляків. а робота - нічого специфічного. любий з вулиці може влаштуватися.
то тимчасове
випіздують тебе з часом
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

то тимчасове
випіздують тебе з часом
якщо бабця знов гральний бізнес заборонить...  :D
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

а тут, если говорить о малом бизнесе, то працюють только когда сам хозяин рядом працюе и сразу выипе скот за куепинание. но стоит хозяину отъехать по делам - работа останавливается, и пох что зарплата от выработки. гроши не треба, сядут и будут сидеть-песдеть-курить, пока не вернется хозяин. знаю многих таких коллег, они со своих производств не вылазят именно по причине того, что без них работы просто не будет.
нема тут зарплати від виробітку
працюють за годинну ставку
якщо робота не зроблена то просто випіздовуєш працівника

   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

порівняйте український і польський експорт

ну так вы там ипашите с утра до ночи - вот и экспорт у вас такой. а тут будут так ипашить только если за спиной будет надзиратель с палкой стоять. реально гроши тут треба %15 работников, остальным пох. шото заплатят за куепинание - и порядок
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

ну так вы там ипашите с утра до ночи - вот и экспорт у вас такой. а тут будут так ипашить только если за спиной будет надзиратель с палкой стоять. реально гроши тут треба %15 работников, остальным пох. шото заплатят за куепинание - и порядок
викидувати нах шаройобщиків
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

нема тут зарплати від виробітку
працюють за годинну ставку
якщо робота не зроблена то просто випіздовуєш працівника

у вас суть та же, просто немного другой подход. если тут задействовать польский подход, то выписдить придется 99 "работников" из 100. а дело будет стоять, пока ты будеш выписживать и набирать новых
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

викидувати нах шаройобщиків

будеш только и заниматься, что собеседованиями и увольнениями. а работа будет стоять
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

6400 і шо б ніфуя не робити... українська мрія  :beach:
слава Україні! [ua]
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

будеш только и заниматься, что собеседованиями и увольнениями. а работа будет стоять
пох
платиш вимагаєш
не хоче робити йде нах
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

зараз ми працюємо від 7 до 17
дві перерви по 20хв
субота день короткий
від 7 до 15
літом від 7 до18 часом від 6
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

та це ж гинацыд, пан гонта :( а украинець гидный кращого життя и кращих зарплат :(
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

а украинець гидный кращого життя и кращих зарплат

ключова фраза...
в нас кожен дурень думає що гідний кращого життяа шо нема то це все порошенко...
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

та це ж гинацыд, пан гонта :( а украинець гидный кращого життя и кращих зарплат :(
я теж працюю на рівні з своїми працівниками
колись в часі буму в 2006-2009 в мене було 25 чоловік
зараз 8 і робимо стільки ж що тоді робилось :)
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

і від сьомої вже треба працювати а не приходити на сьому :laugh:
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

не, то не для вкраинця (td)  мы гидни кращого, не те шо якись поляки [ua]
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

а тут, если говорить о малом бизнесе, то працюють только когда сам хозяин рядом працюе и сразу выипе скот за куепинание. но стоит хозяину отъехать по делам - работа останавливается, и пох что зарплата от выработки. гроши не треба, сядут и будут сидеть-песдеть-курить, пока не вернется хозяин. знаю многих таких коллег, они со своих производств не вылазят именно по причине того, что без них работы просто не будет.

комічні ґазди наймають кумедних наймитів
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

6400 і шо б ніфуя не робити... українська мрія  :beach:

6400 євро
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Тут 2 причини:

1. Низька ефективність виробництва в Україні, одна з найнищих в Європі, десь на рівні Африки.
2. Погано розвинута банківська система. В інших країнах виробник може взяти гроші під мінімальний процент. В Україні ставки набагато вищі.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті
U2

или денег
а тут, если говорить о малом бизнесе, то працюють только когда сам хозяин рядом працюе и сразу выипе скот за куепинание. но стоит хозяину отъехать по делам - работа останавливается, и пох что зарплата от выработки. гроши не треба, сядут и будут сидеть-песдеть-курить, пока не вернется хозяин. знаю многих таких коллег, они со своих производств не вылазят именно по причине того, что без них работы просто не будет.

Ну вот как ты вровадыш польский метод, если тебе рядом працювать западло, а менеджнра нанять - не хватает соображалки (или денег менеджеру жалко?)?
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті
U2

Тут 2 причини:

1. Низька ефективність виробництва в Україні, одна з найнищих в Європі, десь на рівні Африки.
2. Погано розвинута банківська система. В інших країнах виробник може взяти гроші під мінімальний процент. В Україні ставки набагато вищі.



1. А цифрами оппонента озадачтть - слабо?
2. В стране куча банков, а банковская система неразвита?
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

1. А цифрами оппонента озадачтть - слабо?
2. В стране куча банков, а банковская система неразвита?
грабительский процент
   
1. Низька ефективність виробництва в Україні

Ну тут потрібно конкретизувати.
Майже всі фірми, що я бачив в Україні мали приблизно такий склад працівників: на одного, реально працюючого на лопаті, приходилося двоє з ложками. Це всілякі менеджери, керівники, директора, рідня власника, маркетологи, обліковці, логісти тощо. При цьому чим більше цих людей тим більше безладу.
Як на мене, продуктивність людини праці, водіїв, касирів, будівельників, монтажників така як і за кордоном, а може і вище, але цю продуктивність з’їдає паразитуючий прошарок нероб.
Це ще я не згадав чинуш у масштабі всієї країни.

   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Напишу від імені "газди":
В моїй компанії зараз працює біля 30 працівників. Сам я не працюю, але іноді приймаю участь в прийнятті рішень.
Майже всі пройшли через роботу в Польщі.
Чому не їдуть в Польщу?
Зарплата робочих - 6-7 тисяч гривень. Працюють вдома. Не треба купувати квитки, їхати кудись. Зарплата низька, і деякі все одно залишають компанію і їдуть в Польщу. Поки що є така тенденція, що як тільки у працівника дитина вступає в університет, то працівник їде в Польщу чи Чехію на заробітки. І з цим нічого не зроблю.
Ще не їдуть алкоголіки. У мене вони працюють, ввечері бухають. Зарплату відносять в магазин. Поки виконують роботу і не помічені п*яними ан роботі, то працюють. Поляк таке б не витримав.
Кілька менеджерів отримують біля 10 тисяч гривень. В Польщі будуть роботягами.
Директор отримує біля 25 тисяч. В польщу був би робочим.
Звідки береться зарплата?
Компанія є виробником. Частиина комплектуючих - імпортні, переважно з Польщі, тому собівартість по матеріалам автоматично більша десь ан 30% - ПДВ, мито, логістика.
Ціна на товар - приблизно вдвічі нижча ніж в Польщі. Відповідно на ЗП залишається менше.
Дивіденти з бізнсеу не беру. Все зароблене - на розвиток підприємства та на покращення умов праці.
Компанія має ріст, виробництво росте приблизно на 30% на рік.
Постійно шукаємо нових працівників, потрібні менеджери з продажу, спеціалісти.
Якщо цікаво, один момент. Ми виробляємо приблизно 25 тсияч одиниць продукції на рік. Потрібні спеціальні етикетки на товар. Купуємо етикетки по 10 гривень за штуку. Захотіли самі виготовляти. Обладнання та матеріали коштують біля 6 тисяч доларів. Якщо завезти в Україну, то треба ПДВ, мито.  Тобто виходить разом більше як 8 тисяч. Якщо завезти в СШа, то ПДВ нема, мито 0.2%, тобто майже нічого не платиться. Логістика для матеріалу та сама що для готової продукції. Виробництво етикетки в моєму офісі в США обійдеться українській компанії на 30% дешевше. Загалом, стало тепер мені зрозуміло чому мені етикетки в Україні продають атк дорого і не можуть спустити навіть 10%.
***
Є їнший бізнес - кіпівля-продаж імпортованого обладнання, високотехнологічне. Мало країн, що мождуть виробляти.
Робимо спроби власного виробництва. Собівартість відразу виростає на 15%. Причина - ПДВ, малий ринок, складність виробництва і інше.
***
Шановні, чудес не буває. В Україні є вільний рух капіталу, товару та робочої сили і всі ці параметри в певній рівновазі і відповідають реальному станові економіки. Є попит на людську працю, є пропозиція, і все приблизно врівноважено. Якщо потрібні люди, треба більше платити. Якщо нема попиту ан працю за більше як 4 тисячі, то так і буде. Мене дивують ті, що дивуються що хтось не йде працювати за 4 тисячі. Так не йде, бо то йому мало. Так само мене дивують ті, що вважають, що має бути більше як 4 тисячі. Не платять більше, бо не вартує... Це і є ринок. коли попит і пропозиція або сходяться, або не сходяться і ніхто нікому не винен.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Глупости написали.

1. Подьем коммунальных тарифов до уровня себестоимости хоть немного закрыл эту черную дыру дотаций. Плюс народ капитально озаботился энергосбережением. 

2. Если предприниматели не выдерживают роста зарплат, пусть думают на автоматизацией или увеличением производительности. Поверь, тут у нас резерв колоссальный и на большинстве предприятий даже конь не валялся. Не выдержат, придут на их место другие

3. Так вы шопоголик. Ну это уже ваши проблемы, что вы зарабатываете меньше чем хочется потратить. Лично мне хватает покупки 2-3 пар обуви в год (всего в обороте 8-10 пар, и даже зимняя служит 3-4 сезона)

На счет уменьшения базы платежеспособного населения - тоже враки, трц в Киеве забиты под завязку, народ гребет, правда в основном импорт.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Напишу від імені "газди":
В моїй компанії зараз працює біля 30 працівників. Сам я не працюю, але іноді приймаю участь в прийнятті рішень.
Майже всі пройшли через роботу в Польщі.
Чому не їдуть в Польщу?
Зарплата робочих - 6-7 тисяч гривень. Працюють вдома. Не треба купувати квитки, їхати кудись. Зарплата низька, і деякі все одно залишають компанію і їдуть в Польщу. Поки що є така тенденція, що як тільки у працівника дитина вступає в університет, то працівник їде в Польщу чи Чехію на заробітки. І з цим нічого не зроблю.
Ще не їдуть алкоголіки. У мене вони працюють, ввечері бухають. Зарплату відносять в магазин. Поки виконують роботу і не помічені п*яними ан роботі, то працюють. Поляк таке б не витримав.
Кілька менеджерів отримують біля 10 тисяч гривень. В Польщі будуть роботягами.
Директор отримує біля 25 тисяч. В польщу був би робочим.
Звідки береться зарплата?
Компанія є виробником. Частиина комплектуючих - імпортні, переважно з Польщі, тому собівартість по матеріалам автоматично більша десь ан 30% - ПДВ, мито, логістика.
Ціна на товар - приблизно вдвічі нижча ніж в Польщі. Відповідно на ЗП залишається менше.
Дивіденти з бізнсеу не беру. Все зароблене - на розвиток підприємства та на покращення умов праці.
Компанія має ріст, виробництво росте приблизно на 30% на рік.
Постійно шукаємо нових працівників, потрібні менеджери з продажу, спеціалісти.
Якщо цікаво, один момент. Ми виробляємо приблизно 25 тсияч одиниць продукції на рік. Потрібні спеціальні етикетки на товар. Купуємо етикетки по 10 гривень за штуку. Захотіли самі виготовляти. Обладнання та матеріали коштують біля 6 тисяч доларів. Якщо завезти в Україну, то треба ПДВ, мито.  Тобто виходить разом більше як 8 тисяч. Якщо завезти в СШа, то ПДВ нема, мито 0.2%, тобто майже нічого не платиться. Логістика для матеріалу та сама що для готової продукції. Виробництво етикетки в моєму офісі в США обійдеться українській компанії на 30% дешевше. Загалом, стало тепер мені зрозуміло чому мені етикетки в Україні продають атк дорого і не можуть спустити навіть 10%.
***
Є їнший бізнес - кіпівля-продаж імпортованого обладнання, високотехнологічне. Мало країн, що мождуть виробляти.
Робимо спроби власного виробництва. Собівартість відразу виростає на 15%. Причина - ПДВ, малий ринок, складність виробництва і інше.
***
Шановні, чудес не буває. В Україні є вільний рух капіталу, товару та робочої сили і всі ці параметри в певній рівновазі і відповідають реальному станові економіки. Є попит на людську працю, є пропозиція, і все приблизно врівноважено. Якщо потрібні люди, треба більше платити. Якщо нема попиту ан працю за більше як 4 тисячі, то так і буде. Мене дивують ті, що дивуються що хтось не йде працювати за 4 тисячі. Так не йде, бо то йому мало. Так само мене дивують ті, що вважають, що має бути більше як 4 тисячі. Не платять більше, бо не вартує... Це і є ринок. коли попит і пропозиція або сходяться, або не сходяться і ніхто нікому не винен.

(tu) Просто в нас і серед газд і серед наймитів багато ще совків, які ну ніяк не можуть прийняти правила вільного ринку праці, але видно, що з часом таких все менше.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Когдда шелуха из непрофессионалов облетит, газды и кумовья прокуроров пойдут работать на завод во тогда бизнесмены будут платить чуть ниже европейских зарпдат.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Це і є ринок. коли попит і пропозиція або сходяться, або не сходяться і ніхто нікому не винен.
розмовляв з декількома людьми з агенцій працевлаштування за кордоном(які без українських громадян серед власників)
всі вони кажуть,шо є великий тиск у країн на Заході Європи,шоб частково відкрити ринок праці для Українців.Рішення можливо будуть приймати уряди після виборів у своїх країнах,як завжди.
бо  не має кому працювати-або підносять зарплату місцевим,або-Українці.
це ж не випадково у нас переживають,шо станеться,як не буде Українців в певних секторах економіки.

лишаться вам,за правилами ринку,самі пяниці і немічні.





   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

сразу видно что игсперды собрались исключительно из числа наемных работников, не имеющих понятия о том как устроен бизнес. в Польше другие цены на конечный продукт, а значит и другие зарплаты у швей. составляющая оплаты труда в цене продукта гораздо выше. у нас же всеми правдами и неправдами стараются сделать конечную цену для покупателя как можно ниже, потому что иначе зубожилое насэлэння не будет покупать. вот и зарплаты для швей соответствующие.
Ціни на кінцевий продукт у Польщі практично такі самі як в Києві... Іжа дешевша.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Напишу від імені "газди":
В моїй компанії зараз працює біля 30 працівників. Сам я не працюю, але іноді приймаю участь в прийнятті рішень.
Майже всі пройшли через роботу в Польщі.
Чому не їдуть в Польщу?
Зарплата робочих - 6-7 тисяч гривень. Працюють вдома. Не треба купувати квитки, їхати кудись. Зарплата низька, і деякі все одно залишають компанію і їдуть в Польщу. Поки що є така тенденція, що як тільки у працівника дитина вступає в університет, то працівник їде в Польщу чи Чехію на заробітки. І з цим нічого не зроблю.
Ще не їдуть алкоголіки. У мене вони працюють, ввечері бухають. Зарплату відносять в магазин. Поки виконують роботу і не помічені п*яними ан роботі, то працюють. Поляк таке б не витримав.
Кілька менеджерів отримують біля 10 тисяч гривень. В Польщі будуть роботягами.
Директор отримує біля 25 тисяч. В польщу був би робочим.
Звідки береться зарплата?
Компанія є виробником. Частиина комплектуючих - імпортні, переважно з Польщі, тому собівартість по матеріалам автоматично більша десь ан 30% - ПДВ, мито, логістика.
Ціна на товар - приблизно вдвічі нижча ніж в Польщі. Відповідно на ЗП залишається менше.
Дивіденти з бізнсеу не беру. Все зароблене - на розвиток підприємства та на покращення умов праці.
Компанія має ріст, виробництво росте приблизно на 30% на рік.
Постійно шукаємо нових працівників, потрібні менеджери з продажу, спеціалісти.
Якщо цікаво, один момент. Ми виробляємо приблизно 25 тсияч одиниць продукції на рік. Потрібні спеціальні етикетки на товар. Купуємо етикетки по 10 гривень за штуку. Захотіли самі виготовляти. Обладнання та матеріали коштують біля 6 тисяч доларів. Якщо завезти в Україну, то треба ПДВ, мито.  Тобто виходить разом більше як 8 тисяч. Якщо завезти в СШа, то ПДВ нема, мито 0.2%, тобто майже нічого не платиться. Логістика для матеріалу та сама що для готової продукції. Виробництво етикетки в моєму офісі в США обійдеться українській компанії на 30% дешевше. Загалом, стало тепер мені зрозуміло чому мені етикетки в Україні продають атк дорого і не можуть спустити навіть 10%.
***
Є їнший бізнес - кіпівля-продаж імпортованого обладнання, високотехнологічне. Мало країн, що мождуть виробляти.
Робимо спроби власного виробництва. Собівартість відразу виростає на 15%. Причина - ПДВ, малий ринок, складність виробництва і інше.
***
Шановні, чудес не буває. В Україні є вільний рух капіталу, товару та робочої сили і всі ці параметри в певній рівновазі і відповідають реальному станові економіки. Є попит на людську працю, є пропозиція, і все приблизно врівноважено. Якщо потрібні люди, треба більше платити. Якщо нема попиту ан працю за більше як 4 тисячі, то так і буде. Мене дивують ті, що дивуються що хтось не йде працювати за 4 тисячі. Так не йде, бо то йому мало. Так само мене дивують ті, що вважають, що має бути більше як 4 тисячі. Не платять більше, бо не вартує... Це і є ринок. коли попит і пропозиція або сходяться, або не сходяться і ніхто нікому не винен.
Люблю адекватное описание ситуации в Украине , спасибо !
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія