Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вся "геніальність" медичної реформи Супрун на прикладі боротьби з ковідом в Вінниці.

Ну, лабораторії - то вухата курва порозганяла. Ото тепер тестуйтеся в одній лабі на область.
Які, назвітьихоть одну? Чи це ви про американські? Так кацапи казали, що повідкривала а не про закривала.

Останнє редагування: 12 жовтня 2020 07:11:48 від Agni
   
 Медицина-це у нас таке,що взагалі не треба було нічого чипати. Бо як чинуши куди не полізуть,починається бардак та зростають ціни. Безумовно,реформа певна потрібна,але такі речі тре вирішувати дуже обережно. Бо зламати відносно легко,а ось побудувати- не виходить. Та писали про це вже стільки,що ,навіть знов не хочеться. Згорів забор,гори і хата.

 Якщо нарІд обрав ЗЕлень,то ХОЛОП повинен почати вити,щоб до нього дійшло. Зараз виють,тому рейтинг прихильники певної політсили падає.
   
Медицина-це у нас таке,що взагалі не треба було нічого чипати. Бо як чинуши куди не полізуть,починається бардак та зростають ціни. Безумовно,реформа певна потрібна,але такі речі тре вирішувати дуже обережно. Бо зламати відносно легко,а ось побудувати- не виходить. Та писали про це вже стільки,що ,навіть знов не хочеться. Згорів забор,гори і хата.

 Якщо нарІд обрав ЗЕлень,то ХОЛОП повинен почати вити,щоб до нього дійшло. Зараз виють,тому рейтинг прихильники певної політсили падає.
.     А ежли захунвейбинят, когда дойдёт?
   
схоже на альтернативні новини, яких не існує в природі, бидло схаває
   
Ну вообще-то ковид - это как нападение рашки в 2014

Только по всему миру

Там где не воруют деньги или денег как грязи -  строят новые корпуса

Там где воруют деньги (Украина Зеленского) - не строят новые корпуса

Все остальное - бред сивой кобылы, чтобы переложить ответственность с Зеленского на других


Сейчас видно, что стало бы с Украиной в 2014 году, будь презом шлюха народа
   
Ну вообще-то ковид - это как нападение рашки в 2014

Только по всему миру

Там где не воруют деньги или денег как грязи -  строят новые корпуса

Там где воруют деньги (Украина Зеленского) - не строят новые корпуса

Все остальное - бред сивой кобылы, чтобы переложить ответственность с Зеленского на других


Сейчас видно, что стало бы с Украиной в 2014 году, будь презом шлюха народа
.   Он боится. Взять на себя ответственность и отойти от программы - папередники жэж...
   
.   Он боится. Взять на себя ответственность и отойти от программы - папередники жэж...
Які нафіг попередники, такий піз.. ж на всьому чому можна і не можна - навіть Саші Януковичу не снився.
   
Які нафіг попередники, такий піз.. ж на всьому чому можна і не можна - навіть Саші Януковичу не снився.
.    Пи..инг пи..Ингом, а программу на разрушение никто отменять не собирается - не будет возможности спихнуть на папередников.
   
.   Он боится. Взять на себя ответственность и отойти от программы - папередники жэж...
   
Показати зображення...
.     И все?! Не густо.
   
"Реформа первинки призвела до обмеження доступу до терапевтичної допомоги (черги на прийом до лікаря до пандемії – 7-14 днів)"

Ну це ж брехня.  B-)
Можливо так десь є, але не скрізь.
Я з Вінниччини.
До пандемії легко записувалася до сімейної "сьогодні на завтра". При тому, що моя сімейна має найбільшу в районі кількість пацієнтів.
На минулому тижні лише позвонила сімейній, і за годину вона мене прийняла.

А взагалі, вже 1,5 року зєлєні при владі. Чому не зроблять так, як вважають за потрібне?
Чи легше гроші з ковідного фонду витрачати на "велике будівництво зєлєної жаби"?
   
До пандемії легко записувалася до сімейної "сьогодні на завтра". При тому, що моя сімейна має найбільшу в районі кількість пацієнтів.
На минулому тижні лише позвонила сімейній, і за годину вона мене прийняла.

подзвонила та за годину прийняла.

https://helsi.me/speciality/vinnytsya/terapevt/all
   
подзвонила та за годину прийняла.

https://helsi.me/speciality/vinnytsya/terapevt/all
І що не так?
Я ж написала - "Можливо так десь є, але не скрізь."
І прийміть до уваги, що це зараз нема місць, в умовах пандемії.
А в тексті сказано, що "Реформа первинки призвела до обмеження доступу до терапевтичної допомоги (черги на прийом до лікаря до пандемії – 7-14 днів)"

Якби геніальний бубочка за 7 місяців пандемії робив те, що потрібно, то можна було б уникнути черг до лікарів.
Але ж ковід-фонд пішов на "велике будівництво".

Останнє редагування: 12 жовтня 2020 11:31:23 від Цікава
   
ветка свидетелей мецидицины от Богатыревой  :( единственная реформа за 10 лет и ту соплями закидали. короткая память у людей, капец.
даже хочется позларадствовать, наблюдая как народ мужественно копает себе яму и подождать пока в ней передохнет. сами виноваты.
собственно восстановление мецидицины от Богатыревой уже идет и самое время удобно устроиться на краю с попкорном. только кричите погромче, чтобы не заскучать.






   
скільки тобі рочків, torin? Чи є в тебе гроші на лікування? Бо у вчилки моєї племінниці виявилося недостатньо. Померла сьогодні. Ковід з'їв 70 відсотків легенів, і дала дубу. Реформа. Замість ліків, на тобі сімейних. Замість ліжок, на тобі сімейних.

Слухайте ви, супруніни дебіли, якщо в одне місце надали гроші, то значить з інших напрямків їх забрали. У нас забрали гроші власне з медицини і спрямували на бюрократів. Це погано. Це дуже погано. В умовах нашого фінансування це катастрофа. Це відсутність медицини.

Чи може ти, torin, розраховуєш на шаріте?
   
до речі, а чого тільки в медицині реформа? В будівництві також. Понасували годівничок для своїх. Багато де "покращують".

від кого ви очікуєте нормальної реформи? Від осики апельсинок?
   
скільки тобі рочків, torin? Чи є в тебе гроші на лікування?
45, гроші на лікування є звичайно. За останній рік зрозумів, що медицині більше не буде. Хоча з реформою надія була. До того ж це була не реформа власне Супрун.То ж був правий, - зараз ніхто вас лікувати не буде, без грошей, принаймні. Тому нема чого ображатися. не треба було рубати сук на якому сидите. Це звісно не вам особисто. Безкоштовних тістечок не буває, як говорів мій професор з Політехнічного.
   
Померла сьогодні. Ковід з'їв 70 відсотків легенів, і дала дубу. Реформа. Замість ліків, на тобі сімейних. Замість ліжок, на тобі сімейних.
Мені шкода. Але це вірус, люди помирають всюди. Такий час зараз.. Треба якось прийняття і самому робити правильні речі. Я навіть не знаю, чи винен тут хто або ні.
   
Бить по морде уродам пора!
   
ветка свидетелей мецидицины от Богатыревой  :( единственная реформа за 10 лет и ту соплями закидали. короткая память у людей, капец.
даже хочется позларадствовать, наблюдая как народ мужественно копает себе яму и подождать пока в ней передохнет. сами виноваты.
собственно восстановление мецидицины от Богатыревой уже идет и самое время удобно устроиться на краю с попкорном. только кричите погромче, чтобы не заскучать.
.    А это не Богатыревой,  часом, реформу проводила Супрун?
   
Старт пост про "давайте відновимо санепідемстанції"
Та "відкриємо старі закриті корпуси, головне щоб ліжрк було достатньо , покуй на обладнання та персонал "

Хто за ?
   
Та "відкриємо старі закриті корпуси, головне щоб ліжрк було достатньо , покуй на обладнання та персонал "
повернемо все взад  :D ось яка тема
   
ветка свидетелей мецидицины от Богатыревой  :( единственная реформа за 10 лет и ту соплями закидали. короткая память у людей, капец.
даже хочется позларадствовать, наблюдая как народ мужественно копает себе яму и подождать пока в ней передохнет. сами виноваты.
собственно восстановление мецидицины от Богатыревой уже идет и самое время удобно устроиться на краю с попкорном. только кричите погромче, чтобы не заскучать.
100% а старі місцеві пердуни плачуть за савєцкай мєдіциной. При тому більшість тих, хто критикує Супрун пруть за кордон, як тільки перднуть і всруться.
   
У КРАЇНІ ДЕ ПЕРЕМОГЛИ ОЛІГАРХИ ЗА МЕДИЧНОЮ РЕФОРМОЮ НЕ ПЛАЧУТЬ
   
повернемо все взад  :D ось яка тема
.    Так уже ж вернули взад: на 167 лет назад: волости, земские больницы... куды ж взадее-то?
   
100% а старі місцеві пердуни плачуть за савєцкай мєдіциной. При тому більшість тих, хто критикує Супрун пруть за кордон, як тільки перднуть і всруться.
.    То рехворма Богатыревой, спроси у Гройсмана.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія