Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Хуйня хуйней этот ваш Монреаль. Гонкувер лучче. И нет уипанского хранцузського. :)
Французский уипанский только для тупых колхозников, а так изысканный прекрасный язык. Не английский собранный как лего из всех кто их завоевывал. Кстати американские илиты учат как раз фрацузский в отличие от прочих манюпасов что грызут испанский, и если ты бегло ботаешь на французском, это для них показатель.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мне Калифорния вообще на вставила. Вот Сиэтл да, это круто чувствуется бабло

Природа ничего так в Калифорнии. Но за последние 30 лет все какое-то обшарпанное. :) Ты будешь удивлен, но бабла в Филадельфии овердохуя, и без нью-йоркского п***а. В соседнем с нами селе Бредли Купер купил земельки, вроде собирается реставрировать дом или новый строить. Но у нас места уникальные и дорого… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Там окуенно і найкращий в Европі аєропрт.

Яніка Меріло  (tu)
   
Re: Все менше охочих повертатись

ага. європейський паспорт. фінансова система люкс. але не знаєш мови  :D
і там скучно як у Швеції. але житя норм.  (tu)

Там всі чудово англ розуміють, дуже смачне та чисте  повітря, море, острови, камні, сел нема є хутори, без парканів. Таллін - сказка, дівки та жінки  дуже красиві
   
Re: Все менше охочих повертатись

Весь ФУП знает  :weep:

«Опять я все пропустил!» (с) :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Донецк, Луганск и Симферополь - це була Перша війна 2014-15рр.
не щитається.
зараз йде Друга війна, от про неї і мова
Вона втратила і вернула,але як ти кажеш-війна ще триває на відміну (по тобі) війни 14-15 року ( сказано виключно в рамках "хронології по "блеру"). І виходячи з подій сьогодення-успішність явно не позаминулорічна(знову-виходячи з "блерівської термінології".
   
Re: Все менше охочих повертатись

В Ванкувере дождь- солнце- дождь - солнце. Это не  Мокша типа Псков или Москва - дождь, облачность, дождь, снег. Несколько месяцев солнца нет
Мені сніг подобаеться, Монреаль все одно краще
едине місце де е культурне життя в Канаді
6 годин - ти в Лондоні, 7 - в Парижі. З Гонгкувера в любу сторону летіти 11-12 годин
2,5-3 години на машині і ти в горах в Вермонті чи Нью-Гемпшері, десь 6 годин котити до Бостону.
Коротше, діло смаку.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Природа ничего так в Калифорнии. Но за последние 30 лет все какое-то обшарпанное. :) Ты будешь удивлен, но бабла в Филадельфии овердохуя, и без нью-йоркского п***а. В соседнем с нами селе Бредли Купер купил земельки, вроде собирается реставрировать дом или новый строить. Но у нас места уникальные и дорого… :)

Во -во, ЛА так и запомнился конченным и обшарпанным.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Там всі чудово англ розуміють, дуже смачне та чисте  повітря, море, острови, камні, сел нема є хутори, без парканів. Таллін - сказка, дівки та жінки  дуже красиві

та я знаю. Таллін - це майже Стокгольм. але Естонія а не Швеція.
там чотко дуже  (tu)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мені сніг подобаеться, Монреаль все одно краще
едине місце де е культурне життя в Канаді
6 годин - ти в Лондоні, 7 - в Парижі. З Гонгкувера в любу сторону летіти 11-12 годин
2,5-3 години на машині і ти в горах в Вермонті чи Нью-Гемпшері, десь 6 годин котити до Бостону.
Коротше, діло смаку.

Не бував не знаю. Але мені Нью Фаунленд подобаеться - 5 годин до Лондона  (P)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вона втратила і вернула,але як ти кажеш-війна ще триває на відміну (по тобі) війни 14-15 року ( сказано виключно в рамках "хронології по "блеру"). І виходячи з подій сьогодення-успішність явно не позаминулорічна(знову-виходячи з "блерівської термінології".
зліплювати 3 періоди
- війна 2014-15рр
- ато 2015-21рр
- війна 2022-...

воєдино - має сенс з погляду емоцій і пропаганди.
а з об'єктивного погляду - дурня повна.
це ДОКОРІННО відмінні періоди.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Во -во, ЛА так и запомнился конченным и обшарпанным.
це так, але це америка і до того тре звикнути

Кругом е і обшарпане, і класне, і так було і буде завжди. Хоч бомжуй, хоч живи гарно.
За це е трохи більше свободи, економічноі і персональноі, активним людям в америці краще, повно европейців. На пенсіі я збираюсь жити звичайно десь в іспаніі або півдні франціі

   
Re: Все менше охочих повертатись

Все там е. і з практичноі точки зору в Бей Ареа зарплати поки що найвищі, ну кому це цікаво.

Никому. Эра сисадминов с растопыренными пальцами закончилась. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не бував не знаю. Але мені Нью Фаунленд подобаеться - 5 годин до Лондона  (P)
Та то колима блін, але про смаки не сперечаються. Певний тип людей може й на Нью Фаундленді чи лабрадорі жити, або навіть в Гренландіі
   
Re: Все менше охочих повертатись

Никому. Эра сисадминов с растопыренными пальцами закончилась. :)
Хер його знае що закончилось в твому розумінні, але в Бей Ареа медсестричка заробляе більше ніж ти тут чванився.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як пистато да? Засів на недвігі в мільйон і все інші ідуть нах- запіздно!
Так і є! От тут якщо в Україні настане мир і є відповідь що тут буде  ;)

Ключове слово - якщо  :cray:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ключове слово - якщо  :cray:
Це точно. До 2022 року приіздити додому була одна насолода.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Французский уипанский только для тупых колхозников, а так изысканный прекрасный язык. Не английский собранный как лего из всех кто их завоевывал. Кстати американские илиты учат как раз фрацузский в отличие от прочих манюпасов что грызут испанский, и если ты бегло ботаешь на французском, это для них показатель.

С кваков и их тарабарского наречия сами французы ржут. :) И таки да, уипанский французский для колхозников. Никто и не спорит, шо кваки - тупые колхозаны. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хер його знае що закончилось в твому розумінні, але в Бей Ареа медсестричка заробляе більше ніж ти тут чванився.

Завидуй молча и не песди. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

С кваков и их тарабарского наречия сами французы ржут. :) И таки да, уипанский французский для колхозников. Никто и не спорит, шо кваки - тупые колхозаны. :)
Лучше не рассуждай о том чего не понимаешь а услышал со сплетней. Обычно такую херню с важным видом любят нести тупые кацапы которые не знают ни одного французского слова кроме же не манж па си жур :)

Квебекцы говорят на стандартном французском, но для прикола могут заговорить на их историческом акценте так же как американцы могут говорить южным или другими акцентами.
В Монреале кстати уже полно народа переехавшего туда в последние годы с Франции.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Завидуй молча и не песди. :)
Ну ты забавный :)))))
калифорнийские медсестрички с тебя смеются, зарабатыватель
   
Re: Все менше охочих повертатись

Лучше не рассуждай о том чего не понимаешь а услышал со сплетней. Обычно такую херню с важным видом любят нести тупые кацапы которые не знают ни одного французского слова кроме же не манж па си жур :)

Квебекцы говорят на стандартном французском, но для прикола могут заговорить на их историческом акценте так же как американцы могут говорить южным или другими акцентами.
В Монреале кстати уже полно народа переехавшего туда в последние годы с Франции.

Какие кацапы, чучело ты смешное? :) Моя племянница там живет уже более 10 лет. А другая племянница жила в Бордо, а сейчас в Париже… :) Поэтому их мнение гораздо более компетентно, чем твое… :)

Американцы, говорящие с южным акцентом, которых там кагбэ дохуя, северянами так же считаются отсталыми пейзанами… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну ты забавный :)))))
калифорнийские медсестрички с тебя смеются, зарабатыватель

Они смеются до слез со своих $47 в час еле-еле. :) но ты не зарабатываешь даже этого, поэтому и сюсюкаешь о «медсестричках». :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Какие кацапы, чучело ты смешное? :) Моя племянница там живет уже более 10 лет. А другая племянница жила в Бордо, а сейчас в Париже… :) Поэтому их мнение гораздо более компетентно, чем твое… :)

Американцы, говорящие с южным акцентом, которых там кагбэ дохуя, северянами так же считаются отсталыми пейзанами… :)
Такие кацапы?, такие что живуть десять лет и хер на французском говорят. Кстати "кваки" это чисто кацапский способ называть квебекцев. Кацапы конечно могут быть с кацапии, но есть кацапоголовые и с Украины вроде тебя и твоей племянницы.

А насчёт того что южный акцент это пейзаны, тогда ты со своим древянным акцентом вооще недочеловек :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Они смеются до слез со своих $47 в час еле-еле. :) но ты не зарабатываешь даже этого, поэтому и сюсюкаешь о «медсестричках». :)
А $85-90 не хочешь :)? Плюс переработки оплата вдвойне, не то что у вас, у кочегаров. Плюс юнион, пенсия и тд тп.
Короче, завидуй молча и не песди :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Такие кацапы?, такие что живуть десять лет и хер на французском говорят. Кстати "кваки" это чисто кацапский способ называть квебекцев. Кацапы конечно могут быть с кацапии, но есть кацапоголовые и с Украины вроде тебя и твоей племянницы.

А насчёт того что южный акцент это пейзаны, тогда ты со своим древянным акцентом вооще недочеловек :)

У меня акцента практически нет, дружочек. :) Так что ты опять мимо. И обе племянницы свободно говорят просто потому, что замужем за аборигенами. :) Так что и здесь ты обосрался. :)

Ну а о твоем английском говорить нечего, такой же колхозный, как и у всех, проживших здесь без году неделю… :) и звучит он примерно так - если пойдешь шопаться, то кешью им не плати, и возими той колбаски чикен с гарликом, только писиком, а не послайсеную… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

А $85-90 не хочешь :)? Плюс переработки оплата вдвойне, не то что у вас, у кочегаров. Плюс юнион, пенсия и тд тп.
Короче, завидуй молча и не песди :)

Не, не хочу, поскольку это 3% и галимейший пистешь, поскольку это в пределах статистической ошибки. Сверхурочные у них не с коэффициентом 2, а полтора. :) 2 это только на выходные и то если по договору найма. А так это обычный рабочий день… Так что и здесь ты обосрался. :)

А реальная зарплата медсестры в районе Сан-Франциско еле-еле $47 в час… :) Это зарплата нашего бригадира или техника в моем отделе. :)

Сюсюкай дальше, нищеброд. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

У меня акцента практически нет, дружочек.

Трольо, в тебе як у майже всякого кацапа, комплекс неповноцiнностi на нижчевартостi :) Я тобi скажу по секрету, що всiм абсолютно похеру е в тебе акцент чи немае. Не похеру зовсiм iншi речi. Але ти продовжуй скакати як цуцик перед мiсцевими на заднiх лапках i заглядати iм в очi, може помiтять i оцiнять.

А на рахунок зарплати ваших бригадирiв та технiкiв, ну у вас там i нiщета я тобi скажу, тутешнi медсестрички вiд смiху попадали. Вони 200к в рiк роблять, стiльки саме як ти, видатний кочегар.


   
Re: Все менше охочих повертатись

Трольо, в тебе як у майже всякого кацапа, комплекс неповноцiнностi на нижчевартостi :) Я тобi скажу по секрету, що всiм абсолютно похеру е в тебе акцент чи немае. Не похеру зовсiм iншi речi. Але ти продовжуй скакати як цуцик перед мiсцевими на заднiх лапках i заглядати iм в очi, може помiтять i оцiнять.

А на рахунок зарплати ваших бригадирiв та технiкiв, ну у вас там i нiщета я тобi скажу, тутешнi медсестрички вiд смiху попадали. Вони 200к в рiк роблять, стiльки саме як ти, видатний кочегар.

Дружочек, тебе не похеру ни мой акцент, ни моя зарплата. Что свидетельствует о твоей зависти и глубоких комплексах. Поскольку совершенно очевидно, что ты не зарабатываешь и близко ничего подобного к обычным зарплатам. И ездишь на работу на велосипеде. :)

Нет желания расписывать, что ты, по твоему мнению, попал в банальное наипалово. :) Живи теперь с этим. :) И не путайся под ногами у взрослых людей. :) На этом все, найди себе другую ветку для срача, нищеброд. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну все, почалася улюблена гра імігрантів - міряння піпіськами.

Хто краще влаштувався :facepalm:
   
Re: Все менше охочих повертатись

И ездишь на работу на велосипеде.
Останнiй i остаточний аргумент кацапа :)
Трольо, я розумiю що тобi це буде чути неприемно, але я мушу це сказати для твого ж блага: якби ти мав трошки мозгiв, ти б нiколи тут не викладав на форумi твою зарплату. Справжню, чи нафантазовану, все одно, але люди вже з двома звивинами цього не роблять.
Так само як подробицi особистого життя. Врахуй на майбутне.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну все, почалася улюблена гра імігрантів - міряння піпіськами.

Хто краще влаштувався :facepalm:

Чачу задели высказывания о Калифорнии и он взбзднул и решил перейти на личности. Все претензии к нему, кроме одной и ко мне - я этого соплежую не поставил вовремя в игнор. Виноват, уже исправил этот недостаток. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну все, почалася улюблена гра імігрантів - міряння піпіськами.

Хто краще влаштувався :facepalm:
Шуша, ти можеш замiтити, тут один Трольо бiгае з пiсюном наперевiс, менi нахер не треба комусь щось доказувати. Нi про свою зарплату, нi про свою хату, нi про жiнку :), Теми про якi нам Трольо всiм вже доповiв

Взагалi то розмова була про Монтреаль, i Трольо, як типовий кацап, розказав нам що квебекцi всi тупi селюки i мова в них неправильна. Знайома така iсторiя, правда?

Останнє редагування: 30 березня 2024 02:51:37 від Chako
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бандерівець написав Торонто. 400к. Зараз в Торонто за 400к можна землю під дитячу пісочницю купити. Так що це було десь тоді, коли і я купив.
Звичайно, що зараз в Канаді в GTA і Ванкувері ціни на будинки недоступні для ньюкамерів.

А чому так, хтось може пояснити? Там же ж землі вистачає, не Токіо чи Лондон наче, бери і будуй. Схоже що десь монополія якась або мафія.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А чому так, хтось може пояснити? Там же ж землі вистачає, не Токіо чи Лондон наче, бери і будуй. Схоже що десь монополія якась або мафія.

На перший погляд.
Кожен кусок під забудову виділяється важко. Особливо зараз в "зелені" часи. І без скандалів теж не обходиться.
Навколо Торонто є так званий зелений пояс. От за забудову цього поясу зараз ідуть бої.
В Онтаріо землі для с/г не так вже й багато. Забудовувати с/г землю, це зменшення виробництва продуктів.

Останнє редагування: 30 березня 2024 04:50:41 від Сивий
   
Re: Все менше охочих повертатись

Французский уипанский только для тупых колхозников, а так изысканный прекрасный язык. Не английский собранный как лего из всех кто их завоевывал. Кстати американские илиты учат как раз фрацузский в отличие от прочих манюпасов что грызут испанский, и если ты бегло ботаешь на французском, это для них показатель.
Бувша 2 роки десь там у французькій глибинці.
Їздила до Польщі. Дослівно:
Я ездила в Польшу, боже, какой кайф, понятно абсолютно все, ни негров ни арабов. Как дома, только по цивильному
И язык такой приятный)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Арізона сьогодні

   
Re: Все менше охочих повертатись

На перший погляд.
Кожен кусок під забудову виділяється важко. Особливо зараз в "зелені" часи. І без скандалів теж не обходиться.
Навколо Торонто є так званий зелений пояс. От за забудову цього поясу зараз ідуть бої.
В Онтаріо землі для с/г не так вже й багато. Забудовувати с/г землю, це зменшення виробництва продуктів.

Ну чесно кажучи це не дуже пояснення. Можна будувати багатоквартирні будинки, з точки зору "зелених" це навіть краще, але цього як я зрозумів теж не робиться. Ну і проблема існує не тільки в цих двох містах.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну все, почалася улюблена гра імігрантів - міряння піпіськами.

Хто краще влаштувався :facepalm:

і на українському форумі :-)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Теж сьогодні, теж арізона

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія