Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

Джерело: міністр цифровий трансформації Михайло Федоров в Telegram

Пряма мова: "COVID-сертифікат тепер можна отримати на порталі Дія! Після генерації він зберігається в файлі PDF. Документ можна роздрукувати або завантажити собі на пристрій".

До чего дошел прогресс! До невиданных чудес!
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

Не паше... У телефоні сертифікат маю, але на порталі пише, що не знайдено даних. Певно, ще не фуричить належним чином.
   
Не паше... У телефоні сертифікат маю, але на порталі пише, що не знайдено даних. Певно, ще не фуричить належним чином.

 :(  нае... обманули в смысле.
   
краще б вони той дурнуватий підпис допиляли
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

:(  нае... обманули в смысле.

Та ні. Думаю, допиляють. Я з цікавості вирішив сьогодні зробити. Можу почекати :)
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

Не работает.
У нас несколько человек попробовали, даже авторизоваться на сайте не смогли.
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

Не работает.
У нас несколько человек попробовали, даже авторизоваться на сайте не смогли.

Певно, багато людей відразу ломанулися в систему (презентація послуги відбулася сьогодні). Я теж вже не можу навіть ввійти.
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

Джерело: міністр цифровий трансформації Михайло Федоров в Telegram

Пряма мова: "COVID-сертифікат тепер можна отримати на порталі Дія! Після генерації він зберігається в файлі PDF. Документ можна роздрукувати або завантажити собі на пристрій".

До чего дошел прогресс! До невиданных чудес!

І чим на зовнішній вигляд , під час пред'явлення комусь , хто не має якогось специхвічного обладнання і має лише власні очі )) , такий ото , начебто як справжній , отой кувікнутий сертихвікат , після друку принтером , буде відмінний від такого ж виготовленого вручну на кампутєрові , тобто підробленого і теж роздрукованого на прінтерові , мо і тому самісінькому прінтерові ..?

Дива . та й годі .

У наркології чі у псіхіатерів , тії сертихвікати , хоч і за гроші , так хоч на бланках , мабуть - "суворої звітності" (с) , виготовляюцця , печатку мають і закладу і лікарську .., а то папірець на прінтерові роздрукований - комусь межіочі - а осьо ж , осьо ж дакумент .

"Песець якийсь" зі "смородом лохотрону" .
   
Відправив запит, подивлюсь шо там прийде на пошту ))
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

"Песець якийсь" зі "смородом лохотрону" .

Прикинь, у ЄС теж такий сертифікат видають. Хоч зараз 100 копій кому завгодно зроблю :)

Там QR-код важливий. Країни, які мають доступ до нашої системи, його зчитують (ЄС, наприклад). В інші країни, певно, треба брати з печатками від лікаря – тут я вже ніц не знаю.
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

Відправив запит, подивлюсь шо там прийде на пошту ))

Мені прийшло, що немає даних, хоча вони є. Щойно вдалося надіслати 2-й запит, але, думаю, повторити доведеться в інший день
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

 :weep:

Помилка

Неможливо завантажити задачу
Напишіть нам у месенджер
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

його зчитують

О ! Тобто будь-хто , кому , будь-хто інше , почне пхати під носа того , саме роздрукованого сертихвіката , повинне мати завжди і будь-якої миті , якесь і головне - повірене !!! специхвічне обладнання , котре тії незрозумілі прямокутнички та квадратики дешихрує/декодує у можливий до читання висновок - дійсне чі не дійсне , на чому той код надрукований ..?

Абсурд маразму та маразм абсурду з точки зору звичайного пересічного , та якшо не усідомлювати , що таким чином , що програмьорчики , що якісь інші дотичні та зацікавлені , лише собі поширюють межі "місця під сонцем"  . ))

Воно ж ця "х-ня" почалась із практично примусового впровадження банківських карток і де вони може і потрібні і нажаль тамечки та тим , кому і задарма не потрібні , через наявність лише мінімальної та близької до мінімальної зарплатні , через що , хоч і по "копієчці" з кожного , а банкіри та і програмьорчики знов , власні доходи збільшили , а людям - нуль користі і додатковий "головний біль" разом із додатковим "зашморгом на шию" у вигляді блокування картки будь-ким , хто має владу блокувати та схоче заблокувати , через якийсь непослух , справжній чі уявний , власника картки .

Теє із "Дією" буде з часом , як кількість люду , що користаюцця досягне якоїсь критичної межі - теж стане зашморгом та засобом керування за допомогою моднячих зара санкцій .
   
С пятой попытки подписал заявку (хотя зачем, спрашивается, если в телефоне до этого уже сформировал).

Полдня уже жду, когда завершится "обработка"
   
Хе-хе...

У прихильники певної політсили что-то поломалось.

   
О ! Тобто будь-хто , кому , будь-хто інше , почне пхати під носа того , саме роздрукованого сертихвіката , повинне мати завжди і будь-якої миті , якесь і головне - повірене !!! специхвічне обладнання , котре тії незрозумілі прямокутнички та квадратики дешихрує/декодує у можливий до читання висновок - дійсне чі не дійсне , на чому той код надрукований ..?

Абсурд маразму та маразм абсурду з точки зору звичайного пересічного , та якшо не усідомлювати , що таким чином , що програмьорчики , що якісь інші дотичні та зацікавлені , лише собі поширюють межі "місця під сонцем"  . ))

Воно ж ця "х-ня" почалась із практично примусового впровадження банківських карток і де вони може і потрібні і нажаль тамечки та тим , кому і задарма не потрібні , через наявність лише мінімальної та близької до мінімальної зарплатні , через що , хоч і по "копієчці" з кожного , а банкіри та і програмьорчики знов , власні доходи збільшили , а людям - нуль користі і додатковий "головний біль" разом із додатковим "зашморгом на шию" у вигляді блокування картки будь-ким , хто має владу блокувати та схоче заблокувати , через якийсь непослух , справжній чі уявний , власника картки .

Теє із "Дією" буде з часом , як кількість люду , що користаюцця досягне якоїсь критичної межі - теж стане зашморгом та засобом керування за допомогою моднячих зара санкцій .
так в чем проблема. выкиньте нах все карточки, сертификаты, телефон, роутеры. Езжайте в село и живите там в свой удовольствие.
А те кто хочет жить по другому будет активно юзать все это
   
Джерело: міністр цифровий трансформації Михайло Федоров в Telegram

Пряма мова: "COVID-сертифікат тепер можна отримати на порталі Дія! Після генерації він зберігається в файлі PDF. Документ можна роздрукувати або завантажити собі на пристрій".

До чего дошел прогресс! До невиданных чудес!


А як ту дію встановити? Вона паспорт не сприймає
   
А як ту дію встановити? Вона паспорт не сприймає
проще всего через Банк ИД.
по сути всего два варианта: Банк ИД или цифровая подпись
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

по сути всего два варианта: Банк ИД или цифровая подпись

Можна також за допомогою ID-картки (внутрішнього паспорта).
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати
PAL

Хе-хе...

У прихильники певної політсили что-то поломалось.
не "шо-то", а обычный ДДоС, вызванный анонсом новой фичи
рутинное дело
Вот подзатыльников стоит надавать за то, что не зарезервировали достаточно мощностей, заранее зная, что толпа ломанется качать сертификаты, даже если нафиг не нужно
   
:weep:

Помилка

Неможливо завантажити задачу
Напишіть нам у месенджер

Кому писать ? боту ? гыгы.
   
У меня этот сертификат уже два раза с Дии вылетал. Сегодня  в третий раз подтянул. :-)o
   
не "шо-то", а обычный ДДоС, вызванный анонсом новой фичи
рутинное дело
Вот подзатыльников стоит надавать за то, что не зарезервировали достаточно мощностей, заранее зная, что толпа ломанется качать сертификаты, даже если нафиг не нужно

А вот чего сегодня не получалось получить в Дии сертификат....а то меня уже чуть контратий не хватанул: рванули к семейнику, та посмотрела в кампухтере, есть, говорит, то Дия дуба дала...
   
У меня этот сертификат уже два раза с Дии вылетал. Сегодня  в третий раз подтянул. :-)o

Будет особенный цирк, если он на паспорт контроле "вылетит"...
получается, что надо распечатывать  :weep:
   
меня уже чуть контратий не хватанул: рванули к семейнику,
:lol:  :weep:
   
:lol:  :weep:

Шо ты ржош ? с наших семейников вполне станется не внести в базу.
   
Будет особенный цирк, если он на паспорт контроле "вылетит"...
получается, что надо распечатывать  :weep:

Я те больше скажу: и техпаспорт на авто один раз "вылетал", и страховка...
   
Я те больше скажу: и техпаспорт на авто один раз "вылетал", и страховка...

ну то таке, то все все рівно паперове валяється в машині...а от пертися літаком, щоб там завернули - ото веселуха.
   
Від сьогодні на порталі Дія можна згенерувати міжнародний COVID-сертифікат про вакцинацію. Для цього потрібен буде лише електронний підпис. Діяти COVID-сертифікат буде 365 днів.​
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

Комусь вже  прийшов на пошту?
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

Комусь вже  прийшов на пошту?

2 відмови. Буду вже завтра мучити або пізно ввечері.
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

Мені не прийшов, досі в обробці
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати
PAL

2 відмови. Буду вже завтра мучити або пізно ввечері.

тобі так терміново той сертифікат потрібен?
якщо ні - почекай кілька днів, хвиля бажаючих спаде
   
Від сьогодні на порталі Дія можна згенерувати міжнародний COVID-сертифікат про вакцинацію. Для цього потрібен буде лише електронний підпис. Діяти COVID-сертифікат буде 365 днів.​

Що значить відсьогодні ?? він в мене там вже 12 днів є.
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

тобі так терміново той сертифікат потрібен?
якщо ні - почекай кілька днів, хвиля бажаючих спаде

Та ні, я в курсі, що став одним з оленів, які завалили систему :) Хто їм "дохтур", що мають слабенькі ресурси...
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати
PAL

Та ні, я в курсі, що став одним з оленів, які завалили систему :) Хто їм "дохтур", що мають слабенькі ресурси...

зазвичай їх достатньо, а ось хвилю накрить вже нічим
Ну а "дохтур" просто собі нову машинку та хатинку потребує , а не резервні потужності для порталу :laugh:
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

Що значить відсьогодні ?? він в мене там вже 12 днів є.

Тут йдеться не про прогу в телефоні, а про портал (вебсайт). Він дає змогу видрукувати сертифікат, щоб мати його у паперовому вигляді або як файл ПДФ.
   
Що значить відсьогодні ?? він в мене там вже 12 днів є.
І 1 рік діє твій, той що вже 12 днів?
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

І 1 рік діє твій, той що вже 12 днів?

Це не проблема. Після закінчення терміну його дії (пів року) можна згенерувати новий (ще на пів року). Я свій навмисне не перегенеровував, щоб не втратити той, що є - хйз, як відповість система :)
   
Re: COVID-сертифікат з "Дії" уже можна роздрукувати

и наклеить...  :-)o

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія