Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рівень вакцинації по країнам Європи і смертність від ковід. Графік

   
Права частина графіку - смертність на 1 млн людей
   
і чому в литві така висока смертність? може місцеві кацапи покупували фальшиві довідки про вакцинацію?
   
Отак краще видно

   
тупих совдепів відразу видно  :facepalm1:
   
Істеричний бубочка вивів Украіну в історію - найнижчий рівень вакцинації в Європі  :facepalm:
   
що там з латвією трапилося?
   
тупих совдепів відразу видно  :facepalm1:

Отож, наприклад порівняти поляків (розумні) і румунів (хм)
   
що там з латвією трапилося?

там твоїх колег багато
   
Отож, наприклад порівняти поляків (розумні) і румунів (хм)

цигани... шо з них взяти...
   
там твоїх колег багато
70% «вакцинованих» а летальність вище ніж у нас :-)o
   
Сі графіки були б більш інформативними якби обирали не лише останні 2 тижня але й привязали до фази четвертоі хвилі.
   
Смертність на одиницю населення від самого початку епідемії, ще до масової  вакцинації, суттєво відрізнялась в різних країнах
   
70% «вакцинованих» а летальність вище ніж у нас :-)o

нахєр ти питаєш якщо вакцинованих в лапки взяв, сам все розумієш
   
нахєр ти питаєш якщо вакцинованих в лапки взяв, сам все розумієш
це ти так зараз погодився із тим що «вакцина» є лайно яке не захищає ані від зараження, ані від хвороби, ані від розповсюдження, ані від смерті?
   
В Румунів вакциновано більше як в Україні а смертність - вища :(
   
в Косово вакциновано набагато менше як в Португалії а смертність однакова  :-o
   
чому в Угорщині вакцинованих більше як в Чехії а смертність в 2 рази вища?  :-o
   
це ти так зараз погодився із тим що «вакцина» є лайно яке не захищає ані від зараження, ані від хвороби, ані від розповсюдження, ані від смерті?

нє, я погодився з тим шо сертифікати куплені
   
нє, я погодився з тим шо сертифікати куплені
щось ти довго відмазку шукав. але відмазка погана, бо то ж країна ЄС, там свідомі громадяни і все суворо. а що там з косовим трапилося?
   
Істеричний бубочка вивів Украіну в історію - найнижчий рівень вакцинації в Європі  :facepalm:
Графік брехливий. В Боснії, наприклад, менше вакциновано ніж в Україні.

https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
   
чому в Угорщині вакцинованих більше як в Чехії а смертність в 2 рази вища?  :-o

There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics)
   
Увесь постсовок і частина Варшавського договору чітко виділився.
Що це? Менталітет чи володіння кацпаською?

За часів Мойсея потрібно було 40 років. Тепер люди живуть довше...
   
щось ти довго відмазку шукав. але відмазка погана, бо то ж країна ЄС, там свідомі громадяни і все суворо. а що там з косовим трапилося?

ти шо хворий ? нахєр ти мені треба ще відмазки шукати, це давно відомо, в Латвіїї повно твоїх колег-довбойобів

https://www.bbc.com/ukrainian/features-59092776
   
ти шо хворий ? нахєр ти мені треба ще відмазки шукати, це давно відомо, в Латвіїї повно твоїх колег-довбойобів

https://www.bbc.com/ukrainian/features-59092776
щось ти нервуєш дуже. душа бустер просить? :lol:
   
щось ти нервуєш дуже. душа бустер просить? :lol:

ти маєш намір до мене доїбатись ?
   
ти маєш намір до мене доїбатись ?
нафіга? давай поговоримо про твою залежність. бо ти реагуєш на прості запитання з роздратуванням нарика, який шукає гроші на дозняк. можливо, тобі потрібна допомога?
   
нафіга? давай поговоримо про твою залежність. бо ти реагуєш на прості запитання з роздратуванням нарика, який шукає гроші на дозняк. можливо, тобі потрібна допомога?

почати треба з того що ти спиздів про свідомих громадян Латвії, а коли в рожу ткнули шо вони такі як ти, спиздів вдруге про моє "роздратування", хоча я спокійний як удав,

тепер от намагаєшся втретє спиздіти про якусь залежність, хоча загальновідомо що вакцина не викликає жодних залежностей, то ж я все це сприймаю як брудну дойобку і вказую тобі напрямок руху в пах Ганни Герман
   
почати треба з того що ти спиздів про свідомих громадян Латвії, а коли в рожу ткнули шо вони такі як ти, спиздів вдруге про моє "роздратування", хоча я спокійний як удав,

тепер от намагаєшся втретє спиздіти про якусь залежність, хоча загальновідомо що вакцина не викликає жодних залежностей, то ж я все це сприймаю як брудну дойобку і вказую тобі напрямок руху в пах Ганни Герман
тобі вже до психиатра час. або на бустер, щоб відпустила ломка. бо у тебе явні марення, нав‘язливі стани, що нібито ти когось десь «ткнув у рожу» і при цьому ти нібито «спокійний як удав». :facepalm1: оскільки сам ти зараз є неадекватним, попроси когось нормального подивитися на твої висери здоровими очима і тобі пояснять, що вже час звертатися по спеціалізовану допомогу… жах, на що шмурдяк і масовий психоз перетворюють нормальних колись людей :(
   
тобі вже до психиатра час. або на бустер, щоб відпустила ломка. бо у тебе явні марення, нав‘язливі стани, що нібито ти когось десь «ткнув у рожу» і при цьому ти нібито «спокійний як удав». :facepalm1: оскільки сам ти зараз є неадекватним, попроси когось нормального подивитися на твої висери здоровими очима і тобі пояснять, що вже час звертатися по спеціалізовану допомогу… жах, на що шмурдяк і масовий психоз перетворюють нормальних колись людей :(

   
на картинки перейшов? розумію :(
   
яка чудова картинка, чітко показує що смертність залежить від купи інших факторів, а не напряму від вакцинації як нам тут намагаються впарити
   
Косово - 40% вакцинованих і НАЙНИЖЧА смертність!!!  :super:
   
Істеричний бубочка вивів Украіну в історію - найнижчий рівень вакцинації в Європі  :facepalm:
+===========================================================================+
Угу! Стоїть особисто біля всіх пунктів вакцинації одночасно і відганяє бажаючих мільонами!
   
а де така картинка станом на сьогодні? Чому саме 9 листопада?
   
Графік брехливий. В Боснії, наприклад, менше вакциновано ніж в Україні.

та там купа брехні, шкода часу все перелічувати
   
по-1 занато багато аномалій, щоб дуже оптимістично вихвалювати вакцини.
всеодно, схорже 4та хвиля йде донизу в УА, і можливо це за разункок локадуну а не вакцинації

по-2, це мюбауть абсолбтні цифри.
але ж кількість наелення різна
   
по-1 занато багато аномалій, щоб дуже оптимістично вихвалювати вакцини.
всеодно, схорже 4та хвиля йде донизу в УА, і можливо це за разункок локадуну а не вакцинації

по-2, це мюбауть абсолбтні цифри.
але ж кількість наелення різна
фіг вам, то відносні цифри — смертей на мільйон
   
фіг вам, то відносні цифри — смертей на мільйон
ну тоді чітко підтверджує що вакцини таки дають захист від смерті.
хоча, ці кляті аномалії все ж непокоять.
   
ну тоді чітко підтверджує що вакцини таки дають захист від смерті.
хоча, ці кляті аномалії все ж непокоять.
прокоментуйте плз латвію, литву, а також диво косова відносно португалії
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія