Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Свободовец" Мирошниченко преподает мастер- класс Тетеруку

А ти включи логіку і подумай.
Триває жорстоке місилово і вороги не гребують нічим. А ти все чистоплюйством займаєшся, в білих рукавичках Пейзажки будуєш. Типо ангел над схваткою вишукався :(

Данте писав що в самі гарячі місця в пеклі приготовані для тих хто "був над схваткою".
   
а шо в спальні завжди і тільки їбуться ?

чому він не міг там дійсно збирати шафу ?

нє, ну міг звісно і в шафі єбатися, одне іншому не заважає  :shuffle:
   
ні

Карл Маркс і Фрідріх Енгельс не чоловік і дружина, а чотири абсолютно різні людини (с)
   
Конгениально! Из этого сделан вывод а) что у всех так б) что из за сексом застали

У меня, дружок, с женой трое детей. И уж поверь я знаю на каких сроках женщина может а главное хочет любви.
Досить копирсатись в чужій брудній білизні. Мова йшла не про те.
Зчинився крик, що Ігор штовхав (посунув) вагітну жінку, і з цього приводу істерика.
Ви самі тут довели, що то на перебіг вагітності це ніяк не впливає (якщо вона здорова).
Кулаком в живіт він її не бив (відсторонив від двері), то чому тоді на цьому таки акцент?
Просто схоже на брудну провокацію і все. Але повторюю, всі сторони цього конфлікту виглядають негарно.
Кожний по-своєму. Включаючи "героя".
   
А чей-то? Потомушо чью то бывшую трахает? Вы шо, высокоморальный импотент?))))


Звичайно що ні.
Тому що дебіл 3.14здострадалець і "настаящий мужчинка" та мачо.
Між іншим "мачо" з іспанської переводиться як приблизно як "ргауль, бидло"
   
Свободіти верещали, "Прийдуть хлопці з фронту і всім вам покажуть!"
Прийшли
Показали
 :pooh_lol:
   
Все просто, цей падальщик приревнував ту бабу до бувшого чоловіка, і почав корчити з себе героя і захисника.
Тобто звичайне чувирло.

героїчний Іван виглядає абсолютно спокійно, а враховуючи те, що Ігор відомий істеричний психопат, як і більшість свободівців, то абсолютно не дивно що прямий як дошка військовий просто в'їбав йому в ніс і викинув
і "приревнував" тут взагалі ніяким боком
   
Ага, мужик забився б під діван і дивився як гамадріл лупить вагітну жінку

Гамадріл тут ви і той падальщик.
А про биття вагітної Кужель бутилокою, та інші розіп'яті мальчики, це ваша хвора уява.
   
Карл Маркс і Фрідріх Енгельс не чоловік і дружина, а чотири абсолютно різні людини (с)

я чув версію шо карл маркс то брат фрідріха енгельса
   
Гамадріл тут ви і той падальщик.
А про биття вагітної Кужель бутилокою, та інші розіп'яті мальчики, це ваша хвора уява.
скажіть, аскольд, чому ви Івана називаєте падальщиком?
   
Вам сколько лет ? просто интересно

Викидиш якраз цілком імовірний в цьму випадку.
В чувака напевно просто більше досвіду, от він і пише про те що знає.
   
виходить патріот з фронту надавав люлей диванному патріоту?  :laugh:

Не факт що він патріот, не факт що з фронту а не з блокпоста для грабуваня волонтерів.
Ну і саме головне що незалежно від імовірних зслуг він таки мудак і бабораб-піздострадалець.
   
незалежно від імовірних зслуг він таки мудак і бабораб-піздострадалець.
ахрінєть епітети.
поясніть, чому він бабораб?  :S
   
я чув версію шо карл маркс то брат фрідріха енгельса

молочный
   
я тут почитав тебе...
ти просто довбойоб :(

Можливо що так.
Але якщо я довбооб, то хто тоді ти?
Дорости спочатку до рівня довбойоба а тоді будеш щось тут розповідати.
Ти ж не новачаок на ФУПі, і тебе всі знають як язикатого але дуже тупого довбня.
Так що йди погуляй поки тут дорослі дяді і тьоті говорять
   
скажіть, аскольд, чому ви Івана називаєте падальщиком?

бо аскольд це двоюрідний брат игора
   
скажіть, аскольд, чому ви Івана називаєте падальщиком?

Вангую, що осколдушку покинула дружина.
   

Цитувати
Можливо що так.
Але якщо я довбооб, то хто тоді ти?
Дорости спочатку до рівня довбойоба а тоді будеш щось тут розповідати.
Ти ж не новачаок на ФУПі, і тебе всі знають як язикатого але дуже тупого довбня.
Так що йди погуляй поки тут дорослі дяді і тьоті говорять
скажіть-но, товариство, я одна окуєваю  :facepalm1:  від аскольда, чи ще хтось?

   

скажіть-но, товариство, я одна окуєваю  :facepalm1:  від аскольда, чи ще хтось?

мы уже давно привычные, просто не обращаем внимания
   
Досить копирсатись в чужій брудній білизні. Мова йшла не про те.
Зчинився крик, що Ігор штовхав (посунув) вагітну жінку, і з цього приводу істерика.
Ви самі тут довели, що то на перебіг вагітності це ніяк не впливає (якщо вона здорова).
Кулаком в живіт він її не бив (відсторонив від двері), то чому тоді на цьому таки акцент?
Просто схоже на брудну провокацію і все. Але повторюю, всі сторони цього конфлікту виглядають негарно.
Кожний по-своєму. Включаючи "героя".

Это с его слов. Но мое право верить или нет. С его же слов бывшая жена на его жгучее желание самолично забрать "коричневый свитер" ответила что его там нет, и что она против. Но он все равно видстронив вид двери (а это насилие в любом случае) и проник.
В чем провокация, дружище?
Давай рассуждать от обратного. Если человек опасается провокаций то он осторожен. Например как бы я поступил. Попросил бы жену принести свитер пока (с его слов) дочка примеряет обновки.
Почитай текст самого "пострадальца" и анализируй
21:45
Папа привозит маме дочку после прогулки, с обновками. Дочке 7 лет. Обычно в таком возрасте уже пора в пидаме сказку слушать. Ну ладно. Под предлогом того что он хочет чтобы ребенок померял обновки (мало ли, может в магазине примерочной небыло, ну или тоже могла быть провокация) он попадает в квартиру. Одновременно с этим у него возникает жгучее желание самолично забрать такой родной ему коричневый свитер лично из спальни в которой он не живет (только официально) 10 месяцев!
10 месяцев ему он был не нужен, а тут раз и нужен.
При этом примера шмоточек любимой дочкой отходит на которой план! Свитер! Где мой факин коричневый свитер!

Учитесь читать господа. Иногда мелочи говорят больше чем пурга! Он даже демонстрирует свою доброму словами "весь район подтвердит что я не бил никогда" это где? На Бажана? Там жители подъезда не всегда знакомы

   
Ну видимо тебя точно 3.14да родила а не мать.
Ты не мужик а говно если не научен уважению к женщине.

Мужик за женщину и убить может. А диванная овца типа тебя только блеет, не более.

Конфликт затеял идиот Мирошниченко которому его бывшая сказала не заходить в спальню. Что он сам и подтверждает.
Так что она делала все чтобы предотвратить конфликт.

И дв, животное, ты поставлен в игнор. С тварями не общаюсь.

Ти просто тупий бабораб.
Баби це відчувають своїм бабським нутром і залишють тебе поюзавши.
Міняйся якщо не хочеш бути залежним від куска 3.14зди.
Будь мужиком а не 3.14страдльцем.
   
+мульйон

Що слів не хватає, одні слюні лишились?
   

скажіть-но, товариство, я одна окуєваю  :facepalm1:  від аскольда, чи ще хтось?

Я заигнорил. Тыц и нету.
   
По решению суда Мирошниченко проживает отдельно. Более того есть инфа что он под хату эту взял кредит и не погасил. Кроме того эта квартира ее мамы, он ее "помог оформить"

Що ж тоді всі ті люди там роблять в цій квартирі?
   
мы уже давно привычные, просто не обращаем внимания
фух...)))а я відвикла...)))

але, здається, клінічна картина ніка дещо погіршилася.
   
Хіба ти не "Морзе" ?

Парвал ф хлам!
   

скажіть-но, товариство, я одна окуєваю  :facepalm1:  від аскольда, чи ще хтось?

та всі окуївають...
   
Ну ідіот по ходу ти, який навіть він від вона не відрізняє ))
Так сказала жінка, я їй вірю, вона там була, особливо враховуючи поведінку гамадріла раніше. А ти Вії, якої не було, от і вся різниця

"Вірю жінці."
Я ж кажу що ідіот і 3.14здострадалець.


Останнє редагування: 9 листопада 2015 12:34:31 від askold
   
Що слів не хватає, одні слюні лишились?

яке ж ти іпануте :facepalm1:
   
це йому не толпою нападати
получив пізди, то будь мужиком
дай здачі або уйобуй
нє, скиглити почав.. (td)

Почав поперше не він а такі пліткарі як ти.
   
Вия раньше писала, что Мирошниченко читает ФУП и пишет иногда. Какой ник, Вия, скажи?
   
Ну, дивлячись у кого як проходить, правда?
Моя невістка в цей період лежала на збереженні і шо?

А еще иногда рождаются дети с 6-ю пальцами или без руки-ноги, да много всяких отклонений бывает. А здоровые детки имеют по 2 руки-ноги и по 5 пальцев на конечности,  и шо ? Проблемы вашей невестки в обязательном порядке надо перетягивать на всех здоровых ?

Цитувати
Досить копирсатись в чужій брудній білизні. Мова йшла не про те.
Зчинився крик, що Ігор штовхав (посунув) вагітну жінку, і з цього приводу істерика.
Ви самі тут довели, що то на перебіг вагітності це ніяк не впливає (якщо вона здорова).
Кулаком в живіт він її не бив (відсторонив від двері), то чому тоді на цьому таки акцент?
Просто схоже на брудну провокацію і все. Але повторюю, всі сторони цього конфлікту виглядають негарно.
Кожний по-своєму. Включаючи "героя".


Шо довели ? що на 3-му місяці вагітним мона ?
   
Вия раньше писала, что Мирошниченко читает ФУП и пишет иногда. Какой ник, Вия, скажи?

аскольд
   
Вангую, що осколдушку покинула дружина.

Да скорее всего, причем наставив ему ветвистые ))))
   
И шо ж ума не нажили до сих пор ? литературку почитайте в свободное время, про 3 месяца и низззя

Це насправді залежить від жінки та протікання вагітності.
Але значний ризик таки є, тут треба бути обережним.
Причому можна рухатись легенько і ніжно, але якщо буде в жінки гарний оргам то всеодно значний ризик викидушу є.
Так що Ви тут праві.
Але все залежить від конкретного випадку.
   
Будь мужиком а не 3.14страдльцем...

... дрочи свого хуя твердою чоловічою рукой аж до пенсії, ті баби взагалі нічого не варті !

я правильно розвинув твою думку ?


   
аскольд

 B-)

   
Не, не аскольд. Это животное иногда по русски пишет. А волосатик бы не встал на колени никада. Помните как он в супермаркет полицию вызвал на кассиршу за русский язык? Отож!
   
А що той героічний Ваня замість купити, або хоча би орендувати якесь помешкання і забрати туди кохану жінку , та й жити там з нею спокійно, натомість розташувався в майтелесах у квартирі іі бувшого чоловіка, та ще й ввалив останньому за то п***а?
   
... дрочи свого хуя твердою чоловічою рукой аж до пенсії, ті баби взагалі нічого не варті !

я правильно розвинув твою думку ?


Якраз ні.  :D

Нічого не варті такі мужики як ти.
А баби вони класні, на вигляд гарні і на дотик приємні.
Я дуже люблю баб, і здатний змиритись з їх численими нелодіками.
Просто не треба втарчати голови від тогої їх смедячої кишки яку ти зводиш на п'єдестал, бо це насправді звчайна влохата або навпаки брита шомонька.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія