Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як спасти планету? От що я собі думаю 8-) (тема про дурниці (P) )

Як спасти планету? От що я собі думаю  8-) (тема про дурниці (P)  )

Або так як зараз - поступове збільшення населення, війни, і в кінці кінців - капець. Ну, це те що буде і те що кожен з нас бачить.

ІМХО Вихід я бачу один єдиний - жорстке, агресивне та стрімке скорочення населення. Звідси і почнеться скорочення усього, в тому числі і парникових викидів до прийнятного рівня.

Або я ось видумав таке. Людина, при досягненні якогось віку, погоджується на доживання віку в якомусь визначеному "комунізмі" - без можливості мати дітей (з якоюсь стерилізацією, яка не впливає на повсякденне життя, в тому числі і на сексуальну поведінку). Але в своєму житті має "все" (ну "все" у визначених межах). Жратва, медицина, можна не працювати, наркотики - будьласка...ну..кор оче комунізм.

З огляду на то, що більш менш нормально в світі живе до мілліарду населення, якщо не менше,  а інші хєрово, або дуже хєрово. І що цікаво - саме цей мілліард не дуже то і розмножується - то за сто років думаю населення скоротиться мінімум вдвоє.

Цікаво, чи існують якісь теорії, як скоротити населення? 8-)
   
Цікаво, чи існують якісь теорії, як скоротити населення?
Мальтузіанство.

На заході зараз це називається Stay at two.

Але що робити з неграми, арабами, індусами та китайцями незрозуміло.
   
Re: Як спасти планету? От що я собі думаю  8-) (тема про дурниці (P)  )

Мальтузіанство.

На заході зараз це називається Stay at two.

Але що робити з неграми, арабами, індусами та китайцями незрозуміло.

Якце що? Те саме що із іншими
   
Re: Як спасти планету? От що я собі думаю  8-) (тема про дурниці (P)  )

Я от наприклад думав і думаю... Що отой коронавірус, це і була спроба, спроба невдала, щоб скоротить населення. )Вірус вискочив раніше, ніж придумали антидот для обраних).. Але щось пішло не так, і коли сильні світу зрозуміли, що і самі попали під роздачу, кинули всі сили на "реанімацію".
   
Re: Як спасти планету? От що я собі думаю  8-) (тема про дурниці (P)  )

Мальтузіанство — школа думки, названа за іменем англ. економіста Томаса Мальтуса (1766–1834), який у своїй праці «Дослід щодо закону народонаселення» (1798) вказав на те, що зростання населення без жодних стримувальних факторів має відбуватися експоненційно (1→2→4→8), в той час як збільшення харчових ресурсів можливе лише в арифметичній прогресії (1→2→3→4). Наслідком такого розвитку подій Мальтус бачив вимушене повернення кількості населення до рівня, на якому оселище (Земля) здатне підтримувати людську популяцію, як результат голоду, хвороб і війни за обмежені ресурси; цей сценарій отримав назву «мальтузіанської катастрофи».[1] Для уникнення цього сценарію Мальтус пропагував необхідність просування іншого виду стримувальних факторів — превентивних (упереджувальних), таких як регулювання народжуваності, — а також заперечував проти занадто активного втручання у процес розгортання описаних вище природних факторів.


Ого...вже тоді думали про то, до чого тільки в 20-21-му столітті докотилися
   
Або так як зараз - поступове збільшення населення, війни, і в кінці кінців - капець. Ну, це те що буде і те що кожен з нас бачить.

ІМХО Вихід я бачу один єдиний - жорстке, агресивне та стрімке скорочення населення. Звідси і почнеться скорочення усього, в тому числі і парникових викидів до прийнятного рівня.

Або я ось видумав таке. Людина, при досягненні якогось віку, погоджується на доживання віку в якомусь визначеному "комунізмі" - без можливості мати дітей (з якоюсь стерилізацією, яка не впливає на повсякденне життя, в тому числі і на сексуальну поведінку). Але в своєму житті має "все" (ну "все" у визначених межах). Жратва, медицина, можна не працювати, наркотики - будьласка...ну..кор оче комунізм.

З огляду на то, що більш менш нормально в світі живе до мілліарду населення, якщо не менше,  а інші хєрово, або дуже хєрово. І що цікаво - саме цей мілліард не дуже то і розмножується - то за сто років думаю населення скоротиться мінімум вдвоє.

Цікаво, чи існують якісь теорії, як скоротити населення? 8-)
Не переживайте, спеціально скорочувати не доведеться. Після досягнення деякого критичного рівня розміру і щільності будь-яка популяція земних організмів скорочується сама внаслідок хвороб.
Хвороби йдуть "хвилями" до тих пір поки кількість і щільність не знизяться. Наука дозволить трохи відтягнути цей "час Х"  :-)o 
   
Якце що? Те саме що із іншими
В інших населення не росте в рази за десятиріччя.
   
ты у планеты спросил? она хочет чтобы ты её спасал?
   
вже тоді думали
Це ж британці.
В них взагалі звичка головою думати, а не їсти.
   
Знову казки про золотий лярд... Теорія та ні про що... Як і телегонія. :facepalm1:
   
Знову казки про золотий лярд... Теорія та ні про що... Як і телегонія. :facepalm1:
Ти про НАТО забув, та про Байдена.
   
eactcьогодні в 09:16
IP/Host: ---.156.83.226.static.turktelekom.com.tr

І оце в файному готелі на березі моря, маючи доступ до необмеженої хавки та бухла, можна подумати і про шляхи скорочення населення Землі... чому б і ні?
   
А у нас дощ, туман, мряка і вітер. Я прокинувся о четвертій тридцять ранку, подивився у вікно і подумав: ех, у відпустку б зараз!
   
Цікаво, чи існують якісь теорії, як скоротити населення?
   
Я от наприклад думав і думаю
:weep:
   
А у нас дощ, туман, мряка і вітер.
сніг на твоєму Ньюфаундленді хоч розтанув?
   
Re: Як спасти планету? От що я собі думаю  8-) (тема про дурниці (P)  )

https://www.youtube.com/watch?v=FACK2knC08E

Ооо...якби ще і англійською володіти в тому темпі, як там розмовляють  (P)
   
Або так як зараз - поступове збільшення населення, війни, і в кінці кінців - капець. Ну, це те що буде і те що кожен з нас бачить.

ІМХО Вихід я бачу один єдиний - жорстке, агресивне та стрімке скорочення населення. Звідси і почнеться скорочення усього, в тому числі і парникових викидів до прийнятного рівня.

Або я ось видумав таке. Людина, при досягненні якогось віку, погоджується на доживання віку в якомусь визначеному "комунізмі" - без можливості мати дітей (з якоюсь стерилізацією, яка не впливає на повсякденне життя, в тому числі і на сексуальну поведінку). Але в своєму житті має "все" (ну "все" у визначених межах). Жратва, медицина, можна не працювати, наркотики - будьласка...ну..кор оче комунізм.

З огляду на то, що більш менш нормально в світі живе до мілліарду населення, якщо не менше,  а інші хєрово, або дуже хєрово. І що цікаво - саме цей мілліард не дуже то і розмножується - то за сто років думаю населення скоротиться мінімум вдвоє.

Цікаво, чи існують якісь теорії, як скоротити населення? 8-)
Само мало б почати скорочуватися через декілька декад по мірі росту урбанізації, забезпечення освітою, зниження дитячої смертності та бідності та інш., як це спостерігається у Європі, наприклад. Є купа демографів, до речі, які це прогнозують, до речі.
Війни, чи якісь великі катаклізми не варіант, звичайно, після воєн якраз спостерігалися збільшення населення у середній перспективі, до того ж.
   

Цікаво, чи існують якісь теорії, як скоротити населення? 8-)

Вирусы,недоступность медицины,голод,войны.Все такое вкусное (с)
   
eactcьогодні в 09:16
IP/Host: ---.156.83.226.static.turktelekom.com.tr

І оце в файному готелі на березі моря, маючи доступ до необмеженої хавки та бухла, можна подумати і про шляхи скорочення населення Землі... чому б і ні?

Причому скорочувати населення можна почати з себе...  :-B
   
Вирусы,недоступность медицины,голод,войны.Все такое вкусное (с)

Досить мати у середньому меньше двох дітей на родину - воно само швидко скорочуватимется, те населення. 
   
Або так як зараз - поступове збільшення населення, війни, і в кінці кінців - капець. Ну, це те що буде і те що кожен з нас бачить.

ІМХО Вихід я бачу один єдиний - жорстке, агресивне та стрімке скорочення населення. Звідси і почнеться скорочення усього, в тому числі і парникових викидів до прийнятного рівня.

Або я ось видумав таке. Людина, при досягненні якогось віку, погоджується на доживання віку в якомусь визначеному "комунізмі" - без можливості мати дітей (з якоюсь стерилізацією, яка не впливає на повсякденне життя, в тому числі і на сексуальну поведінку). Але в своєму житті має "все" (ну "все" у визначених межах). Жратва, медицина, можна не працювати, наркотики - будьласка...ну..кор оче комунізм.

З огляду на то, що більш менш нормально в світі живе до мілліарду населення, якщо не менше,  а інші хєрово, або дуже хєрово. І що цікаво - саме цей мілліард не дуже то і розмножується - то за сто років думаю населення скоротиться мінімум вдвоє.

Цікаво, чи існують якісь теорії, як скоротити населення? 8-)
+========================+
Займися самоскороченням...
   
Мальтузіанство — школа думки, названа за іменем англ. економіста Томаса Мальтуса (1766–1834), який у своїй праці «Дослід щодо закону народонаселення» (1798) вказав на те, що зростання населення без жодних стримувальних факторів має відбуватися експоненційно (1→2→4→8), в той час як збільшення харчових ресурсів можливе лише в арифметичній прогресії (1→2→3→4). Наслідком такого розвитку подій Мальтус бачив вимушене повернення кількості населення до рівня, на якому оселище (Земля) здатне підтримувати людську популяцію, як результат голоду, хвороб і війни за обмежені ресурси; цей сценарій отримав назву «мальтузіанської катастрофи».[1] Для уникнення цього сценарію Мальтус пропагував необхідність просування іншого виду стримувальних факторів — превентивних (упереджувальних), таких як регулювання народжуваності, — а також заперечував проти занадто активного втручання у процес розгортання описаних вище природних факторів.


Ого...вже тоді думали про то, до чого тільки в 20-21-му столітті докотилися
+===============================================================================+
Хєрня теє Мальтузіанство. Науково-технічна революція показала що є можливості прогодувати й
вдвічі більшу популяцію людей. В совку в 1957-му середня врожайність була на рівні 8 ц з гектара.
В Україні трохи вища - до 10. Тому тоді було побажання рекордів - 100-пудовий врожай - це 16
центнерів з га. Зараз середній по Україні порядка 36 ц з га. В Європах - до 70 ц з га і вищий.
Якщо впровадити навідь наявні технології - то зерна збиратимуть більше ніж потрібно. І так в
усьому. Але для цього потрібно працювати, а не хєрнею маятися...
На кшалт продуктуванням грошей з повітря...
   
+===============================================================================+
Хєрня теє Мальтузіанство. Науково-технічна революція показала що є можливості прогодувати й
вдвічі більшу популяцію людей. В совку в 1957-му середня врожайність була на рівні 8 ц з гектара.
В Україні трохи вища - до 10. Тому тоді було побажання рекордів - 100-пудовий врожай - це 16
центнерів з га. Зараз середній по Україні порядка 36 ц з га. В Європах - до 70 ц з га і вищий.
Якщо впровадити навідь наявні технології - то зерна збиратимуть більше ніж потрібно. І так в
усьому. Але для цього потрібно працювати, а не хєрнею маятися...
На кшалт продуктуванням грошей з повітря...
Його - зерна - вже й так збирають більше, ніж потрібно, при чому з меншою участю робочої сили, ніж раніше.
Проблема голоду на планеті - це проблема транспорту і відповідно ціни на енергоресурси насправді.
   
Вирусы,недоступность медицины,голод,войны.Все такое вкусное (с)
   
Його - зерна - вже й так збирають більше, ніж потрібно, при чому з меншою участю робочої сили, ніж раніше.
Проблема голоду на планеті - це проблема транспорту і відповідно ціни на енергоресурси насправді.
+============================================================================================+
Зараз принципових транспортних проблем нема. Але наявне небажання самих голодуючих змінювати стиль життя.
Приклади: в Сахелі - південіше Сахари - відгонне скотарство знищує харчову базу скотарства. Але місцеві мусліми
вперто продовжують займатися тільки ним - бо їм так їх бозя наказав. І рухаються на південь, де живуть вже землероби.
А на прогодування однієї людини з технологією відгонного скотарства потрібно десь в 10-20 разів більше землі ніж з
землеробством. Тому й неминучі війни...
   
Досить мати у середньому меньше двох дітей на родину - воно само швидко скорочуватимется, те населення. 

Ну это регулировать сложно и даже материальные блага на это не сильно влияют.Тут разве что проводить пропаганду чайлдфри,жизни для себя итд. ,но не представляю как это можно сделать в глобальном масштабе
   
середня врожайність була на рівні 8 ц з гектара
Врожайність чого, пшениці, кукурудзи, ячменю?
   
Ну это регулировать сложно и даже материальные блага на это не сильно влияют.Тут разве что проводить пропаганду чайлдфри,жизни для себя итд. ,но не представляю как это можно сделать в глобальном масштабе

 :beach: Це мені підходить. Але ця "пропаганда" якраз буде діяти на те населення, яке не погано було би тиражувати. Бідним ніщо не заважає плодитися як кролі. Хіба що держава їх позбавить усіляких плюшок: хочеш розмножуватися, заробляй на це сам.
   
+============================================================================================+
Зараз принципових транспортних проблем нема.
Ну це сміливо сказано. У ціні пакета молока, чи муки основна частина затрат - це на транспорт.
   
Ну это регулировать сложно и даже материальные блага на это не сильно влияют.Тут разве что проводить пропаганду чайлдфри,жизни для себя итд. ,но не представляю как это можно сделать в глобальном масштабе

Є в мене знайомі амерікаці з Дейтону, Огайо, поведені та тому, що дітей має бути стількі, скількі Бог дасть. Я в них був у 2002 році в гостях, тоді в них було троє дітей. Зараз - 12. Так ось там вже всі виють, що не тягнуть, хоча старші вже коледжи позакінчували... І батьки виють, і бабусі з дідусями, і, як не дивно, написали, ну, напевно 13ї дитини вже в них не буде.  :weep: 
   
Ооо...якби ще і англійською володіти в тому темпі, як там розмовляють  (P)
щось мені видається, що Ви лукавите чи прибідняєтесь. Але, менше з тим. можна поставити на 0.75 чи на 0.5 чи увімкнути російські субтитри, там є.
   
Врожайність чого, пшениці, кукурудзи, ячменю?
+=================================================================+
Пшениця. Саме про неї кажуть коли вказують. Для південно-східної Азії - це рис.
   
Ну це сміливо сказано. У ціні пакета молока, чи муки основна частина затрат - це на транспорт.
+=========================================================================+
Це, можливо, у вас. У нас це не так, бо можна прослідкувати ціни на зерно, борошно і т.д.
Чи ціни на молоко на фермі, на базарі чи в магазині.
   
+=================================================================+
Пшениця. Саме про неї кажуть коли вказують. Для південно-східної Азії - це рис.
Пшениця яка, продовольча чи фуражна?
Якщо продовольча, то яка, м'яка чи тверда?
   
Є в мене знайомі амерікаці з Дейтону, Огайо, поведені та тому, що дітей має бути стількі, скількі Бог дасть. Я в них був у 2002 році в гостях, тоді в них було троє дітей. Зараз - 12. Так ось там вже всі виють, що не тягнуть, хоча старші вже коледжи позакінчували... І батьки виють, і бабусі з дідусями, і, як не дивно, написали, ну, напевно 13ї дитини вже в них не буде.  :weep: 
+=========================================+
Ну, віруни-ж! Переклали відповідальність на бозю...
   
Пшениця яка, продовольча чи фуражна?
Якщо продовольча, то яка, м'яка чи тверда?
+===============================================+
В зерні. Пишуть що господарство зібрало стільки-то зерна.
Деталі не публікують.
   
+===============================================+
В зерні. Пишуть що господарство зібрало стільки-то зерна.
Деталі не публікують.
Пишуть, що господарство зібрало стільки- то зерна такого- то класу.
А як інакше ти його продаш?
   
Re: Як спасти планету? От що я собі думаю  8-) (тема про дурниці (P)  )

Ну вас понесло в тему чи вистачить жратви всім ..може деякий час і вистачить. Але з усією тією врожайністю йде зміна клімату і інша фігня. Я більше навіть про це. Не про то, скільки буде врожай. Бо одного року врожай великий, а рівно через рік може настати голод.
   
Re: Як спасти планету? От що я собі думаю  8-) (тема про дурниці (P)  )

Ну...7 мільярдів це багато дуже... А якщо 10?

І що? І кожна людина з цих мільярдів, в принципі, хоче щоб в неї було все!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія