Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

видобуток зростає, споживання населенням падає. є заперечення?
Конечно есть. Я не слышал, что "видобуток зростає" - можно ссылочку. "споживання населенням падає" - я так думаю, вместе с населенням (ну или при акции "ПРИКРУТИ" :)). Ну это манипуляция конечно. Конечно у вас есть график: количество населения в украине - количество потребляемого газа населением в украине? И еще количество вырубленных деревьев на дрова? Ну экономим же. Ну и если выдобуток зростае а количество потребления уменьшается то по законам рынка, угадайте что должно случиться с ценой? Ну, блин, в интитуте я учился, не обессудьте.

   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

хочу додати, що на мю думку ви - негідник.
Однозначно, однако вы поясните разницу в ценах на газ для населения в 3 раза в странах евросоюза. Ну не понимаю, почему рынок так работает? И это так сказать в евросоюзе.
   
Конечно есть. Я не слышал, что "видобуток зростає" - можно ссылочку. "споживання населенням падає" - я так думаю, вместе с населенням (ну или при акции "ПРИКРУТИ" :)). Ну это манипуляция конечно. Конечно у вас есть график: количество населения в украине - количество потребляемого газа населением в украине? И еще количество вырубленных деревьев на дрова? Ну экономим же. Ну и если выдобуток зростае а количество потребления уменьшается то по законам рынка, угадайте что должно случиться с ценой? Ну, блин, в интитуте я учился, не обессудьте.

в данном случае рынок газа не ограничен Украиной, а есть часть мирового рынка газа, и цена на нем выросла последние несколько лет
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

бо чудово розумієте що таке ринкові ціни на газ, чому вони необхідні для України і що це єдний спосіб наростити власний видобуток, зменшити споживання, зменшити корупцію повязану на подвійну ціну на газ, дати поштовх до зростання альтернативним видам опалення, дати стимул до утеплення будинків.
Так и я об этом. Давайте сделаем цены, зарплаты, уровень социального обеспечения как в швеции. Я не против. Почему-то только цены? Почему мой любимый народ украинцы покидает мою любимую страну? Почему прогрессивная молодежь в большинстве своем видит свое будущее за бугром? И еще много почему.... Ответ я знаю - негидник и манипулятор.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

в данном случае рынок газа не ограничен Украиной, а есть часть мирового рынка газа, и цена на нем выросла последние несколько лет
Повторюсь:
Однозначно, однако вы поясните разницу в ценах на газ для населения в 3 раза в странах евросоюза. Ну не понимаю, почему рынок так работает? И это так сказать в евросоюзе.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Конечно есть. Я не слышал, что "видобуток зростає" - можно ссылочку. "споживання населенням падає" - я так думаю, вместе с населенням (ну или при акции "ПРИКРУТИ" :)). Ну это манипуляция конечно. Конечно у вас есть график: количество населения в украине - количество потребляемого газа населением в украине? И еще количество вырубленных деревьев на дрова? Ну экономим же. Ну и если выдобуток зростае а количество потребления уменьшается то по законам рынка, угадайте что должно случиться с ценой? Ну, блин, в интитуте я учился, не обессудьте.

https://www. segodnya .ua/economics/enews/ukraina-s-nachala-goda-uvelichila-dobychu-gaza-1185148.html - за цей рік
http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/8737DCC4D7A68FBDC22582260058B448 - за минулий рік
http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/4C2A43D47473176BC22580BC0041B746?OpenDocument - за 2016 рік

Останнє редагування: 6 листопада 2018 00:37:29 від karuby
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Конечно есть. Я не слышал, что "видобуток зростає" - можно ссылочку. "споживання населенням падає" - я так думаю, вместе с населенням (ну или при акции "ПРИКРУТИ" :)). Ну это манипуляция конечно. Конечно у вас есть график: количество населения в украине - количество потребляемого газа населением в украине? И еще количество вырубленных деревьев на дрова? Ну экономим же. Ну и если выдобуток зростае а количество потребления уменьшается то по законам рынка, угадайте что должно случиться с ценой? Ну, блин, в интитуте я учился, не обессудьте.

споживання за 2017:

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2394178-ukraina-u-2017-roci-skorotila-spozivanna-gazu-na-4.html
"порівняно з 2016 роком, населення та релігійні установи скоротили споживання газу на 1,8 млрд кубометрів газу, теплокомуненерго - на 600 млн кубометрів..."

якщо видобуток зростає, а споживання падає, то з ціною нічого не стається, якщо ціна не ринкова, пільгова і регульована. я вам це 100 разів повторив. ви можливо українську погано розумієте?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Однозначно, однако вы поясните разницу в ценах на газ для населения в 3 раза в странах евросоюза. Ну не понимаю, почему рынок так работает? И это так сказать в евросоюзе.

я вам намагаюся пояснити український ринок, а ви режим "дурня" вмикаєте. за Європу братися не буду.
можете просто подивитися на ціни на газ в Румуніє де видобуток приблизно рівний споживанню. ціни на газ власного видобутку там ледь не вищі ніж на імпортний газ.
можете подивитися на Польський ринок газу, де добувається десь 40 відсотків від споживання. ціни для населення так значно вищі ніж в Україні.

це наші найближчі сусіди, чимост схожі історично. можемо орієнтуватися на них.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

https://www. segodnya .ua/economics/enews/ukraina-s-nachala-goda-uvelichila-dobychu-gaza-1185148.html - за цей рік
http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/8737DCC4D7A68FBDC22582260058B448 - за минулий рік
http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/4C2A43D47473176BC22580BC0041B746?OpenDocument - за 2016 рік

Да и не забудем еще 1 ссылку кинуть:
https://www.рбк-укр/ukr/news/ukraina-v-2013-g-uvelichila-dobychu-gaza-na-4---do-21-mlrd-kub--29012014182800
вот мы растем-растем, а получается топчимся на месте? Ну да ладно там 1.5 крым давал. Но как-то с нерынковыми ценами рост больше был, неправда-ли?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Окрім усіх тих інших причин, як можливість нажитися на різниці ціни і тп, зниження ціни на газ дозволить продовжити агонію системи ЦО
Підключити її так би мовити до апарату штучного дихання
А система реально ледь дихає, в багатьох містах вже взагалі її поховали, а також в багатьох містах вирубають центральне постачання гарячої води (Одеса), Київ - в планах

Бо в кожному місті сидить конкретна «людь» , яка на функціонуванні системи ЦО заробила мільярди долларів
І якій при порошенку стало не дуже хороше - бо то лічильники на будинки примушують ставити, тепер лічильники по квартирах, програми утеплення та модернізації і тп

Там можна взагалі без локального куска хлібу залишитися, якщо споживання газу впаде як в Польщі - до 14 млрд кубів  :K

   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

я вам намагаюся пояснити український ринок, а ви режим "дурня" вмикаєте. за Європу братися не буду.
можете просто подивитися на ціни на газ в Румуніє де видобуток приблизно рівний споживанню. ціни на газ власного видобутку там ледь не вищі ніж на імпортний газ.
можете подивитися на Польський ринок газу, де добувається десь 40 відсотків від споживання. ціни для населення так значно вищі ніж в Україні.

це наші найближчі сусіди, чимост схожі історично. можемо орієнтуватися на них.

Не проблема - ориентуемося. Делим зарплату на цену газа у них и у нас и ориентуемось. Я уже давал ссылку на зеркало недели - не поленитесь - почитайте.
Почему цена даже у тех стран разная? Почему учителя у них и у нас получают разные зарплаты? Или учителям тоже на клубнику в польшу поехать зарабатывать? Так кто же ваших детей здесь учить будет? Или уже не надо никого учить? Все хотят ездить на ламборджини. Но не у всех это получается. Но есть выбор. Кто-то зарабатывает на ламборджини, а кто-то и на развалюхе 30 летней ездит.  В газе выбора нет. Поэтому тыкать рынком можете себе. Я подозреваю, что будущего у страны с 50% населения на субсидии нет. И если вы так хотите большой цены на газ, никто вам не запрещает платить по 3-5$ за куб. Ну так сказать в индивидуальном порядке. Личным примером так сказать.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Да и не забудем еще 1 ссылку кинуть:
https://www.рбк-укр/ukr/news/ukraina-v-2013-g-uvelichila-dobychu-gaza-na-4---do-21-mlrd-kub--29012014182800
вот мы растем-растем, а получается топчимся на месте? Ну да ладно там 1.5 крым давал. Но как-то с нерынковыми ценами рост больше был, неправда-ли?

ну чому ж це неринковими? там хлопці янука для себе добували або на продаж по ринковим цінам. тому при овочу в 2012 і 2013 видобуток зростав. населенню продавали російський газ, дельту покривали з кредитів. ну і Нафтогаз боргів набрався - в 2014-му довелося вкачати в нього 100 мільярдів ще по курсу 12.
а зараз живемо на свої. і на місці ми не топчемся. інвестиції в галузь дуже виросли. добовий видобуток на даний час рекордний за останні 9 років. на початку року трохи просіли, бо нових свердловин УкрГазВидобування не отримало, довелося інтенсифікувати існуючу. але справилися.

до речі, пройшли перші торги за газові родовища.
https://www.рбк-укр/ukr/news/politsii-rasskazali-skolko-prestupleniy-raskryli-1540984242.html

Нагадаємо, 25 жовтня 2018 року в Україні пройшли відкриті конкурсні торги з продажу 4-х ділянок для видобутку вуглеводнів. Найдорожче була продана Липовецька площа, яку виграла компанія "Укргазвидобування" за 15,1 млн грн, що більш ніж в 4 рази перевищила стартову ціну лота. Так само компанія "Стрийнафтогаз" придбала Черницьку площу за 2,04 млн. грн. Обидва родовища знаходяться у Львівській області.

Відкриті конкурсні торги правами на видобуток корисними копалинами стали можливі після того, як в 2018 році уряд України прийняв ряд поправок у законодавчі акти з метою прискорення підготовки ділянок для їх надання інвесторам. Процедури погоджень, які раніше займали роки, тепер скорочено до кількох місяців.


відтепер тільки так газові родовища будуть розподілятися.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

ну чому ж це неринковими? там хлопці янука для себе добували або на продаж по ринковим цінам. тому при овочу в 2012 і 2013 видобуток зростав. населенню продавали російський газ, дельту покривали з кредитів. ну і Нафтогаз боргів набрався - в 2014-му довелося вкачати в нього 100 мільярдів ще по курсу 12.
а зараз живемо на свої. і на місці ми не топчемся. інвестиції в галузь дуже виросли. добовий видобуток на даний час рекордний за останні 9 років. на початку року трохи просіли, бо нових свердловин УкрГазВидобування не отримало, довелося інтенсифікувати існуючу. але справилися.

до речі, пройшли перші торги за газові родовища.
https://www.рбк-укр/ukr/news/politsii-rasskazali-skolko-prestupleniy-raskryli-1540984242.html

Нагадаємо, 25 жовтня 2018 року в Україні пройшли відкриті конкурсні торги з продажу 4-х ділянок для видобутку вуглеводнів. Найдорожче була продана Липовецька площа, яку виграла компанія "Укргазвидобування" за 15,1 млн грн, що більш ніж в 4 рази перевищила стартову ціну лота. Так само компанія "Стрийнафтогаз" придбала Черницьку площу за 2,04 млн. грн. Обидва родовища знаходяться у Львівській області.

Відкриті конкурсні торги правами на видобуток корисними копалинами стали можливі після того, як в 2018 році уряд України прийняв ряд поправок у законодавчі акти з метою прискорення підготовки ділянок для їх надання інвесторам. Процедури погоджень, які раніше займали роки, тепер скорочено до кількох місяців.

відтепер тільки так газові родовища будуть розподілятися.

Гидота яка, родовища з аукціонів
А як же ж тоді правильним пацанам заробляти?  :pooh_lol:
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Бо в кожному місті сидить конкретна «людь» , яка на функціонуванні системи ЦО заробила мільярди долларів
І якій при порошенку стало не дуже хороше - бо то лічильники на будинки примушують ставити, тепер лічильники по квартирах, програми утеплення та модернізації і тп
Интересный подход - когда платили в 7-10 раз меньше - на этом наживались, а теперь, когда платим больше, коррупции нет. Манипулятор я однако. И да попробуйте в многоэтажке в квартире поставить котел для отопления, ну так без взятки... Это про ЦО.
Я совсем не знаю как в больших городах европы обеспечивается тепопостачання, но что-то мне совсем не верится, что в каждой квартире "буржуйка" стоит. Заинтересован этим вопросом.
Может кто знает - отпишитесь здесь. Интересно.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Не проблема - ориентуемося. Делим зарплату на цену газа у них и у нас и ориентуемось. Я уже давал ссылку на зеркало недели - не поленитесь - почитайте.
Почему цена даже у тех стран разная? Почему учителя у них и у нас получают разные зарплаты? Или учителям тоже на клубнику в польшу поехать зарабатывать? Так кто же ваших детей здесь учить будет? Или уже не надо никого учить? Все хотят ездить на ламборджини. Но не у всех это получается. Но есть выбор. Кто-то зарабатывает на ламборджини, а кто-то и на развалюхе 30 летней ездит.  В газе выбора нет. Поэтому тыкать рынком можете себе. Я подозреваю, что будущего у страны с 50% населения на субсидии нет. И если вы так хотите большой цены на газ, никто вам не запрещает платить по 3-5$ за куб. Ну так сказать в индивидуальном порядке. Личным примером так сказать.

я взагалі не споживаю газ. і споживачі газу зараз наживаються за мій рахунок. я знаю кількох пенсіонерів в моєму селі які так і не провели газ. за їх рахунок наживаються ті хто газ споживає. хто мені і тим пенсіонерам покриє збитки і поверне нашу частку від продажу українського газу за всі роки незалежності?
і у нас що, газ якийсь "священний" продукт? чому не бензин? не автомобілі? не масло чи сало?
газ повинен коштувати ринкову ціну, незалежно від зарплат. неімущим - субсидії, і субсидії потихеньку зменшувати, переносити субсидії з газу на альтернативні види опалення вітчизняного виробничтва - палети наприклад.
про 50% ви знову маніпулюєте. якщо ціна на газ буде низькою, то це означає що 100% населення на субсидії. у такої держави точно не буде майбутнього, що і довели попередні 25 років незалежності. ви цього хочете? 100% субсидантів? розвалу держави?
ще раз кажу, ви або ідіот або негідник.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Интересный подход - когда платили в 7-10 раз меньше - на этом наживались, а теперь, когда платим больше, коррупции нет. Манипулятор я однако. И да попробуйте в многоэтажке в квартире поставить котел для отопления, ну так без взятки... Это про ЦО.
Я совсем не знаю как в больших городах европы обеспечивается тепопостачання, но что-то мне совсем не верится, что в каждой квартире "буржуйка" стоит. Заинтересован этим вопросом.
Может кто знает - отпишитесь здесь. Интересно.

В бюджетних багатоповерхівках - житлі для бідних - в принципі не має бути ніяких — зайвих систем
А повинна бути або будинкова котельня на електриці (але це також колгосп - бо потім треба якось ділити на усі квартири ) або просто електричні обігрівачі - найдешевші з яких коштують по 30 долл за штуку

Колгосп в Україні маж також закінчитися найскоріше

Партія імені вони пропонує агонію колгоспа розтягти ще років на 10
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Відкриті конкурсні торги правами на видобуток корисними копалинами стали можливі після того, як в 2018 році уряд України прийняв ряд поправок у законодавчі акти з метою прискорення підготовки ділянок для їх надання інвесторам. Процедури погоджень, які раніше займали роки, тепер скорочено до кількох місяців.
А ну я понял наконец-то. Именно поэтому надо цену газа увеличить. Для принятия поправок. Кто в лес кто по дрова. Мы говорим про цену на газ, а вы какого-то януковича мне сюда приплели. А да хлопцы заробляли, а сколько на субсидии сидело населения? Или чем больше не субсидии сидит населения тем стана лучше, крепче так сказать? Я то думал что чем богаче население, тем стана богаче. А по-вашему чем больше цена на газ - тем лучше всем жить становиться. И да как там с химической промышленностью, например с азотными удобрениями - может посмотрим как выросла. Вы такие хорошие ссылки даете. Дайте еще, жгите манипулятора.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

А ну я понял наконец-то. Именно поэтому надо цену газа увеличить. Для принятия поправок. Кто в лес кто по дрова. Мы говорим про цену на газ, а вы какого-то януковича мне сюда приплели. А да хлопцы заробляли, а сколько на субсидии сидело населения? Или чем больше не субсидии сидит населения тем стана лучше, крепче так сказать? Я то думал что чем богаче население, тем стана богаче. А по-вашему чем больше цена на газ - тем лучше всем жить становиться. И да как там с химической промышленностью, например с азотными удобрениями - может посмотрим как выросла. Вы такие хорошие ссылки даете. Дайте еще, жгите манипулятора.

навіть без посилань.
ціни на газ нижчі ринкових - це 100% на субсидіях. за неринкові ціни все одно доводиться платити. тому при овочу на субсидіях сиділо 100%. субсидії покривалися за рахунок кредитів, які зараз і доводиться віддавати.
і ціна повинна бути не "вища", а ринкова.
введення ринкових цін і адресні субсидії - це правильно. ринкові ціни дадуть можливість наростити власний видобуток. коли вийдемо в +, то зможемо поставити експортні мита і зробити газ для власної промисловості дешевшим ніж за кордоном. але не раніше.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

А ну я понял наконец-то. Именно поэтому надо цену газа увеличить. Для принятия поправок.


і ще одне.
ціну потрібно збільшити, щоб мене особисто не обкрадали споживачі газу, щоб не жирували за мій рахунок, щоб моя частка українського газу не йшла на опалення неробам, які лінуються утеплити свій будинок.
так зрозуміло?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

навіть без посилань.
ціни на газ нижчі ринкових - це 100% на субсидіях. за неринкові ціни все одно доводиться платити. тому при овочу на субсидіях сиділо 100%. субсидії покривалися за рахунок кредитів, які зараз і доводиться віддавати.
і ціна повинна бути не "вища", а ринкова.
введення ринкових цін і адресні субсидії - це правильно. ринкові ціни дадуть можливість наростити власний видобуток. коли вийдемо в +, то зможемо поставити експортні мита і зробити газ для власної промисловості дешевшим ніж за кордоном. але не раніше.

До речі овоч так до керувався що в 2013 році дефіцит бюджету був на відмітці 9%
В тих 9 відсотках і мільярдні кредити, і субсидії, і тупо крадіжки, і все все все
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

про 50% ви знову маніпулюєте. якщо ціна на газ буде низькою, то це означає що 100% населення на субсидії. у такої держави точно не буде майбутнього, що і довели попередні 25 років незалежності. ви цього хочете? 100% субсидантів? розвалу держави?
ще раз кажу, ви або ідіот або негідник.
Когда нет возможности нормально "на цифрах" пояснить свою позицию - надо просто обосрать собеседника. Это да - это самое лучшее в споре. А еще можно кричать а еще лучше в моду сразу. Это укрепляет аргументацию.
Вот я не понимаю еще раз объясните. У всех стран цена на газ разная для населения. Это так или нет? Почему? Рынок не работает? А может вы посчитаете сколько украина добывает газ, его себестоимость вместе со всеми накрутками. Как  там нам яценюк с калькулятором объяснял? Сколько закупает? По какой цене? Есть ли у нас долгосрочный договор на поставку с самым главным поставщиком и добытчиком газа словакией? Так сказать баланс. Если мы равняемся на рынок европы - не вопрос я за. Учителям "рыночную" европейскую зарплату. Пенсионерам (которых вы обгадили, хотя пользуетесь их плодами труда - какие уж есть) рыночную европейскую пенсию. Не субсидиями милостыню подавать. А так сказать идти в европу по всем параметрам. Если так не получается - то тогда надо все делать вместе, а тобиш повышаем уровень жизни, а за ним и цены. Глядишь и до европы дойдем. Но парадокс тут в том, что, и вы это прекрасно понимаете, наше движение вперед - это еще большее отставание. Вам не нравится что бандиты януковича крали, мне тоже. Но мне не нравится что бандиты порошенка крадут. Крадут цинично, бессовестно, загоняя большинство населения в бедность. И молодежь это быстро поняла. Эй где вы заробитчане? Я не хочу такого своей стране. А вы оправдываете поступки этой власти. Вот и все. А все разговоры про рынок в этом вопросе - это сказки для умственноотсталых, которыми нас кормит власть, у которой кроме того, чтобы обобрать еще больше население ценами на товар, от которого трудно в короткое время оказаться, на больше мозгов просто не хватает.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

ціну потрібно збільшити, щоб мене особисто не обкрадали споживачі газу, щоб не жирували за мій рахунок, щоб моя частка українського газу не йшла на опалення неробам, які лінуються утеплити свій будинок.
так зрозуміло?
Наивность. Если вы не пользуетесь газом в быту, это не значит, что вы за него не платите. Так зрозумило? ВСЕ платят. Кто больше, кто меньше. И в более широком смысле вопрос не в цене на газ, а то что к власти пришли более хитрые и циничные бандиты в галстуках. Вопрос в том что в самой бедной стране европы (уже молдоване про нас могут анекдоты рассакзывать), вы оправдываете непонятные европейские рыночные цены. А я бы хотел услышать как растет благосостояние страны. Как растет экономика. Как наши цены на все выше цен каких-то немцев и мы можем за все платить и немцы ровняются на наши цены, а фигу там - мы круче. Что наша гривна - это валюта, а не бумага. Так зрозумило? Где наш план развития страны в целом, по отраслям? Где наша наука? Где наша культура? (сегодня клоун на прямом выступал) Как вам? Мое ощущение, что мы просто все быстрее катимся в пропасть? Мне стыдно за нашу страну, к сожалению стыдно больше чем при януковиче - то бандит с ним все ясно. Так зрозумило?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Когда нет возможности нормально "на цифрах" пояснить свою позицию - надо просто обосрать собеседника. Это да - это самое лучшее в споре. А еще можно кричать а еще лучше в моду сразу. Это укрепляет аргументацию.
Вот я не понимаю еще раз объясните. У всех стран цена на газ разная для населения. Это так или нет? Почему? Рынок не работает? А может вы посчитаете сколько украина добывает газ, его себестоимость вместе со всеми накрутками. Как  там нам яценюк с калькулятором объяснял? Сколько закупает? По какой цене? Есть ли у нас долгосрочный договор на поставку с самым главным поставщиком и добытчиком газа словакией? Так сказать баланс. Если мы равняемся на рынок европы - не вопрос я за. Учителям "рыночную" европейскую зарплату. Пенсионерам (которых вы обгадили, хотя пользуетесь их плодами труда - какие уж есть) рыночную европейскую пенсию. Не субсидиями милостыню подавать. А так сказать идти в европу по всем параметрам. Если так не получается - то тогда надо все делать вместе, а тобиш повышаем уровень жизни, а за ним и цены. Глядишь и до европы дойдем. Но парадокс тут в том, что, и вы это прекрасно понимаете, наше движение вперед - это еще большее отставание. Вам не нравится что бандиты януковича крали, мне тоже. Но мне не нравится что бандиты порошенка крадут. Крадут цинично, бессовестно, загоняя большинство населения в бедность. И молодежь это быстро поняла. Эй где вы заробитчане? Я не хочу такого своей стране. А вы оправдываете поступки этой власти. Вот и все. А все разговоры про рынок в этом вопросе - это сказки для умственноотсталых, которыми нас кормит власть, у которой кроме того, чтобы обобрать еще больше население ценами на товар, от которого трудно в короткое время оказаться, на больше мозгов просто не хватает.

мені не подобається що ви брешете, цинічно, безсовісно, заганяючи більшість населення в бідність заради політичної доцільності.

нема в нас грошей на високі пенсії.
нема в нас грошей на високі зарплати бюджетникам.
нема в нас грошей на низькі ціни на газ, бо ви добуваєм газу на третину менше ніж споживаєм, а наші родовища газу потребують високих капіталовкладень.
у нас не тільки зарплати, але і ВВП найнижчий в Європі, бо всі хочуть халяви.
у нас при других за об'ємом покладами газу в Європі проблеми з нарощуванням видобутку, бо поклади глибокі, основні фонди зношені, а інвестувати небуло з чого, адже газ внутрішнього видобутку потрібно продавати за копійки.

нас 25 років обкрадали прикриваючись популізмом і брехнею такі люди як ви.
наш єдиний шанс - говорити правду. наш єдиний шанс - крок за кроком підніматися з того дна де ми знаходимося, знаходимся через популізм і безвідповідальність .

щодо газу. єдиний правильний план - високі ціни на газ для населення, збільшення власного видобутку вище рівня споживання, після цього мита на експорт газу для розвитку власної хімічної промисловості.
іншого шляху нема.
цим шляхом пішла теперішня влада і я її повністю в цьому підтримую.

всі розповіді про страшні крадіжки газу оточенням Порошенка - казки для розумово відсталих, якими нас кормлять популісти або відверті вороги України, які сподіваються остаточно добити Україну і здати її кремлю. ми 25 років мали низькі ціни на газ - це допомогло? від нас тікають в Польщу, де ціни на газ для населення в 2 рази вищі і міста опалюють вугіллям.
тільки ідіот не розуміє звязку з високими цінами на енергоносії і високими зарплатами. тільки ідіот або шкідник буде закликати тримати нізькі ціни на газ для населення.

ви або ідіот або шкідник і ворог.




Останнє редагування: 6 листопада 2018 02:48:34 від karuby
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Наивность. Если вы не пользуетесь газом в быту, это не значит, что вы за него не платите. Так зрозумило? ВСЕ платят. Кто больше, кто меньше. И в более широком смысле вопрос не в цене на газ, а то что к власти пришли более хитрые и циничные бандиты в галстуках. Вопрос в том что в самой бедной стране европы (уже молдоване про нас могут анекдоты рассакзывать), вы оправдываете непонятные европейские рыночные цены. А я бы хотел услышать как растет благосостояние страны. Как растет экономика. Как наши цены на все выше цен каких-то немцев и мы можем за все платить и немцы ровняются на наши цены, а фигу там - мы круче. Что наша гривна - это валюта, а не бумага. Так зрозумило? Где наш план развития страны в целом, по отраслям? Где наша наука? Где наша культура? (сегодня клоун на прямом выступал) Как вам? Мое ощущение, что мы просто все быстрее катимся в пропасть? Мне стыдно за нашу страну, к сожалению стыдно больше чем при януковиче - то бандит с ним все ясно. Так зрозумило?

брехня. якщо я не споживаю значить я не споживаю. хімпром і так працює за ринковими цінами.
яка мені вигода, що ви спалите мій газ для свого обігріву? яка мені вигода, що мільйони споживачів газу грілися за мій рахунок? ніякої! це гроші не на вітчизняний хімпром, це гроші в повітря.
мене обкрадали 25 років, а ви кажете "наївність". ви брехун, ви хочете мене обкрадати і далі прикриваючись пафосними фразами про пенсіонерів.

наш видобуток росте, я давав посилання, наше споживання газу падає, я дава посилання, імпорт газу падає. що вам ще треба щоб зрозуміти - ми на вірному шляху?

про науку, культури і плани по галузям - ідіть в іншу гілку. тут обговорюють газ. і ваш флуд не не примусить мене відмовитися від моєї частки народного газу. я не віддам її споживачам газу просто так. моя бабуся-пенсіонерка все життя (до 2011) прожила без газу. хто їй поверне її частку народного газу? чому за її рахунок жирували інші?
у нас споживачі газу - привілейована каста? та пішли ви нафіг! я не споживаю газу, я хочу свою частку. або на картку, або хоч в бюджет, бо розумію що держава в скруті - війна, втрата ринків, реформи.

ще раз, ви брехун і маніпулятор. я не споживаю газ, а ви хочете мене обкрадати, прикриваючись високопарним пафосом.
так зрозуміло?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

"Прослушал" речь. Кроме агитации чем хуже - тем лучше ничего не "услышал". А, извиняюсь. Услышал. Ну давайте еще чуть-чуть, ну давайте же - вот оно - РУКА МОСКВЫ (ідіот або шкідник і ворог). Все. Приехали. Нет никакой аргументации - только  "єдиний шанс". А я думаю, что идиотов стало намного меньше. Поступки власти многих отрезвили. И это мы скоро увидим. :). Не ну процентов 5 конечно же находящихся у корыта или около его  только  за "єдиний шанс" - которого увы уже нет :). Жгите дальше. Не забудьте кулачком помахать. Денюх нет - но вы держитесь. Однако крылата фраза. Не правда ли?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

і ваш флуд не не примусить мене відмовитися від моєї частки народного газу. я не віддам її споживачам газу просто так.
А так вы еще и жлоб. А как же это:
хай моя частка від газу внутрішнього видобутку йде на інвестиції у видобуток і на субсидії нужденним - я не проти.
Агитатор, немного запиз...ся. Уж извините. Другого слова более подходящего не нашел.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

"Прослушал" речь. Кроме агитации чем хуже - тем лучше ничего не "услышал". А, извиняюсь. Услышал. Ну давайте еще чуть-чуть, ну давайте же - вот оно - РУКА МОСКВЫ (ідіот або шкідник і ворог). Все. Приехали. Нет никакой аргументации - только  "єдиний шанс". А я думаю, что идиотов стало намного меньше. Поступки власти многих отрезвили. И это мы скоро увидим. :). Не ну процентов 5 конечно же находящихся у корыта или около его  только  за "єдиний шанс" - которого увы уже нет :). Жгите дальше. Не забудьте кулачком помахать. Денюх нет - но вы держитесь. Однако крылата фраза. Не правда ли?

не правда. і ви брешете. або ідіот, якщо не розумієте очевидних аргументів.

я ще раз кажу - споживачі газу не мають права забирати собі мою частку народного добра - газу власного видобутку.
я ще раз кажу - тільки ринкові ціни змусять людей утеплювати будинки, економити газ, переходити на інші види опалення.
тільки ринкові ціни дадуть можливість наростити видобуток власного газу і навіть вийти в + і відмовитися від імпорту.
бідним дають субсидії. навіть 50% субсидантів краще ніж 100%, коли ціна просто штучно занижена.

все інше - брехня і маніпуляції.
все інші - нарощування контролю, бюрократії, перевірок, корупції.
все інше - падіння власного видобутку.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Так бы  сказал - жаба заела. Кстати чем вы отапливаетесь, я буду первым за повышение цен на это энергоносий. Могу даже петицию подать. Почему я должен жабу дотуваты. И цену только как европе.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

А так вы еще и жлоб. А как же это:
Агитатор, немного запиз...ся. Уж извините. Другого слова более подходящего не нашел.

записділися ви, пане. і саме ви - брехливий агітатор.
нужденним - допоможу. а просто всім споживачам газу - ні. серед них багато заможних людей.
очевидно що малося на увазі саме це. але вам як свідомому брехуну і маніпулятору захотілося ще раз списдіти.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Я понял почему я вас совершенно не понимаю. Я не понимаю логику: На благотворительный вечер в пользу бедных, вы не пойдете, вы втридорога продадите этот билет бедному, чтобы ему возможно больше собрали благотворительности (при этом не забудем про долю-откат для организаторов). Прямой пример коболев и компания с их премиями. Ну че номальный современный менеджер в условиях войны 8 мил баксов в америку маме допомогу выслал. Не это не воруют - это законно нас оббирают. У нас так каждый второй делает. Денех нет? ну вы держитесь. Это просто то что везде все знают. А сколько не знают? Денег нет, а миллионные зарплаты в условиях войны - есть деньги? При этом выхлоп 0 - есть деньги?
И не надо тут богатых приписывать и не так много в % соотношении. И эти багатые имеют манюпас какая бы цена на газ не была (в том числе и вас всякими схемами) Я в самом начале писал, что до 5%  субсидиантов - это конечно же плохо, но 50% - это безнадежная катастрофа. Защищайте дальше. Жгите. Давай газ по 10 баксов за куб - кто больше.
Ну и уже ради справедливости и я перейду на личности - по-моему оппонент идиот.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Все вірно 30 відсотків рентабельності достатньо для розвитку газодобувної галузі!
Те, що роблять дві тварини порох та грося це преференції тільки для олігархів!
Цинізм їх дії є у тому, що прикриваючись європейським напрямком вони впроваджують європейськи ціни, забуваючи про європейскьки заробітні плати!   
Тобто тримають усіх громадян за лохів, а самі надприбутки складують у панамськи банки!
Повбивав би цих підарів при владі!

Останнє редагування: 6 листопада 2018 03:53:05 від CrackFind
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Все вірно 30 відсотків рентабельності достатньо для розвитку газодобувної галузі!
Те, що роблять дві тварини порох та грося це преференції тільки для олігархів!
Цинізм їх дії є у тому, що прикриваючись європейським напрямком вони впроваджують європейськи ціни, забуваючи про європейскьки заробітні плати!  
Тобто тримають усіх громадян за лохів, а самі надприбутки складують у панамськи банки!
Повбивав би цих підарів при владі!
Щоб мати європейські зарплати, потрібно сплачувати євпопейські податки. Іншого шляху немає. Ви готові?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Щоб мати європейські зарплати, потрібно сплачувати євпопейські податки. Іншого шляху немає. Ви готові?

З європейскої зарплатні що два пальця об асфальт..., з Української... нема з чого!
Я б взагалі усім українцям відмінив податки, а збільшив у мільйон разів усім олігархам, прокурорам, суддям та іншим тваринам, яки обслуговують цю систему!   
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

З європейскої зарплатні що два пальця об асфальт..., з Української... нема з чого!
Я б взагалі усім українцям відмінив податки, а збільшив у мільйон разів усім олігархам, прокурорам, суддям та іншим тваринам, яки обслуговують цю систему!
Звичайно, що нема з чого. Тому, що зарплату отримують в конвертах, а те що офіційно декларують. Да там нема з чого податки платити та і субсидію, ще можна виробити.
Чим ви ліпші тих тварин? А нічим. 
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Звичайно, що нема з чого. Тому, що зарплату отримують в конвертах, а те що офіційно декларують. Да там нема з чого податки платити та і субсидію, ще можна виробити.
Чим ви ліпші тих тварин? А нічим. 

Як же ви відірвані від реалій! Чув дзвін, але не знаєш який він!
Офіційна зарплатня це мінімалка, якщо плюсуємо ще у конверті, то все рівно вона(зарплата) нижче плінтуса, з якої, як я зрозумів, ви мрієте стягувати ще і податки!
Правильно український народе робить, що не сплачує, нехрен годувати тварин що при владі! 
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Як же ви відірвані від реалій! Чув дзвін, але не знаєш який він!
Офіційна зарплатня це мінімалка, якщо плюсуємо ще у конверті, то все рівно вона(зарплата) нижче плінтуса, з якої, як я зрозумів, ви мрієте стягувати ще і податки!
Правильно український народе робить, що не сплачує, нехрен годувати тварин що при владі! 
Та Ви що? Мій плимінник отримує 650 дол. Мінімалка плюс в конверті. 25 років холостий. Комусь іншому про зубожілих розповідайте.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Тільки зубожілий сільський вчитель України може відсвяткувати 50 ліття, в ресторані в обласному центрі, 80 км від села. На 30 чол. щей оплатити автобус для перевезення гостей.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Та Ви що? Мій плимінник отримує 650 дол. Мінімалка плюс в конверті. 25 років холостий. Комусь іншому про зубожілих розповідайте.

І скільки таких племінників у Україні, або не всі айтішники або прокуратори!?  :laugh:
А, соррі, ще усі ті, хто на заробітках по Європах та Америкам! 
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

І скільки таких племінників у Україні, або не всі айтішники або прокуратори!?  :laugh:
А, соррі, ще усі ті, хто на заробітках по Європах та Америкам!
Він автомеханік по електрообладнанню, працює на приватній фірмі. В європах та гамериках теж на заробітки їздять. Масово.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Точно, за додаткові 100 долл на опалення за рік за стандартну украінську двушку 52 метри усі підуть втішатися і тікати на польщу  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія