Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марк Солонин фсё :facepalm1: :facepalm: :weep:

Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Москва бореться за право первородства.
 Солонін - гвинтик.

цiкаво виходить,
в 13в ще й Московії немає, а титул Russiae вже носив король Данило
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

виходить скомунізділі московити титул, а Петька 1 присобачив його до назви країни !!
 :)

   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

у Русі немає спадкоємця

як його немає у Скіфії, Сарматії чи імперії Македонського
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

цiкаво виходить,
в 13в ще й Московії немає, а титул Russiae вже носив король Данило

 Критичним у всій цій історії є застосування московитами титулу "цар".
 Цей факт ще довго обсмоктуватимуть.
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

у Русі немає спадкоємця

як його немає у Скіфії, Сарматії чи імперії Македонського

виб'ю з лядської неволі весь руський народ, а що раніше я воював за свій шкоду і неправду, то відтепер я буду воювати за нашу віру православну ... Відречіться від ляхів і з козаками залишайтеся, бо Лядська земля згінет, а Русь буде панувати ... Вільно мені там розпоряджатися, мій Києве, я господар і воєвода Київський, дав мені це Бог ... за допомогою моєї шаблі.





   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Солонин откровенно врет на 50:15 утверждая, что Кия, Щека и Хорива выдумали, чтобы самоутвердиться перед Западом.
Хоть бы ПВЛ почитал, чтоли, чтоб не ржали над ним.
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Солонин откровенно врет на 50:15 утверждая, что Кия, Щека и Хорива выдумали, чтобы самоутвердиться перед Западом.
Хоть бы ПВЛ почитал, чтоли, чтоб не ржали над ним.

Хто вигадав? Сама найдавніша частина Києва - Поділ. А в ньому завжди були найдавніші вулиці - Щекавиця, і вулиця Хорива. Яку кацапи в часи Російської імперії називали Хорєвая  :gigi:
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Я тут карти Києва наводив різних часів, і там скрізь було "Хорєвая"  :laugh:
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Легенда про Кия, Щека, Хорива і Либідь - це, звичайно, всього лиш легенда. Але факт, що вулиці Хорива і Щекавиця, як і річка Либідь - вони завжди були, і стали основою для легенди. Не знаю, що і хто таке було Хорив, але ясно, що це щось пов'язане з сарматами  8-)  Хор - це сонце на іранських мовах
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Від сарматів у нас лишився такий бог, як Хорс
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

чому?  що такого пише Нестор?
:facepalm1:
Лаврентьевская:
 И были три брата: один по имени Кий, другой - Щек и третий - Хорив, и сестра их была Лыбедь. Сидел Кий на горе, где ныне подъем Боричев, а Щек сидел на горе, которая ныне называется Щековица, а Хорив на третьей горе, которая прозвалась по нему Хоривицей. И построили город во имя старшего своего брата, и назвали его Киев. Был кругом города лес и бор велик, и ловили там зверей. И были те мужи мудры и смыслены, и назывались они полянами, от них поляне и до сего дня в Киеве. Некоторые же, не зная, говорят, что Кий был перевозчиком; был де тогда у Киева перевоз с той стороны Днепра, отчего и говорили: «На перевоз на Киев». Однако если бы Кий был перевозчиком, то не ходил бы к Царьграду. А между тем, Кий этот княжил в роде своем, и ходил он к царю; как говорят, тот царь великие почести воздал ему, при котором он приходил. Когда же он возвращался, пришел он на Дунай, и облюбовал место, и срубил небольшой город, и хотел обосноваться в нем со своим родом, но не дали ему близживущие. Так и доныне называют придунайские жители городище то - Киевец. Кий же, вернувшись в свой город Киев, тут и умер; и братья его Щек и Хорив и сестра их Лыбедь тут же скончались. И по смерти братьев этих потомство их стало держать княжение у полян, а у древлян было свое княжение, а у дреговичей свое, а у славян в Новгороде свое, а другое на реке Полоте, где полочане.

Останнє редагування: 17 квітня 2021 13:50:32 від Beerimor
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Нагадаю, наша мова є нетиповою слов'янською мовою. У типових слов'янських мов - засилля приголосних, в тому числі і пердящих (чешська, польська та інші мови). Типу як вовк - влк, а косуля - срна  :gigi: А українська мова є нетиповою слов'янською, тому що вона є милозвучною. І цій милозвучності ми завдячуємо сарматському впливу у своєму етногенезі  8-)
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Московія - антипод Русі, а ніяк не її продовжувач.
Державність Московії і похідною від неї Росії стовідсотково замішана на оридской заквасці. Московія 16 століття - "типова азіатська деспотія"
І такий стане де-факто і Росія в 20-21 столітті - коли центром Росії знову стане Москва. Туди, в азіатчину, Москва тягне Росію і зараз. Тягне щосили

Етнос "російські" - продукт культурного і релігійного впливу Русі на колонізованих нею в 11 столітті автохтонів Волго-Окського межиріччя. Міряю, мурому і Мещеру. Немає і не могло бути масового переселення етносу русь з Русі до Залісся до його відділення від Русі до середини 12 століття, бо не було навіть натяку на "дорогу прямоезжую" з Русі до Залісся до цього

До цього переселенцям з Русі доводилося огинати непролазні Брянські (Дебрянським) ліси, населені войовничими в'ятичами, по дуже довгому Дніпровсько-Волзькому водному шляху з волоком на Валдаї, абсолютно непридатних для масової селянської міграції з Русі до Залісся

Фінно-угорські автохтони Залісся з 7 століття освоїли землеробство, а з початку 1 тисячоліття навчилися прекрасно обробляти залізо. Вони не були "нечисленними і відсталими племенами", як подає їх московська історіографія.
Це така ж жахлива брехня, як і версія про "масове переселення руси в Залісся". Його не було і не могло бути.

Етнос на ім'я "русские"пов'язаний з руссю не набагато більше, ніж етнос на ім'я мексиканці - з іспанцями

   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Етнос на ім'я "русские"пов'язаний з руссю не набагато більше, ніж етнос на ім'я мексиканці - з іспанцями

"Русскіє" - це вигадка німчури часів Софії-Августи (ака Катерини Другої)  :laugh:
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

На Русі (реальній, а не вигаданій) завжди існувало слово для означення русина - русин, і воно існувало ще в часи Ярослава Мудрого, про що і говорить його Руська Правда  :laugh: Звідки у кацапів взялося слово "русскій"  :facepalm:
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

От Софія-Августа і сказала кацапам, що давайте ви будете зватися "русскімі". Але сказала це як німкеня, з врахуванням правил НІМЕЦЬКОЇ мови  :gigi:
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Звідки у кацапів взялося слово "русскій"

"Русские" це слово без смислового навантаження ні чого не означає, як "радянські".
За300 років жоден москаль не спромігся чітко пояснити, що позначає це прикметник і як це відрізняється від прикметника Йобнутий.
Це швидше за все діагноз по поведінковому ознакою, як божевільні

   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

"Русские" це слово без смислового навантаження ні чого не означає, як "радянські".
За300 років жоден москаль не спромігся чітко пояснити, що позначає це прикметник і як це відрізняється від прикметника Йобнутий.
Це швидше за все діагноз по поведінковому ознакою, як божевільні

Це пояснюється дуже просто - їм наказала зватися "русскімі" німкеня. І наказала за правилами німецької мови  :gigi:
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Може хтось з "наближених" і розумів, що це неправильно  :gigi: Але "поправити" царицю не наважився  :lol: Резонно припустивши, що це ризиковано  :lol:
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

виб'ю з лядської неволі весь руський народ, а що раніше я воював за свій шкоду і неправду, то відтепер я буду воювати за нашу віру православну ... Відречіться від ляхів і з козаками залишайтеся, бо Лядська земля згінет, а Русь буде панувати ... Вільно мені там розпоряджатися, мій Києве, я господар і воєвода Київський, дав мені це Бог ... за допомогою моєї шаблі.

Показати зображення...


чим же тобі Петро не подобається тоді  :laugh:
це ж якраз в концепції триєдиного народу навколо православної віри
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

:facepalm1:
Лаврентьевская:
 И были три брата: один по имени Кий, другой - Щек и третий - Хорив, и сестра их была Лыбедь. Сидел Кий на горе, где ныне подъем Боричев, а Щек сидел на горе, которая ныне называется Щековица, а Хорив на третьей горе, которая прозвалась по нему Хоривицей. И построили город во имя старшего своего брата, и назвали его Киев. Был кругом города лес и бор велик, и ловили там зверей. И были те мужи мудры и смыслены, и назывались они полянами, от них поляне и до сего дня в Киеве. Некоторые же, не зная, говорят, что Кий был перевозчиком; был де тогда у Киева перевоз с той стороны Днепра, отчего и говорили: «На перевоз на Киев». Однако если бы Кий был перевозчиком, то не ходил бы к Царьграду. А между тем, Кий этот княжил в роде своем, и ходил он к царю; как говорят, тот царь великие почести воздал ему, при котором он приходил. Когда же он возвращался, пришел он на Дунай, и облюбовал место, и срубил небольшой город, и хотел обосноваться в нем со своим родом, но не дали ему близживущие. Так и доныне называют придунайские жители городище то - Киевец. Кий же, вернувшись в свой город Киев, тут и умер; и братья его Щек и Хорив и сестра их Лыбедь тут же скончались. И по смерти братьев этих потомство их стало держать княжение у полян, а у древлян было свое княжение, а у дреговичей свое, а у славян в Новгороде свое, а другое на реке Полоте, где полочане.


той же самий лаврентіївський:

Сѣде Ѡлегъ кнѧжа въ Києвѣ . и реч Ѡлегъ се буди мт҃и градомъ рѹскими. Бѣша оу него Варѧзи и Словѣни и прочи прозвашасѧ Рѹсью. Се же Ѡлегъ нача городъı ставити. И оустави дани Словѣномъ Кривичемъ и Мери и устави Варѧгомъ . дань даӕти ѿ Новагорода гривенъ . т҃ . на лѣт мира дѣлѧ . єже до смрти Ѩрославлѣ . даѩше Варѧгомъ .


 :facepalm:
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

ну якщо украiнцi не словяне,то тодi кацапи йобанi украiнцями угрофiни
i то мабуть в сраку бо зайвохромосомнi i щелепа в них не та

Та оставь в покое кацапов...
Разберись для начала кто такие украинцы, и откуда они пошли...

Тут такого интернационального коктейля намешано, а вы хотите строить в Украине мононациональное государство, хотя ни Украина ни ее более далекие древние предшаственники никогда не были мононациональными образованиями...
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Та оставь в покое кацапов...
Разберись для начала кто такие украинцы, и откуда они пошли...

Тут такого интернационального коктейля намешано, а вы хотите строить в Украине мононациональное государство, хотя ни Украина ни ее более далекие древние предшаственники никогда не были мононациональными образованиями...

 У мене є краще питання.
 Хто такі жиди???
 Ось де коктейль так коктейль.
 І нічо.
 Не соромляться.
 Професійні хуцпарі. (td)
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

беремо хоч радзивилівський хоч іпатіївський списки, там повне підтвердження норманської теорії

і у світі вона вважається єдиною науковою

Абсолютно не факт.
Варягів покликали ільменські словени.
Поляни до них мають дуже побічне відношення.
Навіщо скандинавам був Київ у 9-му столітті, якщо в них був налагоджений шлях по Волзі, який діяв аж до кінця 10-го століття?

   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

У мене є краще питання.
 Хто такі жиди???
 Ось де коктейль так коктейль.
 І нічо.
 Не соромляться.

А при чем тут жыды? Тема про жидов?
От признайся честно ты такой(эпитет сам подберешь) по жизни, или по работе?



   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Задовбали вже всі з тими "руотсі".
Де ще в історії  приклад народу чи племені що прийняв собі за самоназву те як їх називають одні з сусідів, та ще й назву що означає лише одне з занять (веслярі)?
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Задовбали вже всі з тими "руотсі".
Де ще в історії  приклад народу чи племені що прийняв собі за самоназву те як їх називають одні з сусідів, та ще й назву що означає лише одне з занять (веслярі)?

Навіть не їх, а їх управлінську еліту.
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Абсолютно не факт.
Варягів покликали ільменські словени.
Поляни до них мають дуже побічне відношення.
Навіщо скандинавам був Київ у 9-му столітті, якщо в них був налагоджений шлях по Волзі, який діяв аж до кінця 10-го століття?

Ви розумієте, що насправді ніхто нікого не "кликав"  :facepalm1: Це вже потім придумали в цілях пропаганди, що "нас покликали". Це так як ми зараз хуйло "покликали"  :laugh:
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

А при чем тут жыды? Тема про жидов?
От признайся честно ты такой(эпитет сам подберешь) по жизни, или по работе?

  Для мене існування української нації беззаперечне.
  Для покацаплених і пожидовлених українців не існуює - "вигадка генштабу", тощо.

  Нема у світі таких територій де проживала виключно одна нація.
  Навіть у ескімосів.
  А Ви, виходячи з Вашої риторики - примітивний провокатир.
  Покацаплений чи пожидовлений - вибирайте самі. [ua]
 
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Ви розумієте, що насправді ніхто нікого не "кликав"  :facepalm1: Це вже потім придумали в цілях пропаганди, що "нас покликали". Це так як ми зараз хуйло "покликали"  :laugh:

В літописі написано покликали. Але, звісно, як було насправді ніхто не знає. Те, що Новгорода тоді не було, то точно.
А скандинавська факторія, мабуть, таки була. Літопис писався через 200 років - за ті два століття там правди не лишилося взагалі, якщо відкинути те, що переписувалося з візантійських джерел.
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

А взагалі Рюрик - це типово готське ім‘я.
І я особисто схиляюся до готів і сарматів.
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

А взагалі Рюрик - це типово готське ім‘я.
І я особисто схиляюся до готів і сарматів.

Насправді його ім'я звучало як Хрьорекр. І воно було скандинавське  :shuffle:
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Хрьорекр

 Звідки такі дані?
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Old Norse звучала дещо по-іншому, ніж сучасні скандинавські мови. Вона була насичена таким собі глухуватим звуком "р", який пізніше відмер.

https://www.youtube.com/watch?v=_ASsCH17cbA
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

І взагалі незрозуміло як так легко прийшлі варяги ослов'янились
Ну от малого Інгвара/Ігоря привозить до Києва його родич Хельгі/Олег. Інгвар/Ігор підростає і бере за дружину Хельгу/Ольгу.
Га цьому етапі ми маємо в розповіді  ще досі варягів і їх викривлені на слов'янський манер імена.
І ось у варяга з варяжкою раптом діти:
- зі слов'янським іменем Святослав
- з чи то слов'янським чи то викривленим скандинавським (Готліб) Уліб/Гліб (не ясно син він чи племінник Інгвару)

У Святослава ще цікавіше з дітьми:
 Троє з чисто слов'янськими іменами Святослав, Володимир, Ярополк
Один з родовим Олег/Хельгі

Чи не занадто швидко асимілювалися?
Та й імена ті використовуються лише князівським родом. Невідомо навіть про бояр чи тисяцьких з іменами на -слав чи -полк. Тобто імена вигадано виключно під князів.

Друге питання. Ігор загинув. При малому Святославові регентшою начебто Ольга. Вона ж як правителька їде до Царгорода. Чи є приклади подібного регентства жінки в історії Скандінавії тогочасної?

Третє питання: скільки варягів прийшли до Києва, що вже Святослав зміг розгромити сильний Хазарський каганат і потім ще в Болгарське царство похід організувати? Чи він донабрав військо ще з місцевих? Але якщо місцеві були нормальними вояками то чому свого часу вони безборонно сприйняли зверхність над собою зайд варязьких?
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

  Для мене існування української нації беззаперечне.
  Для покацаплених і пожидовлених українців не існуює - "вигадка генштабу", тощо.
  Нема у світі таких територій де проживала виключно одна нація.
  Навіть у ескімосів.
  А Ви, виходячи з Вашої риторики - примітивний провокатир.
  Покацаплений чи пожидовлений - вибирайте самі. [ua]
 

Понятно. У тебя каша в голове ты сам себе противоречишь... то есть таки по жизни... Вопросов больше нет.
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Понятно. У тебя каша в голове ты сам себе противоречишь... то есть таки по жизни... Вопросов больше нет.
Пацан вирішив повикобенюватися, а потім включив задню?
 Розумне, не по роках, рішення. B-)
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Третє питання: скільки варягів прийшли до Києва, що вже Святослав зміг розгромити сильний Хазарський каганат і потім ще в Болгарське царство похід організувати? Чи він донабрав військо ще з місцевих? Але якщо місцеві були нормальними вояками то чому свого часу вони безборонно сприйняли зверхність над собою зайд варязьких?

В Рибакова все це детально розглянуто. Святослав спочатку був лише третім в поході на Болгарію. Тобто було два інших конунги, які прийшли зі Скандинавії, у яких були більші дружини, ніж змогли виставити київські вікінги. Вони і розгромили хазарський каганат, київські вікінги так, під ногами плуталися  :gigi: 
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

той же самий лаврентіївський:

Сѣде Ѡлегъ кнѧжа въ Києвѣ . и реч Ѡлегъ се буди мт҃и градомъ рѹскими. Бѣша оу него Варѧзи и Словѣни и прочи прозвашасѧ Рѹсью. Се же Ѡлегъ нача городъı ставити. И оустави дани Словѣномъ Кривичемъ и Мери и устави Варѧгомъ . дань даӕти ѿ Новагорода гривенъ . т҃ . на лѣт мира дѣлѧ . єже до смрти Ѩрославлѣ . даѩше Варѧгомъ .


 :facepalm:
Тю... так я же об этом и говорю, что Солонин в одном случае ПВЛ отбрасывает как поздние легенды, а в другом случае с удовольствием цитирует в подтверждение своих слов. А про Кия так вообще открыто врет, что его комуняки придумали назло Западу.
   
Re: Марк Солонин фсё  :facepalm1:  :facepalm:  :weep:

Абсолютно не факт.
Варягів покликали ільменські словени.
Поляни до них мають дуже побічне відношення.
Навіщо скандинавам був Київ у 9-му столітті, якщо в них був налагоджений шлях по Волзі, який діяв аж до кінця 10-го століття?


Київ це СП-2
резервний варіант щоб сісти на потоки торгові. Спочатку вони віджали у хозар Київ, а потім і саму Хозарію розгромили щоб віджати основний торговий шлях Волгою

самі то хозари теж робили ставку на Волгу але і про Київ не забували


про "покликання варягів" це те що я собі не можу просто уявити, тому вважаю художнім домислом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія