Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шкіряк головного мозку :lol:

Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

та делай какие хочешь выводы, сегодня я тебе это разрешаю  :D
Шо, на СУПе уже тоска без бандерши?
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

Мены похуй його труси
Мені не похуй те що воно свою блядюгу потягло в Непал.
Мені не похуй те що воно пріхарашівалось на пресухє по пожежам на ЧАЕС


НУ ОБТВОЮМАТЬ...ПЄДРА ВЖЕ ЗОВСІМ ЗДУРІВ,
было б креативней его фотов труселях в горошек на фоне пожара в зоне ) чего то такого нет (
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

ПЄДРА ВЖЕ ЗОВСІМ ЗДУРІВ,

Шкіряка лобіює Аваков  :shuffle:

Глава МВД Украины Арсен Аваков заявил, что врио руководителя Госслужбы по чрезвычайным ситуациям назначен его помощник Зорян Шкиряк. "Решением правительства назначен новый и.о. главы ГосЧС на срок проведения санационных мероприятий — это мой советник Зорян Шкиряк", — заявил Аваков в среду на брифинге.

РИА Новости Украина: http://rian.com.ua/politics/20150325/365298728.html
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

Шкіряка лобіює Аваков  :shuffle:

Глава МВД Украины Арсен Аваков заявил, что врио руководителя Госслужбы по чрезвычайным ситуациям назначен его помощник Зорян Шкиряк. "Решением правительства назначен новый и.о. главы ГосЧС на срок проведения санационных мероприятий — это мой советник Зорян Шкиряк", — заявил Аваков в среду на брифинге.

РИА Новости Украина: http://rian.com.ua/politics/20150325/365298728.html

Мені похуй хто його лобіює
Вони всі однім миром мазані, всі скоти.
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

Да він же гей :facepalm1:
там очередь) любит педро, любит квести, любит любовница ) а ты  что думал, с такой то расятжкой как минимум И.О. министра )
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

Дизайнери панамки Шкіряка   :love:

   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

Мені похуй хто його лобіює
Вони всі однім миром мазані, всі скоти.
згоден, як щоб зміг в позу лотоса то був би міністр ) не дотянув ))))
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

http://тсн/video/video-novini/pozhezha-u-chornobilskomu-lisi-zmusila-znovu-distati-dozimetri.html

Дивитися відео приблизно з 1-45
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

та хай хоч в жопу його єбуть хоч що, аби ж лержавником був !!!!
а він - ГАМНО !!!!
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

http://тсн/video/video-novini/pozhezha-u-chornobilskomu-lisi-zmusila-znovu-distati-dozimetri.html

Дивитися відео приблизно з 1-45
халепа, там не було шкіряка з ногами за вухами - все б зробив би. пукнув би і все пішло б на москву. та й ше б сів в позу страшну
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:
tyv

І цей мудак лишиться при посаді !
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

та хай хоч в жопу його єбуть хоч що, аби ж лержавником був !!!!
а він - ГАМНО !!!!
та не кричи, в підарів завжди гімно місять, все зрозуміло,а... там ще квесті з ним )
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

І цей мудак лишиться при посаді !
та да, и дадут еще орден. и скажут что как гелетеем довольны ) этож свои все
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

 Та гандон він штопаний, цей звіздан ...
Почитайте в ФБ, що про цю ситуйовину пише Богдан Яременко.
І справді, як це покинути 40 млн українців на поталу любих ймовірних НС, і полетіти
нібито приймати особисту участь у спасінні сотні? Піар, курва, за гроші платників податків.
Ще й соску свою медітіровать потягло.Падло.Вигна ти з вовчим білєтом, і вирахувати
всі витрати за екскурсію блядюшки..
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

Шо, на СУПе уже тоска без бандерши?

суп ?! не знаю что там, не был там около года
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

ок, ты утверждаешь что он вор и хвалько - верю, как не можно верить юльку

я о другом, если ты не понял - нахера тут кому нужны его труселя ?! уловил , нет ?! или еще раз пояснить ?!

а кому здесь нужен его пресс? уловил, нет? мудло минстецевское...
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

скажіть, а ще в якійсь країні є міністр весь в наколках?

+10000  :zrada:
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

ну, пресс у чувака в порядке, а фотка в труселях здесь - это к чему вообще ?! Тема называется "Шкіряк головного мозку" - и тут же фотка мужика в труселях - ты видишь логику ?
Ты мне не про логику ветки , ты мне про твои наезды на меня говори.
Прессом ты восторгался?
А предъявы мне делаешь. Тебя мужик или только баба воспитывала, где мужская логика и способность признать непоследовательност ь своих посутпков? Ещё и с базара пытаешься спрыгнуть.
Фу плять.


qwesty, cьогодні в 22:16
"Добродий,

а давай ты здесь такой же пресс покажешь, в свои 40 с лишним лет, а ? я вот корячусь несколько раз в неделю над прессом - но такого пока не нагнал"

я,
 "ты чё... не в своем уме? При чёт тут пресс?  Он что конкурсант на звание мистер Вселенная? "

QWESTY, МНЕ :
"ладно
вижу, совсем плохо все
нравится  труселя на мужиках разглядывать - разглядывай, не могу запрещать "

Не,  ну ты следишь за последовательностью, квести? Я что труселя хвалю? Я говорю. что мне пресс государственного мужа по фиг, пусть хоть в инвалидной коляске будет.




Останнє редагування: 5 травня 2015 23:15:19 від Sav_a
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

наколки як у злочинної влади  :-G

   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

та не кричи, в підарів завжди гімно місять, все зрозуміло,а... там ще квесті з ним )

та я й бачу. в того одна притендія що боса в трусах виставили.
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

Ты мне не про логику ветки , ты мне про твои наезды на меня говори.
Прессом ты восторгался?
А предъявы мне делаешь. Тебя мужик или только баба воспитывала, где мужская логика и способность признать непоследовательност ь своих посутпков? Ещё и с базара пытаешься спрыгнуть.
Фу плять.


qwesty, cьогодні в 22:16
"Добродий,

а давай ты здесь такой же пресс покажешь, в свои 40 с лишним лет, а ? я вот корячусь несколько раз в неделю над прессом - но такого пока не нагнал"

я,
 "ты чё... не в своем уме? При чёт тут пресс?  Он что конкурсант на звание мистер Вселенная? "

QWESTY, МНЕ :
"ладно
вижу, совсем плохо все
нравится  труселя на мужиках разглядывать - разглядывай, не могу запрещать "

Не,  ну ты следишь за последовательностью, квести? Я что труселя хвалю? Я говорю. что мне пресс государственного мужа по фиг, пусть хоть в инвалидной коляске будет.

б***ь, ты утомлять уже начинаешь

Добродий запостил фотку...фотку ну никак не логичную названию ветки

моя реакция - да, пресс у чувака годный, но нахера в этой ветке фотка чувака в труселях ?!

тут твое явление - ты говоришь "причем тут пресс ?!"

я тебе отвечаю на твою реакцию, разжую тебе, чтоб ты понял:  фотку мужика в труселях здесь нихуя уместной не считаю, хоть и пресс у мужика на месте...если тебе нравится разгляывать всю эту композиции в этой ветке - разглядывай

ты не хвалишь труселя ну и ок, не хвали, я тоже не понял этой фотки в этой ветке

все, больше пояснять не буду нихера, вместо того, чтоб футбол смотреть я пишу тут какую-то хуйну про труселя
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

б***ь, ты утомлять уже начинаешь

Добродий запостил фотку...фотку ну никак не логичную названию ветки

моя реакция - да, пресс у чувака годный, но нахера в этой ветке фотка чувака в труселях ?!

тут твое явление - ты говоришь "причем тут пресс ?!"

я тебе отвечаю на твою реакцию, разжую тебе, чтоб ты понял:  фотку мужика в труселях здесь нихуя уместной не считаю, хоть и пресс у мужика на месте...если тебе нравится разгляывать всю эту композиции в этой ветке - разглядывай

ты не хвалишь труселя ну и ок, не хвали, я тоже не понял этой фотки в этой ветке

все, больше пояснять не буду нихера, вместо того, чтоб футбол смотреть я пишу тут какую-то хуйну про труселя

все, поржали и хватит. смотрим футбол мужики. всем приятной ночи
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

и квести в последнем сообщении таки прав, но то шкурка члена - это еще та сука не обговаривается...
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:





Останнє редагування: 6 травня 2015 09:58:50 від Добродій
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

Та ладно, дядька в свои та годы норм выглядит. Не каждый так может выглядеть и в двадцать. Так шо в плане физическом еще есть куда стремиться  :new_russi:
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

Шкиряк это ученик  членов правительства Яценюка , он  понял что государственная должность это кормушка и  бездонная шара .  Не  став министром а только ИО  успел начудить со своей дежурной  МЧС  Сосимихайловной .  А как  можно было назначать его  когда  еще недавно по нему был скандал когда он предлагал за 200 штук баксов порешать вопросы  в ВР  .
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:
IP

Дизель Лютый Десант https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=663632123727748&id=663614557062838&fref=nf
26 червня 2014 р. ·

Надкусил кандидата в президенты Украины Зорян Шкіряк ( Zoryan Shkiryak )
Кандидат позитивный, вкусный, улыбнулся и ушел зашивать ранения к медикам.
Медики невкусные.


Roman Sinicyn
:2
23 год · Змінено ·

Всі пишуть про Шкіряка і я пожалуй напишу. Мейнстрім.
З майбутнім Міністром чрєзвичайних ситуацій я пересікався двічі в житті і двічі в умовах тих самих ситуацій.
Вперше було 1 грудня 2013, десь в п'ять ранку під Шевченківським ровд. Тоді, як усі знають, злочинний режим вночі побив студєнтів на Майдані. Крім студентів побив і нашого кореша Фьодора, який студентом давно не був. Нас не побив бо ми п'яні спетляли звідти на пару годин раніше. Але це не суть важно...
Так от, приїхали ми Федю "визволяти", потоптались під воротами і тут як нізвідки з'явився майбутній Міністр. Я його тоді вже знав візуально, бо він раніше на бігбордах висів, смішний такий потєшний кандідат вкудась.
Ну от підійшов він такий до воріт і каже товстому ментовському майору: "Відкривай, я депутат!", а той йому такий, шось тіпа: "Мені похуй, приходь післязавтра, замок зламався".
Ну і майбутній Міністр десь потєрявся аж до приїзду Яценюка. Ми тоді ще поржали нормально з цього. От Яценюка вже майор узнав, навіть пожав руку і бистро починив замок, з ним майбутній Міністр і потрапив в мусарку.
Федора потім випустили після суда і навіть сильно не били. Мабуть в цьому є заслуга і майбутнього Міністра.
Вдруге з шойгу.ua ми пересіклись десь наприкінці травня на славнозвісному третьому блокпосту під Словянськом.
Але для початку слід детальніше розказати про сам блокпост для розуміння диспозиції та інших особєнностєй. Блокпост був дуже великий з купою будівель. В ті часи це було явно не найкраще місце для поїздок: Словянськ був під сєпарами, через лісок знаходиться Славкурорт де теж ніби сиділи сєпари і кошмарили блокпост АГСом і мінометами. З зеленки часто стріляли по машинам, ну тоді це був "передок" в самому чистому вигляді. Веселіше було хіба на Карачуні, БП три-а і Комбікормовому.
Так от, на блокпосту стояла беркутня і іскупала кров'ю свою вину за студєнтів і Федора. Крім них там була 25-та ведеве і Майданівський батальйон Нацгвардії. Ми їздили до нациків і дєсантури, привозили їм всякі потрібні штуки і "покушать", більше навіть до нациків їздили. Але проблема в тому, що беркутня стояла на в'їзді, далі дєсанти і аж з іншого краю нацики.
І завжди було таке: приїжджаєш, а беркутня дальше не пускає. "Волонтьори? До майданутих? Нічого не знаємо. Розвертайтесь і п***а звідси", "Мені впадло буде твої мозги з асфальту зішкрібати, їдь обратно в свій Київ" і таке інше... Кароче беркута були озлоблені і ображені, шо то не до них приїжджають волонтьори. По рації визвати нациків їм було западло, а додзвонитись самим там було нереально - весь зв'язок лежав/глушився РЕБом.
Виходів з цієї ситуації було всього два:
1) Голосно кричати: "Ніхто крім нас! Дєсанти! Слава ВДВ! Рятуйте, мусора не пускають, а у нас розгрузки і форма для вас". Тоді могли прибігти сурові мущіни в тельняшках, напхати беркутам підсрачників і запустити машину. Мінусом такого підходу було те, що дєсанти могли не почути і був шанс получити підсрачників від самих беркутів. Одного разу вони навіть затворами дьоргали і по ногам стріляти збирались, дурачки...
2) Дати щось беркутам. Блок сігарєт, фонарік там якийсь... Тоді в очах беркутів топився лід і вони казали сакральне: "ладно заїжайте, тільки не беріть в нациків гранат бо на виїзді прошманаєм". В той знаковий день, коли ми зустріли майбутнього Міністра, ми з Maxim Muzyka таки вибрали другий підхід і дали самому главному беркуту китайські безпалі "тактічєскі" рукавиці за 40 гривень. Заїхали відразу.
Шось там потусили годинку в нациків і двадцатьп'ятки і збирались вже додому аж тут явився майбутній міністр спорту Булатов з наборами для бадмінтону і кросовками (кросовки, кстаті, развєдчіки потім дуже хвалили). Пам'ятаєте цей прикол?
Інтєресность в тому, що там був ще один прикол. Тоді на блокпост приїхало цілих два майбутніх Міністра з купою журналістів... Був ще Шкіряк ))
Я ще подумав помню: "Ого, не сцикнув дєпутат сюда їхати..."
Майбутній Міністр тим часом не втрачав даром час і пішов терти з дєсантами за жизнь в стилі: "Тримайтесь браття, ми допоможемо", "Ціль у нас у всіх одна", "За Вами Україна, не підведіть" ну іншу стандартну пафосну чушь...
А в дєсантів там на дорозі стояла беемдешка, і ще у них був здоровий білий кавказєц чи алабай (забув як звати). І того пса вони привязували до гусениці (щоб не з'їв беркутів), а поскільки було жарко то він собі никався під броню від сонця.
Ну і майбутній Міністр, як то водиться запрімєтівши військову техніку, рішив бахнути селфі на фоні "танка" і заодне побазарити з заспаним мєханом чи в бадмінтон з ним поіграти. Ну ви зрозуміли... сталось непоправне - за пару метрів до "танка" вискочив алабай і відкусив йому руку. Ну як відкусив... Цапнув больно, кровіщі море, санітари мотають, не знаю правда чи селокс сипали, він тоді був в страшному дефіциті, ми по одному на взвод давали.
Ну ми знову поржали і поїхали звідти...
Мораль басні? А нема моралі. Смішний тіп цей Шкіряк. Просто смішний. Наступного разу як зустріну, ржати почну тупо відразу...
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

Беда с этими низкорослыми мущщинками.
они считают это  недостатком и всячески стараются чем-то его компенсировать  :)
а там уж кого куда занесет :D
кого на остров св. елены, кого в днр, кого в непал
но... у каждый получил свой звездный зоряный час   :laugh:

   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol:

Пусть Шкиряк расскажет как он пробегал в прошлом году  мимо нарко иочки являясь советником министра МВД  .  Я рассказывал как он сдрыснул когда мой  приятель владелец кафе  пожаловался  закройте нарко  точку которая  губит молодежь  и находится на против его кафе . Шкиряк  был там " пробегом..."    ответил война брат некогда.  А что ему стоило  позвонить на 102 представиться и попросить разобраться по закону  . 

 Два раза "закрывали"  эту   мусорскую наркоточку    первый раз срезали патриоты болгаркой  двери , второй  раз взорвали . Прикол  был
 когда рванули бронированные двери от туда выбежало оглушенные в панике два наркоторговца     и тут как из под земли появились   наркоманы   несколько  десятков  стали грабить   точку. 
   
Re: Шкіряк головного мозку  :lol: Нове

С проектом закона о ЖКХ от юриста Татьяны Монтян журналисты выясняли, кто согласится на сделку. Первым откликнулся известный в Киеве общественный деятель Зорян Шкиряк, доверенное лицо депутата Дмитрия Андриевского.
Переговоры с ним 1+1 снял на скрытую камеру.
\»Давай ты мне скажешь маржу от и до. Вот я пришел к Пете Васечкину, говорю, давай у тебя будет за что поехать летом отдохнуть. Классная фишка, тем более, что все это между нами и прочее … Есть возможность у вас такая?\», — начал узнавать Шкиряк после того, как журналистка рассказала историю о том, что представляет Монтян.
В результате торгов выяснилось, что \»продвинуть\» законопроект в Раду стоит 40 тысяч гривен.

Переговоры с ним 1+1 снял на скрытую камеру.



Останнє редагування: 6 травня 2015 11:41:13 від Добродій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія