Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Уберите камеру", - наказала Олена Зеленська та затулила її рукою

Так что выяснили какого издания был журналист,а то влом опять всю тему пересматривать?
   
Так что выяснили какого издания был журналист,а то влом опять всю тему пересматривать?

Яка різниця?
   
Яка різниця?


Выяснить был ли это настоящий журналист
   
Выяснить был ли это настоящий журналист

а шо часному лицу снимать запрещено , право снимать мае тильки журналист :S
   
а шо часному лицу снимать запрещено , право снимать мае тильки журналист :S

Ну разница все таки есть,потому что простой человек может быть и псих-больным и террористом,а журналист ведёт съемку по заданию редакции
   
Ну разница все таки есть,потому что простой человек может быть и псих-больным и террористом,а журналист ведёт съемку по заданию редакции

то може квартали зачищать от людей по месту прохождения зе и его жены :weep:
   
то може квартали зачищать от людей по месту прохождения зе и его жены :weep:

Нет ну согласись одно дело когда ты идешь по улице и видишь как на штативе стоит камера и человек с микрофоном подходит к тебе и задает вопрос,а другое дело когда он резко выхватывает камеру или телефон как только ты к нему подходишь.В первом случае я бы не обратил внимание и прошел бы мимо,а во втором начал бы выяснять кто это и зачем он меня снимает и в случае отказа в прекращении съемки дал бы в рыло или разбил телефон/камеру
   
і ти, і я, і усі присутні на ФУПі впевнені, що королівська чета ніколи в житті не дозволить собі поведінку , як чета Зеленських.
Можна за приклад узяти пару Меган та Гаррі, в інеті купа фото зроблених репортерами і звичайними людьми у загальних місцях, жодного разу ані Меган, ані Гаррі так себе не поводили.

я не знаю за Меган і Гарі, навіть не знаю хто це, ну не цікаво мені,
але все таки, офіційні фото в цій гілці приклад чого?
ну точно ж не можливості будь-кому, будь-коли проводити знімання публічної особи тільки на тій підставі, що вона публічна

королівське подружжя собі не дозволить істеричну поведінку,
вони в увазі до своєї персони з дитинства ростуть,
але в нашому випадку це не королівське подружжя, а цілком собі такий народний президент
ще минулого року вони йшли в школу і нікому були не цікаві

і одні і ті ж люди обурюються поведінці Зеленських
і радіють бидло-стилю Пояркова, який критикує бидло-стиль Зеленського
тоді ж висновок очевидний - не бидло-стиль обурює народ, якраз цей стиль його веселить

Останнє редагування: 4 вересня 2019 10:41:31 від Читач
   
я не знаю за Меган і Гарі, навіть не знаю хто це, ну не цікаво мені,
але все таки, офіційні фото в цій гілці приклад чого?
ну точно ж не можливості будь-кому, будь-коли проводити знімання публічної особи тільки на тій підставі, що вона публічна

королівське подружжя собі не дозволить істеричну поведінку,
вони в увазі до своєї персони з дитинства ростуть,
але в нашому випадку це не королівське подружжя, а цілком собі такий народний президент
ще минулого року вони йшли в школу і нікому були не цікаві

і одні і ті ж люди обурюються поведінці Зеленських
і радіють бидло-стилю Поярського, який критикує бидло-стиль Зеленського
тоді ж висновок очевидний - не бидло-стиль обурює народ, якраз цей стиль його веселить
кому багато дано з того й більший спрос, від цього нікуди не дінешся
А чета нашого президента, ну м‘яко кажучі, не готова до президенства і наслідків,і це не секрет ні для кого в світі.
Так що саме тебе так обурює? Тобі шкода президента? Ти не готовий його критикувати? З-за чого ви ту чубитися?
   
кому багато дано з того й більший спрос, від цього нікуди не дінешся
А чета нашого президента, ну м‘яко кажучі, не готова до президенства і наслідків,і це не секрет ні для кого в світі.

і що тепер? ну не готова, і далі, до цього ніде не готують
а український народ був не готовий до умов життя в умовах демократії і ринкових капіталістичних стосунку до незалежності своєї держави
і що?
та нічого готувались і пристосовувались на ходу
   
і що тепер? ну не готова, і далі, до цього ніде не готують
а український народ був не готовий до умов життя в умовах демократії і ринкових капіталістичних стосунку до незалежності своєї держави
і що?
та нічого готувались і пристосовувались на ходу
так чого чубитися тут?
Все, президента на 5 років обрано, що маємо те маємо
   
Нет ну согласись одно дело когда ты идешь по улице и видишь как на штативе стоит камера и человек с микрофоном подходит к тебе и задает вопрос,а другое дело когда он резко выхватывает камеру или телефон как только ты к нему подходишь.В первом случае я бы не обратил внимание и прошел бы мимо,а во втором начал бы выяснять кто это и зачем он меня снимает и в случае отказа в прекращении съемки дал бы в рыло или разбил телефон/камеру

я как часное лицо могу снимать или нет  :S
   
Так що саме тебе так обурює? Тобі шкода президента? Ти не готовий його критикувати? З-за чого ви ту чубитися?

Та яке тут обурення, то Пояркова і К обурює,
а мене просто дивує що ця істерика на істерику критикою зветься

   
я как часное лицо могу снимать или нет  :S

Можешь,но ровно до тех пор пока родители тебя не попросят прекратить снимать их несовершеннолетнего ребенка.
   
Выяснить был ли это настоящий журналист

Це важливо?
   
я не знаю за Меган і Гарі, навіть не знаю хто це, ну не цікаво мені,
але все таки, офіційні фото в цій гілці приклад чого?
ну точно ж не можливості будь-кому, будь-коли проводити знімання публічної особи тільки на тій підставі, що вона публічна

королівське подружжя собі не дозволить істеричну поведінку,
вони в увазі до своєї персони з дитинства ростуть,
але в нашому випадку це не королівське подружжя, а цілком собі такий народний президент
ще минулого року вони йшли в школу і нікому були не цікаві

і одні і ті ж люди обурюються поведінці Зеленських
і радіють бидло-стилю Пояркова, який критикує бидло-стиль Зеленського
тоді ж висновок очевидний - не бидло-стиль обурює народ, якраз цей стиль його веселить

У цих двох людей різний статус.
Ящо Президент - бидло, то це стосується всіх.
А не тільки його прихильників.
   
У цих двох людей різний статус.
Ящо Президент - бидло, то це стосується всіх.
А не тільки його прихильників.

глибина думки настільки глибока, що я її не зрозумів
   
Це важливо?

Бот,я тебе на этой же странице уже отвечал.Пересменка?  :facepalm1:
   
Та діти ні до чого. Вже не раз вискакувало, що жінка зелі не полюбляє фотатися, світитися. Заборонила. Ось і весь конфликт. Зеля вимушений був за неї вступитися. Треба свою жінку захищати, підтримувати.
   
Та діти ні до чого. Вже не раз вискакувало, що жінка зелі не полюбляє фотатися, світитися. Заборонила. Ось і весь конфликт. Зеля вимушений був за неї вступитися. Треба свою жінку захищати, підтримувати.
так не буде, вона і діти вже родина президента, публічні особи.
   
Меня смущает почему до сих пор не выяснили что это за журналист и от какого издания
   
Меня смущает почему до сих пор не выяснили что это за журналист и от какого издания

Позвони баканову, обиженка  :facepalm1:
   
Позвони баканову, обиженка  :facepalm1:

Золушка,ты уже всю работу переделала?
   
так не буде, вона і діти вже родина президента, публічні особи.
хуйло теж не любить світити членів своєї родини. Так він і не світиться ніде з ними разом. Чи може перекриває доступ для всіх коли кабаєнят до школи веде. Якщо веде.
   
Та діти ні до чого. Вже не раз вискакувало, що жінка зелі не полюбляє фотатися, світитися. Заборонила. Ось і весь конфликт. Зеля вимушений був за неї вступитися. Треба свою жінку захищати, підтримувати.
А це вже лише її особисті проблеми.
"Назвався грибом -- залазь у кошик".
   
я как часное лицо могу снимать или нет  :S

Частное лицо, которое любит снимать маленьких детей? Нужно сообщить в полицию
   
А вона ж могла просто привітно помахати тому оператору  і піти далі. На цьому все швидко і гарно закінчилось би. Адже він все одно ВЖЕ робив відео.
Натомість почала бикувати.
Навіщо? Чи вже відчула себе "владичіцей морской "?
   
Меня смущает почему до сих пор не выяснили что это за журналист и от какого издания
І що далі?
   
Частное лицо, которое любит снимать маленьких детей? Нужно сообщить в полицию
:facepalm1:
   
А вона ж могла просто привітно помахати тому оператору  і піти далі. На цьому все швидко і гарно закінчилось би. Адже він все одно ВЖЕ робив відео.
Натомість почала бикувати.
Навіщо? Чи вже відчула себе "владичіцей морской "?
на фупі і не помітили б.
   
І що далі?

То что это смахивает на провокацию и никакие это не журналисты
   
Можешь,но ровно до тех пор пока родители тебя не попросят прекратить снимать их несовершеннолетнего ребенка.

шо значит попросят , еслі я не прекращу снімать то шо , будут біть :S
   
шо значит попросят , еслі я не прекращу снімать то шо , будут біть :S

Я точно буду.Вдруг ты педофил или планируешь похищение.Слежка у нас запрещена
   
И объясни мне для чего частному лицу видео  с чужим несовершеннолетним ребенком?
   
поки неповнолітня дитина то знімати її сторонім без дозволу батьків не можна ніде в цивілізованому світі - хто б вона не була
ну якщо бере участь в протокольних заходах тоді інша справа
похід в школу - приватна справа і приватність має захищатися
ну а папараці на то і папараці, але і з ними судяться і виграють кейси
   
То что это смахивает на провокацию и никакие это не журналисты
Хто "не вияснив" і чия тоді провокація?
ПС. Я запитував "що далі" -- що має бути після того як вияснять?

Останнє редагування: 4 вересня 2019 22:26:52 від StepbyStep
   
Я точно буду.Вдруг ты педофил или планируешь похищение.Слежка у нас запрещена
Хтось вирішив викрасти дитину Зеленського і задля цього ВІДКРИТО привселюдно знімає її на відео?
   
якшо хто забув, то ця тема спочатку називалась "Первая лядь и Торчек напали на журналистов".
це щодо цієї теми
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1058206.0


поросеботам привіт ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія