Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленському - Нобелівська Премія?

Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

Скорее премия Шопена среди пианистов :D
   
Мене цікавить зовсім інше. Чого це раптом політв'язнів РФ не погоджувалась передати ні під яким соусом... а тут раптом раз і така вдала операція по обміну.... от наплюйте мені в очі, але тут або підігравання Зеленському як договорибельному очільнику України або ціна, яку ми заплатиму від нас же і приховується договорибельним....
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

Головний меседж цієї белковської маячні "Старий ватан-імперець Горбачьов скоро "зіграє у ящик", тому поквапьтеся з ним поспілкуватися".
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

Бєлковський вже зовсім головою поїхав. :facepalm1:

Это явный троллинг - у него такая манера общения.
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

Мене цікавить зовсім інше. Чого це раптом політв'язнів РФ не погоджувалась передати ні під яким соусом... а тут раптом раз і така вдала операція по обміну.... от наплюйте мені в очі, але тут або підігравання Зеленському як договорибельному очільнику України або ціна, яку ми заплатиму від нас же і приховується договорибельним....
Та дедлайн у хуйло на днях. Зеленський просто його врятував і від санкцій за моряків і від Гааги.
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

Особенно возмущена обменом пленных экзыльная свынота.Так удобно геройствовать из Аргентины или торонтщины.  Мабуть чувствуют себя спасителями нэнькы от дурноватых аборигенов. :weep:
Сауз Бляд, Ви щось прокукарікали з-під шконки, маю підозру, що у мій бік. :)
Де Ви побачили "вазмущєніє абмєнам плєнних" у мене, пятушок ватноанальний?
 :fool:  :punish:
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

Угу. Премію йому. + золоту медаль на шию (60 кг) і в Дніпро з моста Метро :)
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

– Рік тому представники влади розповідали нам, що хуйло не хоче відпускати Сенцова за жодних умов. Як зараз вдалося обміняти Сенцова?
– Бачите, Порошенко не зміг, Зеленський зміг (посміхається). Ви знаєте, мені важко говорити, тому що я не був свідком того, що робив Порошенко. Але ми зараз маємо результат. Цей результат забезпечив особисто президент Зеленський.


====

По-друге, у нас інша команда, ми по-іншому ставимося. Ми відкриті, відверті і ми відкрито заявили, скільки людей мають відпустити з нашої сторони і скільки людей було відпущено зі сторони Росії (офіційний список з'явився на сайті ОПУ вже після обміну. До приземлення заручників в аеропорту "Бориспіль" представники влади уникали будь-яких коментарів, в тому числі і щодо кількості учасників обміну – УП). Тому ніяких інших домовленостей над столом, під столом – не існує. Це все спроби влади, яка пішла у минуле, зробити хорошу міну при поганій грі.

Я розумію СвиноКнура - дуже важко про щось домовлятися з кацапстаном, коли у тебе в кацапстані велика бізнес-імперія, та будь-який твій невірний крок чи чих можуть зробити "зачинення твого бізнесу".
Тому таких просто не треба обирати в президента, щоб потім не кидати "прокльони" у спину, СвиноКнур діяв згідно з власних "шкурних" інтересів та інтересів свого кацапо-бізнесу.
Від Юлєчкі Аліханової нічого не чутно? Її батько зараз "смотрящий" за кацапо-бізнесом Кнура.
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

за шо можно уважать евреев -как они тянут друг дружку...

казалось бы какое дело белковскому до зеленского..

не надо его как то приподнять в лице других..
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

за шо можно уважать евреев -как они тянут друг дружку...

казалось бы какое дело белковскому до зеленского..

не надо его как то приподнять в лице других..
та таке..
а єврей Портніков навпаки  )))) поганить зеленського.

   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

Скорее премия Шопена среди пианистов :D
:weep:  (tu)

за вертуозное исполнение арии..
под назанием
хуе.м по роялю.
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

та таке..
а єврей Портніков навпаки  )))) поганить зеленського.

та подожди..
скоро и портников начнет
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

та таке..
а єврей Портніков навпаки  )))) поганить зеленського.
Там просто інший єврей Порошенко дуже непогано оплачує "накиди гівна не вентилятор".
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

  :lol:  :weep: "гігант мислі, атєц єврєйськой дємократіі"
не гігант, але не такий серйозний, як рагулі
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

Навіть клоун зміг домовитися і звільнити наших моряків, а сонцеясний Петро ніяк не міг.

Грьобаний встид  :facepalm1:
   
Re: Зеленському - Нобелівська Премія?

Навіть клоун зміг домовитися і звільнити наших моряків, а сонцеясний Петро ніяк не міг.

Грьобаний встид  :facepalm1:

Ціною здачі країни. Не встиг обміняти, а путька нових наловив  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія