Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Приватбанк переходить у 100% власність держави з 19 грудня

Теперь бизнес у кого счета в Привате могут не платить налоги.  :laugh:
   
Но раньше идет действие, а потом НБУ узнал... Так? Или угги - провидица? Или вы хотите сказать, что имеет место сговор угги и Коломойского?  ;o

НБУ не міг не знати про проблеми банка. Якщо банк не фальсифікував дані. І не мухлював з резервами.
Якщо знав то значить був зговір. Якщо не знав, то фальсифікаторів судити потрібно.

П.С. Я вам скажу що я впевнений по своєму досвіду що АБСОЛЮТНО всі банки мухлюють зі звітністю в частині розрахунку резервів ...

   
Завтра юрики и фопы дружно с тобой посмеюццо.

Еще раз повторяю, не надо было этого делать. Пусть бы он умер сам... Я бы тогда посмотрел на юриков и фопов  (tu) Которым бы вместо обещаний на завтра сказали бы - сразу нахрен и забыли.
   
сообщают что из этих 167 000 000 000 за исключением только 21% (а аудиторы и в это не верят) выдано своим структурам и без всякого залога в обеспечение кредита
   
Теперь бизнес у кого счета в Привате могут не платить налоги.  :laugh:

Даже не надейся.  (tu)
   
Еще раз повторяю, не надо было этого делать. Пусть бы он умер сам... Я бы тогда посмотрел на юриков и фопов  (tu) Которым бы вместо обещаний на завтра сказали бы - сразу нахрен и забыли.

ну є шанс що пообіцяють на завтра і забудуть :)
   
http://www.imf.org/en/News/Articles/2016/12/19/pr16568-IMF-Statement-on-the-Stability-of-the-Banking-System-in-Ukraine

IMF Statement on the Stability of the Banking System in Ukraine
December 19, 2016
“It is now important that the process of nationalization be followed by firm efforts to maximize the repayment of related-party loans, and the appointment of an independent management team to restore the bank’s viability, minimizing the cost to the state and taxpayers in line with existing legislation and international best practice."

українською http://www.imf.org/external/lang/ukrainian/np/sec/pr/2016/pr16568.pdf
   
сообщают что из этих 167 000 000 000 за исключением только 21% (а аудиторы и в это не верят) выдано своим структурам и без всякого залога в обеспечение кредита

и они не обслуживаются вообще?  :facepalm1:
   
НБУ не міг не знати про проблеми банка. Якщо банк не фальсифікував дані. І не мухлював з резервами.
Якщо знав то значить був зговір. Якщо не знав, то фальсифікаторів судити потрібно.

П.С. Я вам скажу що я впевнений по своєму досвіду що АБСОЛЮТНО всі банки мухлюють зі звітністю в частині розрахунку резервів ...

А скажіть, чому нема кримінальних справ та арештів по кількості банків? 
   
ИМХО, почти уверен, что это скрытая сделка купли - продажи

Дайти БОГ.
   
А скажіть, чому нема кримінальних справ та арештів по кількості банків?

Тому що аудитори НБУ закривають очі на подібне. І аудити всі рішаються.
   
офіційно заблоковано до 9 ранку 20/12.
за словами ж Кубіва - впродовж доби мають вірішити питання що робити з корпоративними рахунками.
А шо б***ь они "должны решать", если банк НАЦИОНАЛИЗИРОВАН? Что они могут "решать"? А вот если он тупо завален - тогда да, тогда всех юриков и прочих ФОПов на йух.
У меня там три с гаком тысячи зелени завислов, и гривны пару десятков. Дорогой попкорн получается :(
   
На 31.09.2016 весь кредитный портфель всем (!!) юрлицам 167 млрд. гривен
при этом нам рассказывают, что у банка дефицит ликвидности 148 млрд. гривен
Не уху ели они?
Посли брифинга афера НБУ по отжатию ПБ прояснилась.
Специально под это придумали инструкцию, не соответствующую никаким международным стандартам.
Грубо говоря, у предприятия акции в залоги. Банк забирает в счет погашения 1% акций, и ОПА - все предприятие становится связанным лицом, и сумма кредита (с резервированием) удваивается.

Останнє редагування: 19 грудня 2016 15:13:57 від Андреас
   
Теперь бизнес у кого счета в Привате могут не платить налоги.  :laugh:
Ага, випишуть штраф і доведи що ти не верблюд.
   
А шо б***ь они "должны решать", если банк НАЦИОНАЛИЗИРОВАН? Что они могут "решать"? А вот если он тупо завален - тогда да, тогда всех юриков и прочих ФОПов на йух.
У меня там три с гаком тысячи зелени завислов, и гривны пару десятков. Дорогой попкорн получается :(

ну переможники кажуть що всьо кльово то перемога  :super:

а ти зрадофіл і шатун

не сци, думаю завтра зможеш вивести свої гроші
   
Кстати, по этой инструкции никакого кредитования не будет в Украине вообще больше...
   
Ага, випишуть штраф і доведи що ти не верблюд.

Так і буде.
   
Глава МВФ поприветствовала национализацию "Приватбанка"

Международный валютный фонд приветствует решение о национализации "Приватбанка".

Об этом говорится в заявлении фонда, передает БизнесЦензор со ссылкой на Українські Новини.
"Сегодняшнее решение украинских властей национализировать "Приватбанк" является важным шагом в их усилиях по сохранению финансовой стабильности. Это решение было принято в целях обеспечения бесперебойной работы банка, учитывая его системную роль в финансовой системе Украины, а также в связи с недостаточными усилиями по укреплению достаточности капитала в последние месяцы", - цитируется в сообщении директор-распорядитель МВФ Кристин Лагард.
Она считает, что обеспечение соответствия всех украинских банков нормативным требованиям НБУ имеет важное значение для поддержания общественного доверия к банковской системе.

"Сейчас важно, чтобы процесс национализации сопровождался твердыми усилиями по максимальному погашению связанных кредитов, а также назначением независимой управленческой команды, чтобы восстановить жизнеспособность банка, сводя к минимуму затраты государства и налогоплательщиков", - отмечает Лагард.
МВФ будет продолжать поддерживать Украину в ее усилиях по созданию сильных институтов, повышении прозрачности и продвижению структурных реформ, которые имеют решающее значение для достижения прочного и устойчивого экономического роста.
   
Еще раз повторяю, не надо было этого делать. Пусть бы он умер сам... Я бы тогда посмотрел на юриков и фопов  (tu) Которым бы вместо обещаний на завтра сказали бы - сразу нахрен и забыли.

С приватом в ближайшие несколько месяцев никуя бы не случилось и за это время еслиб  в стране были адекватные руководители можно бы было все по тихому разрулить но походу такой задачи не было.
   
Мене наприклад більше цікавить сума сформованого резерву, а не сума виданих кредитів.
   
сообщают что из этих 167 000 000 000 за исключением только 21% (а аудиторы и в это не верят) выдано своим структурам и без всякого залога в обеспечение кредита

шо, кэшем в матрасы ?  ;)

или вывод в валюте в обход НБУ  ))?
сказочки для рабочих трущеб на сон грядущий
   
А шо б***ь они "должны решать", если банк НАЦИОНАЛИЗИРОВАН? Что они могут "решать"? А вот если он тупо завален - тогда да, тогда всех юриков и прочих ФОПов на йух.
У меня там три с гаком тысячи зелени завислов, и гривны пару десятков. Дорогой попкорн получается :(
у мене теж валютний, держав окремо на новий тв, якісь можливості повернення коштів існують?
   
А шо б***ь они "должны решать", если банк НАЦИОНАЛИЗИРОВАН? Что они могут "решать"? А вот если он тупо завален - тогда да, тогда всех юриков и прочих ФОПов на йух.
У меня там три с гаком тысячи зелени завислов, и гривны пару десятков. Дорогой попкорн получается :(

в нас таке було в банкі "Фінанси та Кредит".
Забрали кошти через готівку.
Безнал не випускали за межі банку.
   
Но раньше идет действие, а потом НБУ узнал... Так? Или угги - провидица? Или вы хотите сказать, что имеет место сговор угги и Коломойского?  ;o

естественно ....за бабки-баулечки не заметила ай я яй
   
Посли брифинга афера НБУ по отжатию ПБ прояснилась.
Специально под это придумали инструкцию, не соответствующую никаким международным стандартам.
Грубо говоря, у предприятия акции в залоги. Банк забирает в счет погашения 1% акций, и ОПА - все предприятие становится связанным лицом, и сумма кредита (с резервированием) удваивается.

+1
Баба Лера взяла и поменяла правила игры под себя
   
у мене теж валютний, держав окремо на новий тв, якісь можливості повернення коштів існують?


вважаю, фізичним особам нема чого перейматися, їм виплатять кошти.
МОва йде про корпоративні рахунки.
   
 :cray:

   
вважаю, фізичним особам нема чого перейматися, їм виплатять кошти.
МОва йде про корпоративні рахунки.

+100500
   


не сци, думаю завтра зможеш вивести свої гроші

Думаю успеют немногие.
   
Kostya Peresiedov
4 год ·
Про Приват. Жорстко й без паніки. Багато букв, але якщо хочете розібратися, то раджу прочитати. На відміну від абсолютної більшості коментаторів у ФБ, я все професійне життя фінансист, працював у банківській сфері й зараз регулярно сиджу на кредитних комітетах банку. Кажу, бо оці "я не експерт і не в темі, але от моя велика мудрість..." вже трохи задолбали.

Отже, п'ять міфів про Приват людською мовою.

Міф 1. Порошенко віджав у Коломойського класний бізнес, який коштує дофіга бабла.
Це єресь. Від слова зовсім. Є таке слово, як "кукла". Це коли на пачці баксів написано $10000, але стобаксових банкнот там лише кілька згори пачки та знизу, а решта - папір. Ось так зараз виглядає Приват. Він не те що не коштує 1грн, яку за нього заплатила держава. Він коштує МІНУС кілька млрд. доларів. За такі активи доплачують, щоби хтось забрав.

Міф 2. Та не може він коштувати мінус, у них же найкращі в світі ІТ системи та картковий сервіс.
То й що? Усе своє життя суть Привату зводилася до функції пилесосу. Ефективного пилесосу з крутими ІТ системами. Він пилесосив гроші за допомогою депозитів і рахунків фізичних і юридичних осіб, а зібране переважно видавав у вигляді кредитів своїм власникам та їхнім партнерам (на різні ТОВ-ки, оффшори і т.п.). Звичайно без застави, обмежень чи прорахунку ризиків. Тепер, коли ситуація в економіці не айс і НБУ нарешті вирішив навести лад у системи, виявилося що ці гроші Коломойський і ко вертати в банк зовсім не рвуться. По-перше, стільки грошей в них просто немає, потратилися за ці роки на всякі проекти. По-друге, "по долгам платять только трусы". По-третє, нащо, якщо застав усе одно нормальних немає.

Міф 3. Так у всіх банків проблеми, але націоналізували лише Приват.
Правда. У банку Фінанси та кредит (Жеваго) було схожа історія, але його просто поставили через тимчасову адміністрацію на банкрутство. Як і положено. У купи європейських банків були великі дірки, але акціонери поматюкалися, поповнили капітал і працюють далі. З Приватом банкрутство неможливе, бо він надто великий і тоді рухне банківська система, а добавляти капітал Коломойський не буде, бо дивись вище. Лишається вибір між поганим рішенням, дуже поганим і катастрофою. Вибрали перше.

Міф 4. То що тепер буде, всі мої гроші пропали?
На щастя для вас (і на жаль для мене) - НІ. За все заплатять платники податків, у т.ч. такі як я, які від Привату трималися якнайдалі вже багато років. Казначейство забере 148(!) ярдів грн з наших зарплат, доріг, медицини, оборони і т.д. і залиє у тепер уже державний Приват. Поступово, порціями, щоби не розганяти інфляцію. І зробить усе, що зможе, щоби махіна працювала далі - проводила платежі, поповнювала банкомати, вертала депозити. Як у них це вийде? Хз, побачимо. Напевно так собі. Всяко краще, аніж катастрофа й розвал банківської системи.

Міф 5. У всьому винна влада - куди вони весь цей час дивилися!
І так, і ні. Приват завжди був великим пилесосом, але всі голови НБУ на це дивилися крізь пальці, бо так робили багато хто в банках. Коли було треба давали рефінансування. Якось стоїть, то і фіг з ним. Після 2014-ого у нас війна й криза, нарешіт взялися за голову й саме тому стало на 80+ банків менше. Тепер дійшли руки до Привату. Цю проблему рано чи пізно потрібно було вирішувати. Краще пізно, ніж ніколи.
   
Мене наприклад більше цікавить сума сформованого резерву, а не сума виданих кредитів.

30 млрд.грн.
   
Ефект буде супер  (tu)

1. З 28.12.2016 вивести з обігу банкноти 100, 200 та 500 грн.

2. Приймати означені банкноти на поточні рахунки, лише в державних банках, за умови подання довідки про сплату обов'язкових податків та платежів (або якщо відповідна сума за останні 5 років відображена у базі персоналізації) з наданої суми, але не більше 10 000 грн на фізичну особу.

3. Прийом таких банкнот на умовах п.2 провести 28,29 та 30 грудня 2016 року 
   
Простой "пользователь", который вымет свои 1000-10000 грн на этой неделе, на 60% их тупо прожрет на НГ.
Ну вы и жрете едите(с)  ;o  :)
Если люди начнут спасать деньги, то в первую очередь побегут за баксом в чулок.
И даже если их будет 40%, курс взлетит в разы.
Странно, что еще не полетел.
Потратят на покупки те, которые готовы были что-то купить.
   
На 31.09.2016 весь кредитный портфель всем (!!) юрлицам 167 млрд. гривен
при этом нам рассказывают, что у банка дефицит ликвидности 148 млрд. гривен
Не уху ели они?

я про це два дні пишу
ось ОФІЦІЙНІ дані НБУ https://bank.gov.ua/doccatalog/document?id=39499790 станом на кінець 3 кварталу 2016 р.
155,7 млрд. кредити юрікам в тому числі 53 млрд. грв. в іноземній валюті

Останнє редагування: 19 грудня 2016 15:28:16 від gryanik
   
На 31.09.2016 весь кредитный портфель всем (!!) юрлицам 167 млрд. гривен
при этом нам рассказывают, что у банка дефицит ликвидности 148 млрд. гривен
Не уху ели они?

Он пишуть, що звітність 100% банків фальсифікована. То, навіщо туди дивитись?
   
:cray:

https://twitter.com/view/status/810833176922914816
-------------------------------------
Сегодня оплатил  745 грн.в супермаркете с карточки привата. Такое впечатление,что я всадил нож в кого-то близкого. Дурак? Да? :weep:
   
Он пишуть, що звітність 100% банків фальсифікована. То, навіщо туди дивитись?

фальсифікована нбу?
ви це мали на увазі?
   
Купюри інших номіналів просто оголосити невалідними.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія