Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Аааааа... Єрмак про Донбас. :facepalm:

Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

 
регіону який був найбільш пасіонарним в відстоюванні незалежності
А от саме за це переважна більшість решти українчиків прєдала б анахвємє вотетіх вот бендєровцев-западєнцев.
Какую страну просралі через них.... :facepalm:
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Больше всего возмущает, что руководитель офиса начинает корчить из себя президента и нести бред.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Ой, і до Людаса почало доходити. Зелена влада, яку ви нам вибрали.

Пляць, пєтрушкі, я з вас валяюсь.  Що до мене почало доходити ?  Та я всю дорогу казав і перед виборами теж, що або Зе  йде в цивілізацію, або у
продовжує йти шляхом Пороха.У прірву.  Зе схоже йде за гетьманом крок за кроком.

Коли до вас це дійде ?
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Больше всего возмущает, что руководитель офиса начинает корчить из себя президента и нести бред.

+

Та отож.  Чого він, взагалі,  рот відкриває широко ?  На якій такій конституційній підставі ?
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Зе схоже йде за гетьманом крок за кроком.
Да уж, идет. Только непонятно куда.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Есть такое мечта. После войны мы действительно хотим там сделать современный экономический хаб. Завести новые технологии, новый бизнес.
  Как-то еще при коммунистах было найдено (кажется кем-то из английских писателей посетивших Москву) очень точное выражение относительно Ленина, отражающее всю глубину сути....: "кремлевский мечтатель"
 Этот коммунистический мем- "кремлевский мечтатель" на деле оказался бессмертным. После Ленина к нам пришел Ермак, такой точно кремлевский и такой точно мечтатель.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

дураков нема
:shuffle:  73 %
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

А я не против вернуться в процветающий Луганск.
Если только мой нынешний Северодонецк не будет процветать еще больше.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Больше всего возмущает, что руководитель офиса начинает корчить из себя президента и нести бред.

Видимо, у него есть основания так себя вести.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

то-то я думаю, а шо это мэр Мариуполя метро наземное захотел.. а вон оно ШО..  :gigi:
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Пляць, пєтрушкі, я з вас валяюсь.  Що до мене почало доходити ?  Та я всю дорогу казав і перед виборами теж, що або Зе  йде в цивілізацію, або у
продовжує йти шляхом Пороха.У прірву.  Коли до вас це дійде ? Зе схоже йде за гетьманом крок за кроком.

А, так це при Порошенку секретарки почали керувати державою? А нє, при ньому їх і не чутно було... Точно за гетьманом? Ви нічого не переплутали?
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Дирівці там у себе так нахазяйнували, таке наробили з шахтами, що ніякого цвітіння там не може апріорі - отруєна земля з проваллями і покинутими поселеннями та містами, де течуть отруєні річки.

Там мільярдів не вистачить, щоб хоча б подолати екологічну катастрофу, яку зробили бандво з окупантами.

Оте Єрмак теж з разгаворнава жанра чувак?

Всіх українців вважає такими ж ідіотами як глядачі їх квартала і серіальчиків?
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

А, так це при Порошенку секретарки почали керувати державою? А нє, при ньому їх і не чутно було... Точно за гетьманом? Ви нічого не переплутали?

та це в Людасика вже по Фройду - гетьман, гетьман, гетьман

ці всі страждання і підсвідоме бажання повернути все як було
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Как все это реализовать? И где брать ресурсы?

 :lol:
слова не мальчика, но...
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Больше всего возмущает, что руководитель офиса начинает корчить из себя президента и нести бред.

Мі всьє прізідєнті (с)  - тоесть буквально: любое чмо, и даже ФСБ-шник ермак.
p.s. А ВОН ЛООООООООООЖКИНД !!!!!!  :laugh:
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

хуйло хоче зробити з русскомірного лугандону за рахунок України привабливу вітрину.

Щоб інші русскомірні регіони приклад брали як треба поводитись.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Я б, гонто, не виділяв інші регіони. Цим це краще від того йпаного клєрка з ОП ? 

Квітучий край треба робити з усієї держави. Але без орків.  Стіна і палестина має бути їх доля. А всі хто мелють про "квітучий край" там  це прямі агенти впливу хуйла.
а я б виділяв
розвивати нормальні і гнобити ватні
і аз воздам
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

хуйло хоче зробити з русскомірного лугандону за рахунок України привабливу вітрину.

Щоб інші русскомірні регіони приклад брали як треба поводитись.
Плюс мільон. Міркував, як то коротко сформулювати.
Саме так.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Нахріна? Хай там буде типу радіаційний заповідник.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Нахріна? Хай там буде типу радіаційний заповідник.
Ну чо зразу радіаційний? Назовемо сучасно, трендово - який-небудь "Сайберпанк Стейт". Я б і сам з'їздив, в перископ подивитись на тамтешні діковінкі.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Через эту дыру под названием свободная экономическая зона  будут торговать с роисей под санкциями.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

https://www.facebook.com/borislav.bereza/posts/4075235345835874
Borislav Bereza
4 години тому

"Мы должны сделать из Донбасса, с места, которое сегодня во всем мире ассоциируется с войной, сделать действительно цветущий край. Где будет развиваться экономика. Есть такое мечта. После войны мы действительно хотим там сделать современный экономический хаб. Завести новые технологии, новый бизнес. Это наша территория и она заслуживает того, чтобы получить вторую жизнь", — подчеркнул Андрей Ермак.

Глядя на действия власти подозреваю, что не оккупированной части Украины ничего не светит? Ни новых технологий, ни нового бизнеса, ни второй жизни? Я представляю тот "цветущий край", который они сделают из Донбасса. Видимо там не только собак, но и котов с хомячками придётся продавать, чтоб заплатить за коммуналку.

А звідки трудовий ресурс? Буряти? Хіба що китайці
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

я шото не понял про собак, Береза хочет за них платить комуналку?
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Дебіли, бля...
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Если все эти разговоры закончатся реальным восстановлением статуса луганды в составе Украины, без ихтамнетов, инвесторы найдутся, была бы политическая воля там строить то, что задекларировали...

какой инвестор сюда прийдет с ручными судами и генпрокурорами зелепутика..

оне же всьо отожмут..
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

снова снова и снова бред и новости из будущего от из квартально-фсбэшной блядоты подворотни. і так вже 9 місяців (td)


   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

У всіх цих фантазіях Єрмак забуває одну банальну річ - кацапське "можєм повторить"  :facepalm:  :weep: Типу відгрохали, кацапи знову прийшли і все знову на нуль помножили. І так багато разів  :facepalm:  :weep:  Заїпетеся з Лугандону швейцарію робити  :lol:  :weep: От жеж дебіли...
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

У нас тепер можна Швейцарії робити лише поза зоною досяжності кацапів. І щоб там не було тих, хто може їх покликати. Цю річ треба викарбувати на носі, і тоді не буде ніяких ідіотських фантазій.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Я навіть точно скажу, де можна починати мріяти про Швейцарію. Як мінімум поза зоною досяжності кацапських "Смерчів". А може навіть кацапських "Точок У".
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

У всіх цих фантазіях Єрмак забуває одну банальну річ - кацапське "можєм повторить"  :facepalm:  :weep: Типу відгрохали, кацапи знову прийшли і все знову на нуль помножили. І так багато разів  :facepalm:  :weep:  Заїпетеся з Лугандону швейцарію робити  :lol:  :weep: От жеж дебіли...
100%. так шо хай гонта не переживає. по всім параметрам інвесторам привабливіше буде в західній частині вкладатися.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Ну самі подумайте, який дебіл буде будувати завод в зоні досяжності кацапських "Смерчів" та "Ураганів"?  :facepalm:
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Ну самі подумайте, який дебіл буде будувати завод в зоні досяжності кацапських "Смерчів" та "Ураганів"?  :facepalm:
чи там де нарот на бюстіки жукова дроче.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

чи там де нарот на бюстіки жукова дроче.

Народ буде на бюстики дрочити, але бізнесмени своїм баблом ризикувати не будуть.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

никто там каяться не будет
как там,
Донбасс никто не ставил на колени.
И никому поставить не дано.(с)

вот так и живут,
думая, что в полный рост
Потому что российский хер в заднице длиной до самых гланд не дает согнуться. Стержень, понимаешь ли..
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Не думаю, що Єрмак настільки дурний, щоб цього всього не розуміти. Що ніякі бізнесмени нічого вкладати там не будуть. А значить він розраховує на закопування грошей в пісок з боку держави. Причому він розуміє, що в України таких грошей немає. А значить розраховують розкрутити на бабло всяких ідіотів типу німців, а потім те бабло розпиляти.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Не думаю, що Єрмак настільки дурний, щоб цього всього не розуміти. Що ніякі бізнесмени нічого вкладати там не будуть. А значить він розраховує на закопування грошей в пісок з боку держави. Причому він розуміє, що в України таких грошей немає. А значить розраховують розкрутити на бабло всяких ідіотів типу німців, а потім те бабло розпиляти.
Він взагалі ні на що не розраховує, він "піздіт ротом" і розраховує, що прихильники певної політсили це сприймуть за чисту монєту.
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

Він взагалі ні на що не розраховує, він "піздіт ротом" і розраховує, що прихильники певної політсили це сприймуть за чисту монєту.
:lol:  :friends:
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

"Він взагалі ні на що не розраховує, він "піздіт ротом" і розраховує, що прихильники певної політсили це сприймуть за чисту монєту." -  (tu)  :laugh:





Останнє редагування: 13 лютого 2020 00:20:27 від badyle
   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

сделать действительно цветущий край. Где будет развиваться экономика.
Завести новые технологии, новый бизнес.

остапа несло

   
Re: Аааааа... Єрмак про Донбас.  :facepalm:

остапа несло

Показати зображення...
(tu)  может,  и на потоки присядет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія