Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

"В то же время в «панамском досье», опубликованном в апреле 2016 года, было указано, что Порошенко основал три офшора для реструктуризации Roshen, причем тогда он уже был главой Украины. "

думаю зрозуміло що заводи-параходи це активи.
три офшори це три записи в базі даних. це не актив. це може бути (тимчасова) зміна структури власності активів, але насправді і цього не було, в офшори нучого не передавалося.
відкрити офшор, якщо я не помиляюся, коштує біль 1000 баксів. відкрийте і собі, якщо є бажання. відчуйте себе олігархом.

ще раз, яких активів набув порошенко за часи свого президенства.
   
думаю зрозуміло що заводи-параходи це активи.
три офшори це три записи в базі даних. це не актив. це може бути (тимчасова) зміна структури власності активів, але насправді і цього не було, в офшори нучого не передавалося.
відкрити офшор, якщо я не помиляюся, коштує біль 1000 баксів. відкрийте і собі, якщо є бажання. відчуйте себе олігархом.

ще раз, яких активів набув порошенко за часи свого президенства.

нащо відкривати офшори, якщо не плануєш приховувати прибутки?
   
я незнаю про що ви тут писдите е читав
але  інформації про та яка в стартопіку можна вірити
пацани підтверджують
   
нащо відкривати офшори, якщо не плануєш приховувати прибутки?

офшори відкриваються для багатьох цілей
а зекономити можна тільки податок з прибутку підприємства .
хлча щоб його не платити цього податку або платити мізер
достаньо нормального бугалтера
   
ukrmilitary.com пише, що з початку російської агресії проти України Петро Порошенко витратив понад 500 млн гривень власних коштів на допомогу ЗСУ,
А який це процент від вкраденого за відповідний період.
   
нащо відкривати офшори, якщо не плануєш приховувати прибутки?

щоб продати рошен наприклад.
   
офшори відкриваються для багатьох цілей
а зекономити можна тільки податок з прибутку підприємства .
хлча щоб його не платити цього податку або платити мізер
достаньо нормального бугалтера

Слав, ну то розкажи нащо відкриваються офшори?
   
А який це процент від вкраденого за відповідний період.

ким вкраденого?
   
щоб продати рошен наприклад.

цікава схема
а що, на картку Ощадбанку не можна?
   
Re: ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

я незнаю про що ви тут писдите е читав
але  інформації про та яка в стартопіку можна вірити
пацани підтверджують

 (tu) сподіваюсь чисто конкретні пацани, без базара
   
цікава схема
а що, на картку Ощадбанку не можна?

якщо хочеш продати західній компанії - то мабуть ні.
   
пошел четвертый год как до долбоебов пытаются донести что "заниматься бизнесом" и быть акционером/участником хозобщества это разные вещи, независимо от фамилии, долбоебы непробиваемы
Такий трясця успішний сліпий траст і така суко бідна неуспішна країна, ви прям як маленький..... 8-:
   
шо тут ? злыдни беснуются ?
если през не голодранец , то значит вор - аксиома у них
крадет даже на своих подарках у себя ))
   
шо тут ? злыдни беснуются ?
если през не голодранец , то значит вор - аксиома у них
крадет даже на своих подарках у себя ))

та ясно що сам в себе краде, бо не може не красти. та взагалі, тільки красти і може. інакше звідки гроші?
   
якщо хочеш продати західній компанії - то мабуть ні.

чому?
їм олибоко пофігу?
а от податки прийшлось би платити, на відміну від офшорів
   
у вас є підтвердження пістабольства?
у мене наприклад нема сумнівів що порох дійсно гроші на армію давав. так само нема сумнівів що його старший син дійсно пару місяців десь біля Краматорська постояв у складі мінометного відділення. про такі речі не брешуть бо вони легко перевіряються.
:lol: в футболке "rassia"....а еще говорят, что у сучкиблох секта...та тут клиника....а ну ка...приколи как в каком пидроздили героически воевал педрило джуниор и в какое время? Бо за авакова младшего я не поленился в 14 году уточнить у бойцов киев1....и угадайте что мне сказали?  :weep:
   
чому?
їм олибоко пофігу?
а от податки прийшлось би платити, на відміну від офшорів

ІМХО так, мінімізація податків - одна з основних причин. і що? я наприклад теж мінімізую податки - як ФОП працюю.
сам я режтвував на армію небагато, але в мене є колеги, теж ФОП, які не тільки самі жертвували досить багато, але й волонтерську організацію створили.

Останнє редагування: 31 серпня 2017 14:17:47 від karuby
   
:lol: в футболке "rassia"....а еще говорят, что у сучкиблох секта...та тут клиника....а ну ка...приколи как в каком пидроздили героически воевал педрило джуниор и в какое время? Бо за авакова младшего я не поленился в 14 году уточнить у бойцов киев1....и угадайте что мне сказали?  :weep:

не знаю, здогадуватися не буду.
щодо Льоши Порошенка то спитайте у АК3 - він каже що спілкувався з людьми які Льошу в Краматорськи возили.
   
ІМХО так, мінімізація податків - одна з основних причин. і що? я наприклад теж мінімізую податки - як ФОП працюю.
А не кажется ли тебе,дружище,что минимизировать податки президенту в нищей стране как-то не комильфо.Тебе можно-ему нет.Правда ,здесь маленький нюансик-нужна совесть но то таке....
   
Re: ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

ІМХО так, мінімізація податків - одна з основних причин. і що?

а ну розкажи що сталось з Європейськими очільниками, коли спалили що вони/їх рідні в офшорки балувались  :gigi:
   
А не кажется ли тебе,дружище,что минимизировать податки президенту в нищей стране как-то не комильфо.Тебе можно-ему нет.Правда ,здесь маленький нюансик-нужна совесть но то таке....

тобто мені можна - йому ні? чому?
ІМХО, займатися корупцією йому не можна, збагачуватися за рахунок посади - не можна. а мінімізовувати податки - можна. це законно.
   
а ну розкажи що сталось з Європейськими очільниками, коли спалили що вони/їх рідні в офшорки балувались  :gigi:

я знаю тільки що ісландського премєра з посади погнали. всі інші здається де були там і є. і що?
   
тобто мені можна - йому ні? чому?
ІМХО, займатися корупцією йому не можна, збагачуватися за рахунок посади - не можна. а мінімізовувати податки - можна. це законно.
То есть,ты настолько беспринципный человек что тебе это не доходит?
   
не знаю, здогадуватися не буду.
щодо Льоши Порошенка то спитайте у АК3 - він каже що спілкувався з людьми які Льошу в Краматорськи возили.
вьі конечно извин те...но АК3...це хто? И кто те люди кторьіе льошу возили? Его охранники? Так льоха крамоторск брал? А какое звание и должность? :lol: прям миньі подносил? Чи наводил? Или просто пофоткался рядом? А чего только пару месяцев повоевал? Надоело? По мобилизации год служат вообще то...чи он в правом секторе под черньіми флагами вражину громил? :weep:
   
Re: ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

вьі конечно извин те...но АК3...це хто? И кто те люди кторьіе льошу возили? Его охранники? Так льоха крамоторск брал? А какое звание и должность? :lol: прям миньі подносил? Чи наводил? Или просто пофоткался рядом? А чего только пару месяцев повоевал? Надоело? По мобилизации год служат вообще то...чи он в правом секторе под черньіми флагами вражину громил? :weep:

потім він раптово не ждано не гадано став депутатом  :gigi:
   
Re: ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

я знаю тільки що ісландського премєра з посади погнали. всі інші здається де були там і є. і що?

нє нічо, всьо чотко!  [ua]
   
То есть,ты настолько беспринципный человек что тебе это не доходит?

тобто? як я можу вимагати він порошенка більшої чесності ніж від ссебе самого? якщо я собі дозволяю мінімізовувати податки, то чому я повиннен недозволяти того самого пороху?
   
вьі конечно извин те...но АК3...це хто? И кто те люди кторьіе льошу возили? Его охранники? Так льоха крамоторск брал? А какое звание и должность? :lol: прям миньі подносил? Чи наводил? Или просто пофоткался рядом? А чего только пару месяцев повоевал? Надоело? По мобилизации год служат вообще то...чи он в правом секторе под черньіми флагами вражину громил? :weep:

АК3 це дописувач, якій стверджує що спілкувався з вертольотниками, які возили Льошу в Краматорськ.
Льоша звичайно не воював як насправді воюють призовники, а робив "тихий піар" для тата, щоб тато міг сказати, що синок був АТО. але це не відміняє факту, що Льоша був певний час десь в третьому ешелоні. так що форомально порох може казати, що Льоша був в АТО. це по своєму добре, бо вояка з Льоши я думаю ніякий, але порох дуже зважає на суспільну думку.
   
тобто? як я можу вимагати він порошенка більшої чесності ніж від ссебе самого? якщо я собі дозволяю мінімізовувати податки, то чому я повиннен недозволяти того самого пороху?

бо порох у такому випадку порушує законодавство
він брав дозвіл у НБУ на відкриття там рахунків?
   
бо порох у такому випадку порушує законодавство
він брав дозвіл у НБУ на відкриття там рахунків?

я цим не цікавився раніше, зараз нашвидкуруч нічого про прорушення закону в цій ситуації не знайшов. думаю юридично там все чисто, інакше щось би написали це коли той скандал почався.
   
тобто? як я можу вимагати він порошенка більшої чесності ніж від ссебе самого? якщо я собі дозволяю мінімізовувати податки, то чому я повиннен недозволяти того самого пороху?
:weep:
Вся суть прихильники певної політсили.
Питання навіть не стоїть про мораль і зміну системи.
За чесність +





   
:weep:
Вся суть прихильники певної політсили.
Питання навіть не стоїть про мораль і зміну системи.
За чесність +
https://www.youtube.com/watch?v=G7fo1hJIj5Y

а давайте порівняємо хто з нас скільки податків з ззарплати (ддоходу) заплатив наприклад минулого року?
   
це правильно - захищати свою годівницю
Инвестирует. Защищает свои бизнес интересы. Помогает себе, а заодно можно пиплу скормить это как заботу о стране, нации и тд, и тп. Барыга хули, все только вокруг денег и вертится у него. Кому война, а кому мать родна.
   
я цим не цікавився раніше, зараз нашвидкуруч нічого про прорушення закону в цій ситуації не знайшов. думаю юридично там все чисто, інакше щось би написали це коли той скандал почався.

там не чисто, але на цю норму традиційно дивляться крізь пальці, бо за її порушення прийдеться карати багатьох, у т.ч. тих, хто мав би це робити
   
там не чисто, але на цю норму традиційно дивляться крізь пальці, бо за її порушення прийдеться карати багатьох, у т.ч. тих, хто мав би це робити

а посилання можна, де описується "нечистість" схеми?
   
Re: ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

баризі вірити-себе не поважати..
 цікаво,скільки отримує арієв за оди...
   
Re: ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

а посилання можна, де описується "нечистість" схеми?

Він без ліцензії НБУ, як того вимагає законодавство, здійснив закордонні інвестиції.
   
Инвестирует. Защищает свои бизнес интересы. Помогает себе, а заодно можно пиплу скормить это как заботу о стране, нации и тд, и тп. Барыга хули, все только вокруг денег и вертится у него. Кому война, а кому мать родна.

та там біля Порошенка всі таки. візмемо наприклад генерала Забродського.
на перший погляд можна подумати, що він Батьківщину захищає. але якщо придивитися, то:
захищає. але власні інтереси. заробляє гроші і будує карєру. допомогає собі, а заодно піплу можна це скормити як героїзм, ризик життям заради країни, нації і т.д. барига, хулі, все навколо карєри і власної вигоди вертиться в нього. кому війна а кому і мати рідна.
   
а посилання можна, де описується "нечистість" схеми?

http://m.biz.nv.ua/ukr/publications/takogo-shche-ne-bulo-nbu-dozvoliv-vidkrivati-rahunki-za-kordonom-719052.html

але Педру можна було все, не сумнівайтеся
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія