Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так что-таки нападёт? Названа по-сути дата нападения Рашки в Украину.

на самом деле моргнет запад. бумажку не даст, ибо это позор. на дипуровне порешают. хуйло отведет войдска, а Украину в нато не примут еще много лет. отмазки будут стандартные.

хуйло тоже не пальцем деланый, ему нужна именно бумажка

ты приедешь в Украину воевать с хуйлом плич-о-плич с нами в составе диверсионной группы "Вольфганг" ?
   
ну давай ща остановим всё и все пойдём рыть окопы в грязи по @@
А ти що там в окупації по самі гланди безвідривно зайнятий на благо денерії? Міг би приїхати на місяць і порити.
   
Саме так, і в цей період 5-7 днів почнеться найлютіший треш, бо всі знатимуть що війна і одночасно бачитимуть, що блазень саботує оборону - бо не буде загальної мобілізації і реального воєнного стану.

А если будет в военкомат пойдешь?

Или может ты таки мужик а не фуфло и пойдешь к военкому без приглашения?
   
Не пригадую, щоб я бачив наших військових у Харкові, Дніпрі і Запоріжжі. От Миколаїв рябить камуфляжем, а там - пустка, значить такою буде і оборона.

Я с Харькова и могу сказать шо ты балабол хренов нихера незнающий  и по всей видимости работающий на хуйла.
   
А если будет в военкомат пойдешь?

Или может ты таки мужик а не фуфло и пойдешь к военкому без приглашения?
Піду
   
Я с Харькова и могу сказать шо ты балабол хренов нихера незнающий  и по всей видимости работающий на хуйла.
Замість балабальства краще розкажи чи місто готове до вуличних боїв, як Грозний.
   
Замість балабальства краще розкажи чи місто готове до вуличних боїв, як Грозний.
ой ну я тебе просю.
можна подумати Тернопіль чи Коломия готові до вуличних боїв чи бомбардування.

сучасні війни це зовсім не 2СВ
тому ніхто до такого не готується.
немає ні ЦО ні ДОСАаф ні бомбосховищ.
   
Замість балабальства краще розкажи чи місто готове до вуличних боїв, як Грозний.
Місто готове до почесної здачі!
   
ой ну я тебе просю.
можна подумати Тернопіль чи Коломия готові до вуличних боїв чи бомбардування.

сучасні війни це зовсім не 2СВ
тому ніхто до такого не готується.
немає ні ЦО ні ДОСАаф ні бомбосховищ.
В нас сучасної війни не буде, тому або бої за кожен будинок, або відразу відступ до Карпат, бо в полях шансів нема.
   
Місто готове до почесної здачі!
Це я знаю, але зескот ще намагається відгавкуватись.
   
можна подумати Тернопіль чи Коломия
Тому вуличні бої мають бути в Харкові, де лояльне до орди населення, а не в Тернополі, який цього не заслужив.
   
Це я знаю, але зескот ще намагається відгавкуватись.
В містах ніхто не дасть воювати!на території ворога. не втримають кордони-капітуляція.людям якось треба виживати..
   
В нас сучасної війни не буде, тому або бої за кожен будинок, або відразу відступ до Карпат, бо в полях шансів нема.

Тре починати вже формувати керівний орган в екзилі, еврогеї ще років з 20 будуть його кормити, а робота нефуйова на мою думку.

   
BTW
   
Тре починати вже формувати керівний орган в екзилі, еврогеї ще років з 20 будуть його кормити, а робота нефуйова на мою думку.


так на карті в Більд москалі планують кордон по Житомиру.
так що можна уряд у Львові формувати. 
не знаю тільки чи погодиться Петро.
   
ой ну я тебе просю.
можна подумати Тернопіль чи Коломия готові до вуличних боїв чи бомбардування.

сучасні війни це зовсім не 2СВ
тому ніхто до такого не готується.
немає ні ЦО ні ДОСАаф ні бомбосховищ.


а Грозний був готовий? чи Гудермес?

175 тисяч - це повна фігня
якщо в Харкові закріпиться бригада спецназу і 20-30 тис. добровольців, то тільки туди треба пару сотень тисяч кинути на захоплення і на утримання
за підтримки авіації і артилерії
перетворити Харків у  Грозний і спробувати втримати

якщо ж буде закрите небо, чи ще гірше будуть плющити безпілотники і авіація ЗСУ та союзників, то там і закінчиться все

   
а Грозний був готовий? чи Гудермес?

Економіка України зростає 12 кварталів поспіль.
   
175 тисяч - це повна фігня
хоча б тому що це будуть ссикуни салабони

дядєнька, нє стрєляйтє !
   
   
В містах ніхто не дасть воювати!на території ворога. не втримають кордони-капітуляція.людям якось треба виживати..
які ще кордони, що ти несеш, має бути фронт, яких опирається на мережу міст, тримати кордон ніхто не буде, навіть самі упороті генерали
   
а Грозний був готовий? чи Гудермес?

175 тисяч - це повна фігня
якщо в Харкові закріпиться бригада спецназу і 20-30 тис. добровольців, то тільки туди треба пару сотень тисяч кинути на захоплення і на утримання
за підтримки авіації і артилерії
перетворити Харків у  Грозний і спробувати втримати

якщо ж буде закрите небо, чи ще гірше будуть плющити безпілотники і авіація ЗСУ та союзників, то там і закінчиться все

а відбудовувати хто буде?
   
які ще кордони, що ти несеш, має бути фронт, яких опирається на мережу міст, тримати кордон ніхто не буде, навіть самі упороті генерали
фронт до мережі міст переважно не має ніякого відношення.
   
так на карті в Більд москалі планують кордон по Житомиру.
так що можна уряд у Львові формувати.

Шваби трішки не коректні з геоґрафією.

   
хоча б тому що це будуть ссикуни салабони

дядєнька, нє стрєляйтє !
    Сцикуни салабони зайдуть ВТОРЫМ эшелоном. Нам придется иметь дело с хорошо обученным, оснащенным и довольно мотивированным противником. Потери будут очень тяжелые. Но дело того стоит.
   
а відбудовувати хто буде?
той хто програє.
або хто виграє і отримає цю територію у власність.
   
а відбудовувати хто буде?

кацапе, ти пропонуєш одразу здатись?
   
фронт до мережі міст переважно не має ніякого відношення.
це у випадку з рівними силами, а якщо сторона оборони на порядок слабша, то закриваються в містах
   
Нам придется иметь дело с хорошо обученным, оснащенным и довольно мотивированным противником
это откуда такие в рашке появились ?
От чеченских войн одни старперы остаоись, а больше лапти нигде масштабно не воевали
   
кацапе, ти пропонуєш одразу здатись?

я просто питаю, хто буде відбудовувати

напр. грозний відбудовував хуйло
   
які ще кордони, що ти несеш, має бути фронт, яких опирається на мережу міст, тримати кордон ніхто не буде, навіть самі упороті генерали
    Фронт будет прорван в первые недели (если не дни) начала  военного конфликта. Дальше -отдельные очаги сопротивления. Уцелевшие части ВСУ будут драться в окружении. Продержатся от двух недель до полутора месяцев.
   Твоя задача- отмобилизоваться, подтянуть резервы, перевести экономику на военные рельсы, принять беженцев. Использовать данное тебе время по максимуму, пока я здесь буду героически (или не очень ) подыхать в наспех отрытом окопе. Смотри, не подведи, да не съебись в Польшу. На тебя последняя надежда...
   
я просто питаю, хто буде відбудовувати

напр. грозний відбудовував хуйло

хоч роботи і багато буде, але москву ми відбудуємо
   
я просто питаю, хто буде відбудовувати

напр. грозний відбудовував хуйло

Для того,щоб питати, потрібно мати мізки і розуміти: в разі нападу Хуйла у України буде вибір а) захищатись  б)капітулювати
   
    Сцикуни салабони зайдуть ВТОРЫМ эшелоном. Нам придется иметь дело с хорошо обученным, оснащенным и довольно мотивированным противником. Потери будут очень тяжелые. Но дело того стоит.

Мотивованими чим?Грошима?
Кацапи свято вірять,що буде як в 2014
Якщо ж їх тут почнуть утилізувати так само,як під Луганськом-Іловайськом в 2014,то мотивація дуже швидко зникне
   
Пруф. Разведка США. https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/4/7316237/
Численностью 175 000 человек. Это вааще-то дофига.
 Показати зображення...
Интересно, что будет с казусом Бейли...ну с поводом? Или ПРОСТАТАК? И что там сотворит ЗЕля? Или с ЗЕлей,ермаками, татаровыми в такой ситуации.... а к власти придёт хунта? Ну типо: згорел забор-гори и хата?
Не сцы паникуй. Будешь окопы рыть.
   
які ще кордони, що ти несеш, має бути фронт, яких опирається на мережу міст, тримати кордон ніхто не буде, навіть самі упороті генерали
Кацапи  вже кажуть-міста брати не будуть! Блокада. Та й беня чи ахметка не дасть там воювати-знищувати їх заводи і фабрики. Тому завчасно олігархи забрали вояк з міст і вивели їх в поле.
   
в разі нападу Хуйла у України буде вибір а) захищатись  б)капітулювати

 :laugh:

Вирішувати будуть сильні люди світу. Судячи з мапи, вже можливо вирішили.
   
позвоню ка я домой.
пусть наоленят тонну бенза в подвал.
   
:laugh:

Вирішувати будуть сильні люди світу. Судячи з мапи, вже можливо вирішили.

Кац пропонує одразу здатись?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія