Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пока борятся с вирусом на Одещині просто біля церкви встановили пам`ятник Леніну

У селі Залізничне в Болградському районі Одеської області місцеві селяни встановили пам`ятник кривавому радянському вбивці Леніну. Про це пише “Думская”, – пише Вголос. Зазначається, що селяни начхали на карантин  та заходи безпеки. Відомо, що нещодавно постамент вбивці було декомунізовано, проте селяни його відновили за свій кошт. За іронією долі, Леніна поставили просто біля церкви, яку радянський вбивця намагався знищити.

Джерело: https://shlyahta.com.ua/nachkhaty-na-koronavirus-na-odeshchyni-prosto-bilia-tserkvy-vstanovyly-pam-iatnyk-leninu-foto/?fbclid=IwAR0KJjtwyMBetAzvCZV7OLxjDcVJPn6CMxwuR8r6m7tD4DpmIfj_L56pENc
© shlyahta.com.ua
   
Ставлю 1 грн. на те, що церква МП.
   
В Болграді не було гододомору. Вони, взагалі людство поділяється на 4 частини. Хто вірить в Ісуса, господа нашего.  Хот в Аллаха, Магометом через 6 століть відродженим. Зто в ніщо не вірить назло чертям
   
місцеві селяни?..
може комуняцькі недобитки?
бо селянство як клас було знищене в 30-х роках згідно з постулатами ленінізму-сталінізму (дрібнобуржуазні власники)
   
Село Залізничне ( колишня Болгарійка) - жителів більше 3 тисяч, в основному - болгари.
Цікаво, чому то місцеві так тримаються за Леніна?
   
Село Залізничне ( колишня Болгарійка) - жителів більше 3 тисяч, в основному - болгари.
Цікаво, чому то місцеві так тримаються за Леніна?
болгари,гагаузи  Бесарабіі --то малоосвічена ,трешева вата бесарабскі украінці, до речі, теж не на богато кращі ,за винятком тих що на півночі в Чернівецькоі обл жиють

Ними всі 30 років тільки Россія та її попи займалися

Останнє редагування: 1 квітня 2020 08:21:41 від bassarabia
   
болгари,гагаузи  Бесарабіі --то малоосвічена ,трешева вата бесарабскі украінці, до речі, теж не на богато кращі ,за винятком тих що на півночі в Чернівецькоі обл жиють

Ними всі 30 років тільки Россія та її попи займалися
От люблю я цього дописувача   :facepalm1:  :dopovid:
   
Оштрафувати кожного. Почати від начальника поліції Одещини
   
От люблю я цього дописувача   :facepalm1:  :dopovid:

молдовський румун відчуває свою голубу кров не тільки серед молдован
   
молдовський румун відчуває свою голубу кров не тільки серед молдован
у вас помилка
румуни Молдови жиють за Прутом в Молдові
в Бесарабіі жиють бесарабски румуни,в Буковині буковинскі .....а то що украінці Бесарабіі ватні напрочь окрім чернівецькоі області і з кацапскими попами святкують Масляніцу та славять СРСР та в переважноі більшості чекають на Росію --то е факт
На що тут ображатись?Українці то е ватнний електорат в РМ ,а в ПМР щей й агресивно ватний ,і на півддні Бсарабіі мало що змінюется.

Болгари Південноі Бесарабіі як і українці сидять на россійских каналах і книжках з РФ десятилітями . До них дороги побудували пʼять років тому.
Чому ім Леніна не любити?
А освічені люди масово ватними бути не могут

Останнє редагування: 1 квітня 2020 09:43:07 від bassarabia
   
у вас помилка
румуни Молдови жиють за Прутом в Молдові
в Бесарабіі жиють бесарабски румуни,в буковині буковинскі .....

та мені твої класифікаційні збочення байдужі
на Донбасі навіть знайшли різницю ЛНР і ДНР
але всі ви загалом просто довбойоби
не залежно від місця знаходження 
   
bassarabia,
а як ти до Яроша та Корчинського  ставишся?)))
   
та мені твої класифікаційні збочення байдужі
на Донбасі навіть знайшли різницю ЛНР і ДНР
але всі ви загалом просто довбойоби
не залежно від місця знаходження 
я розумію що ви Дартаньян
а "ми" "довбойоби це хто?
   
я розумію що ви Дартаньян
а "ми" "довбойоби це хто?

ні біса ти не розумієш, бо довбойоб
   
bassarabia,
а як ти до Яроша та Корчинського  ставишся?)))
У обох українська ідентичність.
Корчинский в ПМР воював за кацапів і не вибачився ... нібито Розумна людина але може бути агентом ФСБ.

А Ярош не знаю .За ним не слідкую.Дурниць які ріжуть вухо нібі то не верзе .Але і розумного мало що говорить



Останнє редагування: 1 квітня 2020 09:56:12 від bassarabia
   
ні біса ти не розумієш, бо довбойоб
Ти за Зеленского агітував і голосував , а довбойоб виявляетсья я?
Цікавий ти хлопчина . :)
   
"А Ярош не знаю "-
не коси під дурня))) Добре ти знаєш, що Ярош  з братками Корчинського в одному окопі з...Гіркіним воювали проти румунів,формально на боці СЕПАРІВ ПМР.
   
"А Ярош не знаю "-
не коси під дурня))) Добре ти знаєш, що Ярош  з братками Корчинського в одному окопі з...Гіркіним воювали проти румунів,формально на боці СЕПАРІВ ПМР.
не знав
Тоді теж мудак ,поки не вибачится!

ПМР то була відладка імперскої схеми "внутришніх конфліктов"
Корчинский і Ярош стриляли разом з кацапьем в румунів та українців Бессарабіі,проект у кацапів вдався,кацапи пограбували РМ і підсадили політично на гачок--і через два десятілітя Україна отримала агресію субі,а у кацапів була така сама мета мінімум  --як в ПМР пограбувати і .....

Якщо би проект ПМР не пройшов ,невідомо чі захотила би РФ втілити аналогію в Україні.

Так що ті Ярош з Корчинским  були драйверами імерской агресіі в тому рахунку і в Україну

Останнє редагування: 1 квітня 2020 10:08:55 від bassarabia
   
Ти за Зеленского агітував і голосував , а довбойоб виявляетсья я?
Цікавий ти хлопчина . :)

Давай на самобан заб'ємся
ти надаєш мою цитату з агітацією за Зеленського - я в бан
не надаєш - ти брехло і йдеш в бан за брехню
   
"Тоді теж мудак ,поки не вибачится!"-
А за що ім вибачатись?Я ж написав ,що формально вони за ПМР,а фактично  воювали проти геноциду румунів по відношенню до українців Придністрів''я.
Просто в наш час постає питання філософське: якщо Ярош та Корчинський воювали на боці сепаратистів за українців,то чому громадянам РФ не можна воювати на боці донецьких сепаратистів на захист ніби росіян?Чому  уряд Молдови в 1992 році не звинувачував Україну в агресії проти своєї країни?Якісь подвійні стандарти виходить.
   
Давай на самобан заб'ємся
ти надаєш мою цитату з агітацією за Зеленського - я в бан
не надаєш - ти брехло і йдеш в бан за брехню
Да ви таки не агітували за Зеленского.
Автоматично вас відносити до довбойобів не можно
я вибачаюсь,щось попутав!
   
Да ви таки не агітували за Зеленского.
Автоматично вас відносити до довбойобів не можно
я вибачаюсь,щось попутав!
Нічого ви не сплутали, і не треба брати назад...

Читачь, просто не прямо агітує, тільки напиши за Зеленського раніше правду, він тут відразу доводить що це не правда, і Зеленський зовсім не такий, його пости треба читати в контексті...

Прямо нічого не каже...

Так що він такий як ви ))))
   
"Тоді теж мудак ,поки не вибачится!"-
А за що ім вибачатись?Я ж написав ,що формально вони за ПМР,а фактично  воювали проти геноциду румунів по відношенню до українців Придністрів''я.
Просто в наш час постає питання філософське: якщо Ярош та Корчинський воювали на боці сепаратистів за українців,то чому громадянам РФ не можна воювати на боці донецьких сепаратистів на захист ніби росіян?
так і виходить поки ці мудаки не вибачаться за ПМР вони ни чім не відрізняються від Мотороли та Гіркіна

Чому  уряд Молдови в 1992 році не звинувачував Україну в агресії проти своєї країни?Якісь подвійні стандарти виходить.
Мабуть тому , чому уряд України не звинувачував Белорусь в агресіі  тому що знайшлись довбойоби з Білорусі яки разом з кацапами воювали в Україні
Це багатостороне питаня

Яле як ті Ярош с Корчінским наближали для України ДНР воюя за ПМР так і ті бульбаші яки воювали з кацапами за ДНР підтягали війну в свою хату теж
   
Да ви таки не агітували за Зеленского.
Автоматично вас відносити до довбойобів не можно
я вибачаюсь,щось попутав!

та і з болгарами так наплутав,
але, на відміну від мене, вони не в курсі твоєї брехні
   
Нічого ви не сплутали, і не треба брати назад...

Читачь, просто не прямо агітує, тільки напиши за Зеленського раніше правду, він тут відразу доводить що це не правда, і Зеленський зовсім не такий, його пости треба читати в контексті...

Прямо нічого не каже...

Так що він такий як ви ))))
Ну мабуть ,я  мав відчуття що він прихильники певної політсили,але я переглянув пару гілок його постів за липень 2019 --там прямой  агітаціі за зелю нема
на відміну від мене
вот я від початку чесно безапеліційно топив проти клована ....бо я "чувствовал,я всегда чувствую"(*с)

Останнє редагування: 1 квітня 2020 10:53:25 від bassarabia
   
та і з болгарами так наплутав,
але, на відміну від мене, вони не в курсі твоєї брехні
Що наплутав що бесарабськи болгари  то поголовна  вата ?
Та невжеж! ?
В Болгаріі болгари попадають освічені люди ,а з бесарабскими - нема о чем размовляти окрім "амерікоси вінауватие,ті новості смотріш?да ні местічковие а російскіе!"
 :facepalm1:
краще б з Болгаріі новини дивились
 я лише  одного  не ватного бесарабского болгара знаю решта
Вата та й ще часто агресивна. Більш упороті ватники лише гагаузи

Останнє редагування: 1 квітня 2020 10:47:02 від bassarabia
   
Не сотвори собі кумира -
Віщав підступний владолюб. -
Для тебе я його створю.
Бо чий кумир на вівтарі
(Чи на землі, чи десь вгорі) -
Того і вівці і сокира.

Останнє редагування: 2 квітня 2020 09:02:39 від Анатоль
   
Мабуть, вони хочуть щоб в них знову був колгосп i нема кому iм його створити.
   
Олени ставят памятники Оленину
   
Можуть пiдтримати в деяких селах пропозицiю вступати зi своею землею в колгосп?
   
Орендатори iх надурили -  при колгоспi вони могли наносити собi додому бiльше урожаю.
   
На скільки я пам"ятаю ті міста за совка були ну дуже "жирні". Те що тоді звалося "колхозы миллионеры". Мені колись прийшлося заночувати у готелі при такому колгоспі десь то було між Вілково та Кілією.  кажись колгосп Україна звався так досі пам"ятаю ті мармурові поли і румунські меблі у звичайних номерах сільского готелю. Мабуть скучив за тими часами, бо схоже за всі ці роки після розпаду ДМП усі наші придунайські території так і не оговтались. 
   
Пане bassarabia, як Ви ставитеся до окупації Румунією північної Буковини у 1918-му?
   
На родине сивочолого гетьмана?  :weep: Отправьте его домой с Вятровичем чтобы всех декомунизировали к чертовой матери
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія