Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як поводити себе під час перемовин із хуйло. (Порада Зеленському) ;)

   Розпочну із бувальщини вартої призу на "Розсміши коміка".
  У нашому селі гнав самогон дотепний чоловік. Якось він запросив друзів, накрив стіл і завив: - А споримо, я винесу банку самогону а ви з неї пити не будете. Пити буду тільки я.
   Пішов у комору, виніс літрову банку самогону, зняв капронову кришку, діста свій йух і… вмочив його у самогон. 8-:
   Поставив банку на стіл, налив собі і до гостей: - Ну що, хлопці, кому налити?
Звісно, жоден не погодився.
   Хохмач випив чарку, вкусив огірка й знову попрямував у комору. Виніс другу банку: - Ви, хлопці будете пити із цієї, а я зі своєї. Мені, знаєте, після себе не огидно.
  До чого це я? Люди на вершинах тоталітарної влади дуже підлі. Особливо якщо вони пройшли вишкіл у КДБ. Що заважає хуйло пополоскати  свій йух у шампанському й пригостити тим пійлом своїх ворогів. Йому ж пити після себе не огидно…  ;)
  А потім та "моль" буде в компанії друзів розповідати як поїв президентів України настоянкою із свого х@я. :gigi:
  Усі його друзі будуть іржати, шо коні.
  Володимир Олександрович, Вам доведеться їхати до хуйло на перемовини отож знайте: на складах КДБ є дуже багато розробок, котрих жодна хіміко- бактеріологічна лабораторія не виявить.
Я тут зробив геніальне відкриття: Усі наші президенти, котрих хуйло пригощав плечевно закінчували свою політичну кар'єру.

  Владимир, не пий водиці із хуйло криниці – козлёночком станеш. Краще візьми на оті перемовини свого повара або бутерброди.  :-)o
   
  Із щоденника В.М.Пуришкевича - одного із убивць Григорія Распутіна: "Чем околдовал ты, негодяй, - думал я, - и царя и царицу? Как завладел ты царём до такой степени, что твоя воля стала его волею; что ты был фактическим самодержцем в России, обратив помазанника Божьего в послушного, беспрекословного исполнителя твоей злонамеренной воли и твоих хищнических аппетитов. И стоя здесь над этим трупом, я невольно припомнил рассказ Юсупова о том, чем угощал царя, через посредство своего приятеля тибетского лекаря Бадмаева Распутин".
  "Зачем ты, Феликс, - сказал как-то раз Распутин Юсупову, - не бываешь у Бадмаева, нужный он человек, полезный человек, ты иди к нему, милой, больно хорошо он лечит травочкой. Всё только травочкою своею. Даст он тебе махонькую, ма-хонькую рюмочку настойки из травушки своей, и у-ух! как бабы тебе захочется, а есть у него и другая настоечка, и того меньше рюмочку даст он тебе, попьёшь ты этой настоечки в час, когда на душе у тебя смутно, и сразу тебе всё пустяком покажется, и сам сделаешься ты такой добренькой, до-бренькой, такой глу-пенькой и будет тебе всё равным равно". 
 Так отож... :shuffle:
  Усіляки отрути, наркотики, приворотні настоянки та таке інше є зброєї ще з давніх часів...  B-)
   
У нашому селі гнав самогон дотепний чоловік. Якось він запросив друзів, накрив стіл і завив: - А споримо, я винесу банку самогону а ви з неї пити не будете. Пити буду тільки я.
   Пішов у комору, виніс літрову банку самогону, зняв капронову кришку, діста свій йух і… вмочив його у самогон. 
   Поставив банку на стіл, налив собі і до гостей: - Ну що, хлопці, кому налити?
Звісно, жоден не погодився.
   Хохмач випив чарку, вкусив огірка й знову попрямував у к

ну ви маьюпаси і даєте  :facepalm:
   
Що заважає хуйло пополоскати  свій йух у шампанському й пригостити тим пійлом своїх ворогів.
Ющенко якби й знав, випив би.
   
Ющенко якби й знав, випив би.
А от цікаво: найкраща хіміко-бактеріологічна лабораторія виявила б різницю між першою та другою банкою того самогону чи ні?  B-)
   
ну ви маьюпаси і даєте  :facepalm:
:pooh_lol:
1. а це не больно?
             2. знацчить не дуже пити хотіли
   
:pooh_lol:
1. а це не больно?
             2. знацчить не дуже пити хотіли

засунули би свої %уї і пили би собі на здоровья  :facepalm:
   
  Я тут зробив геніальне відкриття: Усі наші президенти, котрих хуйло пригощав плачевно закінчували свою політичну кар'єру.
  Чому так? Як на свідомість людини діє оте КДБістське пійло та дружба із Хуйлом?
  хуйло - це сатана отож усі ті, котрі водять дружбу із сатаною та п'ють-їдять із його кухні перебирають усі риси характеру князя цього світу.  :(
  Для прикладу: Причастився з рук хуйло (Сатани) від тіла та крові диявола і...
  Ні, не помреш але... перебереш на себе усі риси його характеру.
  Ще вчора ти клав руку на Євангеліє та клявся у вірності народу України а сьогодні...
  А сьогодні ти любиш тільки самого себе й кажеш: Та ну нах.. тих манюпасів. Поїдуть у світ на заробітки отож Україна ще не вмерла й ніколи не помре.
  "Власть и дана для того чтобы пожить всласть" (С)
  Отримав гетьманську булаву й забув усі передвиборчі обіцянки. Торгуєш "хлібними" посадами і пальцем об палець не б"єш - корупціонери самі щомісяця за невтручання у їхні схеми долари чемоданами у кабінет заносять. Ляпота...  B-)
  Наскирдував за 5 років у офшорах більше за попередника - кайф.  B-)
  А там хоч і покинув свій пост із нікчемним рейтингом зате при баблі.  :-)o  Вистачить на безбідне життя собі, дітям та онукам.  ;)


 
   
   Розпочну із бувальщини вартої призу на "Розсміши коміка".
  У нашому селі гнав самогон дотепний чоловік. Якось він запросив друзів, накрив стіл і завив: - А споримо, я винесу банку самогону а ви з неї пити не будете. Пити буду тільки я.
   Пішов у комору, виніс літрову банку самогону, зняв капронову кришку, діста свій йух і… вмочив його у самогон. 8-:
   Поставив банку на стіл, налив собі і до гостей: - Ну що, хлопці, кому налити?
Звісно, жоден не погодився.
   Хохмач випив чарку, вкусив огірка й знову попрямував у комору. Виніс другу банку: - Ви, хлопці будете пити із цієї, а я зі своєї. Мені, знаєте, після себе не огидно.
  До чого це я?
Дійсно, до чого?
П.С. Анекдот дійсно вартий (по рівню) Квартала 95. Хоч є певні сумніви, що це розумна ідія - пхати пуцу у самогон - з огляду на те, що можна її пошкодити.
   
Хохмач випив чарку, вкусив огірка й знову попрямував у комору. Виніс другу банку: - Ви, хлопці будете пити із цієї, а я зі своєї. Мені, знаєте, після себе не огидно.

А звідки ти знаєш, що він в коморі свого прутня не всунув до другої банки, з якої ви пили?
   
А звідки ти знаєш, що він в коморі свого прутня не всунув до другої банки, з якої ви пили?
А хто зна - мо і всунув. Він же ж хохмач...  B-)
   
Антик.. ти на зоні ж сидів, ану скажи шо зробили б з тим хто хуя в стакані помочив а потім з того стакана випив.
Хуєм зашкварити горілку а потім її пити - це на парашу відразу
   
Антик.. ти на зоні ж сидів, ану скажи шо зробили б з тим хто хуя в стакані помочив а потім з того стакана випив.
Хуєм зашкварити горілку а потім її пити - це на парашу відразу
От сидиш на сучій, безпредєльній, голодній сибірській зоні. Робота пекельна а годують, як свиней. Точніше свиней у колгоспах годують краще - щоб скоріше набирали вагу.  B-)
Одна надія на отоварку в магазині на котру дають змогу придбати продуктів на зароблених 7 крб.
І от той довгоочікуваний "день живота" настав.  B-)
Та скрізь голодні очі - мусиш "підігріти" авторитетів бараку, дати щось друзям і т. д. і т. д.
Відсвяткував "день живота" і поклав у тумбочку останні 15 пряників - по одному на 15 днів щастя.
Приходиш із каторги а там 12 пряників.  8-:
Наступного дня з"їв один.
Приходиш із каторги а там ... 8.
Сука, блін, хто криса!? Що робити!?
Бере з/к і "міньохає" - натирає оті пряники своїм пісюном - після себе їсти не в падлу.  B-)
Наступного дня у тумбочці вже 5 пряників.
Тоді встає з/к і промовляє: - Хто, суки, бляді, підараси украв із тумбочки та з'їв мої заміньохані пряники!?
І дивиться на якому злодієві буде шапка горіти.  :gigi:  :facepalm1:
   
https://www.youtube.com/watch?v=-uXunWv-Lvk
А й справді. У Хуйла що, медом намазано? Чому усіх наших політиків так тягне побухати з ним тої настоянки?  :facepalm1:
   

Погляньте скільки радості випромінює обличчя нашого обранця: - Дивіться, люди добрі, хто мій кєнт. 
 :facepalm1:
   
Я бы на месте ЗЕ вообще не ездил на встречу с ПУ.
Все переговоры должны вестись через документируемые каналы, либо при личном участии лидера с третьей стороны.
При личной встрече с ПУ страна может реально потерять президента как работоспособного психически здорового человека.
У всех украинских лидеров были фазы ДО и ПОСЛЕ первой встречи с ПУ.
   
антік - сказочній .......(с)

 :facepalm:
   
Я бы на месте ЗЕ вообще не ездил на встречу с ПУ.
Все переговоры должны вестись через документируемые каналы, либо при личном участии лидера с третьей стороны.
При личной встрече с ПУ страна может реально потерять президента как работоспособного психически здорового человека.
У всех украинских лидеров были фазы ДО и ПОСЛЕ первой встречи с ПУ.
У всех украинских лидеров были фазы ДО и ПОСЛЕ первой встречи с ПУ.
Золоті слова. В меморіз.  ;)
До речі, після того як я із рук агента КДБ попив-поїв приготовленого для мене - став іншою людиною. Зомбі, якщо зрозумілою мовою.  :(
   
Клоун завжди зможе на піаніно зіграти, розігріє публіку
   
Володимир Олександрович, Вам доведеться їхати до хуйло на перемовини

 :laugh:

его отрава не возьмет, у зеленкина нет мозгов. и да - к путлеру он не поедет - не переживайте вы так  :)
   
:laugh:

его отрава не возьмет, у зеленкина нет мозгов. и да - к путлеру он не поедет - не переживайте вы так  :)
Як так, не поїде? Та ви що? Не можна ж порушувати традицію...  B-)
   
антік - сказочній .......(с)

 :facepalm:
Я б сказав навіть феєричний.
   
головне стриматись , щоб не впасти на коліна і не відсмоктати
   
Я б сказав навіть феєричний.
Ви навіть уявити собі не можете які це мерзотники - оті КДБісти. Я варився у тому котлі 5 років отож вивчив методи їхньої "праці".
Вся біда порядних людей у тому. що вони чекають порядності і від інших. (С)
Я порядний чоловік отож навіть ворогу не підсиплю у їжу-випивку-чай щось не те.
Ну то я. Ну то Ви...  А от колишні КДБісти... (а втім колишніх не буває..)
 :gigi:
   
  А ось приклад як мій товариш постраждав. Юрій закінчив заочно інститут. Вступив в КПРС. Влаштувався інспектором ОБХСС. Доки ловив дрібних крадіїв, все йшло чудово. Хабарів не брав - головним було просування по службі. Поволі наступило сп'яніння від успіхів - став заводити справи на директорів великих державних підприємств, котрі крадуть вагонами. Тоді директор заводу тракторних запчастин запропонував Юрію угоду: "Ти  порвеш компрометуючий мене документ, а взамін отримаєш ордер на трьохкімнатну квартиру".
  Принциповий Юрій рішуче відмовився - розумів, що, по-перше, угода є протизаконною, отож пахне криміналом, а, по-друге, цим його можуть шантажувати усе життя. Юрій був молодим, амбітним, хотів в МВС зробити кар’єру… У той час він не знав, що начальство являє собою своєрідну мафію, в котрій є чимало майстрів Магії. Слід було знати, що часто директор великого державного підприємства та начальник міліції є друзями ще з дитинства, - один краде вагонами, другий його прикриває. По завершенні кожної оборудки друзі діляться між собою та із вищестоящим начальством. Зрозуміло, що тих, хто нахрапом лізе не у свої справи, мафіозі тихо усувають. Юрія високопосадові колеги запросили на вечірку й там напоїли чорнокнижним пійлом після вживання котрого той захворів та й зліг - паралізувало. Директор же заводу тракторних запчастин не постраждав - завод виготовляв вузли до танків отож за нього заступилась Москва.
Пізніше друг мені так сказав:
- Ми обоє постраждали від чаклунства. Ти п'ять років відсидів, а я вісім років відлежав пластом паралізований. Кому з нас було гірше?
Усі знахарі, до яких Юра звертався, казали, що було "пороблено" на питві, але до кінця зняти порчу так ніхто й не зміг. (Ту горезвісну чашку кави, котру "друзі" піднесли на десерт він на все життя запам'ятав.) Зараз друг на групі по інвалідності. Уся пенсія йде на ліки, ковтає пігулки жменями. Я довго думав над його запитання й завжди доходив висновку, що він постраждав сильніше.
   Отакеє то от. А скажіть но таке: Наливають вино, чай чи воду у три посудини. Одну не зачіпають, над другою моляться, над третьою читають прокляття на правлені на певну особу. Хіміко бактеріологічна лабораторія зможе розпізнати де що є?  :shuffle:                                                             
   
Клоун завжди зможе на піаніно зіграти, розігріє публіку
ВОНО не вміє руками, тільки сифілістичним прононсом
   
   Розпочну із бувальщини вартої призу на "Розсміши коміка".
  У нашому селі гнав самогон дотепний чоловік. Якось він запросив друзів, накрив стіл і завив: - А споримо, я винесу банку самогону а ви з неї пити не будете. Пити буду тільки я.
   Пішов у комору, виніс літрову банку самогону, зняв капронову кришку, діста свій йух і… вмочив його у самогон. 8-:
   Поставив банку на стіл, налив собі і до гостей: - Ну що, хлопці, кому налити?
Звісно, жоден не погодився.
   Хохмач випив чарку, вкусив огірка й знову попрямував у комору. Виніс другу банку: - Ви, хлопці будете пити із цієї, а я зі своєї. Мені, знаєте, після себе не огидно.
  До чого це я? Люди на вершинах тоталітарної влади дуже підлі. Особливо якщо вони пройшли вишкіл у КДБ. Що заважає хуйло пополоскати  свій йух у шампанському й пригостити тим пійлом своїх ворогів. Йому ж пити після себе не огидно…  ;)
  А потім та "моль" буде в компанії друзів розповідати як поїв президентів України настоянкою із свого х@я. :gigi:
  Усі його друзі будуть іржати, шо коні.
  Володимир Олександрович, Вам доведеться їхати до хуйло на перемовини отож знайте: на складах КДБ є дуже багато розробок, котрих жодна хіміко- бактеріологічна лабораторія не виявить.
Я тут зробив геніальне відкриття: Усі наші президенти, котрих хуйло пригощав плечевно закінчували свою політичну кар'єру.

  Владимир, не пий водиці із хуйло криниці – козлёночком станеш. Краще візьми на оті перемовини свого повара або бутерброди.  :-)o


Зеленський це вже давно знає, тому і сказав, що наодинці з Хуйлом зустрічатися не збирається...  тільки разом з західними партнерами
   
В силу нових обставин (поїздки у Париж на перемовини) підніму гілку.  ;)
   
антік - сказочній .......(с)

 :facepalm:

порадник
 угу, адже він продукт страни совєтов
з тих пір порадами і живе
   
Він до всього готовий з моменту коли погодився на посаду. Чи набрехав в рекламі? -Як несподівано, ой-йо-йой.
   
  Та радив я нашим правителям. Не послухали - пішли з ганьбою.  B-)
  Сьогоднішньому теж радив: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1056430.msg23214861#msg23214861
  Нуль емоцій.
  Висновок: піде з ганьбою. Під улюлюкання натовпу.  :facepalm1:
   
- Так, я готовий, - заявив наш обранець.
  Їмо те, що обрали.  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія