Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

основа дружбы - это самопожертвование. способны ли бабы при необходимости идти на самопожертвование и ущемление своих интересов ради друга? БУГОГА!

а чи спроможний сексист взагалі логічно думати і робити логічні висновки?

БУГОГА! (с)
   
Дурак.

Способна. От тільки немає заради кого.

Переклад цитованого .

- Дурак (с) - шок та емоція - *от жи ж , здогадавсь*

- Способна . От тільки немає заради кого (с) . -  Нездатна , тому усі , хто трапляєцця , майже одразу втікають .

))
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Переклад цитованого .

- Дурак (с) - шок та емоція - *от жи ж , здогадавсь*

- Способна . От тільки немає заради кого (с) . -  Нездатна , тому усі , хто трапляєцця , майже одразу втікають .

))

ще один придурок.

Заради тебе точно не буду собою жертвувати - проходь мимо.


У мене немає такої залежності від грошей, як у тебе та інших тобі подібних, тому мені дуже легко розставатися з матеріальними цінностями. А свої нематеріальні цінності я оцінюю ще дешевше, тому з ними мені ще легше розставатися і ділитися з іншими.

Я дуже люблю допомагати іншим. Родичі дуже цим користуються.

От коли ти це зрозумієш, тоді і починай вякать у мій бік.
   
основа дружбы - это самопожертвование. способны ли бабы при необходимости идти на самопожертвование и ущемление своих интересов ради друга? БУГОГА!
а мужики?
   
Переклад цитованого .

- Дурак (с) - шок та емоція - *от жи ж , здогадавсь*

- Способна . От тільки немає заради кого (с) . -  Нездатна , тому усі , хто трапляєцця , майже одразу втікають .

))
ще один придурок.

Заради тебе точно не буду собою жертвувати - проходь мимо.


У мене немає такої залежності від грошей, як у тебе та інших тобі подібних, тому мені дуже легко розставатися з матеріальними цінностями. А свої нематеріальні цінності я оцінюю ще дешевше, тому з ними мені ще легше розставатися і ділитися з іншими.

Я дуже люблю допомагати іншим. Родичі дуже цим користуються.

От коли ти це зрозумієш, тоді і починай вякать у мій бік.
[/quote]

Дякую , цитоване , ма-ть одна із найвизначніших інтирнет нагород , на мою адресу , котрі читав останніми роками . ))
   
Звісно може бути.
Але тільки до першого сексу, який ставить хрест на дружбі і переводить відносини в іншу площину.
Окрім того, з віком змінюються вартості у відносинах - статевий потяг відходить на задній план.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Навіщо та дружба взагалі потрібна?
   
Звісно може бути.
Але тільки до першого сексу, який ставить хрест на дружбі і переводить відносини в іншу площину.
это называется не дружба.
это доение услужливого лошка на эмоции и баблосы    :rotate:
   
это называется не дружба.
это доение услужливого лошка на эмоции и баблосы    :rotate:

А висновок ..?  - Погодинний тариф .

Шоб усьо почесноку та без обману .  ))
   
(вбік, філософічно) ну як, як в наші веселі часи можна буть такими недоjопаними :-(
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

(в бік, філософічно) пішла на йух, курва.
   
Я в такое не верю.Мне кажется по любому кто то пусть даже на подсознательном уровне хочет потрахаться.Хотя у меня есть реальный пример.Моя кума и ее компания.Ей 32 кажется, не была замужем ,2 пацана примерно такого же возраста оба разведенные и еще одна тетка за 50.Там еще периодически проскакивают какие то люди,но костяк такой.Ну женщину постарше еще как то можно понять,ей нужна компания и приятно потусоваться с молодежью,а вот 3 остальных мне понять тяжело.Внешне все нормальные,не какие то ахтунги,а вполне себе среднестатистическе люди.Один раз они правда все таки потрахались по пьянке и потом долго друг перед другом извинялись.Если что я про куму и одного из этих ребят.Длится это уже года два.Никого у них нет,чтобы было можно это как то оправдать что это типа друзья,а шуры-муры с другим человеком.Для нас с женой это загадка.Я себе такое не представляю,чтобы у меня никого не было и я просто бы дружил с симпатичной девушкой у которой тоже никого нет.
   
(в бік, філософічно) пішла на йух, курва.

 B-)
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

B-)
ото кури мовчки зі своїм недоjобом. І надалі думай що кажеш і не кажи що думаєш, і до тебе потягнуться люди.
   
і до тебе потягнуться люди.

а нафіга?

ps: я завжди думаю, що кажу.
тому мене питають переважно про нафту, а не про жопу.

якось так
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

а нафіга?

ps: я завжди думаю, що кажу.
тому мене питають переважно про нафту, а не про жопу.

якось так
:gigi: то ти заскочила в цю гілку, щоб тебе в ній запитали про нафту? А в профільних гілочьках вже не питають?  А тут запитали  тільки про жопу? От ето облом....
   
От ето облом....

облом буде, коли Кароффкі до мене потягнуться.
а так норм.

в житті має бути якась різноманітність
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Karoffka і Denak, ви би подружились.  :)
   
Дивно чому так всі вороже налаштовані про дружнього сексу))))  Одна знайома так казала ...
   
ото кури мовчки зі своїм недоjобом. І надалі думай що кажеш і не кажи що думаєш, і до тебе потягнуться люди.
Одна знайома має картинку. Чого ви не любите оточуючих? А для чого вони мене оточили? ))))
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

облом буде, коли Кароффкі до мене потягнуться.
а так норм.

в житті має бути якась різноманітність
:gigi: ти шо, по дєвачьках? Нє, я по хлопчиках.

А взагалі, шла би ти атсюда пєнєлопа, якщо по темі немає чого сказати. Про нафту в іншій гілочьці. Ти абшиблась двєрью.
   
Karoffka і Denak, ви би подружились.  :)

за данбаром, в людини може бути до 5 (частіше менше) близьких друзів, і десь до 15 приятелів

в мене всі слоти зайняті археологами, преферансистами, панками і алкоголіками
погодьтеся, викреслювати когось з них заради кароффкі - не надто продуктивна ідея
   
шла би ти атсюда пєнєлопа


шановна пані!

якщо в мене колись буде потреба спитати вашого дозволу, я так і зроблю.
але не зараз. не зараз.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

за данбаром, в людини може бути до 5 (частіше менше) близьких друзів, і десь до 15 приятелів

в мене всі слоти зайняті археологами, преферансистами, панками і алкоголіками
погодьтеся, викреслювати когось з них заради кароффкі - не надто продуктивна ідея
:gigi: слоти у тебе всі зайняті, а ти на фупі пасешся.

Хтось із вас бреше. Мабуть алкоголіки.

І не вздумай їх викреслювати - вони все ж таки кращі за преферансистів - вони гроші не проігрують, а пропивають - все ж хоч якусь користь мають із них.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

шановна пані!

якщо в мене колись буде потреба спитати вашого дозволу, я так і зроблю.
але не зараз. не зараз.
:gigi: шо, з нафти стільки не матимеш, як із жопи? То-то ти тут зависла.
   
а ти на фупі пасешся.

ви так кажете, ніби в тому є щось погане  B-)
   
:gigi: шо, з нафти стільки не матимеш, як із жопи? То-то ти тут зависла.

зависла.

я завжди трохи зависаю, коли бачу неструктурований потік слів, в яких нема сенсу
я до останнього сподіваюсь, що таки є

але ніт  :(
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

ви так кажете, ніби в тому є щось погане  B-)
дик, слоти ж всі зайняті, і ще мало? І куди ж то воно тобі все лізе, коли всі слоти зайняті. Ах да... ще осталася жопа...
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

зависла.

я завжди трохи зависаю, коли бачу неструктурований потік слів, в яких нема сенсу
я до останнього сподіваюсь, що таки є

але ніт  :(
:gigi: обісралася, а головку тримає гордо.

Біжи, там вже гілка зачекалася твоєї нафтової аналітики.


По суті гілки є що-небудь? Чи так і будеш тут жопать?
   
так і будеш тут жопать?

та пожопаю трохи, з вашого люб'язного дозволу.

тим більше, що хороший тухес - то таки тоже нахес

а нахес - це таки харашо  B-)
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

та пожопаю трохи, з вашого люб'язного дозволу.

тим більше, що хороший тухес - то таки тоже нахес

а нахес - це таки харашо  B-)
так тобі ж не пондра шо тут про тухес.

Шото я тібя, карова, толком нє пайму (с)
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

за данбаром, в людини може бути до 5 (частіше менше) близьких друзів, і десь до 15 приятелів

в мене всі слоти зайняті археологами, преферансистами, панками і алкоголіками
погодьтеся, викреслювати когось з них заради кароффкі - не надто продуктивна ідея
Отих п'ять можуть і потіснитися.  :)
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Отих п'ять можуть і потіснитися.  :)
не-не-не. Нехай не потісняються.

Ти зверни увагу: 5+15 зайнятих слотів, а поговорити немає з ким - біжить на фуп....
   
Отих п'ять можуть і потіснитися.  :)


нє. це горді безпардонні самці чєловєка, в тісняві вони посваряться і поб'ють посуд
   
Переклад цитованого .

- Дурак (с) - шок та емоція - *от жи ж , здогадавсь*

- Способна . От тільки немає заради кого (с) . -  Нездатна , тому усі , хто трапляєцця , майже одразу втікають .

))
ті вроде говорил что страдаешь ( или наслаждаешься) алкоголизмом. ни одна баба ничего ради тебя не должна.пусть бегут
   
ті вроде говорил что страдаешь ( или наслаждаешься) алкоголизмом. ни одна баба ничего ради тебя не должна.пусть бегут

Я мирно співісную , з власним алкоголізмом .

А стосовно - хто кому та що винне , то ж зрозуміло - дрючьба - дрючьбой , а тютюнець в кожного свій має бути (ну майже цетато) .  ))
   
2 страницы потока сознания ни о чем...
Может для начала определиться с термином, что такое дружба, а потом уже разбирать чем отличается однополая дружба от дружбы разнополой?  :shuffle:
   
Может для начала определиться с термином


а сенс?  :beach:
   
а сенс?  :beach:

Ну, чтобы все понимали под этим термином одно и то же... тогда можно обсуждать...
   
та немає тут що обговорювати. дитячий садок.

хіба що черговий срач розвести.
що, власне, у гілці вже й відбулося. :gigi:
тема ні про що.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія