Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

==============================
Ельфік,ти ж у мінСтеця соснів? Соснів. Навіть голосував за Пороха. Потім змінив сутенера та побігло до ЗЕлені.  Так хто тут з окружної? Ну ти то не зерновози,як Саут Бл...ть,а сміттєвози обслуговуєш, ну то таке... Бааааалван! :D  :fuck:
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

А саме неприємне, що не видно світла в кінці тунелю.
Людей поділили на агресивні стада, які кидаються одне на одного в угоду кукловодам.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

А саме неприємне, що не видно світла в кінці тунелю.
Людей поділили на агресивні стада, які кидаються одне на одного в угоду кукловодам.

Так а нафіга ж ви так обирали, щоб не бачити того світла? Треба було нас слухати, ми б показали. Ми і показували, тільки ви все відверталися з криками "Ні, то неправда, того не може бути!!!" і продовжуєте те робити. За таких розкладів світла не буде ніде і ніколи. Але  то я вже повторююся. Про відсутність для вас світла назавжди я вже багато разів казав.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Так а нафіга ж ви так обирали, щоб не бачити того світла? Треба було нас слухати, ми б показали. Ми і показували, тільки ви все відверталися з криками "Ні, то неправда, того не може бути!!!" і продовжуєте те робити. За таких розкладів світла не буде ніде і ніколи. Але  то я вже повторююся. Про відсутність для вас світла назавжди я вже багато разів казав.

Хто ті ВИ? Я не вибирав на останніх ні Зе ні ПО.
А ще 5 років тому показував і попереджав "пора робити реформи", "субсидії, кратні тарифи, підвишення мінімалки і наїзди на дрібних то велика помилка".
Але ж ніхто не слухав...
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Хто ті ВИ? Я не вибирав на останніх ні Зе ні ПО.
А ще 5 років тому показував і попереджав "пора робити реформи", "субсидії, кратні тарифи, підвишення мінімалки і наїзди на дрібних то велика помилка".
Але ж ніхто не слухав...
вибрав... зьє
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

ой ну да))
Накинув i такий весь в бiлому :angel:

Та цьому нема сенсу щось казати і доводити.
Це радіоточка.
Забийте.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

2016-2018

"Экономика растет 3 года подряд. Курс стабилен, но не искусственен. Долговая нагрузка снижается. Реальные доходы населения растут. Доля олигархов в экономике Украины падает. МВФ, ЕС, США заявляют, что Украина за 5 лет сделала рекордное количество позитивных изменений. Украинский народ постоянно бідкається, ведь растут тарифы. «Мы живем все хуже и хуже».

Мудрый украинский народ. 2019 год.

- Как я устал. Тарифы. Коррупция. Война. Как вы мне все надоели. Выберу Зеленского. Ну и что, что ничего не понимает в экономике и политике. Да и не интересны мне его анализы. Он все же актер. Мало ли. Хуже не будет. Зато войны не будет с Россией." ( с).
  :)
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Я вважаю, що в цьому питанні вже час ставити крапку.
От ніхто ж не задається питанням глисти якого підвиду краще.
Тут та ж  ситуація.
Обидва ставленики олігархату з усіма наслідками
І пора зрозуміти, що нашим олігархам по великому рахунку, по барабану і хубло і Європа. Лиш би ніхто не заважав паразитувати на країні.
Оце " обидва ставленники олігархату - брехня повна.
Аргументую:
"У Коломойського забрали "Приват". "Азотам" Фірташа (заводи з виготовлення азотних добрив – УП) і його газорозподільчим мережам перекрили кисень. Новинський ходить під справами в ГПУ. У Пінчука постійно збитки... Ще радикальніше проти чинного гаранта налаштований несподіваний "троїстий союз" Дмитра Фірташа, Сергія Льовочкіна та… Ігоря Коломойського. Того самого Коломойського, який у 2014 році одразу після Революції Гідності розгорнув цілу інформаційну війну проти Льовочкіна... Єдиний пункт, на якому Льовочкін, Фірташ і Коломойський точно сходяться – Порошенку не можна дати перемогти вдруге... другому президентському терміну Порошенка загрожує... олігархічний консенсус.
У 2014 році Юлія Тимошенко називала Порошенка "єдиним кандидатом від олігархів". За іронією долі, рівно через п'ять років ситуація змінилась на протилежну".

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/03/19/7209543/
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

І взагалі, щоб порівняти, хто кращий Президент, Порошенко чи Зеленський, треба спочатку відповісти на запитання,
А які досягнення у зеленського ? По пунктах.
 :D
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

2016-2018

"Экономика растет 3 года подряд. Курс стабилен, но не искусственен. Долговая нагрузка снижается. Реальные доходы населения растут. Доля олигархов в экономике Украины падает. МВФ, ЕС, США заявляют, что Украина за 5 лет сделала рекордное количество позитивных изменений. Украинский народ постоянно бідкається, ведь растут тарифы. «Мы живем все хуже и хуже».

Мудрый украинский народ. 2019 год.

- Как я устал. Тарифы. Коррупция. Война. Как вы мне все надоели. Выберу Зеленского. Ну и что, что ничего не понимает в экономике и политике. Да и не интересны мне его анализы. Он все же актер. Мало ли. Хуже не будет. Зато войны не будет с Россией." ( с).
  :)

Невеликий позитив в экономіці був від Сєні, але Перто швидко його з'їв...
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Хто кращий, ЗЕ чи ПО?
У кого-то  после истории с Мудачуком еще есть какие-то сомнения?  :facepalm1:
не приведи господи таких "державних діячів"(с, Вені-Віді) - маріонеток на руці Хуйла
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Так а нафіга ж ви так обирали, щоб не бачити того світла? Треба було нас слухати, ми б показали. Ми і показували
ЩО ви показували??? Найжахливішого олігарха в новітній історії України, по руках і ногах підвладного Хуйлові?
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Невеликий позитив в экономіці був від Сєні, але Перто швидко його з'їв...
Які досягнення у зєлєнського ?
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Які досягнення у зєлєнського ?
Досягнення петро - це його гаманець і гаманці свинарчуків
Ну, а головне досягнення - це, звісно, Мудачук
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Досягнення петро - це його гаманець і гаманці свинарчуків
Ну, а головне досягнення - це, звісно, Мудачук
Головне досягнення зєлькі ?
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Які досягнення у зєлєнського ?

Такі ж...
Аваков = Аваков
Луценко = Вєнєдіктова
Гройсман = Шмигаль
Райнін = Єрмак
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Такі ж...
Аваков = Аваков
Луценко = Вєнєдіктова
Гройсман = Шмигаль
Райнін = Єрмак
Які досягненяя у Зєлькі?
Щоб було з чим порівнювати
Бо те, що робиться навкруги - просто жахливе.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Які досягненяя у Зєлькі?
ніяких.
так само як і у пороса.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Які досягненяя у Зєлькі?
Щоб було з чим порівнювати
Бо те, що робиться навкруги - просто жахливе.
Переживаєш за утиски Мудачука?
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Переживаєш за утиски Мудачука?
походу це єдине досягнення, шо мудачука почали щемити.
Та і то мало тягне на досягнення. Фунья, як на мене.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

І взагалі, щоб порівняти, хто кращий Президент, Порошенко чи Зеленський, треба спочатку відповісти на запитання,
А які досягнення у зеленського ? По пунктах.
 :D

Нафтогаз за Петра був прибутковим - зеленський знищив
Енергоатом за Петра був прибутковим - зеленський знищив.
УЗ за Петра була прибутковою - зеленський знищив.
Укробопронпром за Петра був прибутковим - зеленський знищив.
Центренерго за Петра було прибутковим - зеленський знищив.
Електроенергетичну незалежність від рашки, яка була за Петра - зеленський знищив.

Дофуя досягнень кароч. Можна продовжувати і продовжувати.

Але це все похер. Головне - натягнути обісране біле пальто і голосніше скавчати, що зе і по одинакові.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

УЗ за Петра була прибутковою - зеленський знищив.
оце особливо сподобалося
для когось напевно навіть дуже прибутковою
а от для пересічних епоха петро означала нестримне підвищення цін на квитки і вилучення більш дешевих плацкартних вагонів з фірмових потягів
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Нафтогаз за Петра був прибутковим - зеленський знищив
Енергоатом за Петра був прибутковим - зеленський знищив.
УЗ за Петра була прибутковою - зеленський знищив.
Укробопронпром за Петра був прибутковим - зеленський знищив.
Центренерго за Петра було прибутковим - зеленський знищив.
Електроенергетичну незалежність від рашки, яка була за Петра - зеленський знищив.

Дофуя досягнень кароч. Можна продовжувати і продовжувати.

Але це все похер. Головне - натягнути обісране біле пальто і голосніше скавчати, що зе і по одинакові.
не було там ніякої прибутковості.
Гривня із 10 за бакс до 26-ти, плюс тарифи х2,5 рази - це ніфуя не прибутковість. Це грабіж населення. Мародерство.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

ПО!
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

ПО!
Напевно у тебе теплі почуття до Мудачука?
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

ПО!
ПОвія?
З окружної?
Дешева?  :weep:
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Ельфік- ти тупориле чмо. Холоп. Плювати на тебе. B-)
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Ельфік- ти тупориле чмо. Холоп. Плювати на тебе. B-)
уже наєбенився?
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

ТС, ти безталанний. Навіть накинути треба вміло, а це - якась дешева хня.
Що за формулювання - "кращий"? Для кого, які параметри? Для України? Та навіть в цьому нема єдності, бо Україна, наприклад, моя, відрізняється від ЮЗФО якогось умовного Зе більше, ніж мпх від пальця.
То як можна оцінювати? Черговий разгон розпачливої фішки зе=по? Не вийде, зе заявив про свою генетичну відмінність.
І довбограй ніколи не буде тотожним розумній людині, навіть якщо обидва вони не є взірцем високої моралі.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Україна, наприклад, моя, відрізняється
МОЯ Україна абсолютно точно не перетинається з тими РЕАЛЬНИМИ чинниками, які символізує постать Порошенка П.О.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Чего хочет обычный человек? Стабильного роста собственного благосостояния, минимальной инфляции, в наших условиях еще и окончания войны. В нищей стране для этого есть определенные маркеры. Это создание новых рабочих мест, защищенность в случае потери работы, врачебную помощь независимо от твоего кошелька и некоторые другие факторы. Порошенко это все успешно провалил. Кроме того, расцветала самая худшая традиция совка- если критикуешь, значит ты враг. За такие заслуги Порошенко вполне закономерно получил на выборах пинком под зад. Аналогичный пинок получили старые политики, вся заслуга которых в  том, что они по 20 лет сидят в раде без ощутимого результата. Что-то изменилось с приходом Зеленского? Ничего, кроме уменьшения агрессивности информационной политики. Появилась внятная стретегия развития государства? Нет. Я не вижу позитивных изменений. Зеленский получил огромное доверие народа и шанс войти в историю. Пока он его проваливает. Посмотрим, что будет дальше.   
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?


Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

фiгня вопрос
дiяльнiсть кожгого президента оцiнюєсься станом в котрому вiн прийняв краiну - в котрому залишив
пiсьля свого термiну президенства
все iньше - лабуда i бла-бла-бла
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

ЩО ви показували??? Найжахливішого олігарха в новітній історії України, по руках і ногах підвладного Хуйлові?

Ну от бачите, все, як я казав. Ви відвертаєтесь і кричите, що там нічого немає. Коли вас тикати ближче, то все, що все ж таки є, перетворюється на "то насправді не Порошенко, то насправді йому всупереч!". Як я вже казав і раніше, за такого підходу у вас шансів змінити на щось хороше просто немає, сам способ дій цього не передбачає.

Для прикладу питання, чесна та об'єктивна відповідь на які трошки прояснить мозок, якщо Ви на такі відповіді зважитеся:
1. За Пороха розробляли та випробували Нептун та Вільху?
2. Це відбувалося за сприяння Пороха чи за протидії його виключно завдяки комусь іншому?
3. Такі розробки та випробовування - то добре чи погано?
4. Чи стали репортажі про такі випробування досить буденними, чи вони були неабиякими подіями?
5. За Зеленського провели навчання з розгортанням та згортанням Точок-У, які тут вхавр переможно описував?
6. Чи правда, що про нові випробування за Зеленського ми чуємо набагато рідше, ніж за Порошенка?
7. Чи продовжується розробка Нептунів та Вільх, а також іншого озброєння за Зеленського, чи сприяє цьому Зеленський та його команда? Чи виготовлені нові зразки Нептунів, чи виділено на це гроші? Чи поставили на озброєння тільки те, що виготовили за Пороха?
8. А може Богдан, який постачав медичні автомобілі та вантажівки і бронетранспортери, намагаються обанкротити, і заміни їм у нас немає, а оборонний бюджет на 2021 рік досі не прийнято?
9. Чи зміни за Зеленського, які я перерахував, порівняно з часами за Пороха сталися на краще чи на гірше?

Хотілося б почути Ваші відповіді, але без розмазні та відволікання, чисто на ці питання. Якщо не можете або не хочете, просто не треба нічого відповідати.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Ну от бачите, все, як я казав. Ви відвертаєтесь і кричите, що там нічого немає. Коли вас тикати ближче, то все, що все ж таки є, перетворюється на "то насправді не Порошенко, то насправді йому всупереч!". Як я вже казав і раніше, за такого підходу у вас шансів змінити на щось хороше просто немає, сам способ дій цього не передбачає.

Для прикладу питання, чесна та об'єктивна відповідь на які трошки прояснить мозок, якщо Ви на такі відповіді зважитеся:
1. За Пороха розробляли та випробували Нептун та Вільху?
2. Це відбувалося за сприяння Пороха чи за протидії його виключно завдяки комусь іншому?
3. Такі розробки та випробовування - то добре чи погано?
4. Чи стали репортажі про такі випробування досить буденними, чи вони були неабиякими подіями?
5. За Зеленського провели навчання з розгортанням та згортанням Точок-У, які тут вхавр переможно описував?
6. Чи правда, що про нові випробування за Зеленського ми чуємо набагато рідше, ніж за Порошенка?
7. Чи продовжується розробка Нептунів та Вільх, а також іншого озброєння за Зеленського, чи сприяє цьому Зеленський та його команда? Чи виготовлені нові зразки Нептунів, чи виділено на це гроші? Чи поставили на озброєння тільки те, що виготовили за Пороха?
8. А може Богдан, який постачав медичні автомобілі та вантажівки і бронетранспортери, намагаються обанкротити, і заміни їм у нас немає, а оборонний бюджет на 2021 рік досі не прийнято?
9. Чи зміни за Зеленського, які я перерахував, порівняно з часами за Пороха сталися на краще чи на гірше?

Хотілося б почути Ваші відповіді, але без розмазні та відволікання, чисто на ці питання. Якщо не можете або не хочете, просто не треба нічого відповідати.

Випробування Нептуна за 2019 2020 роки завершено, Нептун взято на озброєння, замовлено виробництво 3-х дивізіонів до 2023 року
Вільха регулярно постачається у ЗСУ, продовжуються випробування Вільха-М з метою взяття на озброєння 
оборонний бюджет на 2021 рік прийнято в рамках Бюджету України 2021
а от ДОЗ на 2021-2023 рр. затверджено лише нещодавно

якби тобі хотілось чути якісь відповіді, ти б легко скористався інтернет-пошуковиком
а не ретранслював брехливу пропаганду зі своєї сторінки в соцмережі
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?
nik

Порох добился безвиза

Порох добился независимости церкви

Шлюха не добилась ничего


+1

   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Чего хочет обычный человек? Стабильного роста собственного благосостояния, минимальной инфляции, в наших условиях еще и окончания войны. В нищей стране для этого есть определенные маркеры. Это создание новых рабочих мест, защищенность в случае потери работы, врачебную помощь независимо от твоего кошелька и некоторые другие факторы. Порошенко это все успешно провалил.
Ідіоти зомбовані радіоточкою. Ви дали Порошенка "под зад" коли зарплата із 100 баксів стала 400, коли інфляція з 40% впала до 9, коли появилась безкоштовні ліки, можливість безкоштовного лікування, зменшилися смерті на війні. Стала рости економіка і появились вакантні робочі місця.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

МОЯ Україна абсолютно точно не перетинається з тими РЕАЛЬНИМИ чинниками, які символізує постать Порошенка П.О.
Ти дуже наївно сподіваєшся, що застосування капслоку переводить продукти життєдіяльності тарганів в категорію фактів і реальності.
Ліньки вже згадувати нєтлєнку "головне, що я ЗНАЮ, що це так" (стилістика і орфографія автора).
Ну.. хіба що в тебе своя, паралельна реальність..
ЗІ. Пробуй застосовувати болд і колір, капслоку явно недостатньо.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

найближчим часом ширнармаси дадуть відповідь на це питання
якщо орієнтуватись на усереднену статистику, з цих блазнів в лідерах на разі юний
в країні керують не міфічні олігархи, це для людського ока, щоб було на кого пальцем тицьнути
в основі наших проблем спайка гілок влади, що мають бути відокремлені, і трайбалізм всередині адміністративного апарату
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Ідіоти зомбовані радіоточкою. Ви дали Порошенка "под зад" коли зарплата із 100 баксів стала 400, коли інфляція з 40% впала до 9, коли появилась безкоштовні ліки, можливість безкоштовного лікування, зменшилися смерті на війні. Стала рости економіка і появились вакантні робочі місця.
Нормальный человек не будет голосовать против собственного достатка и стабильности. Если бы Порошенко обеспечил все то, что написано выше, он бы три срока просидел. Тут все с точностью наоборот. Агрессивная пропаганда с каналов Порошенко до сих пор держит фанатов в состоянии выборов и провозглашает совершенно лживые тезисы типа зарплат в 400 баксов и бесплатных лекарств.
   
Re: Хто кращий, ЗЕ чи ПО?

Випробування Нептуна за 2019 2020 роки завершено, Нептун взято на озброєння, замовлено виробництво 3-х дивізіонів до 2023 року
Вільха регулярно постачається у ЗСУ, продовжуються випробування Вільха-М з метою взяття на озброєння 
оборонний бюджет на 2021 рік прийнято в рамках Бюджету України 2021
а от ДОЗ на 2021-2023 рр. затверджено лише нещодавно

якби тобі хотілось чути якісь відповіді, ти б легко скористався інтернет-пошуковиком
а не ретранслював брехливу пропаганду зі своєї сторінки в соцмережі
розмазав !  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія