Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

А Гео вообще писал что то последнее время? Я не видел чтобы он вообще тут появлялся...

біглий фуп-президент гео обявився, традиційно прокричав



і зник.а  потім його забанили.

уклінно прошу адміністрацію розбанити гео. він хоч і псих і порохобот. але він тисячувідсотково проукраїнський, а я за те щоб проукраїнських не банити, які б політуподобання у них би не були. і так. забаньте сєпара данєцкава
   
Чому досі немає відповідей, які юзери поставили в адмінфорумі за останні декілька днів,і це при тому що за цей же час відбулися бани декотрих юзерів?
Невже той, чи та,( чи те) що банили юзерів, не бачили ці теми- питання?
   
Це просто неповага.
Якщо не сказати гірше.
   
 :butcher: Я терплячий.
Та чекаю на відповіді від Олени Юріївни.  :smile3:
   
шо тут? намазам на самого самого фупо президента который держит своё слово :lol:  и обозвал вас как только мог. ох уж эти педpoты :shuffle:
   
забанили сєпара, аж на цілих 10 діб забанили, забанили на 10 діб за те, за що в реалі 5 років дають  :facepalm1:
   
забанили сєпара, аж на цілих 10 діб забанили, забанили на 10 діб за те, за що в реалі 5 років дають  :facepalm1:

*нам нужни разниє мнєнія* (с)
*услишать глаза* (с)
*ето наші люді* (с)

тьху блд
   
Re: до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

Це просто неповага.
Якщо не сказати гірше.
це не не тільки неповага.а це говорить БАГАТО про те.які у нас модери проповідують політичні погляди,коли ЯВНОГО сепаратиста і ворога (а він того не скриває і прямо говорить,що буде битися з нами за "маладую рєспубліку") не банять НАЗОВСІМ а просто гладять рукою.І не кажіть модери і правда що Я щось видумую чи критикую модерів НІЗАЩО.Я вам написав конкретні випадки його ПРЯМОГО порушення не тільки людської гідності але і конституції України та її законів,але ви ігноруєте то. Бо признання боротьби проти наших вояків,сепаратизм і бажання і ДАЛІ вбивати за ту сепаратистичну "рєспубліку" є ПРЯМИМ порушенням ВАШИХ модерів і парвди ПРАВИЛ форуму.
  Можете і мене забанити навічно.якщо я говорю хоч крихту неправди. Бо існування такого поца у одному просторі зі мною мені не приносить ніякого задоволення і бан на десять діб його вважаю приниженням українців на форумі і мене особисто.
   
Re: до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

шо тут? намазам на самого самого фупо президента который держит своё слово :lol:  и обозвал вас как только мог. ох уж эти педpoты :shuffle:
а ось і асмодейчик виліз під запасним ніком,бо боїться показати своє бладівське личко юлька.
   І ви панове повинні знати що дід Панас то третій нік  тут нашого старого юлька асмодея.який плавно перетів у південну кров.А діда він використовує лише тоді коли в бані по новому ніку або коли треба таке постити,що юльків ставить у невигідне становище.думайте форумчани ХТО є за таким ніком що захищає донєцкого.
   
забанили сєпара, аж на цілих 10 діб забанили, забанили на 10 діб за те, за що в реалі 5 років дають  :facepalm1:

 :weep:  :weep:  :weep:
   
а ось і асмодейчик виліз під запасним ніком,бо боїться показати своє бладівське личко юлька.
ахаха. тут уже было два дурика до тебя.  тоже так параноили теперь хз где они. :shuffle:
   
забанили сєпара, аж на цілих 10 діб забанили, забанили на 10 діб за те, за що в реалі 5 років дають  :facepalm1:

Действия модера обсуждать не принято,но 10 дней явно слабовастенько
   
а ось і асмодейчик виліз під запасним ніком,бо боїться показати своє бладівське личко юлька

А,так это у нас Асмодейчик...

Бу-га-га
   
а ось і асмодейчик виліз під запасним ніком,бо боїться показати своє бладівське личко юлька
А,так это у нас Асмодейчик...

Бу-га-га
ахаха. нашли друг друга два одиночества. так вы это, создайте тему, что бы Алёна вам имбецилам глаза открыла  :lol:
   
ЯВНОГО сепаратиста і ворога (а він того не скриває і прямо говорить,що буде битися з нами за "маладую рєспубліку")
та не будет, а уже участвовал. Он где-то ляпал, что имеет оружие, хз как оно правильно называется, чи табельное, чи как. В общем смысл такой, что одно мое, другое выдали в части. Женушка директор  школы. Ну тоже понятно, избирательные участки, все такое. Видео их "утренников" в сети шо грязи. Семейка выродков. И 10 дней бана.
   
а что Гео его размазал по стенке, получил бан. Разбанье Гео, так нельзя.
   
тут не десять дней слабовастенько, тут и ніколи будет мало.
   
Якщо Вам так не подобается реальність цього форуму чому ви тут?
   
читаю генераторов. И дегенераторов.
   
контента. И новости.
   
Re: до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

Якщо Вам так не подобается реальність цього форуму чому ви тут?

та ми тут здавну. пройщли і крим і рим. і коли явно тут Українців банили на 999, темні бани, і всяке було. І таких як ви переживемо.
   
Re: до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

ахаха. тут уже было два дурика до тебя.  тоже так параноили теперь хз где они. :shuffle:
ти б помовчав.Ми то добре памятаємо коли ти під ніком діда панаса собі лайки на СУПі (асмодей) бив .щось з 600 наставив,а коли виклали скріни то ти швидко зник від стиду.там по тобі асмодейчику добре проїхалися.тому сопи і не відсвічуйся.
   
Отака країна буде при юльці, готуйте зброю, добродії.
   
ти б помовчав.Ми то добре памятаємо коли ти під ніком діда панаса собі лайки на СУПі (асмодей) бив .щось з 600 наставив,а коли виклали скріни то ти швидко зник від стиду.там по тобі асмодейчику добре проїхалися.тому сопи і не відсвічуйся.
ты реально идиот? я на супе не когда не был :lol:
   
ти б помовчав.Ми то добре памятаємо коли ти під ніком діда панаса собі лайки на СУПі (асмодей) бив .щось з 600 наставив,а коли виклали скріни то ти швидко зник від стиду.там по тобі асмодейчику добре проїхалися.тому сопи і не відсвічуйся.

Это чудо вроде раньше на ДурДоме паслось..Самое место
   
На дурдоме щас тишь и благодать. Зрады нет в помине и все проукраинские.
   
Это чудо вроде раньше на ДурДоме паслось..Самое место
и опять мимо :lol: всё таки вы друг друга стоите.
   
нова політика форуму, вони "хочуть чуть різні думки"(с)  :gigi:


Різні думки під час війни?
Це щось нове.
Історія воєн такого не знає.
   
нова політика форуму, вони "хочуть чуть різні думки"(с)

Особенно важны думкы кацапофф и ещё с явной ПсихЛечебницы
   
та ми тут здавну. пройщли і крим і рим. і коли явно тут Українців банили на 999, темні бани, і всяке було. І таких як ви переживемо.
Яких як я?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія