Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про бензин

Re: Про бензин

:lol:

тут даже ключи делают - очередь стоит к мужику периодически. при этом ключи грн по 100, не меньше
   
Re: Про бензин

айтешнеки все так же нужны, тем более что часть в армию забирают, на блокпостах на западной стоять за зп с налогов оставшихся
так вони і так працюють ... жінки навіть із-за кордону на удальонці пашуть, хлопці тут ... Їм в офіси ходити не обов'язково, а мітинги віртально збирають, і пашуть без вихідних
   
Re: Про бензин

так вони і так працюють ... жінки навіть із-за кордону на удальонці пашуть, хлопці тут ... Їм в офіси ходити не обов'язково, а мітинги віртально збирають, і пашуть без вихідних

у меня один знакомый с блокпоста працюет. не все время, но подпрацевывает когда автомат есть куда сунуть
зп и там и там идут
   
Re: Про бензин

у меня один знакомый с блокпоста працюет. не все время, но подпрацевывает когда автомат есть куда сунуть
зп и там и там идут
що тут скажеш - молодець знайомий і країну захищає і додану вартість створює.
   
Re: Про бензин

що тут скажеш - молодець знайомий і країну захищає і додану вартість створює.

ага, наши его сначала жалели, потом восхитились :)
..

еще бизнес:
Канадская сеть ресторанов Freshii наняла кассиров из Никарагуа, которые работают по видеосвязи — так дешевле


   
Re: Про бензин

не будет.

будет дорого, но будет.
будет жопа. Страна большая. У меня с первого дня войны жопа с бензином
   
Re: Про бензин

будет жопа. Страна большая. У меня с первого дня войны жопа с бензином

Трагедії не буде.спецтранспорт буде з бензою,а інші просто будуть менше їздити.бо зараз у Львові інколи затори більші,ніж до війни...
   
Re: Про бензин
PAL

Трагедії не буде.спецтранспорт буде з бензою,а інші просто будуть менше їздити.бо зараз у Львові інколи затори більші,ніж до війни...

ну у Львові то якраз зрозуміло, +200 тис населення
   
Re: Про бензин

ну у Львові то якраз зрозуміло, +200 тис населення
та вже виїхали гадаю, херсонців і миколаївців тут мала ксть на автівках, в основному Київ був, який уже частково повернувся, Харків ше є
   
Re: Про бензин

Просити бензин з Європи і одночасно просити Європу не купувати нафту з раші. Рано чи пізно це мало закінчитись відсутністю палива. І добре якщо тільки для приватного сектору. Якщо закінчиться у військових то вже пофіг буде чи є бензин для приватних авто бо не буде приватних авто.
   
Re: Про бензин

Проблему дефіциту пального в Україні влада має вирішити протягом максимум двох тижнів, — Зеленський (С)
https://ukrainenews.fakty.ua/400478-problemu-deficita-goryuchego-v-ukraine-vlasti-dolzhny-reshit-v-techenie-maksimum-dvuh-nedel---zelenskij
   
Re: Про бензин

Друзі, а як з паливом на львівщині?
   
Re: Про бензин

У Львові туго. За містом є
   
Re: Про бензин

Просити бензин з Європи і одночасно просити Європу не купувати нафту з раші. Рано чи пізно це мало закінчитись відсутністю палива. І добре якщо тільки для приватного сектору. Якщо закінчиться у військових то вже пофіг буде чи є бензин для приватних авто бо не буде приватних авто.

Надо не просить, пусть покупают?
Или ты что хотел сказать?
   
Re: Про бензин

У Львові туго. За містом є

Ти там наразі?
Які черги за містом і по скількі литрів відгружають?
Ще цікавить як по трасі від Київа до Львова?
   
Re: Про бензин

Зараз так на Львівщині
По 20 літрів
Їхав з Києва в дубно заправлявся. Та в Новоград волинському. По дорозі
   
Re: Про бензин

Ти там наразі?
Які черги за містом і по скількі литрів відгружають?
Ще цікавить як по трасі від Київа до Львова?

карти операторів показують що 95 є фактично всюди, ДП рідко де.
не знаю наскільки карти кажуть правду
   
Re: Про бензин

Черг по трасі на зп невеликі були.
У Львові та перед Львовом черні досить великі
   
Re: Про бензин

Зараз так на Львівщині
По 20 літрів
Їхав з Києва в дубно заправлявся. Та в Новоград волинському. По дорозі
Добра інфа! Треба їхати
   
Re: Про бензин

карти операторів показують що 95 є фактично всюди, ДП рідко де.
не знаю наскільки карти кажуть правду

Гутт
   
Re: Про бензин

ну у Львові то якраз зрозуміло, +200 тис населення
в нас теж машин на дорогах візуально і по відчуттях більше ніж до війни. хоча переселенці добавили, але багато місцевих виїхали, і в села, і за кордон.
   
Re: Про бензин

в нас теж машин на дорогах візуально і по відчуттях більше ніж до війни. хоча переселенці добавили, але багато місцевих виїхали, і в села, і за кордон.

Как говорят те кто эвакуировался. Хмельницкий это был первый город, где не ощущалась война, а дальше на запад ситуация была все лучше, лучше лучше. Хмельницкий как бы ворота ЗУ
   
Re: Про бензин

Как говорят те кто эвакуировался. Хмельницкий это был первый город, где не ощущалась война, а дальше на запад ситуация была все лучше, лучше лучше. Хмельницкий как бы ворота ЗУ
в перший місяць дуже багато машин і бусів, і з написами "діти" з дон., харк, ky, номерами їхали через місто і зупинялись на відпочинок.
а зараз по місту ті, хто тут зупинився. найбільше київських і донецьких номерів бачу, менше харківських. інші рідко, навіть не знаю які то області.
   
Re: Про бензин

в перший місяць дуже багато машин і бусів, і з написами "діти" з дон., харк, ky, номерами їхали через місто і зупинялись на відпочинок.
а зараз по місту ті, хто тут зупинився. найбільше київських і донецьких номерів бачу, менше харківських. інші рідко, навіть не знаю які то області.

Трасса на Житомир была под боями. Ехали по Одесской до Умани, оттуда Винница - Хмельницкий - Тернопль - Львов. Это была единственная дорога жизни.
   
Re: Про бензин

Черг по трасі на зп невеликі були.
У Львові та перед Львовом черні досить великі

1) саме зараз люди ідуть на гробки тому великі черги
2) розігнали паніку, теж посприяло
3) по паливних картках та талонах є будь-яке паливо і заправляють в межах ліміту картки
   
Re: Про бензин

Трасса на Житомир была под боями. Ехали по Одесской до Умани, оттуда Винница - Хмельницкий - Тернопль - Львов. Это была единственная дорога жизни.
саме так, з вінницької через місто на тернопільську виїзжали.
   
Re: Про бензин

Трасса на Житомир была под боями. Ехали по Одесской до Умани, оттуда Винница - Хмельницкий - Тернопль - Львов. Это была единственная дорога жизни.

Ми їхали Фастів-Бердичів-Хмельницкий-ІФ-Закарпаття, так що не єдина, але таки через Хмельницький, бо там були знайомі, в яких зупинялися на ніч.
   
Re: Про бензин

1) саме зараз люди ідуть на гробки тому великі черги
2) розігнали паніку, теж посприяло
3) по паливних картках та талонах є будь-яке паливо і заправляють в межах ліміту картки

А хто знає де ці талони брати?
   
Re: Про бензин

Ти там наразі?
Які черги за містом і по скількі литрів відгружають?
Ще цікавить як по трасі від Київа до Львова?


У львові тільки по 10 літрів 95 пульс на окко/вог. Газ є, можна було до повного. Черги на заправках 20-50 машин, як де. Дизеля не бачив. По талонам/карткам є все, але теж з обмеженнями. Що по трасі хз, не їздив
   
Re: Про бензин

А хто знає де ці талони брати?
може це додаток з плей маркету "моє пальне" "топливо". але з початком війни воно не працювало.
   
Re: Про бензин

А хто знає де ці талони брати?
OLX  або в додатках на телефоні віртуальні картки. В мене Авіас+ але зараз по 40грн/л продають. Я ще по 33 викатую...
   
Re: Про бензин

Сьогодні їхав до Києва з Центральноі України
Вистояв на 3 заправках, наливали по 10 літрів
   
Re: Про бензин

може це додаток з плей маркету "моє пальне" "топливо". але з початком війни воно не працювало.
В деяких мережах є додаток, там можна купити скільки душа забажає.

Останнє редагування: 30 квітня 2022 19:12:01 від Ruza
   
Re: Про бензин

В кожної мережі є додаток, там можна купити скільки душа забажає.

Де в окко можна з додатку купити?
   
Re: Про бензин

Де в окко можна з додатку купити?
От чесно в Окко не знаю! :( Але в них додаток Fishka
   
Re: Про бензин

От чесно в Окко не знаю! :( Але в них додаток Fishka

Ну як не знаєш, то не пиши. В додатку фішка купити паливо не можливо.
   
Re: Про бензин

Ну як не знаєш, то не пиши. В додатку фішка купити паливо не можливо.
Виправив....  :shuffle:
   
Re: Про бензин

OLX  або в додатках на телефоні віртуальні картки. В мене Авіас+ але зараз по 40грн/л продають. Я ще по 33 викатую...

Ок, дякую, треба встановити.
   
Re: Про бензин
PAL

А хто знає де ці талони брати?

просто нагадаю
вог з початком війни тупо кинув тих, хто накупив паливних карток
у найліпшіх традиціях 90х
просто заблокував без пояснень
а коли народ здійняв бучу - об'явив про обмін карток
теж у стилі 90х
тобто: люди сплатили наперед по 33 грн за літр, в них ті картки порахували по 33 грн за літр, вирахували гроші, а обмінювали по ціні у 40-45 (точно не пам'ятаю вже)
тобто на голому місці вог підняли по 10 грн на літрі

   
Re: Про бензин

просто нагадаю
вог з початком війни тупо кинув тих, хто накупив паливних карток
у найліпшіх традиціях 90х
просто заблокував без пояснень
а коли народ здійняв бучу - об'явив про обмін карток
теж у стилі 90х
тобто: люди сплатили наперед по 33 грн за літр, в них ті картки порахували по 33 грн за літр, вирахували гроші, а обмінювали по ціні у 40-45 (точно не пам'ятаю вже)
тобто на голому місці вог підняли по 10 грн на літрі

Пох, я багато купувати не буду, головне можливість хоч щось залити... Бо на деяких азс тільки по карткам.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія