Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марія Берлінська, мать драконів/дронів: прийшов час вийти і сказати правду.

Звичайно, ні.

То чому ти порівнюєш її відсутні дрони з дронами, виготовленими людьми з вищою технічною освітою?
   
Відсутність профільної освіти слугує приводом до некомпетентності: без диплома інженера, будівельника, лікаря тощо не візьмуть на посаду інженера в будівництві, на завод, лікарем. Доречі, лікар має пройти ще й інтернатуру.
Я, наприклад, ніколи ніде не вчився на ювеліра. Навіть по книжках.
Але придумав унікальні технології створення оригінальних об'ємних моделей. Використав ці технології для створення ювелірних виробів. І став народним майстром з ювелірного мистецтва.
Це було 40 років тому. Коли ще ні комп'ютерів, ні 3д принтерів не було. А і до цього часу нема таких 3д принтерів, які б по якості моделей наближались до моїх.
Так що не в освіті чи дипломі справа, а в результаті.
   
чим Берлінська не догодила штабним ботам які обісрали її у цій гілці - я гадки не маю.
Вона - мегаволонтер. з нею МО співпрацює наразі.
а боти які її тут обісрали - це сміття і гівно всрате. десь так  :-)o
   
чим Берлінська не догодила штабним ботам які обісрали її у цій гілці - я гадки не маю.
Вона - мегаволонтер. з нею МО співпрацює наразі.
а боти які її тут обісрали - це сміття і гівно всрате. десь так  :-)o

Так. Не поважають майбутній #1 у спуску неназваної політичної сили :)
   
Луаз гавно повне для цивільної експлуатації. Про що ви говорите. Які продажі.
Але якби вони десь зараз тисячами стояли на складах змащені законсервовані. Можн б на війні згодились

Без серйозних доробок - це просто купа металобрухту. Ніхто б їх не використовував на війні.

Теж колись повівся - був у мене такий. Будь він неладний. День їздиш місяць ремонтуєш

Коли спекався - аж легше стало. Хватило грошей на титанові диски для основної машини
   
Що важливо усвідомити з повідомлень Берлінської.

Ми знаходимось на траєкторії поразки.
Росія випереджає нас в технологічному розвитку.

ЗСУ не можуть вистояти.
Це може зробити лише все суспільство.

ЗСУ можуть лише виграти деякий час, необхідний для мобілізації на боротьбу всього суспільства.

Пріоритет - організація ефективного управління і швидкий технологічний розвиток.

Кожен має це зрозуміти і подумати: що я особисто можу зробити для України.
По максимуму.

Звичайно діду для перемоги потрібно стогнати що всі російськомовні вороги, Київ Харків та Одеса давно окуповані

Поділити по своїй дурі народ на якісь сорти, придумати якихось "укросів" обізвати їх ворогами і наліво та направо розповідати "українці мають воювати з укросами за території"

Так точно переможемо!

І не стогни про цитати знову - я в минулих темах тобі їх вагон приводив
   
Без серйозних доробок - це просто купа металобрухту. Ніхто б їх не використовував на війні.

Теж колись повівся - був у мене такий. Будь він неладний. День їздиш місяць ремонтуєш

Коли спекався - аж легше стало. Хватило грошей на титанові диски для основної машини

Як пише дід вкхаврдругий: а чого не доробив?
   
Звичайно діду для перемоги потрібно стогнати що всі російськомовні вороги, Київ Харків та Одеса давно окуповані

Поділити по своїй дурі народ на якісь сорти, придумати якихось "укросів" обізвати їх ворогами і наліво та направо розповідати "українці мають воювати з укросами за території"

Так точно переможемо!

І не стогни про цитати знову - я в минулих темах тобі їх вагон приводив
Ви не вибачились за попередню брехню і знов брешете.
Ігнор.
   
Я, наприклад, ніколи ніде не вчився на ювеліра. Навіть по книжках.
Але придумав унікальні технології створення оригінальних об'ємних моделей. Використав ці технології для створення ювелірних виробів. І став народним майстром з ювелірного мистецтва.
Це було 40 років тому. Коли ще ні комп'ютерів, ні 3д принтерів не було. А і до цього часу нема таких 3д принтерів, які б по якості моделей наближались до моїх.
Так що не в освіті чи дипломі справа, а в результаті.

Так будь-хто може сказати: я теж ювелір! І часовий майстер. І дід/батько/дядько мені нічого не показував!
Я йше з пелюшок каблучки з проволоки скручував!
І куди твою ювелірку приліпити для перемоги?
   
куди твою ювелірку приліпити для перемоги?
Берлінській закидають, що в неї нема якоїсь офіційної військово-дронової освіти.
Я кажу, що важлива не освіта, а результат, який може дати людина.
І приводив приклади людей, які без офіційної освіти добивались великих успіхів.
( До речі, я щось не пригадую в словах Берлінської слова "перемога").
   
Так будь-хто може сказати: я теж ювелір! І часовий майстер. І дід/батько/дядько мені нічого не показував!
Я йше з пелюшок каблучки з проволоки скручував!
Сказати може будь-хто.
Але щоб одержати звання народного майстра з ювелірного мистецтва не достатньо каблучки з дротиків крутити.
   
Ви не вибачились за попередню брехню і знов брешете.
Ігнор.

Ти настільки сцикун що навіть відмовляєшся від своїх ідей ?

Ти ж типу дисидент (ну вірніше сам себе їм назначив)

То шо давати цитати? Там багато перлів....

На довічний бан тягне

Типу так:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=post;topic=1122906.msg26566715;quote=26566715

- А Ви, куме, що готові були б віддати задля миру? Донбас? Крим? Херсон?
- Територій в Росії більш ніж достатньо. Я готовий віддати найцінніше - людей.
Які люблять Росію, хочуть жити (чи вмерти) в Росії.
Мільйонів з десять. Від Ужгорода до Луганська.
 І не треба було б тоді Росії йти на такі жертви, щоб звільнити їх.

(Майже третина населення якшо шо)

І от так:

Похоронять Україну не рашисти, а укроси.
Русифікація України - це її знищення, перетворення у варіант Росії.

Для мене перемогою України буде коли (якщо) Київ заговорить українською.

( Ми тут дурні про кордони хоча б на 24.02.22 говоримо та країну зберегти і людей- а у діда Толєга свої вимоги)

Це привіт ЗСУ

Угу... Єднання - то відписдити дитину воїна з Азову  :facepalm1:

Воїни з Азову всякі бувають. І з Кракена.
Вони воюють проти РФ.
Але це ще не означає, що за Україну.




Останнє редагування: 26 березня 2024 00:20:33 від Zhmen
   
Я кажу, що важлива не освіта, а результат, який може дати людина.
І приводив приклади людей, які без офіційної освіти добивались великих успіхів.

якщо ви ліпите коників з глини, то воно може й так
а якщо робите операцію на серці відповідаєте за долю держави, то результат може бути фатальним
   
Берлінській закидають, що в неї нема якоїсь офіційної військово-дронової освіти.
Я кажу, що важлива не освіта, а результат, який може дати людина.
І приводив приклади людей, які без офіційної освіти добивались великих успіхів.
( До речі, я щось не пригадую в словах Берлінської слова "перемога").


Ну і як з таким настроєм у міністри?
А взагалі то у нас з тобою розмова про інше. Але, мабуть, і тобі, як і вело, Гаус до .опи?
   
якщо ви ліпите коників з глини, то воно може й так
а якщо робите операцію на серці відповідаєте за долю держави, то результат може бути фатальним
За долю держави в нас відповідають ті, хто не лише не є спеціалістами в цьому, а й ніколи їх ця доля не цікавила.

А от Берлінська за долю України (чи як вона висловлюється: "свого племені") дійсно вболіває.
І не просто вболіває, а активно, жертовно працює на збереження української нації.

А от хто на неї нападає, тих доля України не цікавить.
Вони керуються або корпоративними інтересами (обпльовувати тих, хто, як їм здається, може конкурувати з їхнім босом), або просто звикли гавкати на тих, хто чимсь виділяється.
   
Ну і як з таким настроєм у міністри?
А взагалі то у нас з тобою розмова про інше. Але, мабуть, і тобі, як і вело, Гаус до .опи?
Думаю, міністром оборони вона була б чудовим.
Тверезомислячим, чесним, патріотичним, хорошим організатором...
Їй можна довіряти.

А про що у нас розмова в гілці про Берлінську?
   
Так. Не поважають майбутній #1 у спуску неназваної політичної сили :)

нє не так.
   
Так точно переможемо:

А за що тоді воювати?
За територію?
Для кого?
Для варіанту русского міра?

Дід Толєг настільки зассяв нещасного тижневого бану що начисто відмовився від своїх ідей

Невже ж ФУП такий наркотик?

Що навіть "дисидент якого примусово лікували в психіатричній клініці кляті кегебешники" (цитати є - це я не сам видумав)

Наглухо забув за свої витвори "філософії"?

Чудасія!

Останнє редагування: 26 березня 2024 00:47:13 від Zhmen
   
За долю держави в нас відповідають ті, хто не лише не є спеціалістами в цьому, а й ніколи їх ця доля не цікавила.

А от Берлінська за долю України (чи як вона висловлюється: "свого племені") дійсно вболіває.
І не просто вболіває, а активно, жертовно працює на збереження української нації.

А от хто на неї нападає, тих доля України не цікавить.
Вони керуються або корпоративними інтересами (обпльовувати тих, хто, як їм здається, може конкурувати з їхнім босом), або просто звикли гавкати на тих, хто чимсь виділяється.

ти шо йобнутий ? та нє. певне щтабна сука...  :-)o
   
чим Берлінська не догодила штабним ботам які обісрали її у цій гілці - я гадки не маю.
Вона - мегаволонтер. з нею МО співпрацює наразі.
а боти які її тут обісрали - це сміття і гівно всрате. десь так  :-)o

от Берлінська за долю України (чи як вона висловлюється: "свого племені") дійсно вболіває.
І не просто вболіває, а активно, жертовно працює на збереження української нації.

ти шо йобнутий ? та нє. певне щтабна сука...

Скільки тут різних Бандер1вців?
Один лає ботів, які обсирають Берлінську.
А далі цей же нік лає Анатоля, який хвалить Берлінську.
Роздвоєння особистості?
Інша людина стала на вахту?
Чи нема різниці кого лаяти, головне сам процес?
   
Думаю, міністром оборони вона була б чудовим.
Тверезомислячим, чесним, патріотичним, хорошим організатором...
Їй можна довіряти.

А про що у нас розмова в гілці про Берлінську?


Так за освіту ж і аматорів.
   
За долю держави в нас відповідають ті, хто не лише не є спеціалістами в цьому, а й ніколи їх ця доля не цікавила.

А от Берлінська за долю України (чи як вона висловлюється: "свого племені") дійсно вболіває.
І не просто вболіває, а активно, жертовно працює на збереження української нації.

А от хто на неї нападає, тих доля України не цікавить.
Вони керуються або корпоративними інтересами (обпльовувати тих, хто, як їм здається, може конкурувати з їхнім босом), або просто звикли гавкати на тих, хто чимсь виділяється.

Ну, «своє племʼя» і Україна - то «двє бальшиє разніци».
   
То чому ти порівнюєш її відсутні дрони з дронами, виготовленими людьми з вищою технічною освітою?

  Я?!  :lol:
  Ось чим займається Берлінська:

 Коли стало зрозуміло, що постачання важкого озброєння буде, Берлінська сфокусувалася на справі, якою займалася з 2014‐го, – підготовці аеророзвідників.

 "У Берлінської непересічні результати: з того часу через її навчальну програму аеророзвідників пройшло 28 000 військовослужбовців . Навіть державна програма «Армія дронів», яку підтримує Володимир Зеленський, не може таким похвалитися, у неї лише 10 000 випускників."
"Станом на липень 2023 року Victory Drones – це 150 інструкторів, близько 1000 випускників практичних курсів щомісяця, тисячі імпортованих дронів."
"Ефективними є і публічні фандрейзингові кампанії, які Victory Drones проводить разом із відомими брендами – сервісом таксі Uklon, ПриватБанком чи мережею заправок WOG"
"Найважливіше, що вдалося створити в рамках програми Victory Drones, як вважають Берлінська та Шипович, – екосистема. Імпорт, курси підготовки, навчання та постійне вдосконалення. «Навіть ті бійці, які вже пройшли курси та отримали сертифікати, постійно слухають нові лекції – іноді в бліндажах на «нулі», іноді під час ротації, коли мають можливість відпочити», – розповідає молодший сержант Дмитро Подворонський на псевдо Граф.
У батальйоні Нацгвардії «Дніпро‐1» Подворонський – командир підрозділу БпЛА, завдяки бойовому досвіду він може час від часу читати лекції для слухачів Victory Drones. Головні теми Дмитра – безпека пілотів та планування місій для аеророзвідки. «Victory Drones – найбільше ком’юніті аеророзвідників в Україні, – вважає Подворонський. – Це постійний обмін бойовим та технічним досвідом»."

Аби системно забезпечувати армію «очима», треба не лише збирати мільйони гривень, імпортувати дрони та готувати аеророзвідників. У грудні 2022 року Берлінській довелося відкривати внутрішній «фронт». Державна служба експортного контролю (ДСЕК) при Мінекономіки фактично саботувала імпорт дронів, створивши безліч бюрократичних перепон, вважає Берлінська.
ДСЕК вважала дрони товарами «подвійного призначення» і для їх імпорту вимагала багато зайвих паперів, що збільшувало термін доставки БпЛА на фронт на два‐три місяці і, як стверджувала Берлінська, коштувало життя багатьом захисникам країни.
Кілька перемовин Берлінської з чиновниками Мінекономіки ефекту не дали. У грудні 2022 року вона вивела проблему в публічну площину, частиною кампанії була авторська стаття на «Українській правді» «Як ми вбиваємо своїх».
Результат – із нею сконтактували кілька народних депутатів. Згодом було внесено правки до законів, що дозволило скасувати бюрократичні перепони для імпорту деталей для БпЛА і дронів.
У самій ДСЕК кажуть, що вдячні Берлінській за те, що вона привернула увагу нардепів до проблеми, самі вони не вповноважені змінювати законодавство. «Ніколи служба не мала стільки уваги, як наприкінці грудня, коли Берлінська почала з нами воювати», – говорить голова ДСЕК Олександр Павліченко. Конфлікт із волонтерами пішов службі на користь, додає він, бо дав змогу спростити імпорт БпЛА.

Але її амбіції значно масштабніші. «Не повинно бути такої професії – аеророзвідник, усі повинні вміти користуватися технологіями, це як раніше солдат мав уміти розібрати автомат та викопати окоп, у XXI столітті він має вміти застосовувати технології». Її нова мета – зробити кожного з 1 млн українських захисників «технічно грамотним», уміти оперувати дронами і боротися з аеророзвідкою ворога.
 
 
   
  Я?!  :lol:
  Ось чим займається Берлінська:

 Коли стало зрозуміло, що постачання важкого озброєння буде, Берлінська сфокусувалася на справі, якою займалася з 2014‐го, – підготовці аеророзвідників.

"У Берлінської непересічні результати: з того часу через її навчальну програму аеророзвідників пройшло 28 000 військовослужбовців . Навіть державна програма «Армія дронів», яку підтримує Володимир Зеленський, не може таким похвалитися, у неї лише 10 000 випускників."
"Станом на липень 2023 року Victory Drones – це 150 інструкторів, близько 1000 випускників практичних курсів щомісяця, тисячі імпортованих дронів."
"Ефективними є і публічні фандрейзингові кампанії, які Victory Drones проводить разом із відомими брендами – сервісом таксі Uklon, ПриватБанком чи мережею заправок WOG"
"Найважливіше, що вдалося створити в рамках програми Victory Drones, як вважають Берлінська та Шипович, – екосистема. Імпорт, курси підготовки, навчання та постійне вдосконалення. «Навіть ті бійці, які вже пройшли курси та отримали сертифікати, постійно слухають нові лекції – іноді в бліндажах на «нулі», іноді під час ротації, коли мають можливість відпочити», – розповідає молодший сержант Дмитро Подворонський на псевдо Граф.
У батальйоні Нацгвардії «Дніпро‐1» Подворонський – командир підрозділу БпЛА, завдяки бойовому досвіду він може час від часу читати лекції для слухачів Victory Drones. Головні теми Дмитра – безпека пілотів та планування місій для аеророзвідки. «Victory Drones – найбільше ком’юніті аеророзвідників в Україні, – вважає Подворонський. – Це постійний обмін бойовим та технічним досвідом»."

Аби системно забезпечувати армію «очима», треба не лише збирати мільйони гривень, імпортувати дрони та готувати аеророзвідників. У грудні 2022 року Берлінській довелося відкривати внутрішній «фронт». Державна служба експортного контролю (ДСЕК) при Мінекономіки фактично саботувала імпорт дронів, створивши безліч бюрократичних перепон, вважає Берлінська.
ДСЕК вважала дрони товарами «подвійного призначення» і для їх імпорту вимагала багато зайвих паперів, що збільшувало термін доставки БпЛА на фронт на два‐три місяці і, як стверджувала Берлінська, коштувало життя багатьом захисникам країни.
Кілька перемовин Берлінської з чиновниками Мінекономіки ефекту не дали. У грудні 2022 року вона вивела проблему в публічну площину, частиною кампанії була авторська стаття на «Українській правді» «Як ми вбиваємо своїх».
Результат – із нею сконтактували кілька народних депутатів. Згодом було внесено правки до законів, що дозволило скасувати бюрократичні перепони для імпорту деталей для БпЛА і дронів.
У самій ДСЕК кажуть, що вдячні Берлінській за те, що вона привернула увагу нардепів до проблеми, самі вони не вповноважені змінювати законодавство. «Ніколи служба не мала стільки уваги, як наприкінці грудня, коли Берлінська почала з нами воювати», – говорить голова ДСЕК Олександр Павліченко. Конфлікт із волонтерами пішов службі на користь, додає він, бо дав змогу спростити імпорт БпЛА.

Але її амбіції значно масштабніші. «Не повинно бути такої професії – аеророзвідник, усі повинні вміти користуватися технологіями, це як раніше солдат мав уміти розібрати автомат та викопати окоп, у XXI столітті він має вміти застосовувати технології». Її нова мета – зробити кожного з 1 млн українських захисників «технічно грамотним», уміти оперувати дронами і боротися з аеророзвідкою ворога.

І шо? Ти ж писав за «її дрони». А дрони і аеророзвідники - то « двє бальиє разніци».
   
[
І шо? Ти ж писав за «її дрони». А дрони і аеророзвідники - то « двє бальиє разніци».
[/quote]


  Де я писав про "її дрони"?!  :weep:

 Втретє напишу, Берлінська займається масштабуванням, адвокацією і фандрейзингом. Особисто вона не є конструктором і виробником дронів.

Якшо в одному підрозділі нашу nativi назвуть матір'ю джипів, ви теж доводитимите, що в неї немає профільної освіти і у Міцубісі конструктори-краще?

 :gigi:



Останнє редагування: 26 березня 2024 06:57:33 від Fisher
   
І шо? Ти ж писав за «її дрони». А дрони і аеророзвідники - то « двє бальиє разніци».
  Де я писав про "її дрони"?!  :weep:

 Втретє напишу, Берлінська займається масштабуванням, адвокацією і фандрейзингом. Особисто вона не є конструктором і виробником дронів.

Якшо в одному підрозділі нашу nativi назвуть матір'ю джипів, ви теж доводитимите, що в неї немає профільної освіти і у Міцубісі конструктори-краще?

 :gigi:
[/quote]

Карочі, Скліхасовскій!(с)

На, перечитай свою цитатку:

Ну давайте порівняємо кацапські розробки (Шахеди і Ланцети-не кацапські розробки), зроблені "інженерами і менеджерами" і наші, виготовлені "іудаїстами")). Які є у кацапів власні розробки БПЛА дальньої дії або морські дрони?

А з іудаістів тут одна Берлінська.

Так шо погігікай над собою, неук.
   
  Де я писав про "її дрони"?!  :weep:

 Втретє напишу, Берлінська займається масштабуванням, адвокацією і фандрейзингом. Особисто вона не є конструктором і виробником дронів.

Якшо в одному підрозділі нашу nativi назвуть матір'ю джипів, ви теж доводитимите, що в неї немає профільної освіти і у Міцубісі конструктори-краще?

 :gigi:
Карочі, Скліхасовскій!(с)

На, перечитай свою цитатку:

Ну давайте порівняємо кацапські розробки (Шахеди і Ланцети-не кацапські розробки), зроблені "інженерами і менеджерами" і наші, виготовлені "іудаїстами")). Які є у кацапів власні розробки БПЛА дальньої дії або морські дрони?

А з іудаістів тут одна Берлінська.

Так шо погігікай над собою, неук.
[/quote]

 Гігікаю над тобою, дятлом  :gigi: . В моєму пості "іудаїсти" в лапках і це була відповідь на пост пірата "хоча і до дронів теж є питання, як ви думаєте, у кацапів дронами таж спеціалісти з юдаїки займаються? чи може таки інженери та менеджери виробництва?". Так ось, у нас дронами "займаються" Притула, Стерненко, Лачен, Федоров, Берлінска та інші "іудаїсти". Можеш і ти займатися)). Або далі надрочувати на ЛуАЗ,кацапів з їх інженерами і менеджерами з виробництва, поки "іудаїсти" збиратимуть команди, гроші і даватимуть результат.

 Кстатє, "іудаїстка" nativi зараз "займається" наземним дроном для евакуації поранених "Циклоп-2", а ось цей дядько https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135157.200 , очевидно, конструктор і виробник FPV-дронів за освітою, не став очікувати державних менеджерів та інженерів, а сам склепав у вільний від роботи час майже чотири сотні дронів.

Останнє редагування: 26 березня 2024 07:37:53 від Fisher
   
чим Берлінська не догодила штабним ботам які обісрали її у цій гілці - я гадки не маю.
Вона - мегаволонтер. з нею МО співпрацює наразі.
а боти які її тут обісрали - це сміття і гівно всрате. десь так  :-)o
Тут є два моменти для дискусії.
Перший, вона робить важливу роботу задля існування нашої держави.
Другий. Вона повернулася в воюючу країну з Нью-Йорка.
Так може зробити людина, яка отримала непросту пропозицію. Як гадаєш, що їй такого могли запропонувати, щоби покинути родину, роботу і приїхати на війну аж з іншого континенту, з безпечного континенту де в тебе все є?
З Португалії ніхто не приїхав, з кьольну теж, навіть бабошево ніхто не покинув . Мабуть не така важлива подія захист Батьківщини.

Останнє редагування: 26 березня 2024 08:03:36 від дмхз
   
Так за освіту ж і аматорів.
Школа (в широкому сенсі) - це важливо.
В усіх сферах, усіх галузях.

Є люди які навчаються.
Є такі, що навчають.
А є такі, які створюють школи, стають засновниками нових шкіл, підходів, розумінь, напрямків.
Берлінська з таких.
   
Вона повернулася в воюючу країну з Нью-Йорка.
Так може зробити людина, яка отримала непросту пропозицію.
В одному інтерв'ю вона пояснювала чому приїхала.
Ні про які пропозиції там не йшлось.
Приїхала, щоб совість була спокійна, що зробила те, що могла для порятунку "свого племені".
Хоча було страшно. Бо розуміла, що життя може закінчитись раніше, ніж війна.

Може для когось така аргументація здасться надуманою, високопарною, але я впевнений, що саме цим вона керувалась.
Такі люди як вона - фанатики ідеї.
Або йдуть в монастирі, "служити богу", або, як вона, служити своєму народу.
Таким людям можна вірити.
Вони чесні перед своєю совістю і перед людьми.
   
Ну, «своє племʼя» і Україна - то «двє бальшиє разніци».
Я не знаю чому вона використала саме такий термін і який зміст в нього вкладала.
Але, думаю, що не випадково.
Пріоритетом для неї є не перемога, не територія, не кордони 91, а збереження людей.
   
Ну, «своє племʼя» і Україна - то «двє бальшиє разніци».

ну, там насправді до юдистів куди ближче
щодо племені та народу
 :eyes: 
   
В одному інтерв'ю вона пояснювала чому приїхала.
Ні про які пропозиції там не йшлось.
Приїхала, щоб совість була спокійна, що зробила те, що могла для порятунку "свого племені".
Хоча було страшно. Бо розуміла, що життя може закінчитись раніше, ніж війна.

Може для когось така аргументація здасться надуманою, високопарною, але я впевнений, що саме цим вона керувалась.
Такі люди як вона - фанатики ідеї.
Або йдуть в монастирі, "служити богу", або, як вона, служити своєму народу.
Таким людям можна вірити.
Вони чесні перед своєю совістю і перед людьми.
Зможеш розглянути версію - вона приїхала допомогти нам перемогти, а для цього американським конгресменам потрібно мати тут свою людину, щоби мати інфу від людини, якої довіряють?
   
Зможеш розглянути версію - вона приїхала допомогти нам перемогти, а для цього американським конгресменам потрібно мати тут свою людину, щоби мати інфу від людини, якої довіряють?
Не зрозумів. Поясніть детальніше в чому суть версії.
   
Не зрозумів. Поясніть детальніше в чому суть версії.

ну типа іноземний агент ?  8-)
   
Маня Берлинская критикует командование ЗСУ
Маня Безуглая критикует командование ЗСУ
Маня Зверобой критиковала верховного ЗСУ
ЗСУ от Мань спасу нема :gigi:

А по поводу Берлинской - надо искать другую Маню
Из-за пиара Берлинской погибли семь человек, пострадали  более 150
такое не забывается
   
ну типа іноземний агент ?  8-)
Так вона й не приховує, що часто зустрічається з західними політиками, військовими, що вони цікавляться справами в Україні, вона співпрацює з ними. Як і з нашими.

   
Из-за пиара Берлинской погибли семь человек, пострадали  более 150
А врятовані десятки тисяч.
   
Берлинская критикует командование ЗСУ
Недолугих критикує.
З притомними співпрацює.
Допомагає армії в організації такої важливої сфери як безпілотники.
Допомагає урядовцям і громадянам зрозуміти важливість дронів в сучасній війні.
Мало людей є, що приносять Україні стільки користі як вона.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія