Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Щойно проїхав греблею ДніпроГЕС
Триндець, як це відновлювати
   
Щойно проїхав греблею ДніпроГЕС
Триндець, як це відновлювати

уже восставнвлено движение легковых авто
   
уже восставнвлено движение легковых авто

ну повзуть потихеньку там
там пошкоджено серйозно один напрямок (дві смуги) в одному місці
і це ще далеко не все
   
Повністю відновити енергопостачання у Харкові за вихідні не зможуть, — Терехов
   
ну повзуть потихеньку там
там пошкоджено серйозно один напрямок (дві смуги) в одному місці
і це ще далеко не все

дорога (міст) то хєрня насправді, відновити не важко
важко відновити машинну залу
   
якщо у понеділок зможуть запустити блок на Буруштині та відновити гідро до 70% то мабуть проїдемо без графіків відключень. Плюс імпорт
   
Сиджу без світла, зайнятись нема чим.
   
Иран представил новый флагманский беспилотник Gaza: что о нем известно
Екатерина Гирнык

18:49, 23.03.24

Беспилотник имеет заявленную дальность полета 2000 километров и может нести 13 бомб.

Иран на международной выставке вооружений в Дохе (Катар) впервые продемонстрировал миру свой новый флагманский беспилотник с красноречивым названием Gaza.

Как пишет The Wall Street Journal, беспилотник может нести до 13 бомб и способен преодолеть расстояние более 1600 километров на высоте более 10 километров.

"Новый беспилотник "Газа", названный Ираном в знак солидарности с жителями анклава после эскалации израильско-палестинского конфликта в 2021 году, представляет усиленную угрозу интересам США и союзникам. Благодаря заявленной дальности полета в 2 тысячи километров, размаху крыльев 21 метр и спутниковой связи беспилотник может долететь из Ирана в Израиль с 13 высокоточными бомбами. Иран заявляет, что беспилотник готов к использованию", - пишет WSJ.

Для сравнения, Shahed-129, обычный иранский беспилотник, способен нести только четыре бомбы.

Как отмечает издание, после окончания срока действия ограничений Организации Объединенных Наций на экспорт ракет и беспилотных летательных аппаратов Ирана в октябре Тегеран все больше продает свою военную продукцию на международном рынке, что усиливает беспокойство США и их союзников.

"На иранской выставке в Дохе посетители рассматривали глянцевые русскоязычные брошюры, рекламирующие различные продукты, в том числе новую ракету противовоздушной обороны. На испанском языке была напечатана брошюра с рекламой ракетно-космической установки - напоминание о недавнем развертывании Венесуэлой патрульных противокорабельных ракетных катеров иранского производства. Рекламные листовки на фарси и английском языках рекламировали новые противокорабельные крылатые ракеты и радиолокационные системы - технологии, которые использовали йеменские повстанцы-хуситы для нацеливания на американские корабли", - пишет WSJ.


повністю тут
   
Сиджу без світла, зайнятись нема чим.
Налобний ліхтарик є?

В'яжи шкарпетки військовим на наступну зиму
   
Сиджу без світла, зайнятись нема чим.


У мене електрика  з'явилася вночі, десь о 02.00. Не було світла 33 години. Опалення, газ і вода були, це приватний будинок.
На Рогані родичів підключили ще вчора ввечері. Здебільшого немає опалення.
Вчора з онуком розвісили гірлянди на батарейках і розмовляли весь вечір. Душевно і затишно було, без мультиків.:)
   
Не знаю куда писати.
ФЗВ а з АТО це нормально коли вертаююця з рюкзаком і  круглой сумкой
   
Не знаю куда писати.
ФЗВ а з АТО це нормально коли вертаююця з рюкзаком і  круглой сумкой
Сумка кругла чи шарообразна?)
   
Не знаю куда писати.
ФЗВ а з АТО це нормально коли вертаююця з рюкзаком і  круглой сумкой

Я багатьох в Києві бачу з здоровенними баулами
   
Довгобразна як амєриканських кінах
   
Довгобразна як амєриканських кінах
Інструктори НАТО)
   
Не знаю куда писати.
ФЗВ а з АТО це нормально коли вертаююця з рюкзаком і  круглой сумкой
норм
   
Довгобразна як амєриканських кінах



І що в ній не нормальне?
Купити можна, що військові і роблять  Як на мене не зручна , колес не має ,треба  нести, а  вона велика, важка. Я стикалася.
   
Налобний ліхтарик є?

В'яжи шкарпетки військовим на наступну зиму
Дивна порада.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Сиджу без світла, зайнятись нема чим.

Якщо є газ і вода, можна приготувати їсти. На завтра. На балконі поки що холодно, як в холодильнику.

А взагалі ми торік у випадку відсутності електрики просто лягали спати раніше, бо колись же та електрика з'явиться, отоді і все можна робити.
   
Дивна порада.

Чому? Я так робила, коли не було світла. Але в мене заряджені фонарі були. На лоба наципила і в'язала. Навязала собі, внуку.
   
Не знаю куда писати.
ФЗВ а з АТО це нормально коли вертаююця з рюкзаком і  круглой сумкой
в нас немає АТО, баул видають, нащо його купувати я хз
   
Чому? Я так робила, коли не було світла. Але в мене заряджені фонарі були. На лоба наципила і в'язала. Навязала собі, внуку.
а якщо пряжи нема?
   
а якщо пряжи нема?
:cray: я кілограмів із 7-8 своїх залишків, вязаних речей на розпуск пороздавала, а коли довелося вязати для війни, то вже не було з чого. Так і захрясло все. Я класні наскі вяжу - довгі під берці і за фабричною схемою.
   
Двох срісовал, пойшов у магаз, а там цілий антобус - музикантов - гофрами тубусами
Можете вважати Алкашом-Прідурком, але шото проісходить
   
Двох срісовал, пойшов у магаз, а там цілий антобус - музикантов - гофрами тубусами
Можете вважати Алкашом-Прідурком, але шото проісходить
шо-шо.. бєлачька тобі прислала духовий оркестр. А ти тепер думай - чи то духова до тебе вже приїхала, чи пращяніє славянкі тобі тьощя підогнала.
   
Двох срісовал, пойшов у магаз, а там цілий антобус - музикантов - гофрами тубусами
Можете вважати Алкашом-Прідурком, але шото проісходить

Ротація?
   
Ротація?
а вже є ким?
   
а вже є ким?

То припущення. Там же знак питання.
   
Ротація йде. Не знаю ким, але людей (підрозділи) виводять, міняють.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
пішов махач..

так ти хібане помітив, зо кацапня останнім часом через день запускає?
   
Сьогодні продовження, хоч не лягай спати...
   

Цю тему переглядають:

ZX і 9 гостей
 
Повна версія