Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Судячи з цієї схеми, кацапи можуть і балістикою з Криму доставати до Запоріжжя і Дніпра.
Діставали й дістають. Я вже з ліку збився - скільки тих "Іскандерів" прилітало тут. Бувало й три за день.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

я тебе зараз здивую
кацапи можуть діставать до Запоріжжя та Дніпра навіть С-300, якщо десь з району Енергодару пулять

іскандери або оті КN-23 трохи більшу БЧ мають, от саме це маю на увазі
   
❗️КАБ на прикордоння Сумщини/Чернігівщини.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Діставали й дістають. Я вже з ліку збився - скільки тих "Іскандерів" прилітало тут. Бувало й три за день.

Ну як у них точність, плюс-мінус пару кілометрів?
   
Ви задрали своїм навішувння ярликів зрадофільства. Навіть не думай ще понатискати доповіді.
Треба не тільки обговорювати шкоду від наслідків ракетних обстрілів, а й піднімати галас на світовому рівні.

Еше раз
До выступления Зе всем надо просто заткнуться
И все

И да - я противник ЛЮБОГО модерирования
Какие доповіді?
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Ну як у них точність, плюс-мінус пару кілометрів?
Всяке буває. Одна з трьох може й відносно точно попасти. Там у них якість "плаваюча". Або все ж таки РЕБ іноді спрацьовує ефективно, я ХЗ.
   
Еше раз
До выступления Зе всем надо просто заткнуться
И все

И да - я противник ЛЮБОГО модерирования
Какие доповіді?

То в кацапів по відмашці хуйла, ти шось попутав
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

я тебе зараз здивую
кацапи можуть діставать до Запоріжжя та Дніпра навіть С-300, якщо десь з району Енергодару пулять

З району Токмаку С-300 били багато разів.
   
Еше раз
До выступления Зе всем надо просто заткнуться
И все

И да - я противник ЛЮБОГО модерирования
Какие доповіді?

Цапе , ти переплутав зе і хуйла
   
Цапе , ти переплутав зе і хуйла

Поэтому у нас бардак с пропагандой

И да - времена вольницы типа запорожских казаков или добробатов давно закончились
   
Щоб кліть підняти, який генератор потрібен?  :-)o 
Там головне не машину підйому запустити, а не дати зупинитись вентиляторам головного провітрювання, здається так їх називають.
   
Нафтопереробні заводи на території росії є законними цілями з військового погляду — заявила віцепрем'єр-міністерка Ольга Стефанішина.

Так вона відреагувала на статтю про нібито заклики США до України припинити удари по російських НПЗ.

Вона заявила, що українська сторона відповіла на такі заклики «досягненням своїх цілей» і «дуже успішними операціями», проведеними на території рф.

«Також є заяви й інших офіційних осіб, що це є абсолютно законні цілі з військового погляду. Ми розуміємо заклики американських партнерів. Водночас ми воюємо тими спроможностями, ресурсами та практиками, які наявні у нас сьогодні», — сказала урядовиця.
   
Помста. Яка в сраку помста, були би, чи не були б атаки на Нафту або Блєєєєтцкоротт, кацапи б робили теж саме, навіть більше. То в них і без Блєєєкскорода все планове. так що краще отримувати теж саме с Блєєєцкородом чи без Блєєєцкорода? я за перше звісно

Останнє редагування: 22 березня 2024 15:19:57 від Турчинофф
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Еше раз
До выступления Зе всем надо просто заткнуться
И все


И да - я противник ЛЮБОГО модерирования
Какие доповіді?

Ну то заткнись. І все.
   
❗️Є ознаки, що русня готує черговий масований обстріл - вони заряджають Ту-95 ракетами

На ае. Енгельс зараз присутні 9 бортів Ту-95МС. Крім того, відразу після посадки на аеродром прибув військово-транспортний літак Іл-76, який, ймовірно, доставив партію крилатих ракет.

   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

?single
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

❗️Є ознаки, що русня готує черговий масований обстріл - вони заряджають Ту-95 ракетами

На ае. Енгельс зараз присутні 9 бортів Ту-95МС. Крім того, відразу після посадки на аеродром прибув військово-транспортний літак Іл-76, який, ймовірно, доставив партію крилатих ракет.

п'ять-шість-вісім томагавків вирішують проблему за півгодини
   
п'ять-шість-вісім томагавків вирішують проблему за півгодини

нє нада ескалаціі!
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Ну як у них точність, плюс-мінус пару кілометрів?
десь 5 км туди сюди ... цеж кацапська високоточність  :buba:
   
Еше раз
До выступления Зе всем надо просто заткнуться
И все

И да - я противник ЛЮБОГО модерирования
Какие доповіді?
А от на вас варто зробити доповідь. За системний, дуже тупий прокацапський тролінг.
   
Блоковані шахтарі, там у них під час війни навіть генераторіа нема?

нет таких диз.генераторов
там питающие линии шахтной лэп высоковольтные

если тиристорный привод на мотор пост тока - то лэп 1500-3000 Вольт

если частотный преобразователь для мотора перем.тока - то лэп до 6000 Вольт

   
з понеділка плануються віялові відключення по всій Україні
   
Попри пошкодження, на ДніпроГЕС вдалося запустити частину обладнання
https://www.epravda.com.ua/news/2024/03/22/711512/
   
з понеділка плануються віялові відключення по всій Україні

Дивно, чому аж з понеділка?
   
Дивно, чому аж з понеділка?
3 доби на ремонт, відновлення.
   
Поэтому у нас

бардак с пропагандой

И да - времена вольницы типа запорожских казаков или добробатов давно закончились


Не заганяйся, будь ласка!
Я теж в окупації з перших хвилин , але не дозволяю собі навіть в кошмарному сні п***а щось на Воїнів, які нас захищають..
Будь ласка, тримай себе в жменьці і перед тим як заснути попроси любого Бога ( а краще всіх разом) що б зберіг життя нашим хлопчикам..
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

десь 5 км туди сюди ... цеж кацапська високоточність  :buba:

Ну так отож. Дві (чи може вісім) ракєт попали по дамбі. Летіло двадцять ракєт плюс якась балістіка з Криму.

Тобто 18 (чи 12) ракет просто мимо - по селам навкруги та по Запоріжжю. Та й та іранська/корейська балістика хз куди влучили. Тобто більшість, може 80% рокєт, - просто в цивільні будинки, багатоповерхівки, школи, магазини...

Кацапи на цьому зупиняться? Звичайно що ні. Сьогодні-завтра ще кинуть 20-30-50 ракет на Запоріжжя :(

Що робити? - Нищити кацапів, їхні НПЗ, аеродроми, літаки, танки, заводи. Іншого нема виходу.
   

"Нам потрібна доба": Шмигаль розповів, як повертатимуть світло українцям
https://www.epravda.com.ua/news/2024/03/22/711514/
   
3 доби на ремонт, відновлення.

Дивно, тому що графіки і методика розроблені ще в 22-му, і ввести їх в дію - справа майже миттєва.  Тому і дивно, чого аж з понеділка
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Дивно, чому аж з понеділка?

З Іспанії воно видніше, ніж з Донецька :)
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Тому і дивно, чого аж з понеділка
Пам'ятаю, що коли були подібні атаки на інфраструктуру - дефіцит вимальовувався з підключенням знеструмлених абонентів. Власне, найближчим часом планується завершення опалювального сезону, тому все залежить від подальшого розвитку ситуації... Можуть й не задіювати графіки всюди й на повну.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

з понеділка плануються віялові відключення по всій Україні

Хай хоча б графік повідомлять.
   
Хай хоча б графік повідомлять.

Лєві тг канали вже почали то розганяти. Але то зсилки на інші канали з рекламою
   
Дивно, чому аж з понеділка?
бо ше можуть уєбати на вихідних
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

з понеділка плануються віялові відключення по всій Україні

Пи.з.д.юк :)

ГАО мали ввести сьогодні , починаючи з 14...18 годин. Це по києву. Але не ввели.
   
Пи.з.д.юк :)

ГАО мали ввести сьогодні , починаючи з 14...18 годин. Це по києву. Але не ввели.

Зараз по всій Україні частину великих споживачів перевели на 40-50% від потужності. Наприклад деякі металургійні підприємства. Щоб компенсувати брак генерації (а втрачено 40% гідро та майже половину теплової плюс два блоки АЕС у ремонті) будуть, по мірі підключення тих, хто зараз зовсім без е/е, робити обмеження для інших.
   
Пам'ятаю, що коли були подібні атаки на інфраструктуру - дефіцит вимальовувався з підключенням знеструмлених абонентів. Власне, найближчим часом планується завершення опалювального сезону, тому все залежить від подальшого розвитку ситуації... Можуть й не задіювати графіки всюди й на повну.

Так
   
https://t.me/truexanewsua/88910
директор Інституту водних проблем і меліорації НААН Яцюк

я перепрошую, а пан директор має доступ до цього "об'єкту" й вже там побував? Чи може в нього на столі рапорт лежить щодо стану ГЕС?
Я хотив би вислухать енергетиків у першу чергу, як тих, хто дійсно вже в курсі пошкоджень
Бо те, що відноситься до "меліораціі" та "водних проблем" візуально абсолютно ціле
   
Помста.
принуждение к миру, имхо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 11 гостей
 
Повна версія