Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЯК МИ ВТРАЧАЛИ КРИМ. Свідчення перших осіб України

Re: ЯК МИ ВТРАЧАЛИ КРИМ. Свідчення перших осіб України
Svitlana Bykova

За такою логікою все було вирішено ще з часів Меморандуму Єдності дрища та янука. Бо ж хуйло мав вже тоді забрати Крим і новоотсосію.

Наразі йдеться про фактичні кроки керівництва країни яки призвели до здачі Криму.

Хай герой Турчінов наведе докази що він, як головнокомандувач, віддав хоч один наказ про збройну оборону, а не про "не піддаватися на провокації, сидіти в місцях дислокації", тоді можнa про щось говорити.
ти не прочитав жодної букви.
твоя задача тут - флудити і тролити. Доповідь любий
   
Якщо теревенити про тих, хто здав Крим, то потрібно згадати про тих, хто мав повну можливість вплинути на ситуацію на місці. Якби киримли не залишили територію Кримського парламенту на ніч, історія України склалась би інакше. Керманичи кримського майдану мають відповісти за здачу своєї землі.
   
ти не прочитав жодної букви.
твоя задача тут - флудити і тролити. Доповідь любий

Я дійсно не читав яке алібі собі створили зрадники. Я б почитав незалежне розслідування.

Саме страшне що ті ж самі люди займають вищі щаблі державної влади і зараз. Це дніще.
   
Та це брехня, бо дрищепедріли нам весь час розказували, що Тимошенко здала Крим.
А тут  прізвище ні разу не згадується...
Що ж їм тепер робити?  :facepalm:

Це ж весь їх картковий будинок валиться...
Треба буде щось нове брехати, щоб відбрехатись...  :pleasantr:
Тимошенко озвучила зручний для багатьох вихід з ситуації. І в 2009му Тимошенко озвучила зручний для багатьох вихід з ситуації.
   
света я один умній вещ тибе скажу только ті не обижайся все что могло руководство на тот момент сделать єто позволить хуйлу спиздить у нас крім. все остальное привело бі к куда более худшему результату
   
росія і "йобнуте хуйло" зокрема, діяли і діють дуже раціонально, захищаючи свої інтереси
і своєї мети вони по факту досягли,
НМСД якраз навпаки.
Крим і Донбас - це було дуже нераціонально.
Втрати Росії (як фінансові так і політичні) від цієї авантюри все наростають.
Найрозуміншим дл Крпмля способиом в 2014р привязати Україну до себе було би - нічого не рухати. Мали би 100% повтор 2005р. З багатовекторністю, болотом і любовю до Росії.

п.с. що не заперечує, загалом беручи, нікчемності більшості людей які прийшли до влади в УА в 2014р.
   
вау
65 тисяч знаків + ще 10 тис. знаків хронологічної лінійки - ТАК ШВИДКО ПРОЧИТАВ?  :laugh:
да ти монстр (tu)

Як швидко ознайомитися з текстом... ))))))

Ctrl -F ... Тимошенк або Тімошенко...

Нема? Як нема - DiDUS: ЗРАДААААА!!!!!!!!!!! .... ))))

   
Re: ЯК МИ ВТРАЧАЛИ КРИМ. Свідчення перших осіб України
Svitlana Bykova

света я один умній вещ тибе скажу только ті не обижайся все что могло руководство на тот момент сделать єто позволить хуйлу спиздить у нас крім. все остальное привело бі к куда более худшему результату
я не сперечаюсь
я достатньо давно сиджу в цьому м-лі
і зараз можу зробити впевнений висновок, що в тодішніх умовах вони проїбали 22-25 лютого. Це все, що можна поставити їм у провину.
Але те, що робилося після цього - вичавлювалося із максимально можливого, і навіть на випередження.
тобто після 26.02 було зроблено неможливе.
україна виграла час і не дозволила хуйлу провести бліцкриг "новоросії", зав"язавши їхні сили і увагу світу навколо оцих на перший погляд безглуздих блокуваннях наших в/ч і вовтузінню навколо них
втратили крим і отримали мерзенну війну в огризку лугандону - але зберегли неушкодженими 6 областей і північ з києвом.
   
Тобто українські війскька просто не виконали наказ?

разве в войска поступал приказ из Центра?
Тогда оружие закрывали в оружейных комнатах, чтобы не дай Боже не один солдат не стрельнув, и не один танк не выехал из казармы.
   
я не сперечаюсь
я достатньо давно сиджу в цьому м-лі
і зараз можу зробити впевнений висновок, що в тодішніх умовах вони проїбали 22-25 лютого. Це все, що можна поставити їм у провину.
Але те, що робилося після цього - вичавлювалося із максимально можливого, і навіть на випередження.
тобто після 26.02 було зроблено неможливе.
україна виграла час і не дозволила хуйлу провести бліцкриг "новоросії", зав"язавши їхні сили і увагу світу навколо оцих на перший погляд безглуздих блокуваннях наших в/ч і вовтузінню навколо них
втратили крим і отримали мерзенну війну в огризку лугандону - але зберегли неушкодженими 6 областей і північ з києвом.
хуйло проработал варианты на 22-25лютого была бы бесполезная кровь и кацапская гордость за победу. сынываевали! а так прость скрысили как последние шныри и получили пятно на всю великорусскую репутацию. Это пятно сидит теперь в мозгах каждого кацапа а была бы кровь она бы это пятно смыла. крым тогда был бы для них как трофей а не как спижженая банка солидола
   
Крым моя Родина и моё самое любимое место на Земле.Это моя реальная боль! Если мы не освободим Крым,так или иначе,то это наш вечный позор и никогда Украина не будет по настоящему Независимой.

 Но я реально не представляю такого сценария,по которому мы бы могли тогда в тех условиях удержать Крым. Не вижу ни единого выхода!

 Можно было как-то все же вывести в море корабли и отправить в Николаев самолёты. Пока оставался шанс. Но удержать Крым? Я не вижу какие у нас были бы шансы. Если кто-то видит-пусть напишет.
   
Крым моя Родина и моё самое любимое место на Земле.Это моя реальная боль! Если мы не освободим Крым,так или иначе,то это наш вечный позор и никогда Украина не будет по настоящему Независимой.

 Но я реально не представляю такого сценария,по которому мы бы могли тогда в тех условиях удержать Крым. Не вижу ни единого выхода!
Можно было как-то все же вывести в море корабли и отправить в Николаев самолёты. Пока оставался шанс. Но удержать Крым? Я не вижу какие у нас были бы шансы. Если кто-то видит-пусть напишет.

Знайти спільну мову з Януковичем. Асоціація сьогодні в обмін на його життя і свободу завтра.
   
Знайти спільну мову з Януковичем. Асоціація сьогодні в обмін на його життя і свободу завтра.
=\=======================

Чаво-чаво?!!!
   
=\=======================

Чаво-чаво?!!!

Ти вважаеш що у хуйло він життя і свободи не втратив?
   
как выключить видео  в шапке сайта? мешает читать и смотреть другие видео
   
Re: ЯК МИ ВТРАЧАЛИ КРИМ. Свідчення перших осіб України
Svitlana Bykova

доречі, чому "референдум" переносили тричі?

тому що ми почали відновлювати керування країною, в тому числі і силовими структурами, і робити це достатньо спритно і ефективно - і неочікувано для хуйла. Тож він почав дуже поспішати
   
Re: ЯК МИ ВТРАЧАЛИ КРИМ. Свідчення перших осіб України
Svitlana Bykova

как выключить видео  в шапке сайта? мешает читать и смотреть другие видео
це ролик ютуб. Просто тицьні посеред зображення - і постав на паузу
   
как выключить видео  в шапке сайта? мешает читать и смотреть другие видео
   
Что ж, многих ответов в материале нет. Вряд ли участники событий дадут их добровольно. Даже через 50 лет.
Что потихоньку выясняется:
1. Все силовые структуры Украины действовали каждый за себя, без единого плана. Новое руководство не смогло скоординировать работу СБУ, МВД, Генштаба. Это лишило силовиков любых шансов на борьбу, про победу уже не говорим.
2. Исходя из слов Турчинова про население Крыма, которое в большинстве своем находилось «пид вплывом российской пропаганды», пид вплывом российской пропаганды находился сам Турчинов и его коллеги по руководству. Они убедили друг друга в том, что Крым де-факто российский еще до захвата московским спецназом здания парламента. О многотысячном сопротивлении крымских татар не упомянул никто. Было ли вообще принято какое-то обращение Киева к населению Крыма в те дни? Была ли попытка скоординировать гражданские проукраинские силы? Кажется, нет. А ведь, если бы в Крыму все хотели в Россию, русскому десанту не надо было бы захватывать парламент. В общем, и Крым, и его людей революционный уряд отдал при первом серьезном шухере. Насмотревшись программы «Время» на шатающихся стульях.
3. Министр Аваков и будущий глава СБУ Наливайченко, разъезжавшие по полуострову, стучась в разные двери и спрашивая хозяев, - Слушай, друг, у тебя глаза хорошие, Янукович не заходил? – это не смешно, это страшно.
4. Похоже, люди, получившие власть после майдана, сосредоточились на дележе портфельев в столице. Им было не до Крыма всерьез. Не удивлюсь, если их самым активным действием окажутся истерические звонки в американское посольство. Избрание президентом Турчинова, вечного второго номера БЮТ стало огромной ошибкой. Он не имел авторитета ни у силовиков, ни в обществе, ни за границей.

+1
   
тому що ми почали відновлювати керування країною, в тому числі і силовими структурами, і робити це достатньо спритно і ефективно - і неочікувано для хуйла. Тож він почав дуже поспішати

якщо ми так спритно і ефективно почали відновлювати керування країною, що аж налякали хуйла,
то чому через місяць захопили слов'янськ і почалась війна в лугандоні?
   
Интересная дискуссия. Так чей Крым?
   
Тогда оружие закрывали в оружейных комнатах,
чтобы не дай Боже не один солдат не стрельнув, и не один танк не выехал из казармы.

 :facepalm1:

НЕ один солдат, а два? Или три?  :umnik2:
Тыраска, тебя из ПТУ за неуспеваемость выперли?  :weep: 
   
Интересное чтиво.

Но все герои статьи немного лукавят. Кто по-мелочи, кто покрупнее.

Да и целостной картины не видно...

====================

Вот это не понял

Ці розпорядження, підписані рукою начальника Генштабу генерала Михайла Куцина і досі є – вони зберігаються у цій теці з відповідним грифом "таємно". (Муженко показує на товсту папку з документами, яка лежала на столі – УП).

Юрій Ільїн (19 лютого 2014 року тоді ще президент Янукович звільнив його з посади командувача ВМС і призначив Начальником Генштабу. 28 лютого 2014 року він був звільнений з посади НГШ – УП).

Кто был начальником Генштаба?
   
:facepalm1:

НЕ один солдат, а два? Или три?  :umnik2:
Тыраска, тебя из ПТУ за неуспеваемость выперли?  :weep: 

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=906729.msg19722313#msg19722313

ну что, б***ь БРЕХЛИВАЯ, где подтверждения твоих брехливых наговоров?
   
Знайти спільну мову з Януковичем. Асоціація сьогодні в обмін на його життя і свободу завтра.

Вот и вылезло настоящее рыло... как оно там, в Хантсвиле воюется, вояка диванный?
   
Интересное чтиво.

Но все герои статьи немного лукавят. Кто по-мелочи, кто покрупнее.

Да и целостной картины не видно...
Ну дик...сказали ж - щось правдиве, може можна буде взнати через 50 років.
а зараз всі ці люди все ще активно в політиці і прагнуть прикрити свою жопу. Або навіть якщо і щирі - то приймали участь в подіях у своєму секторі, на своєму рівні.

це на додачу до того що обєктивно може бракувати якихось частинок пазла (напр. секретна інф. з рос. боку) без яких цілісна картина неможлива.

Останнє редагування: 10 квітня 2017 20:49:17 від T.Blair.
   
НМСД якраз навпаки.
Крим і Донбас - це було дуже нераціонально.
Втрати Росії (як фінансові так і політичні) від цієї авантюри все наростають.

членство україни в нато вийшло би їм значно дорожче
не кажучи вже про зміну влади шляхом майданів
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=906729.msg19722313#msg19722313

ну что, б***ь БРЕХЛИВАЯ, где подтверждения твоих брехливых наговоров?

Даун, фуйца сосни. И не отвлекайся.  :D
   
Re: ЯК МИ ВТРАЧАЛИ КРИМ. Свідчення перших осіб України
Svitlana Bykova

якщо ми так спритно і ефективно почали відновлювати керування країною, що аж налякали хуйла,
то чому через місяць захопили слов'янськ і почалась війна в лугандоні?
томущо у планах було від 8 областей "новоотсосії" - до "по дніпру". Швидко бліцкригом, десь за місяць. Якраз би на 25 травня було загальне всеросійське свято
Ці плани зірвали.
   
Re: ЯК МИ ВТРАЧАЛИ КРИМ. Свідчення перших осіб України
Svitlana Bykova

Интересное чтиво.

Но все герои статьи немного лукавят. Кто по-мелочи, кто покрупнее.

Да и целостной картины не видно...

====================

Вот это не понял

Ці розпорядження, підписані рукою начальника Генштабу генерала Михайла Куцина і досі є – вони зберігаються у цій теці з відповідним грифом "таємно". (Муженко показує на товсту папку з документами, яка лежала на столі – УП).
Юрій Ільїн (19 лютого 2014 року тоді ще президент Янукович звільнив його з посади командувача ВМС і призначив Начальником Генштабу. 28 лютого 2014 року він був звільнений з посади НГШ – УП).
Кто был начальником Генштаба?
на той момент куцин був в.о. Бо ільїн збіг у крим
вони збігли УСІ.
   
Даун, фуйца сосни. И не отвлекайся.  :D

это по твоей части, - лгать и сосать. Фу, ничтожество.
   
Та це брехня, бо дрищепедріли нам весь час розказували, що Тимошенко здала Крим.
А тут  прізвище ні разу не згадується...
Що ж їм тепер робити?  :facepalm:

Це ж весь їх картковий будинок валиться...
Треба буде щось нове брехати, щоб відбрехатись...  :pleasantr:

Да эти п***а счас могут писать и п***а что угодно.
Они получали лично письма с вопросом - Что делает в Крыму типа обсчественная
организаия "Русское единство".
Эти выблядки получали такие сигналы начиная с 2006 года.
Но никто хуй и не думал расчехлять.
хуйло бабло все получали эффективно... и продолжают
Последний раз такой сигнал был в октябре 2013 года.
Думаете кто-то почесался?
Хуй.
Уже даже ответа не последовало.
Кровавый пастор ебался с Витой. Некогда ему было.
Он ей машинки с дачками покупал.

Останнє редагування: 10 квітня 2017 21:47:31 від б_а_р_с
   
Re: ЯК МИ ВТРАЧАЛИ КРИМ. Свідчення перших осіб України
Svitlana Bykova

начиная с 2006 года.
тобто юля також
   
тобто юля також

Врать не буду.
Да, и она тоже.
   
разве в войска поступал приказ из Центра?
Тогда оружие закрывали в оружейных комнатах, чтобы не дай Боже не один солдат не стрельнув, и не один танк не выехал из казармы.

Приказ поступил.
   
Прочитал.

Очень хочется верить, что я посмотрю трибунал над фигурантами и что кто-то сумеет сделать выводы из случившегося.
   
Про глаза було ?
Про наші люді ?
Якшо не було то стаття гівно
   
Приказ поступил.

пруф?
   
членство україни в нато вийшло би їм значно дорожче
не кажучи вже про зміну влади шляхом майданів
а що агресія Росії поміняла?
поміняла. але аж ніяк не в користь Росії.

замість млявої русофільської багатовекторної України появилася зла анти російська Україна (а іншої вже не буде, враховуючи кров, і те що багато "ватників" лишилися за бортом укр. виборів)
яка в НАТО хоче вже сильніше і усвідоленіше.

влада помінялася шляхом Майдану, і хоч би скільки москалі не вякал про "нелегітимну" владу, нікуди вони не ділися і скрепя сердце таки визнали
   
2. Исходя из слов Турчинова про население Крыма, которое в большинстве своем находилось «пид вплывом российской пропаганды», пид вплывом российской пропаганды находился сам Турчинов и его коллеги по руководству. Они убедили друг друга в том, что Крым де-факто российский еще до захвата московским спецназом здания парламента. О многотысячном сопротивлении крымских татар не упомянул никто. Было ли вообще принято какое-то обращение Киева к населению Крыма в те дни? Была ли попытка скоординировать гражданские проукраинские силы? Кажется, нет. А ведь, если бы в Крыму все хотели в Россию, русскому десанту не надо было бы захватывать парламент. В общем, и Крым, и его людей революционный уряд отдал при первом серьезном шухере. Насмотревшись программы «Время» на шатающихся стульях.

Думаю они реально боялись северного вторжения на Киев, я в те дни тоже боялся...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія