Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У кого з шановних ФУПівців є знайомі украiнськi мультiмiлiонери?

Опитування
У кого з шановних ФУПівців є знайомі украiнськi мультiмiлiонери?
Всього проголосувало: 57
В мене є  39 
 
 68% 
В мене немає  15 
 
 26% 
нашо ви пiд**буєте?  3 
 
 5% 




У кого з шановних ФУПівців є знайомі мультiмiлiонери?
будемо робити далекогляднi висновки!
   
Мульті, це скільки?
   
у 90ті були усі.
   
в чому рахувати?
   
1 млн грн це 38 тисяч доларів. 2кімнатна квартира або добротне авто з салону. Якщо у людини є у власності таке житло, то можна вважати що вона уже міліонер в принципі....
   
У меня есть дружбан с зарплатой 20 тыс. долл. в месяц, это много даже по меркам США
Живет в Киеве
   
работодавці-так, друзів немає.
   
А які до них питання?
   
Знаю кількох. Шо треба?  B-)
   
Був 1, "важив" 50-100 мільонів $$$ на початку 2000-х (мав яхту, реакт. джет, 2-3 ферарі і т.д.); зара банкрут і по вуха в боргах і судах -  селяві
   
В гривні чи в баксі?
   
У мене кілька є.
Згадав анекдот:
На сільській дорозі серед полів зупиняється дорогий бентлі. Опускається вікно і з вікна виглядає леді в шубі і діамантах. Леді запитує у дядька в куфайці, який в багні копає картоплю: «Ду ю спік інгліш?»
Дядько піднімає голову від багна і зітхає: «Єс ай ду. А хулі толку?»
   
то ви клясно живете!
67% мультiмiлiонери!

якi кредити МЗФ?
   
Ну я надала знаю
   
Мульти мільйонер не більше одного

А це більше ста

Тому розслабтесь
   
Практично кожен власник сг підприємства площею від 3000-5000 га є долларовим мультиміліонером
   
це більше ста
Another commonly used term is multimillionaire which usually refers to individuals with net assets of 10 million or more of a currency.
https://en.wikipedia.org/wiki/Millionaire#Multimillionaire
   
Гройсман-старший.
Жартую трішки. Там "друге рукостискання".
   
Недавно сижу на лавочке и ругаюсь по работе матом по скайпу. На екране компьютера открытый фейсбук, где п***а шота Гройсман. Мимо проходят соседи, а я шотя наваливаю хуями.
Ну всё, с тех пор со мной здороваюца по имени отчеству, и мгновенно заасфальтировали ямки перед подъездом.
   
Є пара... ну то й що? B-)  На гвинтокрилі катав, а так щоб:"Ось тобі ,Вова,від мене мільон в подарунок!"-не було. :D  X(
   
і шо? є штук 6, двоє абсолютно легальні, решта мультиків не знають зара куди тікать і як легалізувати гроші
   
Вольтера знаю і Славу.  :D
   
Я з Тігіпко спілкувалася/знаю, це рахується?
   
А "знайомі" , це як?

Це люди, з якими хоча б здороваєшся, ходиш до них на ДР і вони до тебе, чи працюєте разом і вони знають вас особисто?

Бо "знайомий" це дуже широке поняття у нас. 

Бо ви можете знати, що ваш однокласник, односелець чи дальній родич мільонер і вважати своїм знайомим. А він і не пам'ятає про ваше існування і своїм знайомим не вважає.

Мультимільонери вони такі....

От ми всі знаєм Слава. Хтось може особисто контактував. Але чи вважає Слав нас своїми знайомими? :gigi:
   
є
не просто знайомі і досить близькі друзі
і мульті не в гривні

не багато, двоє чи троє

у гривні більше, думаю чоловік з 10 знайомих
   
Вольтера знаю і Славу.  :D

cпорта еще :D
   
Практично кожен власник сг підприємства площею від 3000-5000 га є долларовим мультиміліонером

ні. 3-5 тис га це дрібно-середні. Від 10 т га вже доларові трапляються.
   
cпорта еще :D
Спорт міліардер.  :D
   
Вольтера знаю і Славу.  :D
-----------------------------------
Не знаю як там Слава,а я звичайний трохи навіть біднуватий підприємець. Машина стара,все нову ніяк не куплю..... Життя важке! :weep:
   
знаю близько одного полтавського спиртового короля
зараз під Аваковим ходить
   
я знаю багатьох. І лєгко можу їх здати. Недорого. Звертайтеся.  :gigi:
   
так шо там з межою бiдностi?

навколо однi мiлiонери!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія