Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

"Лишняя" площадь?
не  зрозумів,  поясни
   
Re: Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

 Якщо брати місто й заміський будинок, то десь 35% (й це ще завдяки дровам), якщо брати тільки місто, то компослуги не враховуючи інет та мобільний зв'язок приблизно 25%

P.S. У мене в банкінгу є статистика - там 50% витрати на харчі й бензин))
P.P.S. Хоча ні, невірно порахував. Якщо враховувати місяці без опалення, то приблизно вдвічи менше.

Останнє редагування: 18 січня 2022 13:24:52 від WMax
   
Я ніщеброд. До 20% зимою. Але це з врахуванням дров до груби. Я не рахую сюди зарплатню дружини та дитини.
   
не  зрозумів,  поясни

вроде ж субсидия порывает все расходы до уровня затрат 10%(или 15) от дохода
   
вроде ж субсидия порывает все расходы до уровня затрат 10%(или 15) от дохода
в межах виділених лімітів
   
Почему тогда такие долги пр всей стране за коммуналку?
Тому, що звьозди нє єздят в мєтро"! Починають таку х@йню писати: 1%, 0.5%. Якщо користуватися тільки газовою плиткою - то так. Не знаю по якій методиці соросята рахують середню зарплату 500 баксів, але в основному українці, яким вдалося знайти роботу - 6 000..10 000 грн. В опалювальний сезон в приватному будинку треба спалити, щоб без фанатизму 300..500 кубів газу. Ось і порахуйте відсоток!
   
Я не плачу. Хай банкротять нафтогаз.

Ми в соціальній державі. Величезні податки в обмін на блага злиденного манюпаса.

Тож хай гуляють.
   
~0,25%
   
а електрику ?  У  мого знайомого лише  вода

Тільки електрика. Вода (затрати) по факту теж електрика
   
Я не плачу. Хай банкротять нафтогаз.

Ми в соціальній державі. Величезні податки в обмін на блага злиденного манюпаса.

Тож хай гуляють.

Коли припинять постачання (відріжуть), то почнеш кричати, про соціальну державу.  :laugh:
   
Втратимо ми ебучого Деліта.
   
Я не плачу. Хай банкротять нафтогаз.

Ми в соціальній державі. Величезні податки в обмін на блага злиденного манюпаса.

Тож хай гуляють.

Ну за тебе платять інші.
Перестануть - все зникне...
   
Ну за тебе платять інші.
Перестануть - все зникне...

Приїдуть, відріжуть...
   
Тому, що звьозди нє єздят в мєтро"! Починають таку х@йню писати: 1%, 0.5%. Якщо користуватися тільки газовою плиткою - то так. Не знаю по якій методиці соросята рахують середню зарплату 500 баксів, але в основному українці, яким вдалося знайти роботу - 6 000..10 000 грн. В опалювальний сезон в приватному будинку треба спалити, щоб без фанатизму 300..500 кубів газу. Ось і порахуйте відсоток!

500 кубів -це шо за будинок?
   
Канал Рада сказав сьогодні, що доставка газу найдешевша в Києві-37коп. А найдорожча по Україні-менше однієї гривні.
   
кто тут на форуме признается что у него коммуналка сжирает 50% :)

куда ни плюнь везде алигархи  :lol:
   
Тому, що звьозди нє єздят в мєтро"! Починають таку х@йню писати: 1%, 0.5%. Якщо користуватися тільки газовою плиткою - то так.
верно, у меня газ только плита которой мы пользуемся в основном чтобы собаке и котам пожрать сварить

в месяц 300 гривен как с куста газ (это с доставкой)
   
Канал Рада сказав сьогодні, що доставка газу найдешевша в Києві-37коп. А найдорожча по Україні-менше однієї гривні.

Брешуть несамовито.
   
кто тут на форуме признается что у него коммуналка сжирает 50% :)

куда ни плюнь везде алигархи  :lol:

Ну, у тещи моей сжирало бы... бо последний счет был 2,700+ гривен... Но платим его мы и потому енто не пороблема...
   
кто тут на форуме признается что у него коммуналка сжирает 50% :)

куда ни плюнь везде алигархи  :lol:

Ниппонял! Я алегарх? Так у меня и мафынки нету. Езжу на велосипедике. Как какой-нибудь голландец, прости господи.  :laugh:
   
Поки що не те щоб,але жаба таки вже трохи давить. 110 єврів. Це 12 пляшок рому по 1 літру!!! 12 літрів рому! Краще замерзнути!!! :weep:  :-)o
   
69%
   
Брешуть несамовито.

ПЛАТА ЗА ДОСТАВКУ
Січень 2022

Тариф
1.788 грн/м³
   
Re: Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

Все забыли про пенсов и инвалидов и про 2200 однушка даже при субсидии 50% платят.
   
Поки що не те щоб,але жаба таки вже трохи давить. 110 єврів. Це 12 пляшок рому по 1 літру!!! 12 літрів рому! Краще замерзнути!!! :weep:  :-)o
(tu)
   
500 кубів -це шо за будинок?

запросто в морозный месяц 200 квадратов может сожрать

а вообще по советским нормам
100 вт/м.кв/час выходит 500 кубов хватает на дом в 70 квадратов

   
ПЛАТА ЗА ДОСТАВКУ
Січень 2022

Тариф
1.788 грн/м³

ПЛАТА ЗА ДОСТАВКУ
Січень 2022

Тариф
2.232 грн/м³
   
Поки що не те щоб,але жаба таки вже трохи давить. 110 єврів. Це 12 пляшок рому по 1 літру!!! 12 літрів рому! Краще замерзнути!!! :weep:  :-)o
:D

   
Почему тогда такие долги пр всей стране за коммуналку?

Потому что основной посыл автора поста - "кто меньше ста тысяч гривен в месяц зарабатывает, тот лох".
   
Сьогодні з’явились нарахування, оплатив за ЦО і підігрів води, 4-кімнатна квартира площею 78м - 2200грн, 1-кімнатна 1400грн. Багато це чи мало? Для самотніх пенсіонерів, з не великою пенсією, на мою думку, завелика сума
   
Re: Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

Ніколи не рахував і не задумувався.
Навіщо забивати голову зайвими клопотами і непотрібними знаннями?
   
газ примерно 5%, который на отопление
 

   
Ніколи не рахував і не задумувався.
Навіщо забивати голову зайвими клопотами і непотрібними знаннями?

ну за бензином же следите
   
Ніколи не рахував і не задумувався.
Навіщо забивати голову зайвими клопотами і непотрібними знаннями?

Газ всему голова! Потому, что газ... Это газ! Это жизнь! Или смерть. Это очень и очень. Газик makes the world go round, the world go round, the world go round...  :malyas:
   
Не буду писать. Поднимут раза 4-5.
4%
   
Сьогодні з’явились нарахування, оплатив за ЦО і підігрів води, 4-кімнатна квартира площею 78м - 2200грн, 1-кімнатна 1400грн. Багато це чи мало? Для самотніх пенсіонерів, з не великою пенсією, на мою думку, завелика сума

Думаю, адекватная цена
   
~0,25%

Или у тебя зарплата 150 тысяч или сидишь мерзнешь,  позакручивал вентили на батареях
   
Или у тебя зарплата 150 тысяч или сидишь мерзнешь,  позакручивал вентили на батареях
я маю вдома градусів з 17-18. Прикручую. Я погана людина?
   
а опитування кажуть що більш половини населення не мають коштів повністю сплачувати комуналку
а на фупі одні мільйонером зібрались !..

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія