Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!
VYR

Маю проблемку по проводкі.  Потрібна консультацїя по внутріхатній розводці. Перша лампочка від лічильника не мигає, всі інші в тому числі і холодильник, мигають і, здається, по різномуне синхронно і з різною силою. Лед слабше, розжарювання сильніше просідає і частіше. Це проблема у кожній розпредкоробці? Мигає не кожен день.

Кароффка, всі причини в вашій проводці дуже нагадують відоме явище ПОЛТЕРГЕЙСТ.
Це дійсно проблема яка може привести великої шкоди.
Єдине що допомагає в такому випадку - це освятити хату.
Тому мерщій викликайте батюшку.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Проводка старая, могло поокисялться. Особенно в контакте медь-алюминий. Все выключи, сделай из лампочки пробник и начинай проверять от ввода в дом. локализуешь место. Я так думаю.
проблема вся в тому, що на всю хату три розетки тільки. Тут немає чого перевіряти. А лампочки цн хіба що всі поміняти на розжарювання і увікнути одночасно та гуляти при них.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!
N88

Кароффка, всі причини в вашій проводці дуже нагадують відоме явище ПОЛТЕРГЕЙСТ.
Це дійсно проблема яка може привести великої шкоди.
Єдине що допомагає в такому випадку - це освятити хату.
Тому мерщій викликайте батюшку.

Який там батюшка..
Тільки шалена паганська оргія очистить оселю.
Кличте Кракаділа!
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Лічильник новий коли поставили ?
Той цифровий ?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Вночі теж блимає?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

вот!!!! І я о том же !!! Я це наблядаю вже три роки. І користуємося електрочайником, мультиваркою, електроплиткою - на ці прибори не впливає. Вони не мигаютьі перебоїв не мають. Проблема з лампочками, холодильником і телевізором, якого немає, але це все має слабшу потужність.

Вам точно сказать шо и как. Так вот у вас две ветви, первая это до розетки где чайник а дальше от неё пошло к лампочкам и т.д., и между ними на соединении.

И пусть больше тут говоруны не ля ля
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

НЕ ЛІЗЬ запроси спеца
https://www.youtube.com/watch?v=lL7dX9sQh2Y
в селі електрики з місцевого реса не хочуть іти, бо не знають причини. Ми вже звали. Я грішу на погані провода не міняні. Іноді спілкуємося із сусідами, то деякі з них підтверджують, що і в них мигає. А ресовці вже нас перекидали по різних фазах, і в них то понижаючі були то спалахи, але вони це замяли і кажуть шо причина в хатній проводці. Але ж бльядь, за цей час вже б хата згоріла к хуям, якби була проблема в проводці саме хатній.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

проблема вся в тому, що на всю хату три розетки тільки. Тут немає чого перевіряти. А лампочки цн хіба що всі поміняти на розжарювання і увікнути одночасно та гуляти при них.
Проверять не в розетках а распредкоробках. И начать от счетчика.А лучше и до него.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Ты ввод проверь. Может это и не у тебя.
сама не перевірю, але лампочка еа лічильнику зелена горить без мигання, в червона взагалі не загораєцця.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

жэсть .. жэсть .. просто жэсть ..  :facepalm:  21 век кстати ужэ  .. держу в курсе
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Включите чайник в розетку где холодильник и не ругайте потом меня  :K
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Тоді вариш кастрюлю борщу, запрошуєш сільського майстра - він зробить.
про сільських вже сказала. Не варіант.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Лічильник новий коли поставили ?
Той цифровий ?

Відповідай.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Корово відповідай на моє питання !
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Сейчас же включите чайник в розетку для холодильника и сообщите всему форуму шо сметана волшебник  :laugh:
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Лічильник новий коли поставили ?
Той цифровий ?
не. Давній. Але з зеленою і червоною лямпочками. Відкручувати кажись вже ніззя. Та ми й не робили цього ніколи. Тут у місяць нагорає 20-40 кВтт.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

сама не перевірю, але лампочка еа лічильнику зелена горить без мигання, в червона взагалі не загораєцця.
На счетчике то херня, а не лампочка. Пробник надо сделать из патрона и вкрутить в него лампочку такой мощности, шо мигает больше всего. Ней и мерять. По колхозному, но действенно.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Вночі теж блимає?
вночі я сплю.. але сьогодні увесь день не блимало, як не дивно.. то мені шо, завтра заново тему завести?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Вам точно сказать шо и как. Так вот у вас две ветви, первая это до розетки где чайник а дальше от неё пошло к лампочкам и т.д., и между ними на соединении.

И пусть больше тут говоруны не ля ля
на схемі це покажи? Бо я якось не вдупляю, щоб розетка живила лампочки.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

вночі я сплю.. але сьогодні увесь день не блимало, як не дивно.. то мені шо, завтра заново тему завести?

я же выше написал шо делать, и не забывайте шо упрямство граничит с тупостью  :K
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

не. Давній. Але з зеленою і червоною лямпочками. Відкручувати кажись вже ніззя. Та ми й не робили цього ніколи. Тут у місяць нагорає 20-40 кВтт.

У вас пропав 0 . Там не нуль а 5-10 вольт.
Лічильник дуріє.
Йому треба 0.
Напруга десь 200 вольт певне.
З практики кажу.
Украіна :)
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

на схемі це покажи? Бо я якось не вдупляю, щоб розетка живила лампочки.

Не слухай його.
Почуй мене.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Проверять не в розетках а распредкоробках. И начать от счетчика.А лучше и до него.
кста, лічильник вже надворі. А був у хаті, але над ним чогось висить розпредкоробка. Вона точно ПІСЛЯ нього висіла???
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

шо вы кухарки тут только не мелите , тупые во всем тупые а умные во всем умные  :D
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Включите чайник в розетку где холодильник и не ругайте потом меня  :K
прийнято. Що повинна побачити?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

сегодня кжись кого то ебанет током
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Відповідай.
поміняли старий безламповий на з лампочками, але такий самий дисковий вже років 15 як, а то й більше - як виносили надвір, то поміняли - всім так міняли як виносили, ми ніяких наворочених лічильників не замовляли, а проблемі ось років з три. Може чуть більше.

Електриків визивали, вони на стовпа лазили, в розетках опір вимірювали і заявили, що проблема в хатній проводці, але куди тоді діти спалахуйки при перекиданні з фази на фазу?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

прийнято. Що повинна побачити?

Чайник начнет морозить.
Как фуповская Сметана
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

На счетчике то херня, а не лампочка. Пробник надо сделать из патрона и вкрутить в него лампочку такой мощности, шо мигает больше всего. Ней и мерять. По колхозному, но действенно.
тобто, лампою розжарювання перевірити всі патронові точки по хаті? Завтра збираюся це зробити.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Чайник начнет морозить.
Как фуповская Сметана
а холодильник тоді для чого?  :D
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

тобто, лампою розжарювання перевірити всі патронові точки по хаті? Завтра збираюся це зробити.
Именно. А еще лучше все скрутки начиная от счетчика  Потому как контакты могут ослабеть прямо на нем.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

прийнято. Що повинна побачити?

Зачем болтать вместо того шоб включить ? Или вам хочется всем тут языками почесать ?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

У мене руки якраз дійшли усунути цю проблему, а я не знаю, з чого почати.


Ще там є один патрон, в якому всі лампочки перегорають. Дик, проблема в патроні чи проводці? Це сюди ее стосується, бо ми тією точкою зараз поки що не користуємося.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

 :)
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Именно. А еще лучше все скрутки начиная от счетчика  Потому как контакты могут ослабеть прямо на нем.
до лічильника я не полізу - стрьомно. А скрутки я по всій хаті років три як поперепаковувала - нічого там такого не знайшла. Ну, на днях заново всі перевірю.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Зачем болтать вместо того шоб включить ? Или вам хочется всем тут языками почесать ?
у мене вже всі сплять. Ви хочете, щоб я як казарму тут зара всіх построїла по стойкі смірно? Я підбираю собі фронт роботи на наступний тиждень.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

у мене вже всі сплять. Ви хочете, щоб я як казарму тут зара всіх построїла по стойкі смірно? Я підбираю собі фронт роботи на наступний тиждень.

Причем тут спят, включить чайник на 30 секунд это проблема ?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Так.

Холодильника треба відсувати - срака застряне, кричати буду, всіх побуджу.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Так.

Холодильника треба відсувати - срака застряне, кричати буду, всіх побуджу.

а шо розетка за холодильником ?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

у мене вже всі сплять. Ви хочете, щоб я як казарму тут зара всіх построїла по стойкі смірно? Я підбираю собі фронт роботи на наступний тиждень.
:lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія